Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hellwhatever


Hellwhatever
aktív tag

Bár erősen szubjektív, nekem tetszik az új dizájn. :) :C

(#2) #89309696


#89309696
törölt tag

Ezek nem lettek rosszak egyáltalán. Sokkal ocsmányabb kinézetű dolgok vannak a modern és minimalista világban, ezek egész jól néznek ki.

(#3) BiP válasza Hellwhatever (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem is tetszik, visszatértek ahhoz a stílushoz, ami a csúcstatott e betűs dizájn volt.

A végén az ikonsor viszont nem tetszik. Minden ikon ez a színtelen, összekeverhető halmaz, ami felirat nélkül semmit nem ér, annyira nem lehet kitalálni, mire utal.
(pozitívum, legalább nem ez a hajlított drótos, vékonyvonalas dizájn, remélem az örökre kikopik.)

(#4) exedoc


exedoc
senior tag

Öh.. így már azt mondom nem rossz tényleg. Jó lett a prezentáció is, tetszik. Végre el is "magyarázták" úgymond miért lett ilyen, és hogy gondolkoznak. Így azért jobban egyben van a dolog.

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

"Bemutatta új lógóit az Intel" 18+

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) Puma K válasza janeszgol (#5) üzenetére


Puma K
veterán

De pihent :DDD :C

Ha "lógóit" akkor az Intel egy öreg néni :Y ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#7) joghurt


joghurt
addikt

Mint tipográfia tényleg jól sikerült. Kérdés, mennyire lesz időtálló. (Ahogyan most már megmosolyogtató az Intel Inside.)

Akkor már csak jó processzort kellene tudniuk gyártani. ;]

A tej élet, erő, egészség.

(#8) #16939776


#16939776
törölt tag

Határozottabb mégis visszahúzódóbb képet mutatnak a cég tevékenységéről. Ez tetszik.
Persze ez csak marketing anyag, a valóságban működhet ettől eltérően, más célokkal a cég.

{tájm vil tel}

(#9) Zotya84 válasza joghurt (#7) üzenetére


Zotya84
őstag

Ez aranyos. Ezt most úgy írod, mintha most is olyan rossz procikat gyártanának. Pedig csak hozzászoktunk, hogy ennél sokkal jobbakat is tudnak. :D

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#10) Rimuru


Rimuru
veterán

Mar tobb mint 10 eve meno a flat design, lassan itt a vege... (persze nem latok a jovobe de a divatok jonnek-mennek)

Ide is keson szall be az intel? ;]

Vigyázat, csalok!

(#11) koko52 válasza Rimuru (#10) üzenetére


koko52
veterán

"A vállalat a minimalista irányvonalat választotta a jövőre nézve. "

A gyártásban is.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#12) BiP válasza koko52 (#11) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez nem igaz.
A sebezhetőségeket maximumon tartják! :) ;]

(#13) #52931072 válasza Zotya84 (#9) üzenetére


#52931072
törölt tag

Alapvetően nem gyártottak rossz procikat,. Viszont a fölényükkel visszaélve azt gyártották ami szerintük elég a nekem és én a zijet nem csípem.

(#14) Jesus_Shaves válasza BiP (#12) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Meg persze a fogyasztást és az árakat:DD

[ Szerkesztve ]

(#15) Laraxior


Laraxior
titán

Új logó, Avengers csomagolás...
Ezekkel akarják eladni a ráncráncfelvarrott dolgokat? :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17) Puma K válasza #98320896 (#16) üzenetére


Puma K
veterán

Még az is lehet, de a mai világban már semmi sem biztos... :Y :N :K :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#18) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Hát ez nagyon átlagos lett, nincs benne túl sok fantázia.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#19) joghurt válasza #98320896 (#16) üzenetére


joghurt
addikt

Mindkettőt cseszheted? ;]

A tej élet, erő, egészség.

(#20) exedoc


exedoc
senior tag

Legalább a logo legyen jó. Az is valami... ;]

Miért van az, hogy a nagy gyártók elkezdenek a külcsínnyel foglalkozni, ha már fejlődni nem tudnak? Dolgoztam már elektronikában, gyógyszeriparban, jelenleg autógyártásban, és mindenhol azt látom, hogy mikor nem tudnak felmutatni semmit, akkor elkezdik újrafesteni a gépeket, mintha új lenne, persze szétesik. Csarnokot mázolnak, logót váltanak, szép feliratokat festenek fel stb. Érdekes. Ez amolyan terelő / felhívó jelleg.

