Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Király lett a 10...bocsánat, X!
A régimódi 8, vagy 8 plus, már tényleg elavult dizájn, csak ez most már "házon belülről" is látszik, és a hívők is elhiszik.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2) daninet


daninet
veterán

Arcmozgásra animált kakiemoji!!!! :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Remek, akkor mindenki lenyugodhat. Megvan a kari ajándék mindenkinek.

HTC = Help This Company

(#4) #16820480


#16820480
törölt tag

A két nyolcas semmi extra igazából, simán lehetett volna 7s is, az X az nem rossz, csak kicsit csúnya lett hátulról, meg hát drága. De az előlapi kamerarendszer komolynak tűnik.

(#5) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

A 8-as csalódás, az X meg a faceid miatt lesz szentségelős (nameg az ára miatt). Várjuk a tesztet!!!! :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#6) Kinder


Kinder
senior tag

"Nagyon kíváncsi vagyok, mennyire fog majd működni ez az arcfelismerős dolog. És nem csak én, valószínűleg Arya is a Trónok harcából." :DDD

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Tetszik az X, azaz a tizes. A 8-cal zéria is jó és ott fejlődött, ahol kellett (töltőpad - ha jól értettem, gyorstöltéses?), viszont az X vitte a prímet.

daninet, a lényeg. :D

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) Inkvizitor1


Inkvizitor1
tag

Brutál jó az arcfelismerés és + 2 óra üzemidő állítólag.

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#9) akooos válasza daninet (#2) üzenetére


akooos
veterán

Csak azért kell nekem egy X, hogy szar lehessek ;] Nem lett rossz, szemből nagyon bájos lenne a felső belógó érzékelők nélkül. Vicces volt, hogy face id egymillió alkalomból egyszer hibázik, erre 2x nem sikerült belépni a telefonba :DD

(#10) csizo13


csizo13
tag

X induló ár:379000 256GB 436000 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#11) Prof01


Prof01
veterán

1000 dodó, az igen! :DD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#12) Idiofil


Idiofil
aktív tag

Szép és jó, de a 380.000 HUF egy kicsit sok szerintem :P

Illetve az ujjlenyomat-olvasó elhelyezését megoldották egyszerűen :D

[ Szerkesztve ]

"Those who want respect, give respect"

(#13) szupermacs


szupermacs
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy SE-vel kapcsolatban (vagyis az utóddal kapcsolatban) tavasszal várhatunk-e valamit. Valamiért nem dobtam magam hanyatt az új telefonok külsejétől, nem hoz lázba még mindig az ekkora méret.

(#14) balint82


balint82
senior tag

Apple fan és troll sem vagyok, de azért az durva, hogy a két kisebb típus külsőre semmit sem változott, hát nem tudom, ezek elég káva bajnokoknak tűnnek...
Az X elég jó lett, mondjuk bátor húzás, hogy kimaradt az ujjlenyomat olvasó, meg hát mire kis hazánkba ér, lesz vagy 400e...

Google Pixel 4a

(#15) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Ha a kicsi hetesnel ket oraval birja csak tovabb ezt is lemeritem egy delutan alatt. Es kicsi is lett.

[ Szerkesztve ]

(#16) 7Heads Drago válasza akooos (#9) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Akkor most 2 millió hibátlan belépés jön??? ;]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#17) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Az jött, amit a pletykák beharangoztak, a szivárogtatások miatt már semmi meglepő nincs ezekben a bemutatókban. Egyébként tetszetős a 10, de ami vonzóvá teszi a kijelző, FaceID elég jónak tűnik, kamera is erős, főleg a front oldali szelfihez. A két nyolcasnál magad az unalmas dizájn némi tuninggal. De biztos venni fogják őket is, főleg hogy a 10 nagyon drága lesz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Nekem nagyon tetszik az X.. Viszont így a következő generációnak elég magasra tették a lécet.
Céges telónak ilyet kérek. :U Aztán bilis lesz a kezem. :D

Kár, hogy a AOD-t nem tudja. Majd az Xs-be... :DD

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#19) CsabaZz válasza akooos (#9) üzenetére


CsabaZz
tag

Mindegy, a hívők a marketingre buknak, ha Cook azt mondta, akkor az úgy is van. :)

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#20) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Az X képernyőjébe benyúló fekete izé olyan hülyén néz ki, mint a Moto 360 lapos gumi képernyője :DD

(#21) #16820480 válasza akooos (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

Csak fél füllel hallgattam a streamet, de az nem arról szólt, hogy ennyi az esélye, hogy egy random emberrel összekever? Hogy a Touch ID-nél még 1:50000 volt az esélye, hogy egy random idegen feloldja az ő saját ujjlenyomatával a telefont, itt pedig már 1:1000000 az esélye.

