Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) edward2


edward2
addikt

Lassan haladnak az SC MMOval késleltetni kell a trilógia lefutását.

(#2) baleee89 válasza edward2 (#1) üzenetére


baleee89
aktív tag

én a diablo 3mat jobban várom mint a sc2 kieget!

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#3) Zoz


Zoz
őstag

És mi tart ezen olyan sok ideig? Mert, hogy ugye maga a játék motorja kész van Zergestül, tudunk velük játszani multiban, ill. ellenségként is jönnek singlében.
Tehát gyakorlatilag csak meg kell tervezni a 26 pályát, és az átvezető videókat legyártani...

(#4) sith7 válasza Zoz (#3) üzenetére


sith7
nagyúr

És mi tart ezen olyan sok ideig?
csak meg kell tervezni a 26 pályát, és az átvezető videókat legyártani...

Hát az ... :K

(#5) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Röhej.

(#6) errorcode06


errorcode06
őstag

Inkább a diablo3-at csinálják gyorsabban mint ezt!

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#7) Morden24


Morden24
nagyúr

Na, ilyen ütemezéssel úgy tippelek, hogy valamikor 2013 környékén fogok beruházni a Starcraft 2-re :U

Sectumsempra - For Enemies

(#8) errorcode06 válasza Morden24 (#7) üzenetére


errorcode06
őstag

Megjelenésekor beszereztem a collectors-t, nem bántam meg. De a 2013-as beruházási szándékod lehet hogy csúszik 2014-re ;]

Elgondolkodtam, és ha idén minden játékot megvennék ami tetszik, 12-13k huffal számolva, nem jönnék ki 100k-ból :O

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#9) FehérHolló válasza errorcode06 (#8) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ő veled ellentétben tudja, hogy nem akkor kell vásárolni, amikor az árfolyam a csúcson van. :P

Skynet is real. It's called Google.

(#10) Morden24 válasza errorcode06 (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

HL2 után engem soha többé nem rángatnak be epizodikus felépítésű játék megvételébe. Ha egyben elérhető lesz, akkor szívesen megveszem, RTS-ben úgyis a single-t komálom jobban :K
Egyébként igen, lehet :D
Lehet, hogy majd Marty McFly szállítja ki légdeszkán :))

Sectumsempra - For Enemies

(#11) errorcode06 válasza FehérHolló (#9) üzenetére


errorcode06
őstag

Az a baj hogy a collectors-t hamar elkapkodják :DDD

Morden24: Na látod, én azt vettem meg egyben, Steam-en :)

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#12) Morden24 válasza errorcode06 (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Egyben...? Pont ez a baj, hogy még mindig nincsen "egyben" :D

Sectumsempra - For Enemies

(#13) FefeeX válasza errorcode06 (#11) üzenetére


FefeeX
veterán

El, és nekem is a CE a gyengém a SC2 esetében :)
Várom már az új epizódot is, remélem jó extrák lesznek amellett is...

Zoz: új egységek minden fajnak, mert ugye enélkül nehéz lenne eladni a kieget... Újrabalanszírozás úgy, hogy kieggel és kieg nélkül is normális, balanszolt, játszható legyen a játék multiban is... Fejlődési rendszer felállítása single kampányban, mert ugye értelemszerűen nem követheti a terran rendszert...

[ Szerkesztve ]

(#14) proci985 válasza Zoz (#3) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

valszeg reszelnek játékegyensúlyon is.

meg lennék lepve, ha csak 26 új pálya jönne.

