Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Vicces kedvukben lehetnek, hogy meg terveznek 1/8 GB komboval a mai korban.

(#2) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

A kisebb változat nagyon tré..

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

Hát, ez nem egy hatalmas ajánlat... 2GB memória alap kellene legyen manapság. És a 10"-os változat hol van vajon? Bár az árakat elnézve mindegy is, ennél még a Samsung is olcsóbb, nem hogy a Lenovo meg Asus. :U

(#4) moleculez


moleculez
veterán

Mi ez az 1/8, meg EMUI 4.1??? Ráadásul a nagyobbik 70K, annak kéne, max 50-nek lennie. Hátlapi kamera mi a bajnak bele, kb használhatatlan.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) .Szaki.


.Szaki.
addikt

A kisebb változat 40-ért nemhogy olcsó, hanem konkrétan vicc kategória. 1GB/8GB kombó ennyi pénzért iszonyat drága a 7"-es mezőnyben. Ami pedig értelmesebb lenne, azért meg elkérnek hetvenet. Nem azért haldoklik a tablet piac, mert kisebb rá az igény, hanem azért, mert egy értelmes ajánlat sincs a piacon már lassan 2 éve.

(#6) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Teljesen egyetértek veletek. Ez kb vicc kategória! És csodálkoznak,hogy nem fogynak a tabik. 39 pénzért vettem akciósan a Lenovo yoga 3 tabletem.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) vlevi


vlevi
nagyúr

Minden hozzászólóval teljesen egyetértek.
Persze, hogy haldoklik a tablet piac, amikor a modellfrissítés nemhogy jobb, de vacakabb típusokat eredményez, magasabb áron.
Lenovo Yoga2-esem még remélem sokáig működőképes marad, mert 1×űen nincs értelme lecserélni, sőt, ha bedöglene, akkor lennék bajban, hogy mit vegyek helyette.
Ezeket? Vicc.
A mostani Yoga2-esem 10" méret, FullHD, 2Giga RAM, 16G háttér, 4G LTE. Százezer alatt szerintem hasonlót se kapnék most.

(#8) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Na ez azért tényleg durva :) A 2012-ben vásárolt Tab 2-ömnek vannak ilyen specifikációi. 1 Giga ram, ugyanilyen felbontás, talán a proci jobb az enyémben :D

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#9) Rodi 4.80 válasza vlevi (#7) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Most vettem 2 év alatt harmadjára makulátlan állapotú Sony Z2-t, mert 60-ért LTE-s, 10" FHD, 3 GB ram, 4000-es aksi, vízálló és szép. Ezt már tényleg nem adom el :D Botrány ami a tablet piacon megy.

(#10) antim


antim
tag

Na akkor már jöhetne végre a csúcs kategóriában a Mediapad X3!

(#11) janeszgol válasza .Szaki. (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan. Sokat mondó a pár hírrel lejjebbi Telekomos tabletes hír a nulla hozzászólással. Olyan drágák a tabletek, hogy mi a f..enét mondjunk rá?

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) SX Wave válasza vlevi (#7) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Én vettem egy Tab 10.1 (2016) 74 000,- FHD 2/16 ennyiért még reálisnak találom, de ezek az árak meg a konfigurációk még viccnek is rosszak.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#13) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Ezek meg mik 2017ben??? :Y

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#14) .Szaki. válasza janeszgol (#11) üzenetére


.Szaki.
addikt

Éreztem is a késztetést amikor láttam, hogy semmi érdeklődés nincs, hogy odaírom egyetlen hsz-nek azt amit most Te leírtál, de végül nem foglalkoztam vele. Az a baj, hogy vagy drágák a tabletek, amik meg olcsók, azok minősíthetetlenek, borzasztó kijelzővel. '13-ban még voltak jó ajánlatok, akár B brandben, akár A brandben, de hozták a kötelezőt. Most meg tulajdonképpen hasznavehetetlen borzalmakat akarnak rásózni az emberre ahhoz képest horror áron. Egy éve nem találok normális tabletet, pedig nincsenek extra igényeim.

