Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

újabb 3 eldobható telefon az indiaiaknak... :D

(#2) kekedi válasza INGJOKE (#1) üzenetére


kekedi
senior tag

Eljutottunk arra a szintre, hogy semmi egyedi kinézete nincsennek a telefonoknak.
Kb. 5 márkát tudnék felhozni, ami pont ugyan így néz ki.
Csak szebb a felirat (márka) rajt. ;]

(#3) AS


AS
félisten

MediaTek Helio P22 minek felel meg?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) dastier


dastier
tag

Boot-Loop fent van a feature listán?

(#5) #16820480 válasza kekedi (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez már a tavalyi notch hullámban is majdnem így volt, de ezek teljesen jellegtelenek lettek, még azt is megkockáztatom, hogy nem is az LG csinálja valójában, csak átmatricáznak valami random kínai terméket, annyira egy kaptafa :U
Kellene egy kis fejmosás az LG Mobile-nál is, hogy egy egyszerűbb és letisztultabb szoftverrel meg normális designnal jöjjenek ki, mert a mostani irány nem valami nyerő.

(#6) Fred23


Fred23
nagyúr

Kíváncsi lennék arra, hogy profitábilis lesz -e nekik?! Vajon tényleg el lehet ezeket adni haszonnal? Gondolom, valakinek az jött ki az LG-nél, hogy vélhetően igen. De lehet, hamarosan már nem lesz a csapat tagja. :D

(#7) Stabi83


Stabi83
senior tag

R.I.P. LG...

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#8) rdt89


rdt89
addikt

Ez az LG nem tudja belőni a kategóriákat, de végre feltalálták a 4000mah-s akkumulátort ők is.

(#9) kekedi válasza #16820480 (#5) üzenetére


kekedi
senior tag

Na az lehet.

Régebben egész jó telókat csináltak. De mostanság. Bár ez elmondható még pár leejtő fele guruló márkákról ami régebben azért oda tette magát (most nem megyek bele a márkákba).

(#10) joey04


joey04
titán

hát, ezeket kár volt kifejleszteni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) gattolino válasza joey04 (#10) üzenetére


gattolino
senior tag

Inkább átmatricázni ;]

Vivo X90 Pro Plus

(#12) kzcs


kzcs
tag

HA az LG azt ki meri írni a w30 esetében a PRO-t, úgy hogy 13+5 kamera van hátul, továbbá egy éves rendszerchip akkor ott most már nagy a személyiség zavar. Nagy csinadrattával bejelentették lassan fél éve a G8-at de miért nem akarják el is adni, sehol nem kapható. Tudni valamit a G8 mikor kerül forgalomba?

(#13) #16820480 válasza kzcs (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

USA-ban és Koreában már kapható, ahogy a V50 is.

(#14) janeszgol válasza #16820480 (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezen én is gondolkoztam már. Több márkának is jelent meg tökre hasonló telefonja. 6.16 vagy 6.26 colos HD+ felbontással, ugyan az az SoC, kamera.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#15) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Tucatkinézetnél is trágyábban kinéző telefont sikerült gyártaniuk...

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16) #06658560 válasza kzcs (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

Gondolom, amint sikerül egy konténernyit gyártani.

(#17) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Hát ez valóban hármat gyenge így. Nem is értem az LG mit akar? Kevés teló és az a kevés is felejtős.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#18) Kokzor válasza kbyte1024 (#17) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Ennyiért még itthon is vennék ezeket, akármennyire is gyenge eresztés. Kb. azoknak jó, akik okostelefont akarnak, de igazából tesznek rá, hogy mit tud. Csak menjenek a népszerűbb, kevésbé erőforrás igényes alkalmazások.

(#19) Stabi83 válasza Kokzor (#18) üzenetére


Stabi83
senior tag

Ők is olcsóbban jobbat vesznek. Esetleg azokat tudják bepalizni akik még azt hiszik hogy az LG név garancia a minőségre :(

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#20) Kokzor válasza Stabi83 (#19) üzenetére


Kokzor
aktív tag

A rossz minőség is minőség. :D

(#21) nyisziati


nyisziati
veterán

Ez a paletta még egy "B" brand kínai gyártótól (pl. Elephone) is karcsú eresztés lenne.
De egy LG-től... :Y
MTK chipset, hova süllyednek...

(#22) kzcs válasza #06658560 (#16) üzenetére


kzcs
tag

Mintha az a szándék lenne, hogy megismételjék a Nokia régmúlt bukását koreai módra. Nincs ott senki aki azt mondja, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni?

