Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Na hát csak rajta!

Logout népe várja az alkotásaid. ;)

Kicsit off, de leírom azért:

Ezen a képen van egy korlát.. hihi..
Pont mint a suzukiban a robotok körül levő biztonsági korlát.
Bocsi az offért.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Jofi81


Jofi81
őstag

Szép képek! :R
Engem is mindig érdekelt a fotózás, csak még sosem jutottam odáig hogy tudjak venni egy kicsit komolyabb gépet. De majd egyszer...

(#3) BLOODSHOT válasza Jofi81 (#2) üzenetére


BLOODSHOT
senior tag

Szia! Nemtudom milyen géped van, de szerintem ez a kis FinePix S5700 Fuji, tökéletes a kezdésre. Mindenkinek csak jószívvel tudom ajánlani. Nem egy SLR belépőszint, de ha ezt a gépet hamar kivégzed, akkor valószínüleg érdemes beruházni egy komolyabb SLR-re. :R

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#4) Jofi81 válasza BLOODSHOT (#3) üzenetére


Jofi81
őstag

Jelenleg egy Zenit-E-m van, amit kb. 10 évvel ezelőtt vettem. :) Persze már régóta nem használom, mivel filmes. Kölcsöngéppel szoktam fényképezgetni. De egyszer be fogok ruházni, csak mindig van hova rakni a pénzt. :)

(#5) BLOODSHOT válasza Jofi81 (#4) üzenetére


BLOODSHOT
senior tag

Made In USSR! :)
Jó is volt az, legalább nem mentek tönkre, lásd nálad is él még a gép. Nomeg bármelyik mai gyártó megirigyelné ezt az acélborítást! :)
Amit linkeltél, ott kifejezetten tetszik az utolsó Feka-Fehér kép amikor a tag szorongatja a gépet! :DDD

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#6) Jofi81 válasza BLOODSHOT (#5) üzenetére


Jofi81
őstag

Tényleg jó kis gép, masszív, majdnem 1 kg. :D Szép képeket lehetett vele csinálni. Csak sajnos már eljárt a filmes gépek felett az idő.

Az a kép tényleg komoly! :DDD

(#8) Papa60 válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Papa60
újonc

Bálint!
Ennek képnek a beállításáról írj már egy kicsit. A színek marha jók.
Papa

(#9) BLOODSHOT válasza Papa60 (#8) üzenetére


BLOODSHOT
senior tag

Camera: FinePix S5700 S700
Exposure: 0.004 sec (1/250)
Aperture: f/4.5
Focal Length: 8.7 mm
ISO Speed: 64

HDR munka: Photomatix Pro, élesítés Photoshop Elements 6.

[ Szerkesztve ]

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.