Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mikersz1


mikersz1
senior tag

Ütős cucc. Ezt kellene csinálni más gyártóknak is, legyen vastagabb a telefon, az akkumulátor kapacitása érdekében. :)

(#2) tipuka


tipuka
addikt

Na ez már tetszik! :) 3200-as akksi. :C - lehet a Note 2 utódja lesz ? ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) Gergosz2


Gergosz2
veterán

A sima Butterfly európában forgalombakerült egyáltalán,és ez ideér valamikor ? :F

Amúgy a HTC nagyon szép telefonokat tud csinálni! :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4) PirosHello


PirosHello
senior tag

Csúcsmodell csúcsáron lesz :(
Persze van, akit az ára nem fog földhöz vágni... :D

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#5) sanyijedi


sanyijedi
őstag

jól néz ki nagyon! végre nagy akksival, (bár az a 3.5 nap kicsit soknak tűnik) masszív egy nap már nagyon jó lenne! bővíthető memória se ártott neki!

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#6) blade zte


blade zte
őstag

Nekem kinézetre jobban tetszik, mint a htc one. És ez most mindent is fog tudni, söt jobb is lehet nála.

Oppo find 7 astro black

(#7) daniel909


daniel909
addikt

hát ez az akku nagyon durva. kezd a HTC ráérezni mi kell a népnek végre.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#8) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ha lenyomja a One árát, már jó :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9) danikollar válasza blade zte (#6) üzenetére


danikollar
őstag

Szebbnek nem szebb a One-nál, de ez is szép. Mivel is fog többet tudni ez a One-nál?

(#10) enginev3.0 válasza danikollar (#9) üzenetére


enginev3.0
félisten

Pl nagyobb kijelző, jóval nagyobb akksi
Remélhetőleg mégjobb kamera

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#11) Dr.Anonymus válasza danikollar (#9) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

magasabbra skálázott proci,
erősebb akksi,
ennyi
sajnos minusz alu ház

(#12) kapeti07


kapeti07
senior tag

Annyira nem is lett vastag ahhoz képest, hogy mekkora az aksi benne. Szép telefon lett az biztos!
Tetszik, de én inkább a One mini-re várok.

Xbox: kapeti

(#13) tubica2012


tubica2012
csendes tag

Nagyon szép, és ígéretes az aksi is.
Hajrá!! :)
Hátha eljut hozzánk valami normális áron, tuti nyerő lehet!!

(#14) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Lesz ez vajon végre nálunk is kapható, vagy a jó dolgok megint nem érnek el idáig?

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#15) tjb007


tjb007
nagyúr

Egyelőre úgy néz ki, hogy Tajvan only, és 766 dollárnak megfelelő helyi valutát kell majd fizetni érte.

(#16) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

5", MicroSD, 3200mAh - aminek a One-nak kellett volna lennie. Csak azt a fos kamerát hagyták volna ki...

(#17) dragon11


dragon11
aktív tag

off

[ Szerkesztve ]

(#18) dragon11


dragon11
aktív tag

ez is fhd, de a kijelzőn nem lett semmi újítva ?
nemtom, a one szebb vlhogy.:S

(#19) Mr. Byu válasza kapeti07 (#12) üzenetére


Mr. Byu
aktív tag

Hát ettől az enyhén szólva is fantáziátlan videótól nem jött meg a "must have" érzés, ezt azért egy bizonyos vállalat (nem mondok nevet, mert flame lesz belőle :U ) sokkal ízlésesebben csinálja.
A One szvsz nagyságrendekkel szebb.

(#20) vicze válasza tjb007 (#15) üzenetére


vicze
félisten

Szerintem ellátogat ez a Verizonhoz is. :)
Bár korábban nagyon mondogatták, hogy megy oda is a One, de majd meglátjuk. Verizon helyébe ezt vinném. :)

(#21) Csillag01


Csillag01
aktív tag

tokeletes minden szempontbol.beletettek minden csucs hardvert kiveve azt a 5mp kamerat. best buy htc fanoknak.

