Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Uj nexus 7 mellet van ennek értelme?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Spancho


Spancho
őstag

Multimédiára meg játékra tök jó kis cucc ez.
+ ugye van 1-2 kifejezetten tegra játék is.TegraZone
Szóval szerintem van értelme.
(csak mint minden más ez se 60k lesz itthon ,inkább olyan 80-90k között.)

[ Szerkesztve ]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#3) AS válasza Spancho (#2) üzenetére


AS
félisten

Tegra dolgok itthon nem nagyon jelenek meg. Shield sincs sehol sem.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) BoC1ka válasza AS (#1) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Van, bővíthető.

YNWA

(#5) Lambach


Lambach
tag

Most csak én nem látom mennyi az operatív memória, vagy tényleg nincs is odabiggyesztve?

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#6) tjb007 válasza Lambach (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

1GB.

Amúgy nem ők az elsők, a noname Homecare Fly one néven már legalább egy hónapja piacra dobta, és talán már a Colorfly is.

(#7) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Igazából most így a "noname" gyártóktól érkező tegra note-oknál van bármi ami garantálja az összeszerelés minőségét/tartósságát?
Valami Nvidia felülvizsgálásra vagy szerződésre gondolok

(#8) tjb007 válasza -Faceless- (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

A gyártás egy helyen történik, csak a címkézésben különböznek (illetve szoftveresen, ha valaki annyira belenyúl).

(#9) lmisi


lmisi
senior tag

Ez így drága szerintem. Az Nvidia nagyon elbaltáltazta a tegra4-t, nem maga a hw gáz, hanem hogy bő 1 évet késett vele. Gyakorlatilag kilistázta magát a Google-nál, más gyártók úgy látom nem kockáztatnak vele.
Volt egy esélye hogy tényező legyen, elpuskázta. Jelenleg az MTK és Rockchip jóval előtte van főleg eladások tekintetében. Valószínűleg versenyképtelen velük árban.

(#10) BoC1ka válasza lmisi (#9) üzenetére


BoC1ka
senior tag

versenyképtelen, nem egy árkategóriát és tudást képvisel az mkt-rockchip a tegrával szemben szerintem.,,

YNWA

(#11) kcsa


kcsa
veterán

nvidia mint kanadai chipgyártó? Lemaradtam valamiről? :D

(#12) tjb007 válasza kcsa (#11) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kalifornia vagy Kanada, végül is tök mindegy ;]

(#13) lmisi válasza BoC1ka (#10) üzenetére


lmisi
senior tag

Természetesen csak jóval olcsóbbak és nagy példányszámban, azaz alulról préselik az nvidit, sajnos felülről meg a "kualkuakom" még durvábban présel, bevált elég ütős soc-al iszonyat mennyiségben. Nos ez a kettős prés ki is tólta sajnos az nvidit a piacról.

(#14) Ali G.


Ali G.
senior tag

nekem tetszik ez a tablet de már van nexus 7 szóval nem kell tablet :D

(#15) blade zte


blade zte
őstag

Másodikként adja ki:
[link]
Már rég kapni tegra note-ot.

Amúgy meg szerintem is van értelme. Egy szimpla s4 procis nexus 7-el csak felveszi a versenyt, nem is beszélve a sztereó előlapi hangszóróról, a stylusról, és a microsd-ről. Az 1gb ram kivételével minden jó benne. :C

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#16) Traianus válasza kcsa (#11) üzenetére


Traianus
tag

Ebben az a legszomorúbb hogy tisztán emlékszem hogy egy korábbi cikkben is ugyanígy el volt írva. :U

(#17) azopi74 válasza tjb007 (#12) üzenetére


azopi74
addikt

Elvégre mindkettőnek CA a rövidítése :D

(#18) arn


arn
félisten

pedig erdemes lenne ra epiteni, mert sebessegileg ebben az arkategoriaban ugyancsak odab*sz... [link]

az 1g ramert kar, mert a n7 is emiatt lassul be neha rohadtul...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#19) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Magyarországon hol lehet ilyet venni (65e Ft alatt) ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.