(#22) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Örvendetes, hogy nem különcködtek és beálltak a Qi sorba. Az A11 is brutál lett, szóval 6-6s-ről váltani 8-ra már reális lehet. Az X (10) hozta a FaceID-t és a többit, viszont szerintem irgalmatlanul ronda lett. Ive bácsi fejébe néha bele bele tekintenék, hogy nem volt ideje, vagy csak lusta volt. :U

Finn the human

(#23) proradeon válasza #16820480 (#4) üzenetére


proradeon
őstag

"...csak kicsit csúnya lett hátulról"

Meg elölről. Legalábbis szerintem az, hogy elöl a szenzoroknak, kamerának stb. ki van alakítva a hely, és attól jobbra/balra kijelző van, meglehetősen szerencsétlen, tákolt megoldás. Ettől sokkal kevésbé lett volna gagyi, ha az egész sávot meghagyják, ergo nem csinálnak belőle félig kijelzőt. Csak hát akkor már hasonlítana szemből pl. egy S8-ra. Így meg csúnya, de legalább ocsmány egyedi.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#24) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"I skate to where the puck is going to be, not where it has been." - Wayne Grezky. (Idézte az Apple)

Ennek ellenére az Apple azt se tudja hol a korong, csak lohol a konkurencia nyomában ha a technológiai újításokról van szó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25) CsabaZz válasza Idiofil (#12) üzenetére


CsabaZz
tag

Majd jön külön csatlakoztatható TouchPod-ként +60.000 HUF-ért. :D

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#26) Ricardo


Ricardo
félisten

A 8 és 8+ hozza a kötelezőt, de sokaknak unalmas lehet. Az X, meg így az első reakciókat olvasva erősen megosztó. Kíváncsi vagyok a tesztekre.

(#27) #92063744 válasza Idiofil (#12) üzenetére


#92063744
törölt tag

Kicsit drága? :DD Almás vagyok, nagyon, de felét is csak fanyalogva adnám érte.. :D

(#28) janeszgol válasza #16820480 (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

De, jól értetted. A hülye FBI fel akarta törni ,amikor csak el keleltt volna vinni 50 ezer emberhez és az egyik feloldotta volna. A mateosok. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#29) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szép lett a 8.

;]

Troll off:
(Alsó hangon) 999 dollár nem tűnik vészesnek a képességek ismeretében.
Viszont az új külső nem tetszik.
Az viszont ügyes húzás (bár nekem nem szimpatikus), hogy a gamer vonalat tették erősebbé és csábítóvá.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#30) CsabaZz válasza proradeon (#23) üzenetére


CsabaZz
tag

Az a hír járja, hogy az S9 is ezzel fog jönni. Instant NOT Buy lesz.

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#31) atok666


atok666
őstag

Sztem nagyon lassu az a face ids unlock... :U

Atok

(#32) QwErTy42 válasza atok666 (#31) üzenetére


QwErTy42
addikt

+1

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#33) jUUh


jUUh
addikt

Lehet, hogy körberöhögtök, meg nyilvánosan megköveztek mert olyan amatőr kérdés, de a fészájdí mi módon működik ha mondjuk éjjel 3-kor akarom feloldani a telefont? :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#34) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Nem néztem a keynoteot. Arról nem beszéltek, hogy ez az arcfelismerés mennyire átverhető fotóval?
Mert bizony az eddigi ilyen megoldások mind könnyen átverhetőek voltak.

(#35) Freddycom válasza #16820480 (#21) üzenetére


Freddycom
őstag

De, a cikkben ez nem helyesen szerepel.

(#36) hemaka


hemaka
nagyúr

7plus talán most a legjobb ajánlat náluk, erős, kijelzője okés, üzemidő király, csak kicsit ósdi a kinézete.
8as széria szerintem nem éri meg, az X meg piszok drága. :(

(#37) jozsi252


jozsi252
veterán

Vártam az X-et, brutál jó telefon lett de az ára miatt felejtős. Így az iPhone 7 cserélve lesz iPhone 8 Plus-ra. Ideje kipróbálni a Plus verziót, valahogy kezd kicsi lenni ez a 4.7".

iPhone 13 Pro Max

(#38) QwErTy42 válasza Juhaszatti (#34) üzenetére


QwErTy42
addikt

semennyire

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#39) .LnB válasza jUUh (#33) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs nálatok lámpa?