[ Szerkesztve ]

(#21) BiP válasza exedoc (#20) üzenetére


BiP
nagyúr

Az. Mindig olyankor váltanak arculatot a cégek, amikor nem megy, és ebben remélnek új lendületet.
Vagy amikor vezetőváltás van, (az is ugye szar időszakban szokott lenni), és egyben arculatot is váltanak az új irányzattal.

De ha megnézed, a nők is mindig szakítás után (tehát mélyponton) váltanak frizurát, hajszínt, külsőt, stb. És a férfiak is ugyanekkor kezdenek új hobbiba, stb.
Tehát amikor valami szar, akkor a külsőségektől remélnek pozitív visszacsatolást, ahogy a cégek is.

[ Szerkesztve ]

(#23) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Költői kérdés, mi történnek ha NEM változtatna logót? Tehát 20-30-40 éven keresztül ugyanaz lenne a logó? Összeomlana a téridőkontínuum?

(#25) BiP válasza Cs1csó (#23) üzenetére


BiP
nagyúr

Az nem onlik össze, de ennek megvan a marketingpszichológiája, miért jó időnként arculatot váltani.

(#26) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

Az autóipar úgy tűnik, hogy 2019. év vége óta vált arculatot - szerintem a COVID miatt most lett sok szabad idejük, hogy ilyeneken is agyaljanak ill. bekerüljenek ezzel (is) a médiába:

2019.09.10 - VW: Ez lenne itt az új VW-logó
2020.03.06 - BMW: Itt az új BMW jelvény, autókra nem kerül
2020.07.16 - Nissan: A Nissan Ariya emlékszik is rád (logócsere: alulról a 3. bekezdés)
2020.07.24 - Toyota: A Toyota is lecseréli a logóját

Nissan indoklás: „a cégem nem vált gyakran logót, utoljára húsz éve tettünk ilyet, de ennek most eljött az ideje”

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#27) #16939776 válasza Cs1csó (#23) üzenetére


#16939776
törölt tag

Meg kell kérdezni, hogy egy mai fiatalnak mit jelent egy 40 évvel ezelőtti logó. kb.: ennyit jelentene a cég a megcélzott vásárlóbázis szemében.
Ahogy öregszenek a vásárlók, és helyükbe fiatalok, potensek jönnek, azoknak is bele kell égetni a szemükbe/agyukba a céget mint "tényt", ami ki/elkerülhetetlen, "a minden napjuk része".

[ Szerkesztve ]

(#34) janeszgol


janeszgol
félisten

Szrintem nem baj, ha egy cég arculatot és/vagy logót vált. Trendek jönnek-mennek, a vezetés cserélődni szokott. Nem tudom melyik több évtizedes cégből van több: akik ugyan olyan felállásban dlgoznak, vagy akik folyamatosan megújultak.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) Duree


Duree
veterán

Az új logo semmin sem változtat, az Intel továbbra is szopó ágon van.

duree54

(#36) tibaimp válasza Hellwhatever (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szerintem is jó lett.
A kérdés, hogy a székházuk előtt lévő nagy, régi Intel logót is lecserélik?

szerk:

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#37) Gargouille


Gargouille
őstag

Tetszik ez az új design, szépek a színek, jó a tipográfia, egyben van az egész. Nem úttörő munka, de ettől még tényleg jó lett.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#38) Victorio


Victorio
aktív tag

Ideje volt dizájnt váltani így, hogy a gyártási csíkszélesség váltás is ilyen jól sikerült ;)

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#39) exedoc válasza BiP (#21) üzenetére


exedoc
senior tag

+1.
Valóban. Ez így igaz.

(#42) arn


arn
félisten

Ez mar jobban bejon, de az eredeti 2006 elott hasznalt az ikonikus :) most mar jo procik kellenenek.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#43) tibaimp válasza arn (#42) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Úgy legyen!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#45) aquark


aquark
tag
LOGOUT blog

Erről nekem az jutott eszembe, hogy mikor az átkos utáni első "szabad" választás volt, azon Nagy Feró is indult, és ez volt a mottója: Szakadt országnak szakadt elnököt! Egyszóval minimalista termékekhez minimalista logó dukál...

(#47) zzola


zzola
félisten

Hurrá!
Ja, nem.
;]

(#50) Lacok


Lacok
őstag

Sprintel

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.