Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) szakibá... válasza .DLL (#123) üzenetére


szakibá...
senior tag

Az SHP 5401-et én is ajánlom. A legolcsóbb, 5K alatti kategóriába pedig javaslom a SONY MDR-XD 150 -et. Könnyű, kényelmes, döntött membrán, nem dübörög, mint az XB széria. Alternatívája lehet a Retro DJ-nek, aminek szerintem zavarosabb a felső tartománya.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#152) .DLL válasza krichd1 (#150) üzenetére


.DLL
veterán

Olvastam egy ilyen tesztet, melyben vagy fél tucat opampot kipróbált az illető a P2-ben, ennek hatására vettem meg az OPA2134-et, majd ellenkező hangkaraktert tapasztaltam, mint az ott leírtak. Nem mondom, nem rossz, de onnantól elment a kedvem a "hifizéstől", és inkább csak hallgatom ami van, szóval megértem miért nem hozott lázba a dolog.
Hangdobozos rendszerből pedig még soha nem hallottam olyat, aminek élethűbb lett volna a tere, mint amit egy jó nyitott fejessel átélek, de komolyan mondom, hogy egyszer szeretnék, és akkor beruházok egy pár hangdobozba. (Lehet csak az adott felvételek, vagy a szoba akusztika volt alkalmatlan a tér projektálására, nem tudom, de eddig nem jött be)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#153) Tomacko


Tomacko
senior tag

Abszolút kezdő fejesnek (árában is tükrözi) én még beírnám a Philips shp 1900-t. Én már vagy 6 éve vettem, akkor egész jó anyag minőségbe gyártották 5 méter vezetékkel. egyedüli gyengéje anyagai közt a fülpárna borítása volt. Az ára akkor még 5-6000 körül ment, most néztem az Árukeresőn valami 2000 körüli árat írt hozzá.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#154) #71562240 válasza .DLL (#152) üzenetére


#71562240
törölt tag

Hangdoboznál élethűbb terű fejhallgató?!?!?! :Y

(#155) Dorien válasza Bodz (#144) üzenetére


Dorien
veterán

Superlux HD681 EVO
Fő karakterisztika: mélyorientált
Jellemzők: félnyitott, circumaural
Előnyök: ár/érték arány, jó tér, javított magastartomány, cserélhető kábel, extra plüss párna, kényelem
Hátrányok: mélytúlsúlyos, utcára nem ajánlott
Ajánlott: általános felhasználás, otthonra

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#156) krichd1 válasza .DLL (#152) üzenetére


krichd1
addikt

Akkor van még mit felfedezned. :K

(#154) kammerer: Lehet csak binaural felvételt hallgat. ;]

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#157) Bodz válasza #71562240 (#145) üzenetére


Bodz
nagyúr

Akkor SHP3000 felejtős, tévútra vitt a Head-Fi... :DDD

(#146) .DLL: Elég az szerintem egy gyors hallgatózásra. Hová mész egyébként, nincs valami normális forrásuk?

(#147) krichd1: Jájjjj, de rosszul hangzik...

(#151) szakibá...: Azzal tényleg csak annyi a baj, hogy már nem nagyon lehet kapni.

(#153) Tomacko: Már van filléres Philips az ajánlóban, most legyen még egy? :)

A porta repült, a 681 Evo bekerült. A Pro80 álneveit mondjátok még, csak kettő jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#158) oneiros


oneiros
tag

Most néztem az edigital honlapját, kapható a JVC HA-S400 10k-ért. Hallani nem hallottam, de külföldi fórumokon gyakran ajánlják a hordozható kategóriában nagyobb tesójával együtt. Külföldön (átszámítva) pár ezressel olcsóbb, de még így is megérheti.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oneiros/index.html

(#159) Bodz válasza oneiros (#158) üzenetére


Bodz
nagyúr

:Y :Y :Y :Y :Y

Köszi az infót. :R S500 volt nekem is, az nagyon frankó füles.

[ Szerkesztve ]

(#160) Bodz


Bodz
nagyúr

M30 helyett M30X, úgyis már csak azt kapni gyakorlatilag. Meg szerintem mehetne az M40X is.
Meg kérdés. Shure SRH240 újabb változata miben különbözik? Hangban van eltérés?
Sony XB600 annyira drága lett, hogy semmi helye a listán. Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#161) Tomacko


Tomacko
senior tag

A sok mélykiemelős rossz hangzású Sony helyett be kéne tenni a középben és magasban is sokkal kellemsebb hangú és mélyben sem túlzottan tolakodó mégis sokkal jobb JVC HA-M55X fejest. Csúnya de finom lehet a maga 15.000 forintos árával...legalábbis én ennyiért vettem 2014 őszén.

