Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Max 5,5"-ban, vagy inkább 5"-ban, jobb árazással még nem is lenne rossz. SD450-ért biztos nem adnék 134-et, ami mire Magyarországra ér, biztos jóval több lesz...

(#2) aelod válasza SkyLine3000 (#1) üzenetére


aelod
veterán

5"-on mi értelme a tollnak? Magyarázd el.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3) davenport


davenport
aktív tag

A tavalyi Q8 sokkal jobb, és az olasz amazonon 200-250 EUR-ért bele lehet futni. Igaz máshol nem is nagyon kapni.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#4) Cifu


Cifu
nagyúr

Oké, hogy FHD+ felbontás, oké, hogy 5,5", oké, hogy vízálló meg Mil-STD, de.... De ennyi pénzért azért már bele kellene férjen legalább egy SD 636-os SoC...

Ami azért fáj, mert egyébként nem is lenne olyan vészes. Csak hát így megint egy olyan telefon, ami újonnan a tudásához képest túl drága, jövőre meg, mikor az ára lemegy, hasonló áron lesz jobb. Kár érte... :(

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5) aelod válasza Cifu (#4) üzenetére


aelod
veterán

Pontosan. Jelenleg nincs a samsung notenak alternatívája olcsóbban. LG megléphetné ezt csak tényleg vékony ida a S450.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#6) Fred23


Fred23
nagyúr

Hatalmas csalódás! Ezt a készüléket vártam legjobban mostanában; SD710-zel és a tavalyi Q8 méreteivel maximum. Számomra a G6-tal vált szimpatikussá az LG, viszont azóta nem tettek le az asztalra semmit, ami igazán megmozgatná a fantáziám. Évek óta a Samsung köt magához azzal, hogy nem csinál számomra semmi kiemelkedőt, csak ennyire rossz a konkurencia. Ahogy most nézem, legközelebb is Samsung lesz, pedig kipróbálnék már valami újat.

Sony XZ2 Compact-ot mondjuk még nem vetettem el 100%-ban, de azért tartok tőle. Nem szeretnék kikapni véletlenül egy hibás kijelzőset. :((

[ Szerkesztve ]

(#7) Benetnes válasza Cifu (#4) üzenetére


Benetnes
tag

6,2"-os a telefon....
Két dolog ami megbocsájthatatlal, a 3000-es aksi és a Snapi 450! Ha raktak volna bele egy S710-est + 4000-es aksit akkor le a kalappal de ez így édeskevés, egy Nokia 7 plusz körberöhögi ugyanilyen áron!
Inkább adják ki újra a G3-G4-et friss hardverrel ennyiért, borítékolható lenne a siker.

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Az LG sem érti a piacot. És itt még a garanciára se lehet hivatkozni, mert 1 év (igaz a szerviz frankó).

(#9) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Túlárazott eléggé. Az LG is követi a HTC gyakorlatát a csirke hardver és magas ár párosával a középkategóriában?

(#10) Cifu válasza Benetnes (#7) üzenetére


Cifu
nagyúr

Yupp, nem tudom miért 5,5"-t írtam. Bár neked meg az aksi nem sikerült (nem 3000mAh, hanem 3300mAh-s) ;)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#11) Benetnes válasza Cifu (#10) üzenetére


Benetnes
tag

Sorry valóban, csak a hármasig jutottam onnantól a káromkodáson járt az eszem :U

(#12) eclipse19 válasza Benetnes (#7) üzenetére


eclipse19
senior tag

Inkább adják ki újra a G3-G4-et friss hardverrel

Vagy a G2-t, ha már itt tartunk.

Annak már 5 évvel ezelőtt praktikusan "full view" kijelzője volt.
Ha kiadnák frissített hardverrel ugyanabban a méretben , megtartva az FM rádiót és az infrát, tuti vevő lennék rá.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#13) babosmiki


babosmiki
addikt

Batár nagy lett még ha kicsit nagyobb is a kijelző mint a V30-ban.. :(

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#14) SkyLine3000 válasza aelod (#2) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem magyarázom el, mert nekem nem kell toll! Azt meghagyom a madaraknak... Nyilván toll nélkül kéne kisebb méretben, erősebb hardverrel, olcsóbban. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) Benetnes válasza eclipse19 (#12) üzenetére


Benetnes
tag

Én is szerettem, majd rájönnek mit kellett volna kiadni de lehet akkor már késő lesz.

(#16) joey04 válasza SkyLine3000 (#14) üzenetére


joey04
titán

tehát neked egy egészen más telefon kell.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#17) Fred23 válasza Fred23 (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

Hmm, összehasonlítottam az LG és a Samsung mobilos oldalait, és az LG sokkal korrektebb szerintem. Már csak ki kéne hozniuk egy olyan modellt, amire vevő lehetnék; lenne kedvem átpártolni hozzájuk a G6 óta, de megfelelő készülék nélkül azért ez nem kivitelezhető. :D

(#18) aelod válasza SkyLine3000 (#14) üzenetére


aelod
veterán

De ..szod ez direkt ezt a célt szolgálja. Ez pont olyan mintha beírnál egy mi max topikba, hogy ez már túl nagy és felesleges. Érted már?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#19) SkyLine3000 válasza joey04 (#16) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ha úgy nézzük, igen. :) De amúgy nem kell semmilyen. Viszont ennek a külseje tetszik. Semmi csicsa, csak ami kell.

aelod: bazd meg te! Ne dirigálj már nekem! Nehogymá te diktálj nekem, mit írjak! Ki a tököm vagy!?

[ Szerkesztve ]

(#20) aelod válasza SkyLine3000 (#19) üzenetére


aelod
veterán

Aki próbálta elmagyarázni a telefon koncepcióját de nem érted inkább hisztizel. Kapd fel a vizet ha nem érted a lényeget :U Viszlát!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#21) Lac67


Lac67
csendes tag

Ez a telefon LG Q6 és nem a Q8 2018-as kiadása!!! SD 425-ről 450-re frissítették a chipsettet, a kijelző 5,5-ről 6,2"-re nőtt.Gondolom a forrás a GSMArena volt (de átvette egy droidos magyar oldal is forrás megjelőlésével), ott írták le ezt a nagy okosságot, hogy ez a telefon a V35 (csúcskészülék) lájtosabb verziója! Azért az Sd 835-nek van elég sok gyengébb (régebbi, kifutó) verziója a 8-as szériában is (821,820), de van már SD 710 is. Még egyet ugorva lefelé ott van a 6-os széria (625, 630, 636). Még egy ugrás lefelé a belépő szint!!!

(#22) #81733120


#81733120
törölt tag

:U
Ez se lesz egy világmegváltó mobil.
Készíthettek volna belőle egy másik változatot is, toll nélkül, kisebb kijelzővel...

[ Szerkesztve ]

(#23) Fred23


Fred23
nagyúr
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.