Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danih


danih
addikt

Ez qurvajó lesz, várom a fejleményeket :)
Egyébként esetleg: nolrandi.hu?

(#2) baluka26


baluka26
veterán

;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3) 7


7
addikt

énekeljük együtt!

LÁLÁLALALALALLÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

(#4) Blindmouse válasza 7 (#3) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Sajnos ők nem gondolták olyan viccesnek :( de gond egy szál se, egész listám van még szerencsés nyertesekből.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#5) S-Attila


S-Attila
aktív tag

Egyébként mennyire gondolod komolyan ezt az internetes társkeresést? :)

(#6) djculture


djculture
félisten

Pont ezt a verset küldeni egy leendő udvarlási téma előszeleként.. Hát...:D

(#7) Blindmouse válasza S-Attila (#5) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Addig nem állok le vele, amíg legalább egy randit össze nem tudok hozni. Őszintén szólva, mostanság sokat utazok munkába, a baráti köröm meg elvan foglalva diplomákkal, szóval a "feasibility" teszten, ez a formája a társkeresésnek ment át.

djculture: Figyelemfelkeltés, nem udvarlás. Ilyet nem kapott még az biztos :)

[ Szerkesztve ]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#8) Blindmouse válasza danih (#1) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Tetszett az oldal, rákattintottam a regisztráció gombra.
Ekkor ért a meglepetés, kiírja hogy már regisztrálva vagyok. Noo way.
Beírom a bejelentkezéshez az e-mailom, és a generikus jelszavam... Átirányít a randivonal-ra :W :W

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Próbáld meg ezt:[link]

(#10) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Nezd dicso lovag... en a tied leszek, ha hozol nekem egy rekettyest, vagy elmesz a nyulhoz. Nah jo... kiegyezek dontetlenben is, ha nagyon muszaj... :DDD

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#11) eziskamu


eziskamu
addikt

Én is próbáltam párat, azt nem merném mondani, hogy jók a tapasztalataim, de kiemelek két oldalt:

Randihely.hu, végül is elég gagyi oldal, az óra sincs rendben az oldalmotor mögött, az adatokkal is ki tudja mi lesz, de legalább napi öt idegennek lehet üzenni ingyen, moderátor ugyan ritka, de még nincs teljesen szétverve az oldal.

És ami eddig bejött, igaz még beszélgetésnél tovább nem jutottam, a Badoo
A lányok közül azért sokan panaszkodnak, hogy sok fenn az idióta, és a csaló, de én nem vettem észre, még csak egy afrikai csaj üzent rám angolul, hogy házasodni akar, és volt még valaki szintén házassági szándékkal, hát akit inkább sajnálok, mint haragudnék rá, biztosan nem csaló vagy ilyesmi. És, talán most egy időre már nem is kell igénybe vennem az oldalt, de félek, legalább is most remélni még nem merek.

(#12) eziskamu válasza eziskamu (#11) üzenetére


eziskamu
addikt

Hopsz, lemaradtam:
Én próbáltam régebben szép hosszú érzelmes levelekkel kezdeni, de azt nézem, hogy egy sima kérdés, hogy kit keresel, vagy mi az elképzelésed a pasiról jellegűek, amennyiben a profilban nincs egyértelmű kitétel, pont annyira hatásos, ha nem jobban, mint az ilyen hosszú levelek. Azért egy mizunál legyen több egy két szónál :)
A lényeg, hogy el tudd kezdeni a csevegést (én nehezen tudok ráhangolódni egy beszélgetésre, de ha már az első üzenetre se válaszolnak, akkor úgyis mindegy).

[ Szerkesztve ]

(#13) David93Pecs


David93Pecs
tag

Szerintem ami kifejezetten erre a célra készült,azok között nincs is olyan,ami ne lenne fizetős... fos az összes.
A facebook pedig nem épp ilyen oldal. Már ez is csak a pénzről szól.... :O

(#14) Blindmouse válasza D1Rect (#9) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Ezt te sem gondoltad komolyan.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#15) Blindmouse válasza eziskamu (#12) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Köszi, értékelem a segítségeket.