FefeeX is közben leírta.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15) sith7 válasza proci985 (#14) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha nem lenne új egység a multiban, csak single, akkor csak a fanatikusok vennék meg

(#16) FefeeX válasza sith7 (#15) üzenetére


FefeeX
veterán

Ha 2ezerbe kerülne akkor nem hiszem :) De nyilván, amennyiért adni fogják, annyiért valóban :)

(#17) Wolverine válasza edward2 (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem lesz belátható időn belül SC MMO. A Titan új franchise.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) sith7 válasza FefeeX (#16) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát az lehet ... én örülnék, ha 7990 - nél nem lenne drágább ... de leginkább 4-5000 ft lenne a jó ... :B ... de attól félek drágább lesz :W

(#19) FefeeX válasza sith7 (#18) üzenetére


FefeeX
veterán

14-15ért szeretném venni a CE-t, de gondolom 20ért fogom :D

(#20) sirzollee


sirzollee
tag

A Blizzard mindig csak dolgozik valami újon,ehelyett inkább be kéne fejezni a lassan már "5-10" éve bejelentett projekteket.Elhiszem,hogy bizonyos játékok legyártásához idő kell:tervezés,készítés-alfa-béta-gamma stb.,na de ennyi idő elteltével lassan már nem fogja az ember úgy várni a gémeket,mint amikor megvolt a NAAgy bejelentés.Személy szerint a Dia3-at várom,de mire kijön már nem biztos,hogy érdekelni is fog...

(#21) Sicilian


Sicilian
addikt

Én biztosra veszem, hogy a Diablo3-at karácsony előtt kitolják, hogy legyen mit venni,
Swarm meg jön majd nyáron az uborka szezonba...

nothing is true everything is permitted..

(#22) Wolverine válasza sirzollee (#20) üzenetére


Wolverine
félisten

A SC2 bejelentése 2007-ben volt, a Diablo 3-é 2008-ban, és hivatalosan nincs más bejelentett játékuk (nemhivatalosan ott a 3. WoW-kieg és a Titan, valamint egy még titkosabb projekt, aminek csak a létezése szivárgott ki, semmi más). Melyik volt 5-10 éve? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23) sith7 válasza FefeeX (#19) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát mivel folytatás, talán meg tudod venni annyiért ... :F

(#24) mongoose123 válasza errorcode06 (#6) üzenetére


mongoose123
aktív tag

Pontosan!! érettségi előtt 1-2 héttel valamivel el kell tölteni az időt :)

(#25) kovsol


kovsol
titán

már kezdetektől fogva is úgy volt, hogy 1,5 évente jön egy kieg hozzá ami röhej kategória szerintem... wc3 roc+tft ben szerintem több történetet és egységet/hőst pályán elszórt szörnyet kellett kitalálni mint az egész SC2+2kiegben lesz majd, mivel gondolom majd az sc+bw ből merítik az ötletet, nagyon meglepődnék ha lenne valami merőben új egység

az lesz majd a nagy pofára esés, ha a Torchlight 3 előbb jön ki mint a diablo3 és már azon se lepődnék meg ha le is nyomná a blizzárd csodaművét... de senki nem ismerné be, és a név eladná akármit is adnak ki

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#26) Ant@


Ant@
senior tag

Értem én ,hogy nem akarják ,hogy időben ütközenek a projectjeik, de azt nem hiszem el ,hogy évekig tart egy ilyen stábnak megcsinálni egy kieget egy már létező játékhoz

(#27) sirzollee válasza Wolverine (#22) üzenetére


sirzollee
tag

Mikor kijött a dia 2+a kieg,utánna nem sokkal (pár év) pletyka szinten már volt rá célzás.Az 5-10 év tény kicsit túlzás volt,de lassan ennyi ideje várjuk a Diafan-ek a folytatás megjelenését.

(#28) Wolverine válasza sirzollee (#27) üzenetére


Wolverine
félisten

Az, hogy mennyi ideje várja valaki és az, hogy mennyi ideje biztos, hogy lesz, két külön dolog.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29) sirzollee válasza Wolverine (#28) üzenetére


sirzollee
tag

Nem szeretnék akadékoskodni,de az "Ilyen volt a Diablo3 régen(2005)" c. cikk picit mellettem áll...De ez persze saját vélemény.

(#30) Wolverine válasza sirzollee (#29) üzenetére


Wolverine
félisten

Amíg nem jelentik be hivatalosan, hogy készül a játék, addig a spekulációnak semmi értelme, mert bármikor kaszálhatják.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.