Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Ők már inkább a kilépő szinten gondolkodnak. Egykoron nagyon jó gyártó, már csak évek óta vergődik, mint a kifogott hal. :(

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

P22 kapható 30-50 ezer ft között 3 giga ram mellett. Ebben 4/128 van, az plusz 30 ezer, HTC, az plusz 20 ezer, és a kétszeres zoom, plusz 20 ezer ft. Az összesen 100-120 ezer ft.
Meglátom, bejön-e a tippem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Egy csúcs jobban érdekelne tőlük

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) 7Heads Drago válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az a baj hogy kétséges hogy lesz rá támogatás. Pedig engem is érdekelne.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#5) Aryon87 válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


Aryon87
félisten

+1
U11 ver.2.0 főleg.
De itt már nem várok csodát :(

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6) doooo válasza Aryon87 (#5) üzenetére


doooo
veterán

"U11 ver.2.0 főleg."
Tehát az U12? Mert az már megvolt. És azért elég jól sikerült.

(#7) Aryon87 válasza doooo (#6) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem.
Egy U11 aktuális kornak megfelelően turbózva.
U12+ is jó lett, de ha jól tudom, a gomb nélküliség nem volt túl népszerű, és azzal kaszálták el a dolgokat mégjobban + hogy nem került be szolgáltatói kínálatba. Pedig vártam nagyon, ki is hoztam volna ha lett volna rá esély.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8) doooo válasza Aryon87 (#7) üzenetére


doooo
veterán

Voltak országok ahol bekerült szolgáltatókhoz. Nem mondom persze, hogy tökéletes volt, se AMOLED, se modern UI, meg persze a gombnélküliség, ami mondjuk a legkevésbé zavart volna a 3 felsorolt dolog közül. Az UI elavultsága viszont annál inkább. Pedig régebben felfeszültek volna a keresztre is a Sense vérfanjai. Mostanra már senkit nem érdekel (ahogy maga a gyártó sem).
Leginkább a kamerája volt nagyszerű, meg az a szolid, bordó színvariáció sem volt rossz... :B
Meg persze IP68, sztereó hangszóró, csúcs SoC/memória kombó...
Azért választottam az S9+ -t helyette, mert a felsorolt hiányosságok mind rendben voltak/vannak az ő esetében (minden más pedig nagyjából megegyezett náluk), de a második befutó így is az U12 volt számomra 2018-ban.

(#9) Aryon87 válasza doooo (#8) üzenetére


Aryon87
félisten

Jaja, nagyon rá voltam készülve, aztán csalódottan kellett lemondanom róla. IPS-sel sose volt bajom, persze az Amoled előnye valóban kiemelkedőbb.
U11 kameráját imádtam, mai napig visszanézegetem a vele készült képeket és csodálkozom el hogy mire volt képes, sőt, merem állítani, hogy a maiakat is felkenné a falra abszolút minőségben. Igen, még a kedvenc Huaweimet is :))
Ha lesz rá módom, egy használt U11-et beszerzek.. Csak előbb menjünk ki a Covid-válságból...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10) freeapro


freeapro
senior tag

Első androidos telefonom HTC Legend volt, nagyon szerettem. Ma is azokat a widgeteket próbálom összevadászni ami abban az alapból benne volt. A feleségemnek később volt egy wildfire-ja, az már tényleg inkább "lassú tűz" volt. Kár hogy már évek óta nincs értelmes megfizethető telefonjuk.

(#11) judas13 válasza freeapro (#10) üzenetére


judas13
addikt

M7 volt nálunk anno (meg van még ma is).Mind a mai napig az egyik legszebb, legigényesebb telefonnak tartom.
Kár, hogy ide jutott a cég.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#12) Eztis_Aztis


Eztis_Aztis
tag

Ha a megszokott árazást kapja, akkor adnak a sz@rnak ismét egy jókora pofont. Mert az olyan igazi HTC-s érzés...

(#13) forgonati


forgonati
őstag

Ha belépőszint akkor szerintem laza 100-ból meglesz :D

Keelah Se'lai!

(#14) Luck Dragon

Tessék visszahozni azt a HTC-t amikor a Nexus vonallal nagy sikert aratott. Szuper volt, de már úgy sem lesz ilyen.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.