Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) matteo_szg


matteo_szg
őstag

Azért azt tegyük hozzá, hogy ekkora kamuzást rég lehetett látni egy konkrét termék kapcsán.
Ok, Lenovónak tök mindegy, illetve a kínai piacon elmegy majd a tervezett mennyiségük...na de bakker, a VP-től egyenesen a kamu; azért az szép.

Lehetne ügyes hype-építésnek nevezni, de most mindenhol azt olvasni, hogy csalódás, hazugság vagy éppen jön még valami esetleg?

jupiiii

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Hát, ez jó nagy kamu volt, gratulálunk a Lenovonak :C Ezzel a telefonnal sikerült átugorni az Ulephone meg hasonló gyártók kategóriáját és egyből a kupac legaljára kerülni.

(#3) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Ha nem jön egy, az ígéreteknek megfelelő Pro verzió, azért ez nagyon gáz. Mindig is szimpatikus gyártó volt a Lenovo, a laptopjaik is tetszenek, telefonom pedig volt is tőlük amivel elégedett voltam. De ne már... ilyesmit manapság már a dzsunkák sem mernek megcsinálni..

(#4) Saccco


Saccco
nagyúr

Szégyen. :N

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#5) TomFace


TomFace
tag

Az ilyet komolyan büntetni kéne, azzal a beharangozott 95% screen-to-body ratioval egy forradalmian új és előremutató megoldás lehetett volna, így viszont ki tudja milyen mértékben ronthatta más gyártók üzletét. Én kárnak vártam erre, az már biztos. :W

(#6) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Lenovo P20X.

(#7) totgab02


totgab02
junior tag

De legalabb szepen kirohogtettek magukat :R

Holnap meg egy szinten "forradalmi" Honor jon nem??!!

[ Szerkesztve ]

(#8) erahurka


erahurka
félisten

Meh... Bár legalább olcsó.

(#9) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Olyan régi Kínai dzsunka mentalitás volt ez - belehazudtak amit tudtak, vagy ez a gerilla marketing?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#10) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Tehát emiatt a 48. ájfón klón miatt volt beszarva mindenki? :D Nice try Penguin, nice try!

Megyen!

(#11) zolomon17


zolomon17
senior tag

Csalódás, szinte minden téren. Mi a pláne abban, ha egy cég hülyének nézi a felhasználóit :F A szenzorszigetért meg külön kijár a f..zkorbács, a teljes előlapot kitöltő kijelző belengetése mellett :(((

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#12) totgab02


totgab02
junior tag

Ugyanez lesz a vivo is kijoz 3 telot abboo 2 noccsos egy meg peliszkop kameras vagy mi a neve de az csak kinaban lesz kaphato mert nyilvan először megnezik a piac reakciojat. De ott is ott vannal az also kavak a kinaiakat ismerve nagyobbra hagyjvba mint a kepen latszik

(#13) roli543


roli543
őstag

Amikor már a kínai másolja a kínait 😂

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#14) #81733120


#81733120
törölt tag

Hmm.... magyarán először másolt a Huawei a P20-as szériával, a noccson kívül szerintem szép mobilok lettek. Viszont most a Lenovo úgy döntött, hogy újra megcsinálják ugyanazt a mobilt, csak egy kis módosítással. :D
Remélem valamelyik Z brand újra lekoppintja ezt a Lenovot, aztán már hármasklónok lesznek. :DDD

(#15) jacis


jacis
nagyúr

Jó nagy kamuval elhintették a dolgot. Így most mindenki odafigyelt a nagy semmire.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16) zolomon17


zolomon17
senior tag

Lenovo ZS! :DDD

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#17) tixem


tixem
addikt

Na, puff neki :DDD fantörpikus lett

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#18) joey04


joey04
titán

Hát ez olyan Lenovohoz méltó átverés volt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) judas13


judas13
addikt

Ezt az átcseszést nem felejtem el én sem + még itt egypáran:) és még szerte a világon- gondolom azért még mások sem most nekik!

Annyira nem, hogy családban volt 2 Lenovo thinkpad most is megy egy belőle de egy esedékes őszi laptop/tablet vásárlásnál így már le is kerültek a térképről. Egy nap alatt. Pedig igencsak elől álltak még tegnap.

