Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

gigánál is megy.

viszont: CMOS resetes lap nem tudom hol kezdődik a gombos fajtából, de eléggé sokba kerül.

a lekapom a ház oldalát oszt benyúlok az elméletben nagyon egyszerű, onnantól, hogy rendesen meg van rakva a gépház (köteg sata kábel, köteg venti, ne adja ég egy CF/SLI setup hosszabb vidkarikkal megspékelve holmi ormótlan méretű aftermarket hűtéssel), onnantól esélytelen a dolog amíg le nem szerelsz pár alkatrészt. és benyúlni hátra lényegesen egyszerűbb, mint minden egyes alkalommal nézegetni, hogy akkor megint kapjuk le ezt és ezt, okés, feküdjünk be a gép mellé, okés, akkor a miniatűr jumpert rakjuk a helyére, ó a francba már megint beleesett az alsó ventibe/gépház aljába... ha volt már olyan géped, amikor az alkatrészeknek csak egyfajta összerakási sorrendje volt, mert másképp már nem lehetett összedugni mindent, akkor valószínűleg tudod miről beszélek. az asztalon tuningolni minimálkonfiggal meg csak addig jó, amíg nem két órába tellik a kiszedés és visszapakolás az említett okok miatt. olyan 30 kábelnél korántsem olyan egyszerű és vicces a dolog (nálam pedig van annyi házon belül). és akkor még nem is szép a kábelezés, csak nem lóg be semmi a ventilátorokra/légutak közepére, és ez már jó eredmény.

otthon heggeszteni meg nem áll neki mindenki. miért ne lehetne belőle aftermarket megoldás, ha van rá igény.

gép tetejére problémásabb beépíteni általában mod nélkül, 3.5ös/5.25ös helyre csak ezt berakni meg túlzás... ellenben egy ventipanellel/kártyaolvasóval már mindjárt más lenne a dolog, de ugye csak ezért nem biztos, hogy az ember cserélné a paneljét/paneljeit (nekem kettő kell konkrétan:) ).

szerintem alapvetően egy jó dolog. sajnálatos, hogy nem három éve jött ki, de még most is egy jó dolognak tartom (persze ha épeszű áron adják).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.