Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) biker


biker
nagyúr

Hát igen, az idei touron már 3 dopping eset...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2) tupacamaru válasza biker (#1) üzenetére


tupacamaru
veterán

Sajnos ez minden sportágra igaz. Ahol vissza kellett léptetni egy ország egész súlyemelő csapatát az olimpiától........stb...stb. A Tour-t én is szerettem nézni pedig semmi közöm a "bringázáshoz".

Hát igen, az idei touron már 3 dopping eset... Szerintem még nincs vége. :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#3) Wolverine válasza biker (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Sajnos pont idén a Tour előtt Riis és Zabel is elismerték, hogy doppingoltak anno :(

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) troller válasza Wolverine (#3) üzenetére


troller
senior tag

Meg a többiek is, csak ők nem merik bevallani... Amúgy szerintem nem nézni kell a sportot, hanem csinálni, úgy kevesebb bálványban csalódik az ember.

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#5) biker válasza Wolverine (#3) üzenetére


biker
nagyúr

erről hál istennek lemaradtam.
bár Zabelről terjedt régen pletyka, hogy pont a virenque féle balhé után hirtelen visszaesett a teljesítménye.
Meg ullrich-é is :(

de nézzük Jeanni Longo-t, 46, vagy 48 éves, és indul az olimpián, gyakorlatilag női kerékpárban még mindig top. És hogy?

Vagy armstrong, aki ugye a rák kezelése miatt engedéllyel szedhetett kortizont, ami tiltott szer szintén.

vagy hogy a kerékpárosok 99%-a "asztmás", így receptre engedéllyel szedik a tüdőtágító szereket, amik megnövelik az oxigénfelvételt.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6) Thunderzolee

Ahhá.. :R

"Biker"

Innét a neved eredete. Szereted a kerékpárversenyeket. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) biker válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


biker
nagyúr

illetve mikor még fiatal voltam, és regeltem ide ( :F ) akkor még megvolt a gépem is.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8) biker


biker
nagyúr

2002-ben adtam el, mikor pestre költöztünk, és kellett a pénz, meg féltettem a lopástól és az utaktól.
akkor volt 7. éves, karcmentes, és 70k-ért vitték el, egy triatlonos edzőgépnek.

azóta is fáj a szívem utána.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Sajnos idén is aki leült TDF-et nézni, az egy doppingversenyt lát.
Mikor beleszerettem a kerékpársportba, 90 körül, és később megépítettem a kerékpáromat, még volt valami jelentése a SPORT szónak a kerékpársportban.

Még nem voltál ennyire naív. ;)


Akkor még az igazi nagyok, Indurain, Cippollini, Riis, Zabel, és társaik, sosem buktak meg doppingolással.

Bizony, ez a helyes kifejezés: nem buktak meg doppingolással. De attól még keményen zabálták a serkentőszereket.
Már előttem is írták: Zabel tavaly bevallotta, Riis-ről is kiderült. Sőt, Armstrong régebbi vérmintáiban is voltak tiltott szerekre utaló nyomok (2-3 éve volt ez téma).

"Hülyének vagy képmutatónak kell lenni annak, aki azt képzeli, hogy egy professzionális kerékpáros, aki 235 napot versenyez egy évben, egyben tud maradni serkentőszerek nélkül." Jacques Anquetil

Én most is szeretem nézni a Tourt, mert a legjobban megszervezett kerékpáros körverseny.

Ja, még annyit mondanék a cikkírónak, hogy akkor az olimpiát se nézze, mert ott is mindenki szed valamit... :o

(#10) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Valószínűleg mindig is megvolt a teljesítménynövelő szerek, vagy módszerek használata, csak a "régi szép időkben" sokkal kevésbé volt hatékony a felderítés. Az, hogy különbségeket teszel az általad megnevezett régi nagyok és a mostaniak, ide értve Armsrtongot is (de kihagytad Ullrich-ot is például) között, az csak egyszerűen annak a tévedésednek köszönhető, hogy azt gondolod ők nem használtak semmit. Ráadásul időrendben is kapkodsz, ugrálsz össze-vissza nem beszéle arról, ahogy már említették is, hogy azok közül, akiket kiemeltél, ketten már beismerték, hogy szintén doppingoltak. Én láttam Indurain győzelmeit és az összeomlását is élőben. Abban az időben is beszéltek, súgdostak mindenfélét, például jól emlékszem, hogy a Népsportban is olvastam egy cikket, hogy Ő különleges ember, mert a vitalkapacitása hihetetlenül nagy és a szívverése is különlegesen lassú. Mondhatni szuper ember. Aztán jött Riis és a szuperember megadta magát. Óriási taktikai csata volt egyébként, szétszedték szegény Induraint. (Azt ismerte be utólag Riis, hogy itt EPO-t használt.)
Mindegy, én azt mondom ne szóljuk le a mostaniakat, mert az elődök sem voltak jobbak. Ezt a spotot (akár nézve is), de nagyon kell szeretni, a Tour pedig a világ egyik legszebb versenye és mindig a legnagyobbak nyernek.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11) biker válasza Racecam (#10) üzenetére


