Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) #30734848


#30734848
törölt tag

Másik topicban már jeleztem, de ide is bemásolom:

"A közelmúltban tablet vásárlás okán elég sokat olvasgattam itt a hozzászólásokat, illetve tanácsot is kértem, ami alapján megvásároltam a Huawei Mediapad T3 8.0-t, így szeretnék néhány sort írni róla.
Alapvetően dilemmában voltam 8-10" méretet illetően, de meghúztam egy árhatárt, max 60 ezer forint értékben.

A 8-10" kérdést az döntötte el, hogy a T3 9,6" ugyanúgy 1280*800 felbontású, mint a 8" tablet, illetve kipróbálás után méretben is inkább a kisebb méretű felelt meg számomra.
Pár napnyi használat után a tablettel kapcsolatban mindenképp kiemelném, hogy üzemideje bitang jó, elég masszív akksit kapott. A külseje teljesen kategórián felülivé emeli, az összeszerelési minőség, az anyaghasználat prémium jelleget ad a tabletnek, mondjuk ki, tényleg szépre sikeredett.

A kijelzőn szépen mutat a HD felbontás, abszolút nem hiányzik ilyen méretben a FullHD. A fényerő, a betekintési szögek a kategóriának megfelelőek.

Alapból már a 7.0-s android verzió volt az eszközön, a rendszer gyors, stabil, megfelelően működik az osztottképernyős mód is, bár nem tudom, ekkora méreten van-e igazán haszna ennek. Pár napnyi használat során megakadást, laggolást, nem tapasztaltam. Csak egyszerűbb játékokat próbáltam ki (Angry birds), ezekkel nincs probléma, de azért tény, hogy a GPU miatt a komolyabb grafikai játékokkal már meg fog küzdeni.

Az ablakok, alkalmazások közötti váltás gyors, a készüléket belakva egyelőre elégnek tűnik a 2 Gb memória is.
A fényképezőt inkább nem részletezném, nem értem, egyáltalán miért kerül bele hátlapi kamera, benti fényképezésre szinte alkalmatlan. Az első, 2 megapixeles kamera videochatre bőven alkalmas.
Röviden összegezve a készülék ár/érték arányban a jelenlegi(!) kínálatot nézve eléggé bestbuy.
(ha igény van rá, készíthetek egy még részletesebb elemzést is logoutra) "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.