Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Magnat


Magnat
veterán

Értem, h ez a telefon elsősorban nem a teljesítményről szól, de nem lett volna nagyobb poén beletenni egy Snapi 855-öt vagy 865-öt és akkor 239 helyett lett volna 259 vagy 269?

A hő- meg a normál kamera képei elegyítésekor biztos nem jönne rosszul a plusz kraft.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2) _flamer


_flamer
aktív tag

Ez egy olyan kategória amiben egyáltalán nem vagyok érdekelt, de jó látni, hogy fejlődik ez a szegmens is :)

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Amúgy névrokonom. CAT - pusszycat :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#5) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Örüljünk neki hogy nem snap412 van benne.
Ez így igen korrekt. És az ára is talàn kevesebb kivánni valót hagy maga után a többi mobil mellé àllitva.
Nekem ez tetszik, de kétlem, hogy én lennék a célközönség.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) Petya88 válasza Magnat (#1) üzenetére


Petya88
tag

Szerintem, ha belekerült volna egy akár tavalyi csúcs SoC akkor inkább a 350-et súrolta volna az ár. Ezeknek a készülékeknek inkább a strapasága és az amúgy használattal avuló hőkamerája az igazán nagy dobása.
Aki munkaeszköznek veszi, azt tudjuk, hogy kb. negyedébe kerül hozzájutni, hisz Áfa vissza és ráadásul nem az adózott jövedelméből veszi, sőt még költségként is elszámolja. Véleményem szerint van sok olyan épületgépész, gépész vagy bármilyen hűtéssel vagy fűtéssel foglalkozó szakember, aki egy ilyenre vágyik titokban.
Tudom, hogy nem gémer és nem csúcs telefon, de lássuk be, hogy sokkal több tömeg cikket adnak el, mint prémiumot, ráadásul ez inkább szerszám, mint média fogyasztásra alkalmas eszköz.

(#7) Magnat válasza Petya88 (#6) üzenetére


Magnat
veterán

Lehet, tényleg jó lenne tudni, mennyit dobna rajta árban egy erősebb soc ... azzal egyet értek, h biztos sokan vennének ilyet, csak azt is el tudom képzelni, h sokaknak meg kevés a soc teljesítménye és 2 telefont meg nem vesznek, így marad egy nem hőkamerás nem strapafon nagy teljesítménnyel ...
Mondjuk a negyedébe azért nem kerül attól, h le tudod írni és azt se felejtsük el, h akinek valóban kell ilyen eszköz, annak valszeg van (már) céleszköze rá ... meg persze azt sem tudjuk (én legalábbis biztosan nem), h mint hőkamera, mennyire állja meg a helyét profi felhasználásra.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8) Cobra.


Cobra.
őstag

Minek bele erősebb SoC? Ezzel nem az Asphaltot futtatják, hanem az aszfaltot ellenőrzik :)
Egyébként ennyi pénzért inkább ez mint egy iPhone/S1x.

(#9) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Azt mondta egy villanyos ismerős, hogy neki ez kelleni fog, mert akkor nem vesz specko kamerát a rejtett hibákhoz. Ez már érzékenyebb.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10) Zsolt73


Zsolt73
csendes tag

Powerbankot és szigszalagot adnak hozzá? Gondolom a 4000 -es aksi mellé jár a gyenge fenyerő, hogy lassabban merüljön.

[ Szerkesztve ]

(#11) cides


cides
újonc

egy éve van s61-em, hibák:akksi tropa fél napot bír,a vizzáró töltőfedél lejött, nincs rögzítőfül,képernyőzár nuku .

(#12) pusszycat válasza cides (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

és még el sem ejteted... :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#13) cides


cides
újonc

Akkori ára 325000ft volt szerintem ezeket a hiányosságokat egy töltésoptimalizáló szoftverrel, egy röziitőfüllel, és a töltőfedél erősítésével 0 forintból megoldhatták volna.

(#14) vegyszer


vegyszer
addikt

Nézzétek a másik oldalát.
Új teló 6" alatt.
Lassan ezt már kompaktnak kell extrázni...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15) cides válasza cides (#13) üzenetére


cides
újonc

elejtettem sokszor ,azt bírja, a képernyő is jól álja a karcokat, ragasztottam rá egy ujjtámaszt ami 3szor lejött , rengeteget használom.

(#16) Songoman válasza Polarstar (#9) üzenetére


Songoman
aktív tag

A villanyszerelő, aki most újítja fel a lakásomat, azt mondja, hogy ennek telefonnak a korábbi verziójával, 2 munka alatt kitermelte az árát.