biker
nagyúr

ha a szólásokat is nézed, már korrigáltam pár dolgot.

és azért tegyük hozzá, abban az időben nem támadtak fel másnapra egy ilyen összeomlás után, nem volt ugye vérdopping.

indurain nyugalmi szívverése 30 alatti volt, állítólag, 3 kerekes volt ilyen, még a hőskorból.

igen, akkor is nyomtak mindent, ami nem kimutatható, de az csak kb 10 éve van, hogy azért nincs értelme nézni, mert minden 3. szakasz után kizárnak 5 embert :(
régen max 3 év múlva kiderült, hogy volt valami...

ullrich meg soha nem volt NAGY.
egyszer összerakták az orvosok, onnantól csak szenvedett. és mindig erőltették, majd idén megmutatja, aztán semmit nem mutatott.
én nem nevezem nagynak, akiről csak azért beszélünk, mert egyszer volt valami.
van egy szép hosszú nagy listám, de nem írom le, mert kihagynék valakit :)

armstrongot meg mindig fenntartással kezeltem, egyrészt mert orvosi engedéllyel szedett tiltott szereket, mert szegény gyógyulásához kell, másrészt nincs, hogy valaki rákból felépülve magától ilyet tud, hogy nyeregből kiállva mindenkit lehagy emelkedőn, és orron át veszi a levegőt, még csak nem is liheg. még a legnagyobb hegyimenők is droggal, vagy nélküle, de úgy mentek föl, hogy ahány testnyílásuk van, mindegyiken levegőt vettek :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12) Racecam válasza biker (#11) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ullrich igenis nagy volt (bár én sohasem szerettem), óriási szíve volt és kitűnő bringás. Az már az egyéni szerencsétlensége, hogy pont Armstrong alatt volt a csúcson.
Armstrongról annyit, hogy látom, Te is bedőltél az általad soha nem szeretett kis Knézy (legszívesebben csupa kisbetővel írnám a nevét is), ostobaságainak, hogy nem fárad el, nem is liheg satöbbi. Nem tudom, mi van meg a tecsőn, nincs is kedvem keresni, de mivel láttam mindent, jónéhány nagy szenvedésére emlékszem. Lehet Őt nem szeretni, ez rendben is van, ahogy említettem, én sem szerettem Ullrichot, de azt el kell ismerni, hogy Ő volt az egyik legnagyobb kerépáros aki valaha is indult a Tour-on, ha nem a legnagyobb. Akaraterőben, tudásban, céltudatosságban, eltökéltségben. Egy "kőfejű" Texasi. Érdemes lenne elolvasnod a könyveit, szerintem azok után sokkal közelebb állna hozzád. Amin Ő keresztülment, az nem mindennapi és nem is mindenki jött volna onnan vissza. De a sportot sem hagyta teljesen abba, legutóbb (idén) a Boston maratont is lefutotta.

Abban viszont igazad van, hogy így, hogy szinte naponta hullanak ki versenyzők dopping miatt, tényleg sokkal rosszabb nézni, mire valakinek elkezdenék szurkolni, másnapra már ki is van zárva. :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#13) Shadowfax válasza biker (#11) üzenetére


Shadowfax
addikt

ullrich meg soha nem volt NAGY.
egyszer összerakták az orvosok, onnantól csak szenvedett. és mindig erőltették, majd idén megmutatja, aztán semmit nem mutatott.

Legalább ne írnál badarságokat. :U
Az egyetlen, aki Armstrong-gal fel tudta venni a versenyt a Touron. Ha Armstrong nincs, akkor ma ő többszörös Tour győztes. Ezen kívül olimpiai bajnok is, Vuelta-győztes, többszörös világbajnok s még sorolhatnám...