(#23) Polarstar válasza kbyte1024 (#17) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Azt mondta a grossführer, hogy nekik az is jó ha kicsik.

Hát legyen!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#24) moleculez


moleculez
veterán

Wonder Woman hozzájárult a logó használathoz?!

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#25) kbyte1024 válasza Polarstar (#23) üzenetére


kbyte1024
veterán

Na ja :K kicsik vagyunk de jó ez így...... Hát ettől a termekpalettától nem lesznek nagyok :N

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#26) Zé. válasza rdt89 (#8) üzenetére


Zé.
tag

Hát igen... csak összehasonlítás képpen, hasonló képességű mobilt a VIVO 5000 mAh akkuval gyárt! [link]
A phabletmobil V-40-es, multimédiás csúcskészülékbe is csak 3300 mAh akkut raktak. Egy 4000-es akkuval már biztos sikeres lett volna... 700 mAh-val a sárba csapta saját magát. G4-el elvesztették a renomét, a költségoptimalizálással meg a józan eszüket is. Egyébként közismert, hogy a MILC fényképezők jobban igénylik az akku kapacitást, mint a tükörreflexes gépek. Mivel a V40 éppen a kamerákra van kihegyezve, és nem lehet akkut cserélni benne, mint a fényképezőkben, így tűző napon, mennyi is a gyakorlati üzemideje?... Belépő, amatőr kategóriás, Pl. Canon M50-es gépnél is alapból ajánlott a tartalék akku beszerzése, úgy hogy jóval kisebb a kijelző mérete!...
Más szempontból nézve, a V30-as topikban merült fel az akku csere. A kulcskérdés a vízállóság, IP 68 hívatalos garantálása akkucsere után. Tervezett elavulás új köntösben.
,,A szerviz sem vállalja minden esetben, hogy a megbontott készülék összeszerelés után vízálló marad, legjobb tudomásom szerint,...'''
Egy évvel le vannak maradva önmagukhoz képest, és majd ehhez képest jövő szilveszterre megjelenik eldugva egy-két GSM boltban.
Indiába szánják az új termékszériát, de valószínűleg árban ott sem lesz versenyképes...

Hol volt, hol nem volt egyszer egy LG Optimus F6 - középkategóriás vadászgép

(#27) blueMerle


blueMerle
veterán

Egy hűvös tavaszi napon az LG termékfejelsztő-dizájn részlegén:
- Úgysem mersz tervezni egy tucattelefon dizájnt.
- Micsoda? Na fogd meg a söröm....

Hát, valahogy igy történhetett az LG-nél.

(#28) Stabi83 válasza blueMerle (#27) üzenetére


Stabi83
senior tag

Jó recept ha ki akarja vezetni magát a piacról egy gyártó.
A merjünk kicsik lenni kijelentést lassan válthatja a merjünk eltűnni.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#29) Balzak83


Balzak83
senior tag

Én csak azt nem értem az LG-nél, hogy miért erőltetik a saját UI-t, amikor nagyon nem megy nekik, a frissítése, de még a biztonsági frissítések sem. Simán a kisebbekre Go-t, a nagyobbakra meg One kellene, és 2 év support. Olcsóbb, egyszerűbb, és szerethetőbb készülékek jöhetnének.

(#30) atike


atike
nagyúr

"az ár/érték arányra kihegyezett modellek"

Érdekes megfogalmazása az ipari hulladéknak.... :U

Komolyan nem értem az LG-t... Ennyire beletörődtek abba, hogy a mobil iparáguk a roló lehúzása szélén táncoljon? :F Mondom ezt úgy, hogy V10-em van (még) és nagyon szeretem. Kár értük....

(#31) rdt89 válasza Zé. (#26) üzenetére


rdt89
addikt

Az LG G5 volt az egyik legjobb telefon amit a gyártótól birtokoltam, imádtam, nagyon jó készülék volt, az akkumulátor mérete és a Sztereó hangszóró hiánya késztetett váltásra, azóta várom, hogy visszatérhessek a márkához, de nem nagyon akarnak értékelhető akkumulátor/tudás eleggyel rendelkező készüléket összedobni, így a Huaweinél találtam vigaszra 1.5 éve egy Mate 9 Pro személyében, amit meg a Huawei nem tud azóta überelni.