Amúgy a fizetéssel még nem is lenne gond. De legyenek már észnél az oldal üzemeltetői. Hiába küldhet az ember 400.000 embernek üzenetet, mindenki tudja, hogy a fent lévők nagy része passzív (nem lépett be 2 hónapja), vagy férfi. Szóval szívesen fizetnék, ha látnám, hogy van értelme, de a fentieket figyelembe véve inkább nem.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#16) djculture


djculture
félisten

Franc se fizetne ilyenekért, evvel az erővel társkeresős hirdetést is feladhatnál a helyi lapban:)

(#17) Thunderzolee válasza D1Rect (#9) üzenetére

A fészbúk nem társkereső oldal..hmm?

A postolónak meg üzenem, inkább ilyesmit írjon, ez hatásosabb: :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#18) hoffman_ válasza Blindmouse (#14) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Pedig de, én adom, amit ír.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19) Blindmouse válasza Thunderzolee (#17) üzenetére


Blindmouse
senior tag

A fészbúk az egy olyan oldal, amibe az ember beletölti a felesleges szabadidejét, ami aztán semmivé alakul át. Szándékosan nem vagyok oda regisztrálva, sőt, a böngészőm is fel lett okosítva, hogy ne töltse le és jelenítse meg a FB tartalmakat.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#20) hoffman_ válasza Blindmouse (#19) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Önkontroll, mint olyan? :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#21) Thunderzolee válasza Blindmouse (#19) üzenetére

Én meg kifejezetten szeretem, h a Hardveraprós hirdetőket meg tudom keresni a közösségi oldalakon (myVip, Iwiw, FB). Ha valaki nincs fent egyiken sem, az már eleve gyanús, vajon miért titkolózik?
Másrészt az e-mail címek elrejtése megnehezíti, h adatokat keressek az internet bugyraiban a leendő üzletfelemről. Nem örülök ennek az "újításnak".. :o

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22) Goose-T válasza Blindmouse (#19) üzenetére


Goose-T
veterán

Ha hasznos tanácsot is szeretnél hallani, akkor a csajozas.hu oldalt ajánlom. Nekem bevált, három és fél éve ott ismertem meg a feleségemet. :)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#23) Blindmouse válasza Thunderzolee (#21) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Fent vagyok Linkedin-en, Google+-on, Twitter-en. Szóval megtalálható vagyok a közösségi hálókban. Egyszerűen csak azok az oldalakat nem szeretem, amik a mértéktelen időpazarlásért jöttek létre.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#24) D1Rect válasza Blindmouse (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Tekintve, hogy vannak "társkereső csoportok": nem.

MOD: rákerestem... még kutyáknak és gazdájuknak is van...

[ Szerkesztve ]

(#25) eziskamu válasza Blindmouse (#15) üzenetére


eziskamu
addikt

Ha csak az lenne a gond, hogy úgy passzívak, de gyakran úgy is, hogy írok valamit, ránéznek a profilomra, és annyit nem írnak, hogy fapapucs.

(#26) Blindmouse válasza Goose-T (#22) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Az oldal elég jónak tűnik, megnyomtam a regiszter gombot.

eziskamu: Igen, pont mint ahogy a bejegyzésben írtam. Le se ..., de még annyit sem, hogy bocsi de nem tetszik a fejed, meg én a kigyúrt pasikra bukom, csak amikor ezt nyilvánossan ki kellene írni az már nem megy.

[ Szerkesztve ]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#27) Thunderzolee válasza Blindmouse (#23) üzenetére

:DDD Ezt a hármat pont nem követem..

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#28) cskamacska


cskamacska
addikt

http://www.rondarandi.hu/ :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#29) danih válasza cskamacska (#28) üzenetére


danih
addikt

Jahahahaajjj mi ez már....

