Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Hát igen ilyen az ok és az okozat... :U

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) DarkByte


DarkByte
addikt

Valahogyan nem lepődtem meg a magyarázaton.

(#3) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Ez várható volt... 2009 nem az ő évjük.

(#4) aram01


aram01
nagyúr

válság van

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5) Tomcat


Tomcat
őstag

Egyik sem volt kiemelkedő alkotás, nincs min csodálkozni.

Tomcat

(#6) aram01 válasza Tomcat (#5) üzenetére


aram01
nagyúr

a terminátor az még elment volna valami zabpehely mellé ajándékba

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) twollah


twollah
nagyúr

Valahogy nem volt meglepo a hir.

(#8) Nunder


Nunder
őstag

Két ekkora blama és egy rosszul fogyó játék után, ez az infó nem éppen meglepő.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#9) D_r_u


D_r_u
tag

Maradtak volna inkább a Ghost Reconnál...

Kötözködés: Vazze, ne legyünk már ennyire angolok. Annak a szerencsétlen Gothenburgnak van magyar neve is, méghozzá Göteborg. Olyan város meg, hogy Stokholm nincs, hiányzik egy c betű a k elől.

(#10) Tomcat válasza aram01 (#6) üzenetére


Tomcat
őstag

Nekem nem jött be az sem. Uninstall lett belöle. Nem érdemes rá pénzt kiadni sajnos, pedig nagyon vártam a film miatt.

Tomcat

(#11) Ari18


Ari18
őstag

Nem lepődőm meg, ekkora szar játékokkal mit akarnak? :U

(#12) afterburner_ válasza Ari18 (#11) üzenetére


afterburner_
őstag

így van..ennyi..

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#13) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor várhatom még egy darabig a Physx patchet a Terminátorhoz. A végén még bele is őszülök. :))

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#14) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Bazz, nem igaz, hogy a gamepodon már egy 5 szavas címet sem tudtok leírni helyesen.
Ez már komolyan népbutítás. Ha ilyeneket lát a 12 éves Pistike, nem csoda, hogy nem tanul meg helyesen írni.

"A Bionic Commando fejlesztői bajban vannak" lenne a nyelvtanilag helyes, ha meg stilisztikailag is normálisan akarod (bár ez nyilvánvalóan nem szempont itt), akkor "Bajban a Bionic Commando fejlesztői".

[ Szerkesztve ]

(#15) Navaze


Navaze
tag

Csodálatos. Mr. Spencer jobban tenné ha be adná a jelentkezését valamelyik autó gyárba. Biztos vagyok benne hogy, találnak neki melót a gyártó sorokon a robot karok között.
Én meg még vártam a 2. részt. Nálam nagyon bejött a Bionic. :B

(............(o)...............(o)..............)

(#16) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Kicsivel jobb játékokat kellene kiadni és akkor nem lennének bajban. :(((

(#17) LackoMester


LackoMester
addikt

talán csak az a magyarázat,h.jobbnál-jobb gamekat készitenek :F (a BC kivül az összes gagyi)már bocs :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Persze egyik játék sem egy korszakalkotó, de azért végig lehet játszani. A baj az volt velük, hogy sem a Terminátor, sem a BC nem ültetett egyből a gép elé, de gondoltam adok a játékoknak mégegy lehetőséget. ;] Ha nem lépünk ki rögtön, hanem szánunk rá egy órát, és megbarátkozunk vele, akkor azért valamelyest élvezhetőek a játékok, főleg a BC.

Csakhát senki nem rohan megvenni, kipróbálta, lejátszotta, talán még tetszett is az illetőnek, de azért xy forintot már nem ad ki érte.

Szóval azért annyira nem voltak rossz játékok, hogy ezt érdemeljék. Én inkább a SoF3, és FC2 készítőit száműztem volna. ;]

(#19) Ateszzero válasza Navaze (#15) üzenetére


Ateszzero
őstag

Én is vártam a folytatást.A bionic commando 1-nek jó volt a hangulata és a játékmenete is.
Spencert nem verik át még egyszer.Ha csak nem majd másik fejlesztőcsapat folytatja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.