(#15) iNfAntRy válasza .Szaki. (#14) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Én 2 éve 68000-ért vettem a Tab 4-em, amire szeretném használni, arra tökéletesen megfelelő. Viszont, aki munkára vagy bármilyen komolyabb műveletre használná (mondjuk az miért nem vesz laptopot?), annak jó sok pénzt kell kiadni egy jó tabletért.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#16) ®abstract® válasza iNfAntRy (#15) üzenetére


®abstract®
őstag

szét kell nézni a kínai gyártó vonalon.az itthoni túlárazott táblagépek nem mérvadók.a magyar belpiacon kívűl is van élet :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#17) jksx


jksx
senior tag

A T3-ban nem 1G ram van, hanem 2G.
A cikkben is erről írnak, nem tudom honnan veszitek az 1G/8G-át. Az a T1 szériában volt.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#18) nemo27 válasza jksx (#17) üzenetére


nemo27
újonc

Ez így nem igaz.
A 7"-osnál belopakodott az 1GB/8GB. Csak annak külön oldala van.
[link]

(#19) #30734848


#30734848
törölt tag

Olvastam néhány helyen, hogy a T3 10-es méretű verziójának hátránya, hogy borzasztó lassú a töltés? Mit jelent ez konkrétan? Találkozott valaki hasonló problémával?

(#20) pébé válasza #30734848 (#19) üzenetére


pébé
csendes tag

Szia!

Tesómnak ma délelőtt hozta a futár a T3 8-ast , 30 %-nál tettem fel tölteni és kb 3 óra volt innen 100%-ra.

(#21) #30734848 válasza pébé (#20) üzenetére


#30734848
törölt tag

Tudsz írni tapasztalatokat azóta a használatáról?

(#22) pébé válasza #30734848 (#21) üzenetére


pébé
csendes tag

Igen amit tapasztaltam mert csak 3 napig volt nálam. Amikor megrendeltem nem tudtam de értesítési led is van benne, a rendszer jól pörög full hd filmeket is simán vitte a hang is rendben van, filmnézés, zenehallgatás, vibert próbáltam vele. OTG -n keresztül is mentek a videók egy pendrive-on. Az aksi nálam 2 napot bírt de rendesen használva volt.

(#23) gam3r-x


gam3r-x
csendes tag

Sziasztok! Ma rendeltem t3 8.0-át, így remélem fel fog pörögni ez a fórum.;-)

(#24) #30734848


#30734848
törölt tag

Másik topicban már jeleztem, de ide is bemásolom:

"A közelmúltban tablet vásárlás okán elég sokat olvasgattam itt a hozzászólásokat, illetve tanácsot is kértem, ami alapján megvásároltam a Huawei Mediapad T3 8.0-t, így szeretnék néhány sort írni róla.
Alapvetően dilemmában voltam 8-10" méretet illetően, de meghúztam egy árhatárt, max 60 ezer forint értékben.

A 8-10" kérdést az döntötte el, hogy a T3 9,6" ugyanúgy 1280*800 felbontású, mint a 8" tablet, illetve kipróbálás után méretben is inkább a kisebb méretű felelt meg számomra.
Pár napnyi használat után a tablettel kapcsolatban mindenképp kiemelném, hogy üzemideje bitang jó, elég masszív akksit kapott. A külseje teljesen kategórián felülivé emeli, az összeszerelési minőség, az anyaghasználat prémium jelleget ad a tabletnek, mondjuk ki, tényleg szépre sikeredett.

A kijelzőn szépen mutat a HD felbontás, abszolút nem hiányzik ilyen méretben a FullHD. A fényerő, a betekintési szögek a kategóriának megfelelőek.