[ Szerkesztve ]

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#162) mcs válasza Tomacko (#161) üzenetére


mcs
veterán

+1

Éppen én is őt akartam írni, hogy váltsa le az XB600at. Miután be van járatva teljesen, minden tekintetben jobb az XB600-nál, és most már olcsóbb is nála. Pontosabban üt, és nem hümmög annyira a felső mély tartományban.

[ Szerkesztve ]

(#163) Bodz válasza mcs (#162) üzenetére


Bodz
nagyúr

És annyi mélye van, mint az XB600-nak? :)

(#164) mcs válasza Bodz (#163) üzenetére


mcs
veterán

100 Hz alatt erősebb a nyomása, de ez lehet, hogy a circumaural kialakításának köszönhető. ;)

[ Szerkesztve ]

(#165) Bodz válasza mcs (#164) üzenetére


Bodz
nagyúr

Köszi.

Ja, még valami. Szokás szerint, már sokadszorra, betenném a DTX 710/910 párost.
SHP2500 ki, JVC RX300 helyette.

[ Szerkesztve ]

(#166) #71562240 válasza Bodz (#165) üzenetére


#71562240
törölt tag

Már régen benn kellene lenniük a DTX-eknek. Minden fordulókor egyetértünk, aztán mégse kerül be. Most meg már odajut, hogy nem nagyon lehet majd kapni.

XB600 20ezer fölött már tényleg nem ajánlanivaló, a JVC-vel egyetértek, nem annyi mélye van mint a Sony-nak, hanem mélyebb, valódibb, kulturáltabb - és van közepe is, magasa is.

Az XB600 basshead pótlásaként szerintem megfelelne az AKG Y40, kicsit feljebb az Y50. Látom nem túl népszerűek errefelé, sokak által túl bassheadnek ítéltetnek, pedig ügyes darabok, eléggé mélykiemeltek, de nem olyan forszírozottan mint az XB600, ellenben le is mennek mélyre és kellemesen szólnak, a közepeik és magasaik sem olyan aránytalanul "alularányozottak", mint a Sony XB-ké. Van szövete a zenéjüknek, nem úgy mint a Sony-nál.

A JBL Synchros E30 büdzsé hifi fejhallgatónak elég jó, kiegyenlítettebb, mint a két fentebbi AKG, de a hangszíneik mutatják a rokonságot. Természetesen nem egy audiofil kifinomultságú, inkább populáris, de nem is agyonszínezett, lehet vele viszonylag bármilyen zenét hallgatni.

(#167) .DLL válasza Bodz (#160) üzenetére


.DLL
veterán

M30/40X-et támogatom! AD500X is mehet, ha odaírjuk hogy külföldről 25-30e körül beszerezhető.

Pioneer SE-A1000? Érdekes, hogy 10-20k között elég sok nyitott összejött (DTX710-910 támogatva, bár utóbbi elég éles tud lenni, de nagyon jó ára van) szóval 20k felett megint eltűnnek a nyitottak egy időre és 25-ért szerintem eléggé jól szól (világos hang!)

Maxell HP6000-et még kéne hallgatnia még pár embernek, hogy megér-e 12k-t, nagy, puha, jól illeszkedik a két ajánlott zárt Takstar közé, nyugodtabb hangja van, mint a Superluxoknak nem tűnt fárasztónak, és egész transzparens a tere.

(P.H.)

(#168) Bodz


Bodz
nagyúr

Az emlegetett M55X-hez leírást kérek! Azt látom, hogy V karakter, a többit ártok bízom.

XB600 repült.

DTX 710/910 folyamatban. Utóbbihoz leírást kérek, rég hallottam őszintén szólva, csak az emlék maradt, hogy nem túl vastag, de jó hang.

Y40/50. Ööööö, a 40 hulladék. Másikról semmit se tudok. Erős méllyel akkor már inkább a K67, az fogyasztható tulajdonképpen.

JBL. Jajjjj neeeee!!! Eddig mindegyik fülesük csalódás volt nekem. Más esetleg hallotta még az E30-at?

AD500X, M40X bekerült. leírásuk még nincs kész. M30X folyamatban.

