Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Nincs igazad. :P :))

(#2) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

"Senki sem báthatja" az gondolom bánthatja akart lenni ^^ : ) amúgy váratós game:P

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#3) Doom


Doom
aktív tag

nthatja, játékról...
Legalább a címet betűzzük már ki, ez már a 2. címelírás két napon belül...

(#4) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

A szövegben is elírás: "tudnak semmi újat mondani a játékól" szerintem az játékról

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#5) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Oké, kijavítottam, köszönet az észrevételért, de ez legyen a legnagyobb baj vele, nem? :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) remington2 válasza Vistaboy (#5) üzenetére


remington2
senior tag

Nem, de ha már a műfajnál tartunk, hitelesebb lenne néhány :-), ;-), XD sormintával. Így csak fércmunka.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#7) Vistaboy válasza remington2 (#6) üzenetére


Vistaboy
veterán

Fércmunka? :((( Ha jobban tudod csinálni, akkor szólj nyugodtan, megbeszélem Zsoccc-al, és szerkeszthetsz híreket, én meg megyek a többi dolgom után.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8) Xelo


Xelo
addikt

érdekes videó, várom

[ Szerkesztve ]

(#9) Kanczy


Kanczy
veterán

Fejezzétek már be a picsogást... Vista nem maga miatt csinálja, jó lenne, ha nem sírnátok folyamatosan.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10) remington2 válasza Vistaboy (#7) üzenetére


remington2
senior tag

Szvsz félreértettél, nem sértésnek szántam. Ez a néhány, betűkihagyós helyesírási hiba rendkívül hasonló a vérpistikék blogjainál elképesztő mennyiségben gyártott hasonló hibákhoz, arrafelé tetézve egy rakat, szemkifolyós :-), ;-), XD és hasonló smileyval. Ezért írtam (viccként), ha abban a műfajban akarsz írni, akkor mindenképpen kell legalább 20 smiley, mert anélkül hiteltelen fércmunka.

:DDD

nem kell mindent annyira komolyan venni

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#11) Vistaboy válasza remington2 (#10) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jó, így már világos. Bocsáss meg, csak sajnos a napi hírek miatt is annyi hasonló apróságon felakadó emberek kommentjeit olvasom, hogy ilyenkor már könnyebben felkapom a vizet. :(

Szóval nincs harag. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12) remington2 válasza Vistaboy (#11) üzenetére


remington2
senior tag

Semmi gond, nekem se kellett volna félreérthetően viccelődni.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#13) Ari18


Ari18
őstag

Hát... ez kb semmi nem volt :( 28sec.. mindegy legalább eszembe juttatták. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.