Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VIC20


VIC20
őstag

Hogy tud a gépigény bemutatkozni...? Nóóórmális, Margit? :(

Egyébként nevetséges, hogy Windows 7-et nem támogat.

[ Szerkesztve ]

(#2) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Minek támogasson ha már lejárt 2019 volt az utolsó év amikor jöttek rá gamek most már barátkozzatok meg a win 10-el minden csak erre jön ki.

(#3) Shing válasza VIC20 (#1) üzenetére


Shing
őstag

Attól még hogy nem írták oda, menni fog Win7-en is.

(#4) BiP


BiP
nagyúr

Szép lett, és szerencsére a játékmeneten nem változtattak, úgy látom.
Viszont kicsit furcsállom, hogy az átvezetőkből csak ennyit tudtak kihozni. Szinte olyan, mintha a pixeles videókat tupírozták volna. Vagy ennyire béna formában volt csak meg nekik az eredeti felvétel?

(#5) Gery9112 válasza BiP (#4) üzenetére


Gery9112
őstag

Ha jól tudom konkrétan az eredeti kazetták anyagát digitalizálták és abból hozták ki, amit lehet.
Command and Conquer Remastered - FMV reveal

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#6) BiP válasza Gery9112 (#5) üzenetére


BiP
nagyúr

Köszi. Örülök neki, hogy volt miből dolgozniuk ennyi idő után, bár kicsit sajnálom, hogy csak ilyen minőségben maradt fenn. (a semminél mindenképp több)
(vagy csak elkényelmesedtem az ezeréves celluloidfilmek 4K digitalizált remasterei mellett :) )

(#7) VIC20 válasza Shing (#3) üzenetére


VIC20
őstag

Hát, a minimális gépigénynél nem ez szerepelt.

(#8) BiP válasza VIC20 (#7) üzenetére


BiP
nagyúr

Oda volt írva, hogy minimum 8.1/10, de Win7-en nem fog ám menni semmiképp ?
Nem. Mivel hivatalosan már nem támogatott rendszer a Win7, véget ért a termékciklus, ezért már nem foglalkoznak vele, nem említik.
De ez nem zárja ki, hogy el fog-e indulni rajta (lévén elég nagy a kompatibilitási átfedés a 8.1-gyel).

(#9) VIC20 válasza Heroes fan (#2) üzenetére


VIC20
őstag

Talán mert szerezhettek volna vele pár plusz vásárlót. De ha nem kell nekik az a pénz...

Kíváncsi vagyok, Linuxon elindul-e majd.

(#10) VIC20 válasza BiP (#8) üzenetére


VIC20
őstag

Hát, akkor reméljük a legjobbakat.

(#11) Meteorhead válasza VIC20 (#9) üzenetére


Meteorhead
aktív tag

Nem a pénz nem kell nekik, de ha lejárt Win7 életciklusa, akkor semmi garancia nincs rá, hogy holnap egyáltalán még megtalálod a telepítőt. (Arról nem is beszélve, hogy bármi hibába ütköznek a fejlesztők, a support ticket MS oldalról abban a pillanatban záródik, hogy beleírod "Win 7")

Értem én hogy sokaknak tetszik és száz praktikus / elvi ok szólhat mellette, de vége van. Hobbi projektek születhetnek még rá, de semmi komoly nem fogja hivatalosan támogatni. (Ettől persze működhet, de ők is védik magukat, hogy kelljen foglalkozni kompatibilitási problémákkal, mert ők sem "eszkalálhatják" a problémát az MS felé.)

(#12) GreatL válasza VIC20 (#1) üzenetére


GreatL
őstag

Win 98 támogatás nem kellene? Hova menjenek még vissza? Windows XP-s gép is van még jópár, 3 példányt oda is biztosan eladnának. :C

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#13) aginor


aginor
addikt

Az a Ryzen 7 1700 mint ajánlott processzor a 32giga tárhellyel azért elég mókás.. :C

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#14) GodGamer5 válasza aginor (#13) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ez a gépigény is egy vicc.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#15) BiP válasza GodGamer5 (#14) üzenetére


BiP
nagyúr

Ahogy nézem, alapvetően a 2D grafika lett tupírozva, így nem is indokol komolyabb erőgépet.
Mondjuk kíváncsi lennék, hogy 3D-sítették-e a motort, vagy ugyanúgy 2D sprite-ok maradtak, csak nagyobb felbontásban?

