Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Az hogy miért csak egy hétre kellett autó, az megint érdekes kérdés, eddig ketten voltunk a cégtől itt, és nem én béreltem.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) Mr X


Mr X
veterán

Én tényleg utállak, de csak az irigység beszél belőlem. :D

Lesz majd komolyabb fotóriport?

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Ezt az autot ugy kepzeljetek el, hogy 190 cm vagyok es a mellemnel van a motorhazteteje. A kep nem adja vissza a mereteit.

(#4) Mr X válasza Lauda (#3) üzenetére


Mr X
veterán

Van itt egy a környéken, tényleg drabális.

(#5) bambano


bambano
titán

szerintem meg jó, hogy vannak nem alulmotorizált, nem szappanos doboz autók is... 1.0 Hiába Taposod Paraszt fél motorral...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) albert8


albert8
addikt

Na ez kb ilyen: :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7) Lauda válasza albert8 (#6) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD mondjuk ezek valami aprosagok ott. A baloldali faszin latni igazibol, hogy mekkora.

[ Szerkesztve ]

(#8) Blindmouse válasza Mr X (#2) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Biztos, hogy nem, nem volt időm annyira körülnézni. Épületeket felesleges fotózni, minden fent van google street view-en meg amúgy sincs itt semmi látványosság, csak a tenger. Miamit még a helyiek lepukkant helynek gondolják, Floridát meg annak az államnak, ahova a "nyuggerek" mennek, hogy a pihenő éveiket ebben az elviselhetetlen melegben töltsék.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#9) stangli


stangli
senior tag

Ekkora monstrumot bereltel? :DDD

(#10) zoo8800 válasza stangli (#9) üzenetére


zoo8800
veterán

Az autóbérlőben a "basic" típusú autó amit kértem egy 2,5-ös nissan altima volt. 611 dollárt fizetek érte egy hétre. ;)

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#11) Blindmouse válasza stangli (#9) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Neem. Kisebb monstrumot. Ilyenekkel a helyi lakosok járnak, akik fel vannak háborodva, hogy már feleannyiba kerül a benzin, mint nálunk.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.