Pio A1000 volt nekem is. Semmi különös, meg torzak a mélyek, szerintem nem ér már annyit, a többi ajánlott ajánlottabb... De ha mondja még valaki, akkor felőlem mehet, persze megjegyezve hogy kis fejről simán leesik... :))

HP6000 passz. Akartam már megfüleni, de sehol sincs a városban.

(#169) .DLL válasza Bodz (#168) üzenetére


.DLL
veterán

Uhh, mit jelent pontosan, hogy torzak voltak a mélyek? igazából nemsok mélyet hallottam belőle eleve, a westendi MM-ban hallgattam párszor, nem épp ideális hely... És igen, az ottani párna nagyon lapos volt, az a fejhallgatóállvány eléggé kitágította, de a többen állították, hogy a legkényelmesebbek egyike amúgy. :D

(P.H.)

(#170) Bodz válasza .DLL (#169) üzenetére


Bodz
nagyúr

Komoly, mély mélyeknél érezhető némi szó szerint vett torzítás. Hehe, annak új korában is igen laposak a párnái. Meg anyám, barátnőm fejéről le akart esni. Tényleg nincs sok szorítóereje. :)

[ Szerkesztve ]

(#171) Tomacko


Tomacko
senior tag

JVC HA-M55X :
Circumaural kialakítás, zárt fejes ami nagyon jól zárja ki a külső zajokat, kifelé kicsivel többet enged mégis. Bejáratás után a V karakter javul. Annak ellenére, hogy erősen szorít kényelmes lehet a vastag párnáinak köszönhetően. Jelen pillanatban 15k HUF az ára az E-digitalnál.

Részemről ennyit tudok mondani róla.

[ Szerkesztve ]

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#172) #71562240 válasza Bodz (#170) üzenetére


#71562240
törölt tag

Hogy lehetne torz a mélye, mikor nincs is neki?! :Y

Az AKG Y-okat félreismeritek. A JBL E30 nem olyan, mint általában az eddigi JBL-ek. De egyébként nem különösebben fontos egyik se.

A Sony MDR-10R egyre inkább 30ezer alatt kapható. Az is basshead, de hallgathatós.

(#173) Bodz válasza Tomacko (#171) üzenetére


Bodz
nagyúr

Köszi, akkor így jó lesz? Már csak a kérdőjel maradt.

JVC HA-M55X
Fő karakterisztika: V
Jellemzők: zárt, circumaural
Előnyök: jól izolál
Hátrányok: magas szorítóerő
Ajánlott: ?

(#172) kammerer: Hehe, így is fel lehet fogni. De a mélyek mennyisége a nagy, lapos párna miatt egyénfüggő erősen.

MDR10R-ről még valaki? Nem tudok róla semmit.

[ Szerkesztve ]

(#174) Tomacko válasza Bodz (#173) üzenetére


Tomacko
senior tag

Szerintem általános használatra simán, én úgy érzem, hogy a V karakter ellenére szinte minden műfajban élvezhető a hangja. Talán rock, metal és elektromos zenékben szebben szól. De várjuk meg mit mondanak a többiek is akik még ismerik rajtam kívül.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#175) #71562240 válasza Bodz (#173) üzenetére


#71562240
törölt tag

Az M55X-re szerintem igazabb lenne a kissé mélykiemelt karakter. A magasai nem igazán képeznek szárat a V-hez.

Az MDR-10R-ről kevés szó esett a topikban, nem sokan próbálták, de esetleg vesd fel ott a kérdést, hátha jelentkeznek többen, mert itt "nem sokan" fognak. Egyébként a hangszíne hasonlít az MDR-1R-hez, de melegebb, dúsabb, kicsit sötétebb, merthogy mélykiemeltebb - ellentételezésként mélyebbre is megy.

(#176) mcs válasza #71562240 (#175) üzenetére


mcs
veterán

A JVC az alsó mély tartományt emeli inkább, azt viszont véleményem szerint keményen. Beraksz neki valami elvetemültebb elektronikus ,,zörejt", és majd leszaggatja a fejet, úgy adagolja a szubbasszust. :D Vagy talán csak a Xonar DGvel jön ki így. Amúgy hasonló az összkép, mint a többi Xtreme Xplosives fülesnél is, hogy a közép és magas közötti tájék picit fel van lökve, bár közel sem annyira irritálóan, mint például a HA-FX101 füles esetében. Hajthatóságban kb egál az XB600al.