Alapból már a 7.0-s android verzió volt az eszközön, a rendszer gyors, stabil, megfelelően működik az osztottképernyős mód is, bár nem tudom, ekkora méreten van-e igazán haszna ennek. Pár napnyi használat során megakadást, laggolást, nem tapasztaltam. Csak egyszerűbb játékokat próbáltam ki (Angry birds), ezekkel nincs probléma, de azért tény, hogy a GPU miatt a komolyabb grafikai játékokkal már meg fog küzdeni.

Az ablakok, alkalmazások közötti váltás gyors, a készüléket belakva egyelőre elégnek tűnik a 2 Gb memória is.
A fényképezőt inkább nem részletezném, nem értem, egyáltalán miért kerül bele hátlapi kamera, benti fényképezésre szinte alkalmatlan. Az első, 2 megapixeles kamera videochatre bőven alkalmas.
Röviden összegezve a készülék ár/érték arányban a jelenlegi(!) kínálatot nézve eléggé bestbuy.
(ha igény van rá, készíthetek egy még részletesebb elemzést is logoutra) "

(#25) pumpedlix


pumpedlix
tag

Gyors kérdés
Huawei Mediapad T3 8.0
Van benne SD kártya hely? Mert nagyon kevés a hivatalos infó, a kereskedők honlapjain lévő adatokban meg nem bízok, míg például a gsmarena.com szerint nem bővíthető, a legtöbb hazai oldal azt írja lehet micro sd kártyát beletenni.

A választ előre is köszönöm :R

(#26) pébé válasza pumpedlix (#25) üzenetére


pébé
csendes tag

Igen 100% van benne.

(#27) pumpedlix válasza pébé (#26) üzenetére


pumpedlix
tag

Köszönöm :R

(#28) #30734848 válasza pumpedlix (#25) üzenetére


#30734848
törölt tag

Bővíthető, én is így használom.

(#29) pumpedlix válasza #30734848 (#28) üzenetére


pumpedlix
tag

Köszi :R

(#30) Imike20


Imike20
senior tag

Sziasztok! Nagyon jó kis gép! Tetszik! Esetleg valaki pár kérdésben tudna segíteni ? :) :)

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#31) DS39 válasza Imike20 (#30) üzenetére


DS39
nagyúr

Szia!

Szerintem is jó kis tablet, nekem ez az egy kérdésem van vele kapcsolatban: [link]

(#32) DS39 válasza DS39 (#31) üzenetére


DS39
nagyúr

EMUI hiba lesz, mert egy launcher csere megoldja. (Bár az alkalmazásváltónál még így is előjön ez, de azt csak akkor használom, ha üríteni akarom a memóriát.)

[ Szerkesztve ]

(#33) pozso78


pozso78
csendes tag

Meg tudnátok mondani mekkora sd kártyát kezel?

(#34) IpiBcsi válasza #30734848 (#24) üzenetére


IpiBcsi
tag

Nem lenne rossz így karácsony előtt egy részletes leírás, én is egy ilyen tablet vásárlását tervezgetem.
Szerintem sokan megköszönnénk. :R

(#35) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Akinek Huawei Mediapad T3 10-s tablete van milyen tokot használ hozzá?
Gyári tokot keresek napok óta, de sehol nem kapható :(

(#36) Tybor66 válasza Xeon7 (#35) üzenetére


Tybor66
tag

Én ilyet rendeltem Ali-ról.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#37) Pehi


Pehi
senior tag

Szevasztok. Barátom vásárolt a gyereknek egy 7 colost. Olyan gond van vele,hogy nem tudjuk bekapcsolni a wifit. Egyáltalán semmilyen hálózatot nem jelenít meg,pedig autora van beállítva. Ha lehúzom a képet a gyors beállításokhoz,azt jelzi hogy megy a wifi. Ha beállításokon keresztül nézem,ki van kapcsolva. A wifi jelét,még egyszer se láttuk az akksi mellett. Valami beállítási gond lesz,vagy vigye vissza gariba? Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#38) DS39 válasza Pehi (#37) üzenetére


DS39
nagyúr

a wifi jelet csak akkor látod az akku mellett, ha csatlakozik is routerhez.
nem is tudsz csatlakozni a routerhez? vagy ha igen, lehet mac filter be van kapcsolva, és nem kap ip-t.