(#16) Gery9112 válasza BiP (#15) üzenetére


Gery9112
őstag

Maradt 2D, a felbontás lett jelentősen nagyobb. A 32GB tárhely szerintem reális az AOE 2 DE kiadás se éri be kevesebbel. Plusz ha azt nézzük ez a 2 játék minden kiegészítőjével együtt, újrakevert FMV átvezetők, újrakevert hangok és zenék + bónusztartalmak.
Maga a gépigény tényleg kicsit vicces de szerintem semmi eget rengető nincs benne.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#17) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Hát igen ennek vége legalább direct x 12 előnyben lesz szebb grafika meg minden a folytatásoknak könnyebb fejlesztés nem kell szarakodni az elavult kártyákra.

(#18) BiP válasza Heroes fan (#17) üzenetére


BiP
nagyúr

Ezt lefordítanád magyarra is? :) ;]

(#19) shotika válasza Meteorhead (#11) üzenetére


shotika
őstag

Na igen, nem is értem mi ez a hiszti a Win 7-ért. Nem is hittem volna, hogy 2020-ban bárki is használ egy 11(!!) éves oprendszert. Ugyanez a rinya ment a WinXP - Win7-nél is, pedig ott még ennyi idő sem telt el.
Hozzáteszem, én jobban szerettem a Win 7 design-ját, mint a Win 10-ét (sőt, szerintem máig a legjobb ebben a Vista volt), bár manapság kb nulla percet nem töltök már pl a Start menüben, max azért megyek oda, hogy kikapcsoljam a gépet.

Ezt a játék-pakkot én is nagyon várom már. Nem tudom mennyi időt fogok rászánni, mert szeretem ugyan az efféle újrázásokat, de a játékmechanika borzasztóan elöregedett, függetlenül attól, hogy most kapott egy grafikai tuningot.
Az ár is kérdéses, mert 10.000ft-ot biztos nem költenék erre, max pár ezret. Meglátjuk. Én titkon abban reménykedem, hogy az EA újra visszanyúl a címhez, és akár afféle rebootként új rész jelenne meg.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#20) XuChi válasza VIC20 (#9) üzenetére


XuChi
addikt

Win 7...., szerintem ideje lenne továbblépned.

De kérlek, a urban legend w10 hibákat ne sorold fel, hogy azért nem akarsz váltani :R

(#21) Heroes fan válasza BiP (#18) üzenetére


Heroes fan
őstag

Mint többen is írják hogy lejárt a 7 azt minden game win 10-es lett. Ha már 5 éve kijött az idei év az első hogy csomó játékot írnak rá.

(#22) XuChi válasza Heroes fan (#21) üzenetére


XuChi
addikt

??? Beszélni magyar ??? :U

[ Szerkesztve ]

(#23) BiP válasza Heroes fan (#21) üzenetére


BiP
nagyúr

Még mindig nem teljesen tiszta, mit szeretnél. DE:
- igen, többen leírtuk, köztük én magam is, hogy lejárt a Win7. Bár azt nem, hogy minden game Win10-es lett. Ez alapból nem igaz, hiszen pont arról beszélgettünk, hogy ez is támogatja a 8.1-et, és bár nem hivatalosan, de lehet, hogy Win7 alatt is simán megy.
Hiszen DX11-es.
- Igen, 5 éve jött ki a Win10, de nem az idei év az első, hogy sok DX12-es játékot írnak alá, 1-2 éve simán ez a tendencia.
- Mindezt egy olyan játék topikjában, ami egy ezeréves klasszikus remasterje, azaz nem teljes 3D-sített, agyonaktualizált remake, ráadásul olyan remaster, hogy a gépigény sincs a mai csúcsvasakhoz növelve - gyakorlatilag egy kenyérpirítón is elfut, ha van kijelzője.
Na itt azon örömködni, hogy végre itt vannak a Win10-only DX12 játékok, hááááááááát.