(#177) Dorien válasza Bodz (#168) üzenetére


Dorien
veterán

Na akkor ömlengek kicsit az AD500X-ről: :)

Audio-Technica ATH-AD500X
Fő karakterisztika: semleges, enyhén magasba húzó hangkép
Kialakítás: nyitott, circumaural
Előnyök: könnyű, kényelmes, nagyon jó, szellős, 3D-s tér, jó felbontás, szeparáció, könnyen hajtható
Hátrányok: kissé merev kábel, relatív kevés basszus, egyeseknek túl laza a fejpánt mechanika (gumiszalaggal orvosolható)
Ajánlott: otthoni felhasználásra
Ajánlott vétel: Amazon, Ebay (sokkal olcsóbb külföldről)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#178) .DLL válasza #71562240 (#175) üzenetére


.DLL
veterán

Hasonló viszonyban állnak egymással mint a Momentum és a Momentum On Ear? És a két páros vajon hogy hasonul egymáshoz? MDR-10R-t még én sem hallottam, a másik hármat pedig nagyon különböző időben és helyeken.

(P.H.)

(#179) .DLL válasza Bodz (#168) üzenetére


.DLL
veterán

DTX-910 én sem mostanában hallgattam 1-2 hónapja, legjobb emlékeim szerint:
-Karakter: enyhén V, a magas felé tolódva
-jellemzők
-Előnyök (hozzáadás): hangja ennyiért (14-15k) nagyon jó (valahogy rövidebben megfogalmazva)
-Hátrányok (hozzáadás): egy idő után a műanyag csuklók nyikoroghatnak
-Ajánlott: általános és akusztikusabb zenékhez (elektronikushoz és rock/metálhoz szerintem kissé sok a magasa)

M30X, ezt sem mostanában hallgattam 1-2 hónapja, legjobb emlékeim szerint:

-Karakter: semleges
- többi ok. (esetleg hordozható circumnak ajánlott, mert jól szigetel és összecsukható)

(P.H.)

(#180) #71562240 válasza .DLL (#178) üzenetére


#71562240
törölt tag

Elég más karakterű a két Senni és a két Sony, tehát azért csak nagy óvatossággal lehet olyat mondani, hogy a két Sony viszonya hasonló a két Senni viszonyához. Azért ez bonyolultabb, de persze sántító hasonlatnak elmegy.

(#181) Bodz


Bodz
nagyúr

Haladunk.

(#182) Bodz válasza #71562240 (#175) üzenetére


Bodz
nagyúr

Csak a kissé nálad mást jelent, mint a többieknél. :D

(#179) .DLL: Nem is tudom, nekem pár év után csak akkor nyekereg a DTX710, ha kifejezetten kényszerítem rá.

[ Szerkesztve ]

(#183) .DLL válasza Bodz (#182) üzenetére


.DLL
veterán

Végülis műszerfal ápoló szilikon szpraly-jal befújva orvosolható a dolog rövid távon. :) Haveromé recseg, nyekereg, pl. Conaxg-é ilyet nem produkált, az remek állapotban volt.
710-et amúgy még nem hallottam :D :B (így pl. nem tudom hogy a tesója térleképzése hogyan viszonyul hozzá)

(P.H.)

(#184) #71562240 válasza Bodz (#182) üzenetére


#71562240
törölt tag

A feladat kedvéért komolyan reagálva az "a kissé nálad mást jelent" kitételre:

A JVC-hez javasolt "kissé mélykiemelt" karakterisztika kapcsán szerintem a "kissé"-t támasztja alá mcs kolléga jellemzése is. Ő ugyebár azt írja, hogy "A JVC az alsó mély tartományt emeli inkább, azt viszont véleményem szerint keményen. Beraksz neki valami elvetemültebb elektronikus ,,zörejt", és majd leszaggatja a fejet, úgy adagolja a szubbasszust." (Xonar DG-vel, amelyhez hozzáteszem, hogy kissé mélytónusú.) Ez azt kell jelentse, hogy viszonylag lineárisan mélyre megy és komolyan mélyre megy, komoly energiákkal, tehát ez a mélyátvitelről szól elsősorban, és kevésbé a mélykiemelésről. Ugyanis az alsó mélytartományt (a "szubbasszust") egy egyhangszórós dinamikus fejhallgató nem tudja külön kiemelni anélkül, hogy a közép- és felsőmélyeket ne emelné ki legalább ugyanannyira. (Dinamikus) fejhallgatónál a mélykiemelés 60-100-200-300Hz körül tetőzik, tehát a közép- és felsőmélyeknél, és ebből marad valamennyi felette, alatta. Olyan nincs, hogy egy dinamikus egyhangszórós fejhallgató az alsómélyeket emeli elsősorban - merthogy azt nem tudja külön kiemelni. Mindez amiatt érdekes, hogy megegyezhessünk, az MX55-nek a kategóriájához képest kirívóan jó a mélyátvitele, kissé mélykiemelt karakter mellett. Korábban megjegyeztem, hogy enyhe (tényleg enyhe) "magaselfojtása" is van, tehát nem igazán V karakterű, inkább kissé mélykiemelt. :)