[ Szerkesztve ]

(#14) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

en meg vmikro Indurain idejeben neztem utoljara rendesen turt, asztan elmaradt, de remelm hogy Indurain tundoklese nem a kis fiolokank volt kosoznheto:- (
iden nesztem a ket Pireneusi hegyi osszefogllaot es amit a Ricco muvelt az nagyon teccet, es be kell valjam en kis naiv fel se tetelztem hogy az el;mutl evek balhei /mert azok csal eljutottka hozzam/ meg lesz ennyroe latvabyos eset/ek/:- (
aszem nezem inkabb csak a transziberiai ralit...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15) biker válasza Racecam (#12) üzenetére


biker
nagyúr

Nem dőltem be a dumának, hanem néztem a közvetítést.
Elől ment 2-3 hegyikecske, lihegve, rángatva a kormányt, kistexasi meg ülve a nyeregben, majd gondolt egyet, iállt a nyeregből leváltott egyet, és elment mellettük, és kb 2km múlva nyitotta ki a kis száját lihegni egy kicsit.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16) biker válasza Shadowfax (#13) üzenetére


biker
nagyúr

technikája gyenge, semmilyen iramváltást nem bírt, ha belökted, akkor ment, ennyi. Ezt tudja (sajnos) Bodrogi is, elindul az időfutamon, és úgy megy végig, ahogy kell, de ha közben változik valami, és rá kell lőni, nem megy egyiknek sem.

Ha az örök második-harmadik sokadik pozíció naggyá tesz, akkor nagy pl Abraham Olano is, akit második indurain-ként harangoztak be :F

amúgy ez nem badarság, hanem az én véleményem. nem kérem hogy elfogadd, én nem tartom nagy versenyzőnek, kész.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#17) Shadowfax válasza biker (#16) üzenetére


Shadowfax
addikt

amúgy ez nem badarság, hanem az én véleményem. nem kérem hogy elfogadd, én nem tartom nagy versenyzőnek, kész.
Akkor írd oda, hogy Te nem tartod nagy versenyzőnek. Mert így egészen másképp hangzik, mint ex cathedra kijelenteni, hogy "nem volt nagy versenyző".

Ha az örök második-harmadik sokadik pozíció naggyá tesz
Ne forgasd ki a szavaimat, mert nem ezt mondtam. Ulle olimpiai bajnok, többszörös világbajnok. Megnyerte a spanyol körversenyt, a francia körversenyt, a svájci körversenyt (2x). Ha ez nem tesz naggyá valakit, akkor mi? :U
Szeretni nem kell őt, de azért ismerjük már el az eredményeit. Én pl. Armstrongot nem szerettem, de elismerem, hogy minden idők egyik legjobb kerékpárosa.

(#18) biker válasza Shadowfax (#17) üzenetére


biker
nagyúr

#11: "én nem nevezem nagynak"
szövegértés???

Mellesleg a személyes blogomba a személyes véleményemet írom le, úgy általában...

A másik, nagyon sok kerekes van, aki hasonló nagyságokba ért fel, de Én itt lejjebb a NAGY kerekesekről beszéltem, akik nálam több tour vagy több nagy 3 hetes győzelemmel bírnak.
a Svájci nem az, a spanyolt meg maguk a kerekesek is csak a VB felkészülésre tartják, és sokan úgy veszik a programba, hogy mikor kell feladni, hogy jó legyen a VB, erre sajnos sok példa volt.

Bodrogi is remekelt már Tour down Under-en, svácji és német körversenyen, jó nem nyert többet, de volt dobogós VB-Olimpián is, mégsem emelhetjük ide, bár a szív odahúzná őt is.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19) rocket válasza Racecam (#12) üzenetére


rocket
nagyúr

Remelem az akaratero, celtudatossag, eltokeltseg reszt viccnek szantad Ullrich kapcsan, pont ezekben nem volt sehol, allandoan suly problemai voltak a szezon indulasara.
Otthon tomte a hasat decemberben, es szedte fel szepen a kilokat, amig Armstrong a kovetkezo evi tour hegyi szakaszain edzett, nem eppen 30 fok es tokeletes korulmenyek kozott.

Ha eltekintunk a doppingtol, akkor latni, hogy Ullrich nem volt soha profi sportolo, de igyis tobbet keresett, mint sok masik profi versenyzo.

