Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) luw2win


luw2win
őstag

Azért már nem tudom hány éve túlvagyunk a 2mp fixfokuszon...
Legalább autófókusz lenne benne. Még egy BB usernek is jól jöhet a kamera :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2) stevve


stevve
nagyúr

Túlmutat elődjén, de nagyon is időszerű volt a hardveres frissítés... sőt!

(#3) Valentino K. válasza stevve (#2) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Egyetértek.

Viszont ha nem vesszük figyelembe a BB üzenetkezelését\naptár funkcióját, akkor az összkép lehangoló egy Apple, Samsung, HTC vagy bármely smartphone mellett...
Ráadásul a BB telefonok nem éppen az olcsóságukról híresek

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#4) EczkE


EczkE
addikt

Formára annyira nem is rossz, de valahogy nekem a 9000-es jobban bejön. A bill és az trackball is.

Asszem mindenféleképpen!

(#5) Jaffafa válasza Valentino K. (#3) üzenetére


Jaffafa
aktív tag

5.ik hónapja vagyok egy 8520-as boldog gazdája. Azelött volt mindenféle telefonom (Iphone, HTC is), de csak annyit mondhatok, hogy innentöl kezdve csak BB! Gyors, az akkuja nagyságrendekkel jobb, mint a legtöbb "smartphone"-nak. Böngészni nem nagyon kell vele, de nem is arra való. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Kártyafüggetlenül vettem anno 200€-ért. Nagyon megérte!

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#6) Kumite


Kumite
aktív tag

A BB kb nem az USA Nokiája? Úgy értem, hogy mindenben elmarad az Android/iPhone ágazatoktól speckóban, csak akkora a múltja, hogy bőven életben tartja.

Leszámítva a BB levelezését, dehát az könnyen kiváltható egy exchange átállással, de ugye a Nokiának is van sok saját plussza.

(#7) stevve válasza Kumite (#6) üzenetére


stevve
nagyúr

"A BB kb nem az USA Nokiája?"

Mondjuk... nagyjából, de a BB levelezését, meg PIN alapú kommunikációját nem tudod nagyon kiváltani. Az tény, hogy van okosabb, gyorsabb is, de a BB nagyon telepkímélő és viszonylag lassú vason is elég jól megy. Remélem, mindkét nagy öreg magára talál szért.

(#8) egamega


egamega
tag

"leleplezésre került" ... ez fizikailag fáj :(

(#9) V B A


V B A
aktív tag

Igazából az az érdekes, hogy a BB úgy tudott gyorsan terjedni, hogy hardver tekintetében mindig volt pár év lemaradása még talán a dummy készülékekhez képest is. Első 3g képes telefonjukat (BB 9000, nekem ilyen van) 2008-ban adták ki. (Az mondjuk más kérdés, hogy én csak nagyforgalmú netezéshez (youtube, programletöltés) kapcsolom be a 3g-t, gprs-en is (ugye vodafone hu nem tudja az edge-t sem) kiválóan tudja kezelni a leveleket és a csatolmányokat is, hiszen az adatforgalom tömörítve érkezik (ezt tehát egy Exchange beállítás nem váltja ki).

Jó cuccok ezek, de nem a multimédiázásra, játékra lettek kitalálva, kicsit olyan szerszámgép fílingjük van.

(#10) plus44


plus44
veterán

5mp, autofocus, esetleg ledes segédfény és csókolom.

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.