(#30) Blindmouse válasza cskamacska (#28) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Ó én mindig is mondtam, hogy nem kell nekem szépségkirálynő (sok a gond velük, sétáltatni kell őket, cuki dolgokat csinálni, meg baj van, mint a parkolóóránál, ha nem dobsz be elég pénzt), de azért meg lehessen jelenni velük az utcán... :DD

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#31) total90


total90
veterán

Ismerkedés szórakozó vagy egyéb helyen... az miért nem játszik?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#32) eziskamu válasza total90 (#31) üzenetére


eziskamu
addikt

-Nincs idő bulizni
-Van rá idő, de nem megy az ismerkedés
Pl. egy olyan buliban én mit csináljak, ahol a barátnőkkel jött csajok inkább táncolnak egymással mint velem? A többieknek meg volt pasijuk. Megtörtént ez már velem. Rám meg nem cuppanak. A másik, hogy most direktbe csak ismerkedés miatt menni nem érdemes.
A randioldalakon meg feltételezi az ember, hogy tényleg ismerkedni szeretnének a csajok. Na jó vannak ilyen vegyesfelvágott oldalak, ahol ki tudja igazából mit akar a csaj. Ott volt az egyik adatlapján, hogy egyedül van és hogy ismerkedni szeretne. Csevegtünk és el akartam hívni egy kávézóba (vagy akárhova, mindegy nem direktbe azt akartam, hogy essünk egymásnak, csak legyen valami személyes találkozó) .Erre azt kérdezte, hogy nem is kérdezem meg én hogy van-e valakije? Erre mondom neki, minek, ott az adatlapján, hogy nem jár senkivel, erre kiderült, hogy "elfelejtette" frissíteni a státuszt :W .
Volt olyan is aki keresett és írta hogy tetszenek neki az ilyen duci kandúrok :) (na jó nem így), de kiderült hogy van barátja (ő se írta ki, persze én sem vagyok szent, próbálkoztam olyanoknál is, ahol ki volt írva, kapcsolatban, mert úgy tűnt már nem sok van abból hátra) és kellene valaki aki csak barátkozik (!!!!) vele, amíg a pasi odavan. Én már így is szereztem elég barátot, akiket tényleg kedvelek, de most már több kellene, még egy ilyet nem vállalok be. Tényleg helyes kedves nők, de nincs szerencséjük, engem meg annyira ők se szeretnének különféle okok miatt, viszont jól kibeszéljük a hülyéket egymásnak :)

[ Szerkesztve ]

(#33) DeltaPower


DeltaPower
őstag

topic követő hsz

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#34) total90 válasza eziskamu (#32) üzenetére


total90
veterán

Ha nem megy élőben, akkor miért jobb neten? Ott megy? Ha találkozóra kerül a sor, akkor mi lesz? Szerintem nem kell parázni, megenni nem fog egyik sem ;)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#35) eziskamu válasza total90 (#34) üzenetére


eziskamu
addikt

Akkor nem értjük egymást. Élőben honnan a francból tudjam, hogy akar-e egy nő ismerkedni? (Odamegyek meghívom italra, felkérem táncolni, stb? De ha rohadtul nem megy? ) A netes ismerkedésből meg próbálom kihozni a személyes találkozót minél előbb (1 héten belül, nem vagyok annyira gyáva p*cs, hogy húzzam az időt), de ha elhajtanak ott is, vagy "nem érnek rá", akkor persze, hogy nem lesz randi.

[ Szerkesztve ]

(#36) S-Attila válasza total90 (#34) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Nagyon sok ember sokkal jobban meg tud nyílni előbb az interneten. És pont ebből adódóan ha találkozóra kerül a sor, már lesz egyfajta elképzelése a másikról, aminek alapján személyesen is elkezdheti a dolgokat.

