Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyimger


gyimger
őstag

Mi vártuk már, mint a messiást, ez a világ megérdemel egy játékot. Egy jó játékot.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#2) Maxxy10 válasza gyimger (#1) üzenetére


Maxxy10
addikt

+1
Én már jobban várom mint a Cyberpunkot :B

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Visszahozta 2001-es HP hangulatát, azokat még nagyon szerettem. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) myckey


myckey
veterán

Igen csak várós, végre egy frankónak ígérkező alkotás, az egyik best of világban. :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5) Deck válasza myckey (#4) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

(#6) ollie


ollie
MODERÁTOR

Engem nagyon nem nyűgözött le a trailer, a hsz-ek alapján valami monumentális dologra számítottam, de a trailer csak egy tucatjátékot mutatott.

***

(#7) myckey válasza ollie (#6) üzenetére


myckey
veterán

Számomra pont azért várós, mert a narrálás és a videó alapján lesz benne lehetőség, a játékmenetet illetően.
Ez mellé hoz egy bizonyos látványvilágot, és egy igen jónak mondható világba kalauzol el. Ráadásul nem J.K.Rowling mozgatja az egészet, hanem egy másik időszakot céloz meg.

Azt lehet a végeredmény majd nem lesz elegendő, de most jónak hat, és hiánypótlónak az én nézőpontomból.

Azt meg még senki nem tudja, mennyire lesz lehengerlő és monumentális, de ha kellően kidolgozzák a részleteket, és nem csak a "sulira" koncentrálnak ( gameplay alapján úgy tűnik ).....még az is lehet.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) gyimger válasza ollie (#6) üzenetére


gyimger
őstag

A fejemben él egy kép egy jó HP RPG-ről, amiben fő- és mellékküldetéseket csinálunk, varázslatokat tanulunk (mint egy KOTOR-ban) és ez erre megadta az esélyt, aztán meglátjuk.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#9) ollie válasza gyimger (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ha olyan lesz, mint a KOTOR, akkor jó lesz.

***

(#10) Deck válasza ollie (#9) üzenetére


Deck
titán

Azért, a gameplay javuljon.. :C

PS5

(#11) ollie válasza Deck (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem jó volt. Mi nem tetszett benne?

***

(#12) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Ez egész jónak tűnik. Külön jó ötlet, hogy nem Harry Potter és hogy 1800-ban játszódik.

(#13) Deck válasza ollie (#11) üzenetére


Deck
titán

Évente minimum 2x-er végigjátszom, android-on is és pc-n is mindegyiket tehát egy örök klasszikus kedvenc számomra a legjobbak közt van. De azért a harcrendszer már nem mai benne :DDD

PS5

(#14) Bad Pritt válasza Deck (#13) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kiadod a parancsokat - kaszabolnak - kiadod a parancsokat - kaszabolnak - kiadod...
Mi a rossz ebben? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15) tepenzed


tepenzed
őstag

Grafika nem nagy szám, illetve kicsit darabos volt a játékmenet a videó alapján, de ha dögivel lesz benne tartalom, akkor nem érdekel :Y

(#16) Anubris


Anubris
őstag

Honlapon sok info még nincs fent. Stúdió számomra elég ismeretlen, de a videó és leírás alapján reménykedem egy jó játékban.

-single player, immersive, open-world action RPG set
-customize your character
-Only you can decide if you will protect this secret for the good of all, or yield to the temptation of more sinister magic

Korábban ez a leak jött ki a játékról:
Journey to Hogwarts to become one of 8 different Wizard types.
Experience Hogwarts, make new friends, uncover new secrets, and change the fate of the Wizarding world.
Experience a new magic system that creates countless possibilities to master magic.
Freely explore the Wizarding World for the first time.
Choose your house and friends at Hogwarts, and decide to pursue a path of good or evil.
Create your own witch or wizard, and experience a all new story separate from the books or films.

(#17) gyimger válasza Anubris (#16) üzenetére


gyimger
őstag

Erről beszéltem! :C Csak jönne már.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#18) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Egy VR változat remélem jön, az elég menő lenne.

(#19) duvi


duvi
nagyúr

Grafika minősége kicsit hullámzó, de ha jó lesz a hangulata és a játékmenet (nagyon remélem!), akkor részemről tuti vétel :K

(#20) doooo válasza myckey (#7) üzenetére


doooo
veterán

"Ráadásul nem J.K.Rowling mozgatja az egészet, hanem egy másik időszakot céloz meg."

Nem mintha akkora "istenkáromlás" lenne, ha ő "mozgatná" akár csak egy részét is... :U

(#21) myckey válasza doooo (#20) üzenetére


myckey
veterán

Nem, nekem amúgy olyan mindegy.
De ez így érdekesebbnek tűnik.