Asus Rog Phone 6

(#22) Xaels


Xaels
félisten

Nekem az első Butterfly sem igazán tetszett, ez sem. Igazából egyedül az akku kapacitása ami igazán előre lépés. A One-t tuti nem cserélném le emiatt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) enginev3.0 válasza dragon11 (#18) üzenetére


enginev3.0
félisten

?? De ez csak egy kép , hogy állapítottad ezt meg :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24) prolad


prolad
őstag

Nagyon jónak ígérkezik,ultrapixel kameráért kár.

(#25) tjb007 válasza dragon11 (#18) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ebben is ugyanolyan Super LCD 3 panel van, mint a One-ban.

(#20) vicze1

Az biztos, hogy "páran" nagyon örülnének neki.

(#26) dragon11 válasza tjb007 (#25) üzenetére


dragon11
aktív tag

hmm. akk szinte scak az akku az előrelépés, számomra a dizájn pedig vissza.:S
a one azért elég formás kis teló :)

(#27) vicze válasza tjb007 (#25) üzenetére


vicze
félisten

Pontosabban mint a DroidDNA/Butterfly párosban. (Jó mind a kettőt a Sharp/JDI gyártja.)

(#28) BenHans válasza Gergosz2 (#3) üzenetére


BenHans
addikt

[link] Kapható. :)

Cikkhez: Nagyon tetszett már az elődje is, de ez még rádob egy lapáttal. Nehéz lesz kivárni a jövő év elejét, de ha most ilyen irányba lépett a HTC, hogy kis súlygyarapodás mellett nagy akkugyarapodás, akkor lehet a jövő évi telefonjaiknál is számítani valami hasonlóra?! Üdvözölném. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#29) alienpapa válasza enginev3.0 (#8) üzenetére


alienpapa
senior tag

+1

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#30) stvnppp válasza BenHans (#28) üzenetére


stvnppp
senior tag

Azért van különbség, hogy meg tudod venni, vagy hivatalos forgalmazótól vásárolod meg...

[ Szerkesztve ]

(#31) zack


zack
nagyúr

Csak egy dolgon csúsznak el mindig. Az árazáson. A Butterfly-t (X920d) is azért nem vette szinte a kutya se, mert túlárazott. Jó ideje piacon van, és az ára szinte semmit se mozdult lefelé. Ez óriási hiba. Én is elgondolkodtam rajta, de az ára elriasztott. Összevetve az S4-el, kb azonos árban hozható el GSM boltból, és az S4 6-7k-val drágábban már magyar 2 éves premium garival, pedig jóval újabb telefon. Amikor ennyire szoros a gyártók közötti verseny a legrosszabb döntés kitartani az árakat. Aki pedig időben reagál, elad jó pár millió darabot. Nem mindegy. X920d (már) eleve halálra van ítélve, mert árazásban ott vannak a közelében a legjobbak. Elhiszem hogy sokat akarnak szakítani rajta mert xarban vannak anyagilag, de ez nem megoldás, mert a sokat szakítás eredménye könnyen fordítva sülhet el. A Samsung dominanciáját pedig csak egy agresszív árazással tudják megfogni a gyártók. Fícsöröket illetően túl sok felárat nem kérhet el egyik gyártó sem, mert elsősorban árérzékeny a piac, és csak másodsorban nézik az apró különbségeket amivel a gyártók próbálják a maguk javára billenteni a mérleg nyelvét marketing szempontból. Apró különbségek ezek 2013-ban az fHD modelleket összehasonlítva, és tényleg semmi más nem marad a gyártók kezében fegyverként, mint a készülékek beárazása. Eleve lassulni fog a potenciális csúcskategóriát vásárló réteg, mert ha nem lesz innovácó, akkor egy idén megvásárolt fHD telefont senki sem fog 1-2 apróságért lecserélni jövőre, de még 2015-ben sem. Vagy nagyot kell robbantani technikai szinten, amit én kizártnak tartok az elkövetkező 1,5 évben, vagy bele kell menni az árversenybe, és éppen annyit szakítani anyagilag az eladásokból, hogy megérje a gyártónak, és ne beszélhessünk pofátlanságról. A One széria pl. az első 2 hónapban annyira rossz volt hardveresen, hogy szinte minden eladott példánnyal gondok voltak, mindezt 180-190k környékén...Ez az üzletpolitika hosszútávon nem fenntartható.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32) Ádám16


Ádám16
addikt

Atyaég, na ez nagyon kéne!

