Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jeni


jeni
félisten

Szerintem az okostelefonok közt ilyenekre is szükség van.
Aki nem használ internetet,GPS-t sem akkor minek okos telefon neki? Ez így jó, ahogy ez a mobil is.
Bár a kamera részre rágyúrhattak volna!

Az öregeim Nokia 6500 Slide mobilt használnak mai nap. Ha az elromlik és javíthatatlan lesz akkor meg van az utódja!

(#2) Šolaire


Šolaire
veterán

Kocsiba céges dobálósnak jó. Nem sajnálja az ember.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az a durva, hogy azok a képek még egy impresszionista festőegyletben is túlzásnak számítanának... ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) #80439296


#80439296
törölt tag

Az ott egy noccs?

;]

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem tűnik rossznak, de az arukereson írta valaki, hogy rossz a beszédhangszórója. Kihangosítva viszont jó.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) Jim Tonic válasza jeni (#1) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Valahol volt róla egy cikk, hogy futótűzként terjednek, mert egyre több embert, elsősorban a fiatalokat, zavar, hogy követik a szoftvercégek mindenhová.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#7) Luck Dragon

Végre egy klasszikus, többször is lehetne. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) kenwood3


kenwood3
őstag

Mit meg nem adnek ha kapnek 1 zsir uj d600-at megint! En hulye eladtam anno mert kellett a zse az u900-ra, amit szinten imadtam :B
Regi szep idok :))

Mi az az ekezet dragasag??

(#9) hajbel


hajbel
addikt

Nem véletlenül a thumbnaileket linkelted be a fotók helyett? ;]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#10) Solten


Solten
addikt

15 eve e keszulek grammja megegyezett volna az aranyeval... :)

Saor Alba

(#11) judas13 válasza kenwood3 (#8) üzenetére


judas13
addikt

Én is!! :K

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#12) pusszycat válasza kenwood3 (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Haha parancsolj!!! :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#13) kenwood3 válasza pusszycat (#12) üzenetére


kenwood3
őstag

:Y :R

Mi az az ekezet dragasag??

(#14) jeni válasza pusszycat (#12) üzenetére


jeni
félisten

szépen kivágtad az egyik újságból. :C

(#15) pusszycat válasza jeni (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tévedés, most lőttem a telefonommal. Én mindegyik telefonomat elteszem emlékbe. Eladni nem érte meg. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#16) jeni válasza pusszycat (#15) üzenetére


jeni
félisten

Várj holnapig,minggyyá fog jelentkezni emailban egy nagyobb összegű visszautasíthatatlan ajánlattal!
Az a kérdés Román lej-ben vagy Ft-ban kéred majd? (monitorod előtt egy Romana lotto 6-s szelvénypapír van ezért írtam azt)

[ Szerkesztve ]

(#17) tibaimp válasza jeni (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Teljesen igazad van! Anyumnak most rendeltem egy régi típusú Nokia-t. Neki az KELL, nem ezek az okos "szarok", ahogy ő hívja.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18) pusszycat válasza jeni (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Talált süllyedt. Mit tehetnék,itt rakott le a gólya. :D

De a megfigyelőképességed figyelemre méltó. :R

Ja,tényleg így belenagyítva én is látom. :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#19) Luck Dragon válasza pusszycat (#12) üzenetére

Chh , engem meg lefejeztél a fotó erejéig? Hát mi ez kérem szépen?! :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) orion1025


orion1025
őstag

Ezek a csúszkás mobilok a hőskorban még menők voltak, de a mai világban szerintem ultra gáz. Akkor már legyen hagyományos kialakítású, akkor sem lesz sokkal nagyobb.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#21) Crafter32


Crafter32
őstag

Egy ilyen jó lenne csak wifivel, hogy rá tudjak nézni az emailekre és dobnám is az okostelefonokat...