[ Szerkesztve ]

(#24) aginor válasza shotika (#19) üzenetére


aginor
addikt

A rebootra egyre kevesebb az esély, mivel érdemi C&C játékot kiadni Kane nélkül.. :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#25) Gery9112 válasza aginor (#24) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát igen bár a Red Alert és a Generals működhet nélküle is. C&C Generals 2 olyan kampánnyal mint az első részben, jobb grafikával és normális multiplayer támogatással ütne.

Tudom, hogy kb 10 éve még próbálkozott az EA egy Generals folytatással de már az elején látszott, hogy ők se tudják mit akarnak. Először csak multiplayerben gondolkodtak majd azt mondták lesz kampány majd mégse majd később epizódok formájában...volt ott minden.

Valamennyi igény biztos van még az RTS játékokra mert mostanság egyre több készül belőlük és nem csak remake/remaster, ott van például az Iron Harvest.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#26) aginor válasza Gery9112 (#25) üzenetére


aginor
addikt

Igaz, nem voltam elég specifikus, de Kane-t említve egyértelműen az alap univerzumra gondolok. A Red alert és a Generals persze, hogy működhet, azoknál nincs ekkora személyi kultusz, de az a baj hogy már a fejlesztőcsapatokat is rég szétbombázták, plusz mostanában nem is ez a legnépszerűbb műfaj, így bár jó lenne -én örülnék neki- de nem látok sok esélyt egy valamire való önálló részre. Egyelőre ennek kell örülni, hátha a későbbi részeket is újrakeverik esetleg. :K

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#27) Gery9112 válasza aginor (#26) üzenetére


Gery9112
őstag

Lesz ma Redditen a fejlesztőkkel AMA, igen ezt többen kérdezték Jim Vessellatól mert sokaknak a Red Alert 2 és a Tiberian Sun volt a legjobb. Diplomatikusan mindig csak annyit mondott, hogy elsősorban most erre a két részre összpontosítanak illetve a launch utáni bővítésre (pl. LAN támogatás is érkezni fog a játékhoz de a járványhelyzet miatt nem volt lehetőségük még implementálni). Természetesen azért a videóban, amelyikben arról van szó, hogyan modernizálták az FMV átvezetőket elhozták a raktárból a Red Alert 2 és a Tiberian Sun kazettáit is.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#28) shotika válasza Gery9112 (#27) üzenetére


shotika
őstag

Szerintem a RA2 és TS remaster léte a jelenlegi pakk fogadtatásához lesz igazítva. Ha jól fogy, és van rá igény, akkor szerintem elkészítik.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#29) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Gyühet... :)

(#30) Dr. Akula válasza VIC20 (#1) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Máj ném iz Igény. Gép Igény. :)

(#31) negro válasza shotika (#19) üzenetére


negro
őstag

erdekes:

konkratan nekem 9 eves a win7 sp1 -es rendszer ami fent van mai napig. :) tehat 9 eve ugyan az, nem volt reinstall se! felraktam az akkor meg qurva draga sataII-es ssd-re es azota ez megy. mivel nem fagy, stabil es gyors mai napig. ritkan jatszom ezert leszarom a dx12-ot pedig rx580 van a gepben.

a 8 es 8.1 nem veletlen maradt ki utan meg mar annyira hosszaszoktam, h a win10-et nem erzem miert kellene felraknom elvegre fel eve meg jottek frissitesek a win7-hez. majd ha komplett uj gepet cserelek akkor johet a 10.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#32) #64791808 válasza Gery9112 (#25) üzenetére


#64791808
törölt tag

Az alap univerzum nekem egeszen a Kane's Wrath-ig bejott, a negyedik resz hulladek. Ha az nem lenne, lehetne tovabb vinni a tortenetet, grandiozus multiplayer, stb. De igy... nem veletlenul Remastered lett, a rajongok ehesek, es a nosztalgia bejon.

A Red Alertet nevetsegesse tettek. Az elso resz zsenialis volt (a maga koraban), a masodik resz meg jopofa, a harmadik resz ultragaz, onamga parodiaja, egy gagyi rajzfilm. Innen nem igazan van visszaut.