Dopping kapcsan meg annyit jegyeznek meg, hogy tobb olyan vegkifejlet kene legyen mint Marion Jones ugyenel tortent, o mindent elvesztett ami megkeresett az evek folyaman, nem csak megbecsulest, hanem anyagilag is mindent, mikozben sok sportolo agyon keresi magat, aztan elkapjak tiltott szer hasznalata miatt, szponzorok nemi penzt visszakovetelnek, de megis eli az eletet mint marci hevesen, mert keresett par ev alatt tobbszor annyit mint egy fizetesbol/berbol elo ember egesz elete soran.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#20) biker válasza rocket (#19) üzenetére


biker
nagyúr

- tourra mindig lefogyott
- és (emlékeim szerint) sosem adta fel

azért ez is akaraterő :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#21) rocket válasza biker (#20) üzenetére


rocket
nagyúr

Az nem eleg ha addigra lefogy, a sportban nem ugy mukodnek a dolgok, hogy amig nincs szezon, addig nyugodtan hizhatnak, mert majd lefogynak.
Fogyni nem abbol all, hogy elgondolja milyen sulyt szeretne, pislant egyet, es le is fogyott, hiaba fogyott le a TDF-re, ha a szezon elejen a fogyasra kellett pazarolni azt az idejet, amit esetleg inkabb a normalis felkeszultsegre tudott volna.

Ez alap dolog kell legyen egy sportolonal, legyen az amator, profi, vagy profinak velt :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#22) lapa


lapa
veterán

amíg ezeket a "rettentő nagy" arcokat lenyomom egykerekezésben, addig nekem nem ők jelentik az etalont. az ügyességet nem lehet hemoglobinnal pótolni. most majdnem benyögtem a downhillt is, de ott meg van pár őrangyallal kelő-fekvő egyén, akinek nincs félelemérzékelője. a triál viszont megmutatja mi van. mondjuk én is szedem ezt a HYPO nevű vackot, hogy ne fájjon az ujjam a fék szorongatásától. jobb is a vérem tőle.

egyébként sajnos annyira nagy százalékot nyomnak a szerek a teljesítményen, hogy ha tényleg csak a fele tour használna, akkor gyak két kupac két versenye lenne jelentős különbséggel.

[ Szerkesztve ]

(#23) Shadowfax válasza biker (#18) üzenetére


Shadowfax
addikt

#11: "én nem nevezem nagynak"
szövegértés???

Jó, akkor fuss neki a #13-nak ismét. ;)

Én itt lejjebb a NAGY kerekesekről beszéltem, akik nálam több tour vagy több nagy 3 hetes győzelemmel bírnak.
Zabel-t akkor miért nevezed nagynak? Egy darab tourt sem nyert.

(Halkan megjegyzem, hogy nagyon nagy kedvencem Zabel, most is szurkolok neki, doppingügy ide vagy oda.)

(#24) Racecam válasza rocket (#19) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Megtisztelnél azzal, ha még egyszer, most már figyelmesebben is elolvasnád a hozzászólásomat. :U
Köszönöm!

Segítek egy kicsit: nem Ullrichról beszéltem.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#25) koxx


koxx
MODERÁTOR

Lance Armstrong tudománya Discoverys dok. film róla, remélem maradhat

(#26) Wolverine válasza Shadowfax (#23) üzenetére


Wolverine
félisten

Zabeltől ezt nem is várták soha :) Az ő műfaja a sprint volt - és abban nagyon kevesen tudták megszorítani.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27) biker válasza rocket (#21) üzenetére


biker
nagyúr

lásd Raikkonen. egész télen vodkaparty, aztán tavasztól ő a "nagy" versenyző :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#28) biker válasza Shadowfax (#23) üzenetére


biker
nagyúr

és hány VK (ma pro tour) versenyt nyert???? khm.
Nagy egynaposokból nyert bőven, pont a sprint miatt
ahol meg az olyanok nem nyertek, akik körversenyre vannak kiélezve.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#29) Shadowfax válasza biker (#28) üzenetére


Shadowfax
addikt

Én itt lejjebb a NAGY kerekesekről beszéltem, akik nálam több tour vagy több nagy 3 hetes győzelemmel bírnak.
Zabel-t akkor miért nevezed nagynak? Egy darab tourt sem nyert.

Látom, nem értetted itt az iróniát.
De azt hiszem, itt már feladom. :D

(#30) biker válasza Shadowfax (#29) üzenetére


biker
nagyúr

de értem, csak azt nem, hogy a személyes blogomban miért KELL megmagyaráznom a saját gondolataim? :F :F :F

én úgy tartom, ullrich nem az, ez téged sért, mert szerinted az. ennyi.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#31) biker


biker
nagyúr

De a mai szakaszt azért meg kell nézni :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#32) biker válasza koxx (#25) üzenetére


biker
nagyúr

maradhat, csak hibás mint állat.