(#37) Thome válasza eziskamu (#35) üzenetére


Thome
addikt

Nem kell túlkomplikálni, észre lehet venni, ha egy buliban bejössz valakinek. Rám múltkor egy 35-ös csatakanca, 2 szőke liba akart rámmászni egy bulin belül... Azelőtti bulin meg a csaj újjal mutogatott rám-nekem... Volt már rá példa hogy a ruhatáros csaj is flörtölni kezdett velem (...barátnőm meg majdnem átnyúlt a pulton).
Múlthéten a buszvégállomáson nézegetett egy csaj eléggé feltűnően, még ha el is akarta takarni hogy néz...

De ezelőtt nekem se tűntek fel ezek a dolgok, csak mióta odafigyelek, a ruhatáros csajszi esete se tűnt fel, csak utólag, mikor mondta barátnőm hogy az a csaj rám akart mozdulni. Szal nekem is van hova fejlődni.

Egyszerű a dolog, gyerünk tapasztalatot szerezni, na meg öltözz fel stílusosan. És olcsón is lehet stílusos az ember -> Eléggé megdobja az esélyeid a nőknél. Tapasztalat -> Olyan nők mozdulnak rám (b@zz nem én rájuk, ők rám...), hogy ujuj, topmodellek kb. Pedig igencsak basztat néhány "haverom" az öltözetem meg a stílusom miatt. És nem a csőnacis b*zi stílusra kell gondolni ez alatt. De hogy leírjam, fullcap sapka, lezser kabát, laza ing és szövetnadrág, deszkáscipő-szerűség. Adott esetben wayfarer stílusú napszemüveg.

Egyébként nehezen nyíltam meg régebben én is élőben, manapság "lesz ami lesz" alapon nyomnám az ismerkedést (buliban is csak úgy random), aztán így könnyebb is. :)

Na jó ez full off lett, mea culpa.

[ Szerkesztve ]

(#38) eziskamu válasza Thome (#37) üzenetére


eziskamu
addikt

Engem csak akkor nézegetnek, és sajnos akkor se úgy, és nem olyanok, ha felveszem az utcán a Sennheiser HD437-est. Nem bírom az agydugót, mit csináljak. Buliban persze nincs velem :) . De eddig nem nagyon láttam senkin, hogy rám akarna tapadni. A csatakanca meg naná hogy minden magas sovány hímre tapad, de én meg nem vagyok a célcsoportjuk. Szerintem stílusosan öltöztem.

(#39) S-Attila válasza eziskamu (#38) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Mi van? A füldugó az ilyen státusszimbólum lett mostanában?

Egyébként mi az a csatakanca?

(#40) Jim-Y válasza eziskamu (#38) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hogy ha nem olyan az alakod mint szeretnéd, akkor miért nem teszel ellene? Jobban éreznéd magad, és az önbizalmad is megdobná. üdv

(#41) Thome válasza Jim-Y (#40) üzenetére


Thome
addikt

Azt hozzátenném, hogy ne más miatt, hanem önmagáért akarjon megváltozni.

S-Attila: Kiéhezett, idősebb, korosodó női egyed... :DDD

Eziskamu: Akkor valami csak nem stimmel, én is sokáig azt hittem hogy stílusos vagyok, amíg kiderült, hogy mégsem annyira. Most már viszont az vagyok, s a 'visszajelzések' végett az önbizalmam meg igencsak a plafonon van. :K

(#42) Jim-Y válasza Thome (#41) üzenetére


Jim-Y
veterán

"..az önbizalmam meg igencsak a plafonon van" azt látjuk :DDD

Azt hozzátenném, hogy ne más miatt, hanem önmagáért akarjon megváltozni. Így van, de én sem azt írtam, hogy ha összejön egy csajjal, aki arra kéri, hogy változzon meg, akkor tegye meg. Hanem arra, ha nem tud összejönni, vagy eddig nem sikerült, és nem elégedett a külsejével, akkor tegyen ellene. Szerintem utóbbi kielégíti az "önmagamért akarok megváltozni" fogalmát. Ugyanis "meg akarok változni, hogy jobban tetszek a csajoknak", kontra "nem fogok megváltozni, de továbbra sem tetszek a csajoknak" . :)