Én ennyivel tudom "jutalmazni" így magát a céget, mivel amit a mobilrészlegük most leművelt a gyalázatos hazudozásaival, szándékos félrevezetéseivel az számomra megbocsáthatatlan!!

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#20) totgab02 válasza judas13 (#19) üzenetére


totgab02
junior tag

Sajnos egy ugyfel elvesztese nem sok kar nekik viszomt a laptopjaik jok szoval ez neked nagyobb veszteseg sztem :))

[ Szerkesztve ]

(#21) Gaborz1 válasza #16820480 (#2) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Jöttek a leak képek aztán bemutatják ezt.
Igazán csodásan lejáratták magukat. :DDD

Ezek után ki fog elhinni nekik bármit is? Mert gondolom nem véletlenül voltak a kiszivárgott képek sem.(kellett a hype)

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#22) jUUh


jUUh
addikt

Mosolyt csaltak az arcomra legalább, hogy ekkora hülyét csináltak magukból. :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#23) Cultus


Cultus
tag

Nem értem mi szükség egy Lenovo méretű cégnek erre... :(

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#24) gproject válasza totgab02 (#12) üzenetére


gproject
aktív tag

Az apexrol mar van par hands on video, es a kavak tenyleg kicsik.

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#25) matyikusz133


matyikusz133
tag

Lehet, hogy nem az lett mint amire mindenki számított de ennyiért nagyon jó ajánlat. Simán felveszi a versenyt a Note 5-tel :)

(#26) judas13 válasza totgab02 (#20) üzenetére


judas13
addikt

Jók persze.
De van akkora minőségi kínálat már, hogy ne jöjjek ki rosszul belőle. Meg ott vannak az elvek is amit most komolyan is gondolok.

......

gproject

Unbox Therapynál láttam minap.☺

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#27) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Na ez ugyan olyan iPhone X copy, mint az Mi 8. Xiaomitól is ultragáz, de ők legalább nem hazudtak a képünkbe, hogy tök nem ilyen lesz. Grat Lenovo. Ülj le, egyes.

Everybody lies.

(#28) Wesder


Wesder
félisten

Mondtam èn hogy gyanús hogy csak a rajzot mutogatták mindenhol.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) judas13


judas13
addikt

A cikk címével egyetértek különben. Igen bemutatkozott.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#30) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Nem értem.Mit is várhattunk volna egy gagyi Lenovo telefon ágazattól.
Laptopjaik is csak azért jok,mert megvették az ibm-et.Lo.asz kínai kamu.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#31) Juhaszatti válasza *Mukeey* (#30) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Mondjuk a telefonjaik pont nem a gagyi kategória. A Vibe széria kifejezetten jó volt anno, tudom, közel 1 évig használtam. Ezért is csalódás ez most, mert amúgy jó termékeik vannak, és semmi szükség nem lenne ilyesmire.

(#32) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Hát basszus, minden pozitív várakozást alulmúlt, pedig mekkora hype volt a készülék körül. Ez tisza gáz.

Finn the human

(#33) totgab02 válasza Juhaszatti (#31) üzenetére


totgab02
junior tag

Azert ha egy telefon csak kozel 1 ev hasznalatot el meg az nem egy eros pozitivum

(#34) Juhaszatti válasza totgab02 (#33) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Hibátlanul adtam el, lehet még mindig teszi a dolgát az új tulajnál. :) Magasabb kategóriájú telefonra váltás volt csak a csere oka.

(#35) szecsiD


szecsiD
csendes tag

Az egyéniség kihalófélben van :F

(#36) #81733120 válasza szecsiD (#35) üzenetére


#81733120
törölt tag

+1
Épp most írtam egy másik topikba, hogy a gyártók leginkább a mai trendeket követik, s ezeket helyezik előtérbe, minthogy értelmes funkciókat tennének a mobiljaikba.

(#37) ablack


ablack
senior tag

És még a ma bemutatott képen se épp úgy néz ki mint a valóságban. :U

Pedig amúgy elég jó az ár/érték aránya.