(#33) O N E


O N E
tag

Nagyon tetszik, és végre nem spórolták ki az SD kártya bővítési lehetőséget, és a nagy akkut, csak ne rontsák el az árazást

(#34) batai15


batai15
félisten

na ez jó telefon! tetszik!

(#35) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

A "gigantikus" szót olvasva vagy 4-4500 mAh-ra számítottam. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36) O N E válasza fi:zi'k (#35) üzenetére


O N E
tag

Hidd el, elég sok a 3200 mah, a One is elmegy egy napot a maga 2300-as akksijával

(#37) h4h01


h4h01
senior tag

Hát ez nekem is baromira tetszik!! One-hoz képest, nagyobb kijelző, gyorsabban ketyegő processzor, hatalmas aksi, részletgazdagabb kamera-ezekben jobb a one-nál...Külseje rendben, ízléses, a videó is tetszik, fiatalos, hangulatos, amilyen maga a telefon is....Én év végén, vagy jövő év elején fogok telefont vásárolni (aztán egy ideig biztos nem), és nagyon nagy rá az esély hogy HTC-t fogok venni..Ez is nagyon tetszik, de még kivárom a snapdragon 800-as csodákat..HTC-részről a ONE MAX, Samu részről a NOTE III-ra is várok..Jelenleg egy S3 boldogtalan tulaja vagyok (hagyjuk h miért...sok minden nem tetszik benne). Én idén a HTC-re szavazok az biztos, erősödjenek csak !!!!

(#38) O N E válasza h4h01 (#37) üzenetére


O N E
tag

Ugyanolyan kamera lehet benne, mint a One-ban, nem tudom, hogy honnan szedték, hogy 5 megapixeles

(#39) Xaels válasza zack (#31) üzenetére


Xaels
félisten

A Butterfly hivatalosan idehaza nem kapható, miért is túlárazott? Talán mert egyes kereskedők szép kis haszonkulccsal dolgoznak. Külföldön tudtommal meg olyan jól fogyott, hogy nem tudtak eleget gyártani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40) h4h01 válasza O N E (#38) üzenetére


h4h01
senior tag

Nem olyan biztos az...Lehet belátták, hogy a 4 megapixel, tényleg egy kicsit kicsi...Ennek ellenére szerintem a ONE is szép képeket lő...Mondjuk ami engem egy okostelefon-vásárlásnál hidegen hagy az a kamera...S4-et azért mert szebb képeket lő mint a ONE biztos nem vennék, amúgy sem vagyok egy nagy fotós....

(#41) O N E válasza h4h01 (#40) üzenetére


O N E
tag

13 megapixel meg már talán felesleges is, nyolc megapixel felett szerintem értelmetlen

(#42) zack válasza Xaels (#39) üzenetére


zack
nagyúr

Azért, mert hónapok óta ugyanannyi az ára, és ennek semmi köze ahhoz, hogy itthon kapható e hivatalosan vagy sem. S4 I9500 se kapható hivatalosan, de ha megnézed a GSM boltos árakat, 2 hónap alatt 15k-t esett az ára...Xperia Z dettó. Q1-ben jött (5 hónapja), és már 140k környékén elvihető, holott 190k környékén nyitott ez is. Átlag havi 10k csökkent az ára...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43) Xaels válasza zack (#42) üzenetére