(#43) eziskamu válasza S-Attila (#39) üzenetére


eziskamu
addikt

Szeretek utcán zenét és/vagy rádiót hallgatni. Ehhez szükség van egy olyan eszközre mely képes a hangfrekvenciás rezgések közvetlenül, mások zavarása nélkül fülünkbe való juttatására. Na akkor eljutottunk a fülesig. Nem a buliban használom, csak megemlítettem, hogy maxx akkor vesznek engem észre bárhol ha hordom a HD-437-est, ami nem épp kis darab.

(#44) S-Attila válasza eziskamu (#43) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Jójó, nem kell óvodás magyarázat, azt értem, csak úgy jött le, mintha azt írtad volna, hogy azért vesznek észre, mert rajtad van. Peace. :)

(#45) eziskamu válasza Jim-Y (#42) üzenetére


eziskamu
addikt

Te mennyit fogytál eddig? :DDD Azért mondani könnyű. Én meg legszívesebben a bagósokat küldtem volna el a 3.14csába, amíg nem találkoztam valakivel, akit inkább sajnálok miatta, és még meg is értem, mert olyan az élethelyzete, hogy még ha segítene is rajta a leszokás hosszú távon, olyan feszült az élethelyzete, hogy nem bírná ki a leszokást. Szeretnék segíteni neki, de ahhoz közelebb kellene engednie. Mondtam is neki, én intenzív fogyókúrába kezdek, ha ő meg leszokik :) . De érte meg is tettem volna.

Amúgy olyannak se kellettem, aki szintén nem volt sovány. Nem vagyok az esete. Persze egy nagy tahó paraszt meg az volt :W

[ Szerkesztve ]

(#46) S-Attila


S-Attila
aktív tag

No, van új fejlemény?

(#47) Blindmouse válasza total90 (#31) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Azért mert a barátaim egyetemre járnak, mert nem volt elég nekik egyszer szopni.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#48) g0n21


g0n21
senior tag

Hát ez a levél zseniális :D :D :D anno én is próbálkoztam neten, több kevesebb sikerrel, 3 randi lett, az egyiken ma is röhögök, és adom elő a kedves -nálam 3 évvel fiatalabb- főiskolás diák(jaim)nak, a másik iskolapéldája a 'profi fotózásnak', a harmadikból lett egy egy hónapos szédület, de az ágyjelenet után nem vállaltam a további szereplést... :D

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#49) krizmo_


krizmo_
addikt

Üdv!

Szerintem is érdemes volna megpróbálnod inkább személyesen ismerkedni.
Érdekes mikor nem volt internet valahogy jobban ment az ismerkedés személyesen. Most, hogy adott ez a lehetőség, ami a könnyebb útnak számít, valahogy nem tudnak az emberek társat találni.
Nem is nehéz ismerkedni, hiszen az ember körül van véve a többi ebemberrel, csak nyitni kell feléjük, beszélgetni. Azt meg gyakorlatilag bárhol lehet a világ a lehetőségek tárháza. Az meg, hogy nincs idő, hülyeség, mert amíg gép előtt ül valaki és ott keresgél, addig személyesen is megtehetné.
Meg az ismerősök körében is szoktak lenni jelöltek.
Bár igazából az is kérdéses, hogy az ember milyen társasági életet él, ha él, van e élete a neten kívül....stb.

Az is egy érdekes dolog szokott lenni amikor adott egy férfi mondjuk 10es skálán 2es, de neki egy 10es skálán 8as nő kell, és megvan lepődve hogy kosarat kap..... És fordítva is igaz a dolog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.