QT lejátszik 2percet, és vége.
VLC jelzi, hogy hibás, újraindexeli, ha kérem, indexelés után 38perc lemegy., majd félbeszakad a film.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#33) borsi


borsi
tag

Ebben a Tour de France nevű izében az a legundorítóbb, hogy mindig azt zárják ki akit épp akarnak... A többiek meg nyomják tovább a kokót mint előtte. Itt is a szponzorok meg a pénz dönti el a versenyt, de a jó körítés. Én csak 2005 óta nézem, akkor Armstrong úgy verte a mezőnyt, ahogy akarta. A "doppingos Ullrich"-ot is. Pedig ő tiszta volt :W Azóta aki hasonló teljesítményre képes mint ő, mind kizárták. Landis, Rassmussen, Ricco. Lehet a Discovery-ben kellett volna tekerniük, mint Contador-nak?
Na mindegy, undorító üzletnek tartom a versenyt, de nagyon szeretem a hegyi szakaszokat! Meg a rengeteg kastélyt, és a jópofa szurkolókat :R
Remélem egy esélytelen ma megszívatja a mezőnyt, és a sok esélyes futhat a győzelem után. (Kohl) Bár ez esetben borítékolható egy újabb + teszt :(

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#34) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Lehet, hogy én látom rosszul, de a sport nem a pénzről és a doppingról szól. A szórakoztatás és a hírnév viszont igen. Szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy mi hova tartozik. Ettől függetlenül szerintem lehetne élvezni a dolgot.
A doppingot szűréssel nem lehet megállítani, mert előbb kreálják meg a módszert, mint ahogy ki lehetne mutatni. Ettől kezdve a kérdés csak az, hogy kinek van a legújabb technikája. De ez nem lenne baj, hiszen ameddig mindenki csinálja, addig "fair" a verseny. Bringából is lehet áramvonalasabbat, könnyebbet csinálni, ettől függetlenül kell hozzá az emberi teljesítmény is. Talán ezt kéne értékelni.
Szerintem.

(#35) rocket válasza Racecam (#24) üzenetére


rocket
nagyúr

Elnezest, felre ertelmeztem :B

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#36) Bibby válasza Foglalt név (#34) üzenetére


Bibby
addikt

"ettől függetlenül kell hozzá az emberi teljesítmény is. Talán ezt kéne értékelni.
Szerintem." - Egyetértek veled. Ezek az emberek elmennek oda, meghalnak a hegyeken, beleadják testüket lelküket a dologba...

És akkor itt a topikban jön egy pár ilyen okos hozzászólás: "amíg ezeket a "rettentő nagy" arcokat lenyomom egykerekezésben, addig nekem nem ők jelentik az etalont." Egykerekezés????? Nevessek vagy sírjak? :F :O

Meg hogy ki a nagy kerékpáros? Én az ÖSSZESRE felnézek aki végigcsinálja (sőt aki csak elindul). Itt pedig néhányan nem tartják nagy kerékpárosnak Ullrichot, mert CSAK 2. lett. Emberek ébresztő... (kár volt ezt a bejegyzést meglátnom) :(((

Ελευθερια η θανατος

(#37) mahatma


mahatma
aktív tag

Álszent dolog a kerékpársportot fikázni állandóan a dopping miatt. A nézőnek szórakozás kell, akkor ül le megnézni, amikor dráma van, csata, harc, eléhezés, támadás. Ha minden nap letekernének 150 kilométert dimbes-dombos tájon, aztán lenne egy mezőnyhajrá, a kutya nem nézné meg. Aki ült már biciklin, az körülbelül tudja, hogy milyen érzés felmenni az emelkedőn, és hogy ezt nem lehet sportszelettel, meg egy kis energiaitallal végigcsinálni, aztán másnap még 3x ennyit menni. Cuccol mindenki, ez van. Én ettől nem nézem le őket, és a kedvemet se vette el a dolog, mert ebben van mindenki a "portástól a versenyzőig". Szerintem a szponzor is tisztában van ezzel, ezért fura amikor nagy dérrel durral kiszáll belőle, és fel van háborodva.

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#38) biker


biker
nagyúr

És akkor 3 hónappal a vége előtt továbbra sincsen BIZTOS végeredménye a versenynek...
Még jópár embert kizáthatnak.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.