:U

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#22) Bad Pritt válasza doooo (#20) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Túl sok pozitív terméket nem sikerült a hetedik rész óta letennie az asztalra, a hírekbe is csak a véleményes nyilatkozatai miatt került az utóbbi időben, szóval én kifejezetten örülök neki, hogy szabad kezet kaptak a Warnernél.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23) Sefneni


Sefneni
őstag

Fable után a következő játék a sorban, amit nagyon várok. :C Bár meglepődtem, hogy a PS Showcase-n lett bemutatva. :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#24) janeszgol


janeszgol
félisten

Ezt Xbox One S-re azonnal megveszem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) Televan74


Televan74
nagyúr

Ment is a listámra. Végre nem Harry Potter és Voldemort lesz terítéken. Bár szerettem a Harry Potter -t. Mai napig szívesen nézem ha valahol megy a TV -be.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#26) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hogwarts Legacy FAQ

Q: What is J.K. Rowling’s involvement with the game? Is this a new story from J.K. Rowling?
A: J.K. Rowling is not directly involved in the creation of the game, however, her extraordinary body of writing is the foundation of all projects in the Wizarding World.

This is not a new story from J.K. Rowling.

Live-Die-Respawn

(#27) Sefneni válasza oriic (#26) üzenetére


Sefneni
őstag

Talán nem is baj. :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#28) janeszgol válasza Televan74 (#25) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem orokre a kedvenc tortenetem marad. Igyekszem a filmeket minden evben egyszer megnezni, a konyveket pedig 2-3 evente elolvasni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#29) melega


melega
őstag

Soha nem volt Harry Potter játékom de ez mos megfogott.

(#30) Maxxy10 válasza janeszgol (#28) üzenetére


Maxxy10
addikt

A könyvek minimum évente de inkább félévente :K

(#31) ollie válasza Maxxy10 (#30) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Félévente elolvasod az összes Harry Potter könyvet? Mert akkor vagy nagyon gyorsan olvasol, vagy nagyon sok szabadidőd van.

***

(#32) melega válasza ollie (#31) üzenetére


melega
őstag

Én az első 5 regényt olvastam 16 éves koromban kezdtem 19 évesen már idősnek éreztem magam hozzá.

(#33) Televan74 válasza ollie (#31) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ha van egy jó fantasy könyv ami leköt, mondjuk nem hosszú 160 oldal. Én egy hét alatt kivégzem. Harry Potter nem tudom mennyi oldal, biztos jó de elég nekem a film is.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#34) janeszgol válasza melega (#32) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem mindenkinek van legalabb egy olyan tortenet, amiben jol erzi magat, amibe bele bujna. Lasd SW, Star Trek stb sorozatokat.
Nalam a HP ilyen. Imadom meg a Hobbitot is, szeretem a Gyuruk Urat, na meg a WoW-ot, de a HP nalam az orok elso.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) janeszgol válasza ollie (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Elolvasni en is elolvasom a het konyvet egy honap alatt. Csak ezt igyekszem par evente megtenni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36) Maxxy10 válasza ollie (#31) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ha nagyon tetszik a könyv, napi 3-4 óra simán elmegy olvasással. De múltkor hangoskönyvkènt "daráltam" le őket. Kb másfél/két hét alatt.

(#37) Bad Pritt válasza Maxxy10 (#36) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az első két rész egy hétvége volt nekem. Gyorsan olvasok alapból, de ezek annyira könnyen emészthetőek, hogy szerintem 1 perc - 1oldal átlagot még egy tapasztalatlanabb olvasó is tud hozni.
Vagy csak én vagyok esőember. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38) Maxxy10 válasza Bad Pritt (#37) üzenetére


Maxxy10
addikt

"ezek annyira könnyen emészthetőek"
Így van! :K
Múltkor láttam instàn Ott Anna egyik posztját amiben kérdezték tőle, hogyan lehetne megszerettetni egy 13 éves lánnyal az olvasást?
Egyszerű volt a válasz: Add a kezébe a Harry Potter :C

(#39) melega válasza Maxxy10 (#38) üzenetére


melega
őstag

Nekem is a Harry Potter hozta meg a kedvem az olvasáshoz akkor 16 éves voltam, utána Gyűrűk ura mind a 3 regény.
Természetesen a játékok sem maradhattak ki
Middle Earth Shadow of mordor,
és Shadow of War mindekttőt kijátszottam majdnem kimaxoltam,
és kedvenc Gyűrűk ura játékaim lettek a Fekete kapun túli területen játszódtak imádtam minden percét az volt az én stílusom.

Szerintem aki szereti az akció fantasy hentelős játékokat,és a Gyűrűk ura regényeket vagy filmeket annak érdemes kipróbálni.

(#40) JanR válasza ollie (#31) üzenetére


JanR
addikt

Az otodik reszt egyhuzamban letoltam, ejszaka nem aludtam :D Pedig masnap ZH volt, de valami "varazslatos" modon az is meglett :D

(#41) Sefneni válasza JanR (#40) üzenetére


Sefneni
őstag

Biztos került a reggeli kávéba egy kis Felix Felicis. :D

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#42) melega


melega
őstag

Én már elő is rendeltem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.