[ Szerkesztve ]

(#17) NateDogHUN


NateDogHUN
tag

Hardver -mint mindig- lehetne combosabb, de nekem tetszik. Szerintem lecserélem a b15qmat amit 6 éve használok. :DD Vezeték nélküli töltést nem tud, ugye?

[ Szerkesztve ]

http://www.natedog.hu

(#18) pusszycat válasza NateDogHUN (#17) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, de viszont megtalálja a vezetéket a falban. :DD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#19) Fred23


Fred23
nagyúr

Vonz, de nem tudok hinni benne.

Méretek: 158.5 x 76.7 x 11.9mm.

Figyelemmel követem azért a tesztjeit, talán nem lesz olyan sz@r, mint a legtöbb CAT teló.

(#20) julius75 válasza Petya88 (#6) üzenetére


julius75
aktív tag

Ez annyira jó, mikor valaki beböfögi, hogy céges vásárlás esetén negyedébe kerül.....
Hát rossz hírem van, pont ugyan annyiba kerül.....persze áfa vissza, rögtön az első indok.
Igen, ha van miből, ami amúgy sem releváns, mert legfeljebb az államnak utalod tovább
De oké, áfával olcsóbb......és?
Iparűzési, banki - könyvelési költségek, járulékok, adók......azokat ki fizeti meg?

De lényeg, hogy negyedáron megvan... :W :W

(#21) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Bv9800 pro? Mert ha ez is olyan mint a tobbi hulladek akkor....

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#22) Plebi válasza julius75 (#20) üzenetére


Plebi
senior tag

A fenti költségekkel nem terveztél amikor egy vállalkozást indítottál? Szerintem ezek mind általános költségnek számítanak, amennyiben ezek a létet veszélyeztetik, vagy ennyire nagy terhek, valami nincs jól kalkulálva, főleg a mai mesterember árfolyamok mellett.

Egyébként a nem ÁFA-körös vállalkozóknak nem jár vissza semmi.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#23) julius75 válasza Plebi (#22) üzenetére


julius75
aktív tag

2003 óta van vállalkozásom, döntsd el magad, ismerem vagy sem ezeket a költségeket.

A baj azzal van, amikor valaki a következőt írja:
"kb. negyedébe kerül hozzájutni, hisz Áfa vissza és ráadásul nem az adózott jövedelméből veszi" ...erre kívántam reflektálni a hozzászólásommal.
Ez az állítás egy bődületes butaság, általában a vállalkozásokról mit sem tudó, viszont őket irigylő emberek tájékozatlanságából fakad.
Ha érted érted, ha nem nem.

(#24) WinstonWolf válasza Petya88 (#6) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

"Aki munkaeszköznek veszi, azt tudjuk, hogy kb. negyedébe kerül hozzájutni, hisz Áfa vissza és ráadásul nem az adózott jövedelméből veszi, sőt még költségként is elszámolja."

Édes Jó Istenem. Te önerőből vagy ennyire sötét?

Tegyük fel 254 000 Ft-ba fog kerülni. Abból 54 000 az áfa. Ennyi az amit szerinted "visszakap" a vállalkozó, aki "nem adózott jövedelemből veszi" Hát akkor miből szerinted Te torornyeszű? Lopott pénzből? Akkor így is úgy is ingyen van nem? Ha nem adózott pénzből veszed, akkor vagy tagi kölcsönt kell beraknod a cégbe - melynek eredetéti igazolni kell ám, vagy elmegy a céged veszteségbe. Na de. 200 000 Ft-ot mindenképp ki kell fizetned érte, ez szerinted a 254 000 forint negyede? Matek megy-e? ha nem akkor elárulom neked, hogy nem a negyede. De az, hogy pontosan mennyi számolgasd ki magadnak Te proli.

Na de, hogy a készülékhez is szóljak. Nagy hiba volt szerintem a fizikai híváskezelő gombok elhagyása egy ilyen készüléknél. Kétségeim vannak továbbá az anyagminőséggel kapcsolatban, nekem személyesen az S60-al gyűlt meg a bajom, fórumokban olvasható, hogy azért az S61 is szenvedett sokat ilyen téren. Ennyi pénzért nem biztos, hogy szívesen lennék ismét béta tesztelő...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#25) julius75 válasza WinstonWolf (#24) üzenetére


julius75
aktív tag

Uufffff.....te aztán jó felhúztad magad.... :Y

(#26) cides válasza Fred23 (#19) üzenetére


cides
újonc

azt meg hogy?

(#27) Magnat válasza Cobra. (#8) üzenetére


Magnat
veterán

Olvasd el a tesztet és rájössz.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.