(#22) pusszycat válasza Luck Dragon (#19) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Legközelebb vigyázok ígérem. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#23) ballazol válasza Luck Dragon (#19) üzenetére


ballazol
senior tag

na, az ego bedurrant :DDD

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#24) Paxker315 válasza jeni (#16) üzenetére


Paxker315
addikt

sőt, google.ro a könyvjelzőknél.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#25) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez de jópofa! :K :K

Vissza az időben teljesen!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#26) Speed® válasza orion1025 (#20) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Szerintem meg ma is a funkcionalitás a lényege. Kisebb így a készülék, mikor nincs szükség a billzetre. Gondolom az okostelód se állandó billel használod ;p

(#27) Kampó válasza Crafter32 (#21) üzenetére


Kampó
senior tag

TESSÉK
szebb is jobb is, csak találj valahol :D

Nem is értem hogy nem érzékelik azt a piaci rést a gyártók ami az ilyen kb.. a hulladék telefon és az okos telefon közt van..

Legyen egy "erős vas" egy zárt de értelmes rendszer.... ezt a qvga kijelzőt el kellene felejteni... meg egy használható kamera... illetve adatkommunikáció..
pár közösségi app...

igaz ha lenne ilyen senki nem venne okostelefont...

AMD volt AMD van AMD lesz

(#28) Mr.Mercury


Mr.Mercury
aktív tag

Én tavaly decemberben vettem ebay-ről egy gyárilag felújított telefont. Kicsit nagyzolós a kinézete és amúgy nem stílusom, de ebben a konstrukcióban nagyon bejött. A mai kütyükhöz képest nyilván ez sincs sehol, de második telefonnak az S8 mellé tökéletes, imádom. :P

Mercury

(#29) orion1025 válasza Speed® (#26) üzenetére


orion1025
őstag

Nokia E61-et használok, de van egy hitvány okos is mellette muszájból...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#30) Kampó válasza Mr.Mercury (#28) üzenetére


Kampó
senior tag

akkoriban még dolgoztak a tervező asztaloknál :)

AMD volt AMD van AMD lesz

(#31) SkyLine3000 válasza Kampó (#30) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen. Valszeg azért kell a tepsi kijelző és minimál káva, h a tervezőknek ne kelljen magukat megerőltetni... Ezeket a mai okostelókat bármelyik autista is simán megtervezné...

[ Szerkesztve ]

(#32) azbest válasza Luck Dragon (#19) üzenetére


azbest
félisten

De hát az avatarod szerint te egy fej vagy, micsoda fejetlenség van itten kérem szépen :DDD
Való igaz, fél fejjel alacsonyabb vagy a fotón ;]

[ Szerkesztve ]

(#33) cantus


cantus
tag

2 sim mellett még sd kártya is elfért. Kiszedhető, cserélhető akku, jack csatlakozó és FM rádió. Ugye tudunk sok olyan mai többszázezres okostelót mondani amikből ezek már bizony ki lettek spórolva. Na többek között ezért sem lesz drága okostelóm.

(#34) Genova1983


Genova1983
tag

Megvan ezeknek a telefonoknak a célközönsége.Plusz pont a slider kialakításért.Sok embernek megkönnyíti a hívások kezelését.A kamerát nyugodtan kihagyhatták volna.A képek talán még az első kamerás mobilok minőségét sem érik el.

(#35) thomasa válasza Genova1983 (#34) üzenetére


thomasa
senior tag

Anno a D600-amba pont a csúszka szalagkábel ment tönkre, hiába pótoltam Kínából alkatrésszel, nem lett tökéletes. Igaz kibírt 2 évet.

(#36) Shooder


Shooder
kezdő

Szivesen olvasom bármilyen mobil eszköz tesztjét itt, vagy hasonló oldalakon
de hol van már a Xiaomi Qin tesztje? :)
4 g,wifi,gps ,bt.......nyomógomb.

[ Szerkesztve ]

(#37) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Van olyan funkciója, hogy sd kártyát belerakva, vagy esetleg a belső tárhelyre ráküldve egy mp3-at csengőhangnak berakni? Mert muternak azonnal kéne egy ilyen.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#38) Shooder válasza Lalikiraly (#37) üzenetére


Shooder
kezdő

Mivel az ettől is fapadosabb Alcatel 1066 (4000 pengőforint ami mellé jár egy 990 Ft- os Dominó kártya )is tudja ezt a funkciót
valószinű hogy ez is.
De biztos nem vagyok benne.

