Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) eziskamu válasza total90 (#31) üzenetére


eziskamu
addikt

-Nincs idő bulizni
-Van rá idő, de nem megy az ismerkedés
Pl. egy olyan buliban én mit csináljak, ahol a barátnőkkel jött csajok inkább táncolnak egymással mint velem? A többieknek meg volt pasijuk. Megtörtént ez már velem. Rám meg nem cuppanak. A másik, hogy most direktbe csak ismerkedés miatt menni nem érdemes.
A randioldalakon meg feltételezi az ember, hogy tényleg ismerkedni szeretnének a csajok. Na jó vannak ilyen vegyesfelvágott oldalak, ahol ki tudja igazából mit akar a csaj. Ott volt az egyik adatlapján, hogy egyedül van és hogy ismerkedni szeretne. Csevegtünk és el akartam hívni egy kávézóba (vagy akárhova, mindegy nem direktbe azt akartam, hogy essünk egymásnak, csak legyen valami személyes találkozó) .Erre azt kérdezte, hogy nem is kérdezem meg én hogy van-e valakije? Erre mondom neki, minek, ott az adatlapján, hogy nem jár senkivel, erre kiderült, hogy "elfelejtette" frissíteni a státuszt :W .
Volt olyan is aki keresett és írta hogy tetszenek neki az ilyen duci kandúrok :) (na jó nem így), de kiderült hogy van barátja (ő se írta ki, persze én sem vagyok szent, próbálkoztam olyanoknál is, ahol ki volt írva, kapcsolatban, mert úgy tűnt már nem sok van abból hátra) és kellene valaki aki csak barátkozik (!!!!) vele, amíg a pasi odavan. Én már így is szereztem elég barátot, akiket tényleg kedvelek, de most már több kellene, még egy ilyet nem vállalok be. Tényleg helyes kedves nők, de nincs szerencséjük, engem meg annyira ők se szeretnének különféle okok miatt, viszont jól kibeszéljük a hülyéket egymásnak :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.