[ Szerkesztve ]

(#32) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Fszé erőlteti az Lg (is) ezt a rohadt noccsot és társait! Lassan pár gyártó kezdi elfelejteni, ezek meg csak ezt nyomják. Há hogy lesz így a G3-nak utóda?? Talán, mire megdöglik, kikopik ez az idétlen "innováció". Hogy aztán jöjjön a helyére egy még nagyobb idétlenség...
Az mtk soc meg no comment. Persze, indiába jó lesz az...
Sajnos kezdem úgy érezni (már jóideje), h el kell felejtenem az Lg-t telefon fronton. :(

[ Szerkesztve ]

(#33) South Velen válasza Balzak83 (#29) üzenetére


South Velen
addikt

V30-am van és isten őrizzen a stock androidtól. Kár lenne ilyesmivel agyonvágni egy tökéletes telefont.

Úgy látom a V30 óta nem is jött ki értékelhető LG, a cikk alanyai szóra sem érdemesek, pedig régen pont az egyik legegyedibb gyártó volt.

[ Szerkesztve ]

(#34) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Szolgáltató kínálatban el fogják kapkodni.

(#35) Fred23 válasza South Velen (#33) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ha lehetne választani, hogy Android One, és +1 új rendszer, vagy egyedi UI, szerintem a többség az előbbit választaná!

Nekem Android One-os mobilom van, és elégedett vagyok vele, nem hiányzik semmi, ha fapad is sokak szerint.

(#36) Luck Dragon

Emlékezem mikor G2 és G4 volt, akkor volt az LG elemében . Utánna már csak a süllyedő hajót látom.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#37) ates


ates
aktív tag

Nem értem, hogy w20 megnevezést, ill. terméket miért hagyták ki. Nekem ez logikátlannak tünik. Lehetett volna az egy notch mentes (valami R7A szerű valami) annak aki arra vágyik.

[ Szerkesztve ]

(#38) Balzak83 válasza South Velen (#33) üzenetére


Balzak83
senior tag

De a One legalább alárakja a funkcionális és biztonsági frissítéseket. Pont a V30at néztem ki magamnak kb fél éve, mert nálam a top3-ban van külsőre, de lebeszéltem magam róla úgy, hogy előtte g3 g4 g6 megvolt. Poco lett belőle, és el vagyok kényzetetve szoftveresen.

(#39) #16820480 válasza Luck Dragon (#36) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk ezek a telefonok nem a G széria tagjai, és nem is utódai. Kb a Q vagy milyen szériának felelnek meg, csak Indiában.

(#40) South Velen válasza Balzak83 (#38) üzenetére


South Velen
addikt

Céges telóm nekem is Android One volt, azonkívül, hogy havonta, kéthetetente zaklat a frissítésekkel, előnyét nem látom (oké, a biztonságtudat.)

Xiaomim meg volt vagy 10, imádtam/imádom a márkát, de ha jött egy frissítés, mindig remegő kézzel raktam fel, hogy vajon most milyen működő funkciót q@rnak el épp benne. :DDD

A V30-ra jön negyedévente frissítés, pont jó, eddig mindegyikkel csak jobb lett. Az egyedi rendszer az eddigi legjobb, amit használtam. Ha stock android lenne azzal az undormány dizájnnal, meg kb nulla testreszabhatósággal, már rég túladtam volna rajta..

De azt elismerem, hogy az LG nem a SW support királya persze.. és a V30 óta kiadott telefonok mind pocsékok, talán a G7 kivételével.. a V40 sem rossz, de már kicsit outdated notch mérettel adták ki, design szempontból óriási visszalépés a v30-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#41) Luck Dragon válasza #16820480 (#39) üzenetére

Pedig folytathatnák a G szériát , talán nagyobb sikere lenne.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#42) #16820480 válasza Luck Dragon (#41) üzenetére


#16820480
törölt tag

Van G széria, az idei modell a G8 ThinQ és a G8s ThinQ, illetve van V50 is.

(#43) Luck Dragon válasza #16820480 (#42) üzenetére

Ezt nem tudtam, köszönöm.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#44) kzcs válasza #16820480 (#42) üzenetére


kzcs
tag

Mindez csak papíron létezik, vagy még ott sem. Még nyugat európai LG oldalakon sem jelenítik a G8-at a kínálatban. Olyan ráérősen csinálják, addig sem kell a reklamációkkal foglalkozni :)

[ Szerkesztve ]

(#45) Fred23 válasza kzcs (#44) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az S10-zel együtt kellett volna jönnie legkésőbb, olcsóbban. Nálunk -ha minden igaz- hivatalosan csak a G8s lesz, de legalább drágábban, mint a sima G8, és drágábban, mint az S10. Egyszerűen ezeknek elment az eszük.

Kár pedig az LG-ért! :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.