(#185) jippa


jippa
aktív tag

ma még szabin vagyok, ráérek, úgyhogy okoskodok neked egy sort, nem kell feltétlenül megfogadni

1.)
az elejére a 30ezres link után összeszedném a kérdéseket, hogy ne annak kelljen, aki kérdezni akar, valahogy így

"Ez a 11 kérdés merül fel, ha szeretnéd, hogy érdemben tudjunk segíteni:

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
4.) Új vagy használt?
5.) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
6.) Circumaural vagy supraaural?
7.) Zárt vagy nyitott?
8.) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
9.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
10.) Mire figyeljünk oda, honnan vásároljunk?
11.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?

részletesen a szempontokról itt olvashatsz:...

2.) ezt a részt: "Komolyabb, közép-felső kategóriás fejhallgatóknál érdemes használtban gondolkozni. Tanácsos körülnézni Hardveraprón, Vaterán, eBbay-en, AVX-en, illetve Head-Fi-n. Az Európai Unión kívülről vásárolva ÁFA- és vámfizetés sem kizárt, ennek fényében rendeljetek külföldről!" felvinném az "új vs. használt" részhez

3.) az elején a szakmai hablatyot támogatnám, egy jó szakmai összefoglaló a topik puszta "ajánló" funkciójával szemben erősítheti a szakmai(bb) érdeklődést is

4.) "Megjegyezném, hogy" nélkül írjad az első bekezdést

(#186) jippa


jippa
aktív tag

még az jutott eszembe, hogy az elején elküldjük a mikrofonos fejes iránt érdeklődőt egy másik totyikba, utána meg kérdezzük, hogy mikrofonos, vagy mikrofon nélküli, ez se tuti így

ez a topik kizárólag zenehallgatáshoz való, vezetékes, sztereó fejhallgatókkal foglalkozik, ha 5.1-es vagy egyéb gamer, illetve mikrofonos fejhallgatót keresel, kattints ide...

(#187) Bodz


Bodz
nagyúr

Done. Pár egyéb változtatással, de még semmi se végleges.

A mikrofonnal csak annyi a baj, hogy konkrétan a pc-s, gamer izék iránt érdeklődő menjen másik topikba. Ha mondjuk egyéb mikrofonos fülest szeretne, mondjuk telefonhoz, akkor maradjon csak. Ugye pl. a K551 is mikrofonos, aztán mégis ajánlott.
Valóban egyértelműsíteni kéne ezt a dolgot, mert ez is gázos így: "Általában nem szoktunk mikrofonos fejhallgatót ajánlani, hiszen hangjuk rendre rosszabb, mint adott áron egy mikrofon nélküli fejhallgatóé. Tehát a mikrofonnal egybeépített fejhallgatókért komoly felárat kérnek és még a magasabb ár sem garantálja, hogy jó hangzást kapjunk. Ezért érdemes mikrofon nélküli fejest beszerezni, és hozzá egy csíptetős (ruhára vagy kábelre), kézi, vagy asztali mikit vásárolni. Erre nem érdemes párezer forintnál többet költeni, Skype-hoz vagy Teamspeakhez tökéletesek ezek is."

[ Szerkesztve ]

(#188) Bodz


Bodz
nagyúr

.DLL

Igen, hát vannak bajok. Évekig megfelelt az összefoglaló, de most rendbe tesszük. :K
Van vezeték nélküli füles topik is, bedobjam az elejébe? Bár elég kihalt.

[ Szerkesztve ]

(#189) .DLL válasza Bodz (#187) üzenetére


.DLL
veterán

Oké, megpróbálom megfelelően összefoglalni a mikrofonos témát. Persze más is írhat hozzá pár sort, aztán amelyik a legjobb, vagy a legjobb részekből összegyúrva kikerül a végleges.