A Generalsban lenne fantazia, a mai napig komolyan toljak sokan, en is. Egyetlen hibaja, hogy nem jol skalazodik, es nagyon ronda bugos fagyasai vannak. Aka. "Technical difficoulties"

A Generals ZH-val semmit nem kellene csinalni, csak ezeket a bugogkat kijavitani, meg mondjuk dobni bele egy orosz frakciot, es annyi. Tolnam, mint a lopott bicajt. Ha akarnak Generals 2-t, akkor pluszban dobjak ra egy jobb grafikus motorra, illetve legyenek hajok is es nagyobb terkepek, es mar megyek is a boltba erte.

(#33) #64791808 válasza negro (#31) üzenetére


#64791808
törölt tag

A 8-nak voltak betegsegei, de nekem azzal sem volt bajom, a 8.1-et egeszen a Win10 1607-ig hasznaltam, mert jo volt. Semmi baja.

Ha te egy 11 eves, nem tamogatott OS-t hasznalsz, a te dontesed. Az meg, hogy egy szoftverceg csak aktivan tamogatott OS-re fejleszt, az meg az ove. Nekem meg Windows 95 van a gepemen, g*ci EA, azon sem fut az uj C&C! Botrany! Nem fogod elhinni: OS/2 Warp4-en sem fut.

(#34) Gery9112


Gery9112
őstag

Kane lives! C&C Remastered trailer

Ez a pali esküszöm nem öregszik

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#35) #64791808 válasza Gery9112 (#34) üzenetére


#64791808
törölt tag

Mikor jelenik meg? 5-e van de nalam meg mindig szurke a jatek gomb, pedig mar letoltottem. Utoljara akkor izgultam igy jatekert, mikor a Generals megjelent :D

(#36) #64791808 válasza Gery9112 (#34) üzenetére


#64791808
törölt tag

Kiderul, hogy tenyleg o Kane, es pl a Covid dolgot is o intezte el... :D

(#37) bLaCkDoGoNe válasza #64791808 (#35) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

7 pm CEST
Én is baromira várom már :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#38) Gery9112 válasza #64791808 (#35) üzenetére


Gery9112
őstag

Elvileg ma este 7 óra. Nálam is szürke még a play gomb de már nagyon várom, hogy tolhassam. :))

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#39) oriic válasza #64791808 (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Steames játékok többsége este 7kor érkezik itthon. Várjuk nagyon.

Live-Die-Respawn

(#40) #64791808


#64791808
törölt tag

Köszi sracok!! Mondjuk meg jo. Dolgoznom kell. Az mekkora fos lenne, ha a jatek mar aktiv, de meg a munkahelyen vagyok. Mondjuk ahogy a fonokot ismerem, szerintem egyutt tolnank multiban :D

(#41) Gery9112 válasza #64791808 (#40) üzenetére


Gery9112
őstag

Ne aggódj nálam ugyanez a helyzet, mielőtt mentem volna melóba ránéztem Steam-en. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#42) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

All aboard the hype harvester!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#43) #64791808 válasza bLaCkDoGoNe (#42) üzenetére


#64791808
törölt tag

Welcome back, Commander!

(#44) Gery9112 válasza #64791808 (#43) üzenetére


Gery9112
őstag

Ennyi év után, még mindig forog a kamera.

Your efforts have landed us here, my faithful friend.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#45) #64791808


#64791808
törölt tag

Gyááááá nem birom :D :D

20 eve nem ereztem ilyet

(#46) BITBOYS


BITBOYS
addikt

25 éves játék, te jószagú..
Vártam már nagyon ezt a pillanatot :)

Westwood studios :C

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#47) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Én szeretem ezeket mert így legalább elindulnak win 10-en is az eredetijük meg úgy sem működnek.

(#48) #75376384


#75376384
törölt tag

jo latni, hogy robog a hype vonat. :) engem anno a cnc elso resze rantott be a szamitogepes jatekok vilagaba. imadtam es most hogy jon ez... nem tudom mikor vartam utoljara igy jatekot.

[ Szerkesztve ]

(#49) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Command & Conquer topik

Live-Die-Respawn

(#50) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Érdekes hogy nem volt topikja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.