[ Szerkesztve ]

(#38) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én csak a 4TB tárolót hiányolom meg a 4 világmegvátó technologiát. Hacsak az árra nem csúcstartó. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#39) Eli577


Eli577
senior tag

Hát, remélem, hogy a Vivo pár nap múlva nem játsza el ugyanezt a Nex-szel.
😑

(#40) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Egy 4000-es akkut belegyömöszölhettek volna, ha már 6,2" a képernyő...

(#41) Medley85


Medley85
újonc

Érdekes nem?

[link] ;]

(#42) #78073088


#78073088
törölt tag

:DD pedig mennyit olvastam itt a fórumon, hogy na majd a Lenovo, az olyan lesz, hogy csak na! Tessék, vegyétek..
de komolyan, van aki tényleg beszopt@ (már elnézést!) és most szomorúan ül otthon a fotelban?? 😅Ez nem is iPhone X copy, mert ahhoz is gyenge.. ez egy P20 Lite lite valami......

(#43) fateless válasza totgab02 (#33) üzenetére


fateless
veterán

Ezt a következtetést miből vontad le, hogy a készülék csak közel egy év használatot élt meg? :F
Ez komolyan nem világos számomra...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#44) Phoenixy válasza Medley85 (#41) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Igen, ez a telefon egy az egyben a Zenfone 5 másolata. Minden pontosan ugyanott van rajta (ugyanakkora a notch, ugyanúgy a hangszóró (alul), mellette az usb-c és a bal alsó részen a 3,5mm-es jack), hátul ugyanúgy a kamera, ugyanott az ujjlenyomatolvasó és az oldalán ezek a "csíkok" is ugyanúgy vannak. A méretei is ugyanazok.
153 x 75.7 x 7.9 mm (6.02 x 2.98 x 0.31 in) vs 153 x 75.7 x 7.9 mm (6.02 x 2.98 x 0.31 in).
Ugyanaz a hardver, ugyanakkora akksi.
Kijelző méret: 6.2 inches, 96.9 cm2 (~83.6% screen-to-body ratio) vs 6.2 inches, 96.9 cm2 (~83.6% screen-to-body ratio).
Azért néhány eltérés található: microsd, kamera szenzor, BT verzió, FM rádió, kijelző minőségében lehet még eltérés és a Zenfone alumínium ház + üveg, míg a Lenovo csak üveg és csak a keret alumínium (elvileg).

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#45) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Tököm kivan, hogy minden gyártó szifonfélszigetet épít! Ennyi kreativitás nem szorult egy gyártóban sem, hogy átlépje?!?!?!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46) South Velen


South Velen
addikt

Juj, ez nagyon szánalmas.

A Lenovo az ulefone és hasonlók szintjére süllyedt.

(#47) #78073088 válasza South Velen (#46) üzenetére


#78073088
törölt tag

Eddig is ott volt..

(#48) GuineaPigMan válasza Phoenixy (#44) üzenetére


GuineaPigMan
tag

... és a hátlap egy P20 Pro-hoz hasonló alkonyat lila átmenetes. Komolyan mit várhatunk a későbbiekben egy olyan cégtől, amely még egy külön színkombinációt sem tudott kitalálni.

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#49) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Végre egy ájfón normális oprendszerrel és jack csatival, gyorstöltéssel, remek áron.
A csúcs Lenovók, amíg voltak (mert ez ugyebár nem az) mindigis kib@szott jó gépek voltak. Például a K920.
Akinek nagyon fáj a noccs, az meg feketítse be a háttérkép tetejét oszt kész.
Lehet egyéniségnek lenni úgy is, hogy az ember vicceket mesél, nem muszáj a telefonját bűvölni a mellszőrén csücsöri szájjal.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#50) wolfman válasza Quqesz (#45) üzenetére


wolfman
veterán

Kreativitásban eléggé szűkében van minden gyártó, mióta okostelefonok vannak. Viszont ennek a nocs szigetnek olyan lelkülete van, hogy mindenki egy kicsit iPhoneX akar lenni. Most ezt a sz@r koncepciót az alma vagy nem védette le vagy eladta jópénzért, de a majmolás és ezzel a vásárlóközönség téves igényeinek kielégítése a cél.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.