Xaels
félisten

Csak azokkal az a bibi, hogy baromira nem számítanak kuriózumnak. Az i9500-nak követnie kell árban az i9505-öt míg az Xperia Z-t meg kapsz márkaboltban, szolgáltatónál is. Akinek meg Butterfly kell az csak sufnigsm-ben jut hozzá akik annyiért adják amennyit nem szégyelnek kérni érte. Azt nem lehet a gyártó szemére hányni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44) zack válasza Xaels (#43) üzenetére


zack
nagyúr

Ne viccelj már. Nem tudod ezek szerint, és nem látsz bele a dologba kellő mélységben.:U Egy jó árakon levő bolt átlag 2-3k keres egy telefonon. Ha ő olcsóbban kapja kintről, csökkenteni fogja az árakat. Rég volt már az a világ, amikor egy bolt 10-15k keresett egy telefonon. Teljesen mindegy mi minek az árát követi. Az I9500 példát csak azért írtam mert az sem kapható itthon. Írhattam volna globálisan S4-et is. 2 hete vettem 159k-ért az I9505-öt magyar 2 éves prémium garival. Ehhez képest a 155k bolti garis Butterfly enyhén túl van árazva, és nem követi a többi modell árváltozását. 2 hónapja is ennyi volt, amikor az S4 még 180k volt.
Erre próbáltam utalni. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#45) Xaels válasza zack (#44) üzenetére


Xaels
félisten

Aha csak a Butterfly-ból nincs folyamatos utánpótlás, közel sincs tele vele a piac.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#46) Lavar


Lavar
aktív tag

Bejövős! Kíváncsi leszek a 3200-as akksira. :K

[ Szerkesztve ]

(#47) Agony válasza zack (#42) üzenetére


Agony
aktív tag

Amerikában a Droid DNA (Butterfly) 300-400$ (60-90k) között megy szolgáltató függetlenül újonnan, tényleg nem felárasok a sufni GSM-ek? :)
(Verizon-nál meg 0-200$ (0-44k) 2 éves sima előfizuval)

[ Szerkesztve ]

Start with a whisper, end with a scream!

(#48) zack válasza Xaels (#45) üzenetére


zack
nagyúr

Az már a gyártó baja. Ezért kitartani az árakat pancserság. A HTC nem Apple, hogy bármennyiért megvegyék és birtokolják a fan-ok. Ehhez ők kevesek. Ha pedig vitték mint a cukrot, és nem volt belőle elég...Ez lehet 500.000 darbszám is, és lehet 10.000.000 is, szóval vagy dobsz valami hivatalos adatot, vagy nincs értelme ezzel magyarázni a Butterfly túlárazásának az okát.
Igazából teljesen mindegy mennyi volt az eladott, de ha nem tudták kiszolgálni a piacot, az ismét pancserság. Xarban vannak anyagilag, örülniük kellett volna hogy viszik mint a cukrot, és odafigyelni hogy eleget tudjanak belőle legyártani.

(#47) Agony

Szerinted a tengerentúlról iderepül ingyen és bérmentve? Ne írj már hülyeségeket.
Nem a GSM boltok haszna a különbözet. Mint írtam kb 3k keresnek a boltok átlagosan a telefonokon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49) Agony válasza zack (#48) üzenetére


Agony
aktív tag

Nem tudom, nekem elég sok minden jött már Hong Kongból ingyen, pár ezer forintos tételek is. Amerikából légipostával 1000-2000Ft-ért, DHL-el meg 5000-6000Ft-ért, szóval ne magyarázzuk már meg hogy a szállítási költség miatt kerül duplájába.

A kedvedért kerestem forrást ahonnan gyárilag független, vadonat újan 460$ (~100k) és 5000Ft a szállitás Magyarországra futárral.

De ha már a hülyeséget szóba hoztad, a modorod alapján már sejtem minek a nagyura vagy! ;)

[ Szerkesztve ]

Start with a whisper, end with a scream!

(#50) zack válasza Agony (#49) üzenetére


zack
nagyúr

Senki nem mondta hogy csak a szállítás ennyi. Gondolom nem 1 személy intézi az importot és több kézen keresztül megy. De ez nem azt jelenti hogy a GSM boltok haszna a különbözet. :U
Gondolom Európában illetve a mi régiónkban mindenhol hozzánk hasonló áron adják ahova nem érkezett meg hivatalosan.
De persze megrendelheted az USA-ból is, 50k-val olcsóbban, aztán ha gondod van vele, add postára, és várj 1,5-2 hónapot, mire visszakerül hozzád javítva.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.