Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) BiP válasza TTomax (#700) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem azt mondtam, hogy jó ez így, hogy egyre drágábbak a kártyák. Én sem örülök neki. De ez egy olyan folyamat, ami ellen nem tudunk tenni. (max. nem veszünk semmit.) Puffogással sem tudunk változtatni rajta. (meg így az RTX-ek bejelentése óta, hónapok óta ez megy. K* unalmas más minden nv fórumon ezen pörögni).

Tehát mit tesz az egyszeri user? Körbenéz a piacon, megnézi mik vannak, és azok közül választ.
És a 1080 meg a 2070 (bolti, új) egymással versenyez mind árban, mind teljesítményben, Kuter is ezért ezeket vetette össze. Csak ennyit mondtam.

Én személy szerint annyiban máshogy gondolkodom, hogy nem ragaszkodom az újhoz, és ugyanezért a pénzért (180e) Aorus 1080Ti-t vettem. Na, az tényleg jó vétel volt :)

[ Szerkesztve ]

(#702) TTomax válasza BiP (#701) üzenetére


TTomax
nagyúr

Saját magad leírod mit tud tenni az user,persze mindenki azt vesz és csinál amit akar és nem is ezzel vana gond,hanem azzal hogy ne állítsuk be a 2070et jó vételnek ha nem az.Ez nem savazás,meg puffogás...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#703) Tomassy00 válasza TTomax (#702) üzenetére


Tomassy00
senior tag

+111111111111

(#704) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Erről a kártyáról mi a véleményetek?
EVGA GeForce RTX 2070 Black Edition 8GB GDDR6
A hűtése milyen minőséget képvisel?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.