Elvileg amúgy működik sötétben.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#40) Malachi válasza jUUh (#33) üzenetére


Malachi
addikt

IR front érzékelő.

(#41) .Szaki.


.Szaki.
addikt

A 8 tulajdonképpen pontosan azt hozta, amit vártam tőle, tehát a kötelezőt. Igazából szerintem egy kis változtatás a forma terén még beleférhetett volna (itt-ott csípni a kávából pl), de szerintem így is egy iszonyat jó telefon lett és a hátlapon is pont annyit változtattak, hogy kifejezetten szép legyen.

A X-re viszont nincsenek szavak. Gyönyörű, tényleg minden benne van, aminek egy '17-18-as csúcskészülékben benne kell legyen, a Face ID tökéletesített verziója szerintem jó ötlet, ezzel viszont szerintem garantált, hogy a jövőben ennek a finomítása és még precízebbé tétele felé fognak haladni, szóval a kijelzőbe integrált Touch ID-t, meg úgy magában a Touch ID-t el lehet felejteni. Sokszor írtam itt is, hogy nagy kár érte, de a bemutató meggyőzött. Tulajdonképpen szerintem erre a készülékre egyelőre semmi rosszat nem lehet mondani..Ja..de..az, hogy novemberben kerül a polcokra engem meglepett, nem gondoltam volna, hogy nem a 8-cal együtt fog kikerülni. Engem sajnos borzasztóan elkapott a must have érzés, ilyen nagyon régen volt már, telefonnál, de ettől függetlenül nem valószínű, hogy valaha is lesz X a zsebemben.

[ Szerkesztve ]

(#42) proradeon válasza CsabaZz (#30) üzenetére


proradeon
őstag

Szerencsére a Samsung nálam már jó rég óta instant NOT buy. :) Mindenesetre elég nevetséges lesz, ha ezt tényleg lekoppintják.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#43) balint82 válasza jUUh (#33) üzenetére


balint82
senior tag

:C remek kérdés, erre én is kíváncsi vagyok, vagy mondjuk bukósisakban :)

Google Pixel 4a

(#44) arn


arn
félisten

Az x tetszik, de ennyi kellett is, mert az iphone8 a galaxy8 mellett eleg ingerszegeny.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#45) Zolly444


Zolly444
aktív tag

Nem vagyok apple utáló, a saját véleményem az, hogy a 8at kb semmi értelme nem volt kiadni, a X pedig hátulról csúnya, az elején pedig zavaró a belógó fekete kamerarész, valami elegánsabb megoldást találhattak volna. Valamint nekem az iphone attól volt iphone hogy kerek gomb van az elején, apple logó, és kb hibátlan design. Erre 6-6s kilógó kamera, idétlen antennacsík, aztán 7 kilógó kamera, nem rendes gomb, nincs jack(de legalább az antennacsíkkal kezdtek valamit, a 8 ugyan ez, az X-ről pedig ott van a véleményem. Engem nem nyűgöztek le :(

(#46) Inkvizitor1


Inkvizitor1
tag

A bemutató alapján úgy működik az arcfelismerő, hogy megemeled és ránézel. Kíváncsi lennék emelgetés nélkül is működik-e.

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#47) akooos válasza #16820480 (#21) üzenetére


akooos
veterán

Ha valóban így van akkor sorry, a cikkből vettem az infót, annyira csúszott a hang a képhez képest nekem edgeben, hogy inkább levettem a hangot :B

(#48) daninet válasza Zolly444 (#45) üzenetére


daninet
veterán

osztom, a 8at és a 8 pluszt sem volt értelme kiadni.. kellett volna egy kis 10-es és egy nagy 10-es

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#49) hemaka válasza Inkvizitor1 (#46) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem hiszem, az infra nyaláb nem fog elkanyarodni.
:)

[ Szerkesztve ]

(#50) Szilofon


Szilofon
tag

Töltő pad mennyi lesz?
8-as széria unalmas, csak kötelező hozta. Kár hogy maradt a külső.

X jó néz ki, nekem a G6 jutt eszembe róla.
Nagyon kíváncsi vagyok a X tesztjere!!

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.