Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kBika


kBika
csendes tag

Apple chip kihagyása óriási baki :N

(#2) xsjado93 válasza kBika (#1) üzenetére


xsjado93
senior tag

Akkor ki venné meg az airpodsokat? :U
Ezt meg úgyis eladja a neve. Mondjuk az airpodsokat is :DDD
Annak függvényében érdekes a hi res kihagyása, hogy nemsokára alap lesz az apple musicnál. Bár lehet tws fülesnél alig észrevehető a különbség 🤔

[ Szerkesztve ]

Your life is a lie.

(#3) #95462144 válasza xsjado93 (#2) üzenetére


#95462144
törölt tag

Dehogy adja el a neve. Aki egy minimálisan is ért hozzá és ténylegesen jó minőséget keres hangzásban az messzire elkerüli a márkát. Egyedül a 8-órás üzemidő, ami nem rossz.

(#4) xsjado93 válasza #95462144 (#3) üzenetére


xsjado93
senior tag

Igen, de általában az emberek minimálisan sem értenek hozzá. Azt vesznek, amit ismernek. Kevés az olyan tudatos vásárló aki kimondottan utána néz. Talán ha nagyobb webshopról rendel, akkor elolvassa az értékeléseket.

Your life is a lie.

(#5) GSP


GSP
aktív tag

Ára az van...

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#6) Kawauso válasza #95462144 (#3) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Milyen márkákat érdemes figyelembe venni ilyen TWS earbudsoknál?

(#7) kBika válasza #95462144 (#3) üzenetére


kBika
csendes tag

Nekem powerbeats pro-m van és elég korrektül szól. Ráadásul konditeremben mindenféle mozgáshoz eddig ez a legjobb megoldás amit találtam, pedig több magasabb árkategóriájú termék is volt már nálam.
A csatlakoztatás messze az apple füleseinél a leggyorsabb és biztosabb, ezért nem értem miért nem került ebbe apple chip.
Az újabb beats fejhallgatók hangzása is szuper szóval az, hogy messzire elkéne kerülni a márkát kissé túlzás...

(#8) adamklark válasza kBika (#7) üzenetére


adamklark
senior tag

gondolom mert olcsóbb, Beats márkát is csak azért vette meg Apple hogy szerezzen egy kis know-how-t meg versenytársakat csökkentse, nem feltétlen érdeke 2 nagyon jó, egymással versenyző terméket csinálnia és még pénzt is beletolni +1chip miatt.

(#9) #95462144 válasza kBika (#7) üzenetére


#95462144
törölt tag

A "szuper" eléggé szubjektív, számodra lehet, hogy az, de ár-értékben rengeteg jobb alternatíva van és nem hallottam még olyan Beats fülest ami megütötte volna egy ATH, Bose, Jabra minőségét, sőt... Persze függ, hogy ki milyen felbontású zenével járatja. Van akinek megfelel, nekem biztosan nem pedig próbáltam már párat, de soha többet. :)

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Olcsositott airpods pro, ugyes

(#11) johnyblaze válasza #95462144 (#9) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

mire kell odafigyelni vasarlasnal? mik azok a parameterek ami alapjan latatlanba megmondod hogy melyik a jobb?

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#12) johnyblaze válasza #95462144 (#9) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

:U semmi?

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.