De azt a véleményt tartom, hogy a szempontosk kérdésköréből (legalább a vezetéknélküliség) kerüljön majd ki. ;)

(#188) Bodz: Igen, miért ne, talán kevésbé lesz kihalt, ha egy napi szintű topik is "reklámozza" a létét.

(P.H.)

(#190) jippa válasza Bodz (#188) üzenetére


jippa
aktív tag

bizony, a vezetékes vagy vezeték nélküli kérdés nem kérdés, ezeket az emberek szvsz át kell irányítani

ja, igen: Mielőtt feltennéd kérdésedet, használd a keresőt! :D

(#191) Bodz válasza .DLL (#189) üzenetére


Bodz
nagyúr

Az jó lenne, mert én még nem látom, hogy mikrofonos témakör hogy lenne jól megoldva. Talán 2-3 nap múlva lesz lehetőségem egy jót aludni, majd akkor újra nekifutok. :D

OK.

Így oké?
Ez a topik kizárólag zenehallgatáshoz való, vezetékes, sztereó fejhallgatókkal foglalkozik. Vezeték nélküli iránt érdeklődve erre tessék, ha 5.1/7.1-es, vagy egyéb gamer, mikrofonos fejhallgatót keresel, kattints ide. Ezektől viszont óvva intünk, a miértek az összefoglóban megtalálhatóak. Tehát meg lenne magyarázva, hogy ne érezze magát senki elzavarva, mert csak. Ráadásul hátha sikerül pár embert a jó útra téríteni, és boldog gazdája lesz egy zenehallgatáshoz való, vezetékes, sztereó fejhallgatónak. :) Ha nem FEJhallgatót, hanem FÜLhallgatót szeretnél, akkor pedig ide fáradj.

(#190) jippa: Számos fejhallgatóval kapcsolatban találsz véleményt a topikban, így kérjük használd a keresőt is!
Na? :)

[ Szerkesztve ]

(#192) Bodz válasza Bodz (#191) üzenetére


Bodz
nagyúr

Számos fejhallgatóval, illetve a témához kapcsolódó dologgal kapcsolatban találsz véleményt, leírást a topikban, ezért kérdezés előtt érdemes használni a keresőt is!

(#193) jippa válasza Bodz (#191) üzenetére


jippa
aktív tag

köszi, békénhagylak mosmá' :DDD

tökéletes

[ Szerkesztve ]

(#194) .DLL válasza Bodz (#191) üzenetére


.DLL
veterán

Képeket tartalmazhat az összefoglaló?

(P.H.)

(#195) Bodz válasza .DLL (#194) üzenetére


Bodz
nagyúr

Persze.

(#196) Dorien válasza Bodz (#195) üzenetére


Dorien
veterán

Javaslatom: [link] :))

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#197) Bodz válasza Dorien (#196) üzenetére


Bodz
nagyúr

Lehet kicsit tul meresz... :D

(#198) .DLL válasza Bodz (#191) üzenetére


.DLL
veterán

Mikrofonos téma az összefoglalóba v1.1:

Mikrofonos fejhallgatók

Általában nem szoktunk ajánlani mikrofonos fejhallgatót, ez alá tartoznak a játékos (gamer) és ún. multimédiás fejhallgatók, melyek mikrofonja legtöbbször a fejhallgató házára van rögzítve egy karral. Ezek hangminősége rendre rosszabb, mint az azonos áron kapható normál sztereó fejhallgatóké. Kivételek persze lehetnek, ha ilyet találunk arról említést teszünk.
Szóba jöhetnek még a kábelre szerelt mikrofonnal ellátott fejhallgatók, hisz az okostelefonok elterjedésével egyre inkább elvárás, hogy telefonáláshoz is használhatók legyenek ezekkel a készülékekkel, így az egészen minőségi fejhallgatóknál is találkozhatunk ezzel a megoldással.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#199) Bodz válasza .DLL (#198) üzenetére


Bodz
nagyúr

Bekerült. Pár apróbb módosítás szintén. Lett egy kép is, de csak úgy ideiglenesen.
Szerintem az elejénh jó helyen van a mikrofonos meg a vez nélküli téma.
v1.3

[ Szerkesztve ]

(#200) Bodz


Bodz
nagyúr

Még valakinek ötlet, kívánság?
Ha nincs, akkor végleges formába rázom az egészet valamelyik nap.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.