(#39) dz1989


dz1989
senior tag

Az ötlet az jó. De csinálták volna meg rendesen. A Németektől többet várna az ember.
A Kamerán kiborultam. :O Még a 6230 is megveri. :)) Inkább lett volna kicsit drágább de jobb a kamera.
Amúgy nekem az egyik számom egy 6500 Slide ban van. :))

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#40) rsa4c


rsa4c
csendes tag

Az ilyen olcsó kínai telefonoknál a RAM és ROM mennyiségét megabitben szokták feltűntetni, mert az olyan szép nagy szám. Ez a készülék tehát 4 megabájt flash-sel rendelkezhet, összesen. Nem csoda, hogy nem futja belőle belső tárhelyre. A kamera pedig egy VGA-nál sokkal kisebb felbontású hulladék, amit ezekbe rakni szoktak, az úgymond specifikáció viszont a felskálázott képméretet közli. Egyes készülékeknél még rátesznek egy lapáttal, s akkor lesz "1.2MP" a kamera állítólagos felbontása, ugyanilyen kameramodullal.
Mivel a tesztből hiányoztak ezek az apróságok, gondoltam, leírom.

(#41) total90 válasza orion1025 (#20) üzenetére


total90
veterán

Egy Mi Mix 3 jujj de gáz :)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#42) csongi


csongi
veterán

Csak azt nem ertem, hova lettek a regi idok felsokategorias telefonjai? Azokat kellene most adni ezeken az arakon. Picit erositeni az a herdveren, es egy normalisabb oprendszerrel mehetne a piacra.
Ehelyett ezek a bazari hulladekok kerulnek ki.
Olyan mintha kiserletezni kellene meg, milyen nyomogombos telefonra lenne igeny a piacon. :).
Pedig ez az ut mar vegig lett jarva.

[ Szerkesztve ]

(#43) judas13 válasza pusszycat (#12) üzenetére


judas13
addikt


Bár lenne hozzá töltő a sok éves emlékek addig is benne őrződnek:)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#44) kpityu2 válasza judas13 (#43) üzenetére


kpityu2
őstag

Ezeken legalább voltak rendes navigációs gombok, nem az a vékony keret ami most mindegyiken van.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#45) Tomcsa válasza kpityu2 (#44) üzenetére


Tomcsa
újonc

...Privátszféra... Ezzel a telefonnal még lehet. A slide control meg külön jó pont, azt mindenki szerette!

(#46) jeni válasza judas13 (#43) üzenetére


jeni
félisten

töltőt bárhonnan belehet szerezni
kérdés az aksija nem-e halt meg?

(#47) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Nekem egy Ericsson T28 kéne, 3G, 4G soksávval.

Utóbbi ha kábellel modemként használom a géphez.

Elôbbi, mert a GSM cellák mellett a 3G-t is illene több frekin tudnia még egy nyomógombosnak is, és nem az adat, hanem pusztán a voice miatt.

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#48) judas13 válasza kpityu2 (#44) üzenetére


judas13
addikt

Igaz. Itt most is érzetre - mivel nem tudom bekapcsolni jól működnek a gombok, a mechanika is simán csúszik le-fel, pedig kb csilliószór volt ugye anno használva.
....
jeni

Igen aksit akartam îrni ami valójában a nagy kérdés lenne ha a nem létező töltővel most bekapcsolhatnám.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#49) bagkri01 válasza judas13 (#43) üzenetére


bagkri01
őstag

Még nekem is meg van a samsung e250 és totál újszerű állapotban van, még a hátsó slide részen belül a fólia is rajta van, meg van hozzá a töltő, a gyári headset és még a doboza is. minden telómat eladom, de ez valahogy megmaradt. :)

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#50) szemy94 válasza csongi (#42) üzenetére


szemy94
senior tag

Az utolsó nyomógombosom egy Samsung Shark volt, visszagondolva imádtam is, kamerája is elfogadható volt, volt 3G, Java, Bluetooth-on nyomtuk a Real Football-t :D
Ettől nem kellene sokkal több, de a w200i-m tudását sem érik el a mai feature telefonok...

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.