2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dominó85


Dominó85
veterán

Marha jót nevettem a cikken. Sajnálom, hogy kidobtál 11k-t az ablakon... Én szó nélkül visszaküldtem volna, hogy tegyék fel oda ahová gondolom. :D

* Péter - 06302461862 *

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Nagyon tetszett a stílus. :R

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Az előző Blitzwolf terméket nagyon jó színben tüntette fel az írásod, ezt meg jól lehúzta. Már ezen a kontraszton is jót derültem, de ez az írás annyira ízesre sikerült, hogy külön is elismerésre méltó. :C

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#4) #56573440


#56573440
törölt tag

mióta mondom hogy alkoholos üzemben azon problémákat is megoldjuk amik addig fel se merültek ;]

jó írás, alig meglepő minőségű termékkel :C

(#5) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

@Dominó85: Előfordul az ilyesmi. Örülök, ha tetszett a cikk :)

@D1Rect: Köszönöm, igyekeztem! :)

@macilaci78: Nem akartam meghazudtolni saját magam, elvégre az volt az eredeti elvem, amikor elkezdtem bemutatókat irkálni, meg blogolni, hogy semmiről sem írok jobbat, mint amilyennek én gondolom, mert megvezetni a kínaiak is meg tudnak, és amint látható, szoktak is. Legalább tőlem hadd olvassanak az emberek korrekt anyagot, ha vásárolni készülnek :)

@blackrulz: Pedig az elején elgondolkodtam, hogy hozzá merjek-e fogni. Még mindig kételkedek a dolog működtében :D

https://rendeljkinait.hu/

(#6) xmaas


xmaas
őstag

Jo a cikk , maga a termek viccnek is rossz , na meg az a reklam anyag nemtudom egyszeruen felfogni hogy egy par mondatnyi sort nemtudnak rendesen leirni/forditani hogy ne azt gondolja az ember hogy agyilag fogyatekos lenyek irtak le az egeszet .

Nemtudom hogy gondoljak ha valaki elolvasa azt a szoveget az akarni fog venni barmit az egvilagon egy olyan cegtol aki par szaros sort nemtud normalisan leirni :W

[ Szerkesztve ]

(#7) D1Rect válasza xmaas (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Kína lenni nagy, lenni sok vásároló akik venni kínaiul.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#8) fateless


fateless
veterán

Élmény volt olvasni - a konklúzióval pedig egyetértek a nálam levő "okosóra" alapján.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9) Douwd


Douwd
tag

Borzasztó egy valami, de jól szórakoztam olvasás közben. Szerintem megérte. :DDD

(#10) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Rettentő jókat nevettem a cikk olvasása közben, köszi - remek stílus :R
Kár, hogy nem teljes értékű a termék.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#11) zdanee


zdanee
őstag

Hát, ugyanezt kb feleennyiért is utánaddobják Alin. Persze annyit sem ér. Nem tudom, mire számítottál. Emlékszel a régi pendrive-MP3 lejátszókra? Ami mindenkinek volt 2005 körül?

Azokkal indult világhódító útjára az MTK platform. Aztán jöttek a mobilok. Amiket a fél világ körberöhögött. Az N95 koppintások, amik iOS-re szkinezett MTK-t futtattak, vagy a cserélhető akkus iPhone koppintás, rajta a 64GB felirat, amikor még vincsiből is az volt az átlag.

No, ez ugyanaz a rendszer, csak most már belefér egy karórába. Nem először, teszem hozzá. Ezt már 2009 körül is láthattuk, a Mobilarénán is.

Pl ez. Vagy ez. Megkockáztatom, mindkettő jobban össze volt rakva, mint a te szerzeményed, csak annyi a különbség, hogy azóta leálltak a rezisztív kijelzők gyártásával, ezért te már kapacitívet kaptál.

Szóval nem volt ez zsákbamacska, egészen pontosal lehetett tudni, hogy mit veszel :) Mondom mindezt egy 4 éve végletekig elégedett kínai-mobil felhasználóként.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#12) Mercel


Mercel
senior tag

Végre egy írás ami hobbiból született és az írója közben nem akart szakújságírónak látszani.:)
Az óra és a stílus is vicces.

Marcel

(#13) erzol


erzol
őstag

Passzameg... :DDD
Írhattad volna kicsit korábban. :U
Már zötykölődik egy felém valahol a világban ami legjobban a bankszámlámnak fáj. :O

[ Szerkesztve ]

(#14) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Jó cikk lett, sokat röhögtem rajta! :R
Így "hajnalban" ahogy átfutottam rajta komolyan elkezdtem visszakeresni az almáspite receptet! :C
A termék pedig egy rossz vicc...azt tudni milyen hw dolgozik benne?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#15) Gyula84


Gyula84
veterán

micsoda szöveg :DDD jó kis teszt nemrég még venni is akartam egy ilyent most már nem biztos :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#16) VIBO


VIBO
őstag

Köszi a stílust :D :R

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#17) xedos


xedos
addikt

Én egy pulzusmérős órát vettem kíváncsiságból...
37dollár egész normálisan működik, persze a hirdetésben sokkal többet tud. Kiírja a hívó nevét, dátumot, távolságot is mutat. Reklamáltam.. kis kínai nem értette mi a baj. Mondom nézze már meg a hirdetést...ez az óra nem tudja amit reklámoznak róla. Végül 7dollár engedményben állapodtunk meg és nem minősítem le + kijavítja a hirdetést. Na ez megtörtént, pénz nem jött vissza, újra reklamáltam - pénz megjött.

(#18) zoleek


zoleek
tag

Na jó írás lett!
Viszont beteg vagy, de jó értelemben! :D Feküdtem a röhögéstől végig.

Ha nem vagy képes egy értelmezhető privátot összehozni, (köszön-->nevezd meg a tárgyat-->kérdés róla-->elköszön) könnyítsük meg egymás dolgát! Kérlek inkább NE is írj nekem.

(#19) CB


CB
senior tag

Bárcsak több lenne az ilyen tesztekből!
Sokan megspórolhatnák a az ilyen minőségű termékek árát.
Jó volt a stílus, jókat kuncogtam olvasás közben. Köszi.

Az elmúl két-három évben megnőtt a száma az okosóráknak, a sport óráknak, karkötőknek.
Ezek között biztos vannak olyanok is, amik kellemes csalódást okozhatnak. Pedig a legtöbb az kínai csoda.
Pl. Xiaomi mi band
A baj az, hogy nálunk nem akar teszteket írni róluk senki.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#20) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Oriasi! (Mar nem az ora, of course)

Koszi a szorakoztato irast :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.