(#39) Pehi válasza DS39 (#38) üzenetére


Pehi
senior tag

Szia. Semmit nem ír ki,amihez csatlakozni tudnék. Az IP-t valóban nem írja. Hol lehet kikapcsolni a mac filtert?

(#40) aerosmith


aerosmith
őstag

Sziasztok fekete pénteken vettem egy T3 10 wifist 42ért eddig tetszik.
Látott valaki hozzá smart covert meg fóliát olcsóért?
Lehet rootolni, bootloadert nyitni rajta?
Mikor lesz rá Oreo?

[ Szerkesztve ]

(#41) Imike20 válasza aerosmith (#40) üzenetére


Imike20
senior tag

Fólia MediaMarkt vettem rá 3000 ft volt ha jól tudom! Teljesen jó szépen illeszkedik! Kíváncsi leszek lesz-e rá 8.0 Oreo

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#42) Kötike


Kötike
tag

Az mitől lehet, hogy amikor megnyitom a chrome böngészőt, vagy a gmail alkalmazást akkor le vesz a fényerőből a tablet. Ha fullon van a fényerő akkor nem. Csak ennél a két alkalmazásnál tapasztalom. Előre is köszi.

(#43) stifi82


stifi82
aktív tag

helo érdeklődnék Huawei MediaPad T3 7.0 16GB ez venném meg igo-t fel tudom tenni a belső memóriájára arra a 16gb-ra?
a rendszer mennyit foglal el a 16gb-ból?
igazából gps-nek szeretném használni autóba töltve elég neki az 1Amper amit lead az usb vagy kell neki több a szivargyújtóból?
A hátlapi kamera milyen felbontású videot tud csinálni? Esetleg használnám menetrögzítőnek is.
köszi a segítséget előre is.

(#44) Kötike válasza stifi82 (#43) üzenetére


Kötike
tag

6,48 GB-ot foglal az oprendszer a tárhelykezelő szerint.

(#45) 24/7 online


24/7 online
csendes tag

Sziasztok. Most rendeltem T3as tabot wifi 8" 2gb ram 16gb belso tarhely. Ha megjon mindenkepp irok rola a tapasztalataimrol. En is orulnek neki ha valaki hozzaerto irna rola egy Logout cikket.

"Csak abban a jelentésben hiszek, amit Én magam hamisítottam!" Churchill

(#46) Imike20 válasza 24/7 online (#45) üzenetére


Imike20
senior tag

Nem lenne rossz! :)

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#47) 24/7 online


24/7 online
csendes tag

Mar varom a futart. Csak eloszor a 7est rendeltem de aztan a jobb kijelzo aksi ram tarhely miatt megis inkabb a 8as. Lett rebdelve. Kicsit soknak ereztem a 40480Ft-ot. Nen akartam ennyit kolteni ra. De lehet megeri mert egy lebovot neztem 1gb rammal. 90% memoria hasznalat. Volt ket bongeszovel. Skypeal egyutt. Mar kevesnek ereztem.

"Csak abban a jelentésben hiszek, amit Én magam hamisítottam!" Churchill

(#48) blakey


blakey
titán

Üdv, én is vettem egy T3 8"-ost, iPad Mini 2 után, árához képest nagyon jónak tartom, egyelőre. Szépen teszi a dolgát, első bekapcsolás után a szabad tárhely 7,55 GB, szerencsére a Microsoft cuccokat le lehet törölni, van benne egy 64GB-os SD-kártya, mindent amit használok feltelepítettem és maradd 5,5 GB tárhelyem, jó lesz ez, tárolásra meg ott az SD.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#49) Imike20


Imike20
senior tag

Vajon lesz rá 8.0 Oreo.... :F :F

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#50) blakey válasza Imike20 (#49) üzenetére


blakey
titán

Nem tudom, de ha jól működik akkor engem nem érdekel, hogy milyen a rendszer van rajta.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.