Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

engem nem hatott meg.
valakit esetleg?:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ez már régóta fent van galaxis oldalán, azthittem elérhető már rég, nem mintha érdekelne úgy ahogy van egy baromságnak találom az egészet, nemtudom ki fog ezért pénzt adni.

(#3) ollie válasza BalaNce87 (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, Steam-en is több mint egy hónapja lett elérhető.

***

(#4) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Szerintem jó játék : ) mondja ezt egy Warhammer fan ;]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#5) Kansas


Kansas
addikt

Azért az ára mekkora baromság már:

50.00 EUR = 13,619.77 HUF
1 EUR = 272.395 HUF
(valutaváltóból az index.hu címlapján)

vs.

4999 HUF
576 KByte [link]

LOOOOL :C

Egyébként engem sem győzött meg, de ha lenne demója, egy próbaútra elvinném...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#6) Zolás válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


Zolás
addikt

Kezdtem az hinni csak nekem hat kicsit gagyinak de örülök hogy ezzel nem vagyok egyedül.

Bezzeg ha lenne benne anomália meg Szidorovics mindjárt az év játéka lenne ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7) Lenry válasza Kansas (#5) üzenetére


Lenry
félisten

na azért... épp néztem, hogy nehogy már 50 euro legyen. de az 5000ft mindjárt barátságosabb

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Krike


Krike
aktív tag

Megjegyzem, én még az első résszel játszottam sokat a haverokkal, és felejthetetlen élmény volt. Igaz, az még DOS-os game volt, és tán 1992-ben készült, de a mai napig megvan az installja :) Szerintem multiban, vagy sima lan partiban baromi jó játék, főleg, mikor a legjobb haverod játékosát nyírod ki véglegesen ;o)

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#9) - = Zk = - válasza Zolás (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:))
a múlt nem hagy nyugodni, látom téged sem:C
jövőre CoP:DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) bolvar


bolvar
senior tag

wow erről a játékról miért nem halottam:Dvadállatúl nagy lehet:D
de mi pééééz:(.ennyi pénzem lenne megnősülnék:D

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#11) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

sztem ezzel is el lehetne tölteni 1-2 álmatlan éjszakát :))
nem néz ki rosszúl

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#12) Vistaboy válasza Kansas (#5) üzenetére


Vistaboy
veterán

Betettem a linket a hírbe, tényleg sokkal többe kerül digitálisan, már csak arra lennék kíváncsi, hogy a két verzió miben különbözik. Mert valami oka kell, hogy legyen, inkább nálunk szoktak drágábbak lenni a játékok. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13) Kansas válasza Vistaboy (#12) üzenetére


Kansas
addikt

Esetleg azért, mert minálunk a normál kiadás kapható, ott meg a "Dark Elves Edition".
Bár nekem úgy tűnik az csak kb egy kiegészítővel több, ami azért nem indokolja a 150%-os különbséget...

Valami bűzlik odaát... :F

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#14) Eugene Roe válasza Kansas (#13) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Dark Elven fajt meglehet kapni ingyen patchben... csak az extra doboz, de ez így volt UT3mal és GearsofWarral is kint 7-8k nálunk meg 5k sokáig. Egyébként a játék szeptemberi asszem : ) nekem két hónapja megvan.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#15) HaaS


HaaS
addikt

Ez mekkora játék már! Jóég!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#16) HaaS


HaaS
addikt

Nagyon, nagyon, nagyon ajánlom a Blood Bowl-t mindenkinek!

Én erre a játékra eddig fel sem figyeltem, a hagyományos sportjátékokhoz nem sok köze van (szinte semmi), ellenben az egyik legjobb tbs, amivel valaha életemben játszottam!
Van egy rahedli kaszt, szintlépések, csapatmunka... tökéletes szabályrendszer! Csodásan visszaadja az amerikai foci lényegét, nem is hittem volna! Az gép pedig naaagyon jól játszik... vagy én vagyok béna:D! (Néhány óra után emberekkel Easy-n (!!!) már majdnem mindig nyerek, klasszikus szabályrendszer szerint.... bár most jön egy másik tournament, nem kiabálom el:)!)

Csillagos ötös! :R

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#17) HaaS válasza HaaS (#16) üzenetére


HaaS
addikt

Helyesbítek, inkább turn-based tactics, mint tbs... kedvcsináló.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#18) HaaS


HaaS
addikt

Aha... alakul... goblinok ellen a két trolljuk a fél ember csapatomat földbe döngölte (11-ből 6 kóma)... na meg felkapta az egyik troll a labdát tartó kis vakarékot, és áthajította a védelmem felett... kéész...:D!

Már halál is van:U, törpék kicsit erősnek tűnnek... khm...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#19) HaaS


HaaS
addikt

pix

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#20) HaaS


HaaS
addikt

Impulszon most két rugó! (Ha esetleg vki az angolt keresi magyar felirat nélkül...)

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#21) föccer


föccer
nagyúr

Régi idők szép emlékére ma elővettem ezt a szuper kis játékot. Lenyomok 1-2 meccset, hogy formába hozzam magam. Focizik itt még valaki?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.