Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Damos


Damos
tag

(#2) Wesiz


Wesiz
tag

életem kétségtelenül legrosszabb telefonja egy dogee volt. akkoriban még nem érdekeltek a telefonok, és egy telefonokhoz állítólag értő ismerősöm ajánlotta mint ár/érték bajnok telefon.
tény és való, specifikációkat nézve annyit kínált mint a dupla annyiba (vagy még többe) kerülő telefonok. az egy dolog hogy a szoftver annyira rosszul volt optimalizálva hogy semmit nem éreztél abból hogy "erős" lenne a hardver, ami nagyobb probléma volt hogy ekkora kém telefont azelőtt és azóta se láttam: konkrétan az oprendszerben voltak benne a reklámok, a menüben járkálgatás közben jöttek felugró ablakok és ez még mindig semmi. nem egyszer volt hogy a használaton kívüli telefonom meleg volt és nem a napsütés miatt hanem mert "használva volt" a telefon, csak nem általam. folyamatosan küldte az adatokat olyan tempóban hogy felforrósodott tőle a telefon, ez nyilván az akksit is merítette rendesen.

ez már jó rég volt de én továbbra is óva intenék mindenkit ettől a márkától legyenek akármilyen jók a specifikációi az árához képest, kutyából nem lesz szalonna.

(#3) viragdani01 válasza Damos (#1) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

:DD

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#4) bollokcs80 válasza Damos (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Egyetértek. Telcast és társai kategória. Kb ugyanezt lehet kapni itthon is a Nokiától, némileg drágábban, de legalább garisan és támogatott szoftveres háttérrel.

A majdani 300 dolláros árért (+szállítás, vám és egyebek) meg itthon is akad már Pad5 ami egy másik univerzum.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#5) A Molyember válasza Wesiz (#2) üzenetére


A Molyember
tag

Micimaciektol ennyit, meg a sok klon szart lehet csak varni. :)

(#6) juuzer válasza Damos (#1) üzenetére


juuzer
addikt

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Vamos a la playa.

(#7) 123xyz válasza Wesiz (#2) üzenetére


123xyz
tag

Tény, hogy rengeteg pocsék telefonjuk van, olyanok is, amikről már ránézésre látszik, hogy az "elektronikai hulladék" kategória. De nekem azért szép emlékeim vannak az X5 Pro modellről, amit anno kb 2 évig használtam, nagy megelégedéssel :)

(#8) rdt89


rdt89
addikt

A piacról lépne inkább ki, hidegrázást kapok akármikor meghallo ma nevét. Instant szar termékek tárhelye, szerintem nem sokkal lentebb lévő sz.r van a piacon.

(#9) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Csatlakozom, volt pár ilyen nevesincs hulladékból a kezembe pár. Egy két apig megfordult nálam pár hulladék. Katasztrofa minden tekintetben :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#10) Solten


Solten
addikt

Ezeket is mar birosag ele kellene allitani kornyezetszennyezesert.

Saor Alba

(#11) fateless


fateless
veterán

Hmm, 120 USD, szóval 50k körüli összeg, van Aliexpress standard shipping, szóval tényleg 50k a végösszeg ezzel az akcióval.
Ezért egy 8300-as akkut adnak, 8GB RAM-ot, 128-as háttértárat. Van kettős hangszóró (ellentétben a más olcsó tabletekkel). Emellett van LTE és Widevine L1 is.

A kamerák semmit sem érnek persze, szoftverfrissítésre nem szabad várni (azaz szabad, csak nem érdemes sokat várni tőle)

A bevezető akcióért bőven megvan a piaca (a környezetemben sok embernek teljesen megfelelne ez a szint), 50k-ért nem kapnak hasonlót igazán.

A 300USD-s árat pedig remélem, hogy csupán amiatt írták, hogy jól nézzen ki mellette a 120USD, mert az már nem nevetséges, hanem siralmas.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#12) Teo. válasza Wesiz (#2) üzenetére


Teo.
aktív tag

Èn egyszer vettem regem egyet a kollegámnak ès hosszú èvekig használt teljesen problémamentesen.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#13) fateless válasza Teo. (#12) üzenetére


fateless
veterán

Amellett, hogy van itthon egy ipad és egy Lenovo m10 akármi, van régről 3 teclast tablet, a legöregebb egy Teclast x89 Kindow, több, mint 6 éves, és azóta is használatban van. Tudtuk, mit veszünk (mivel ilyenekkel kereskedtem egy időben), így nincs meglepetés.

Most már nem annyira jó vételek, mint voltak pár éve, bár ahogy elszállnak az árak, még lehetnek újra kedvezők, ki tudja. Viszont a T606-os és hasonló, vagy gyengébb prociról leszokhatnának. Még a két évvel öregebb T618 is jobb ennél, de egy G95 lenne most az alap

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#14) gulupeti


gulupeti
senior tag

Annak idején nálam is megfordult egy Doogee Turbo DG2014. :D Nem azt mondom, hogy a kedvenc telefonom volt, kicsit gyenge volt az akkuja, de más gondom nem volt vele, olcsó volt, működött. (Az első kintről rendelt telóm egy Jiayu G3S volt.)

Több ismerős pedig az első telefonjukkal, a Collo DG100-zal lépett be az androidos világba, kezdésnek nem volt az rossz, ismerkedni a dolgokkal, kb. 90 dollárba került és akkor, 2013-ban még csak 200-215 Ft volt egy dodó. :U Hol vagyunk már ettől. Manapság kb. 80 ezer forinttól indul egy olyan teló, amit úgy ahogy, de már lehet használni.

(#15) Luck Dragon

Azért én megvárom a külföldi teszteket . :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) Damos válasza Luck Dragon (#15) üzenetére


Damos
tag

Sok jóra azért ne számíts.

(#17) Luck Dragon válasza Damos (#16) üzenetére

Nem is számítok , csak érdekel , hogy mennyire tudd előre lépni fejlődésben ez a cég . Mert vannak akik akarnak és vannak akik csak a pénzt akarják minősíthetetlen tartalmak árulásával.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kérdés, hogy vajon az előtelepített bányász-trójaival megüti-e a 6éves Tab A-m szintjét? Illetve hány hónapos-hetes-napos... korában találja ki, hogy behalnak random hardverelemei?

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#19) Dr. Romano válasza bollokcs80 (#4) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Minden ár kérdése. Én a 28k-ét aliról vett 10"-os Teclast P10HD-vel teljesen jól megvagyok. Amire kell arra bőven megfelelő.

2015-ben meg a Doogee x5 / pro 18k/25k-ért nagy sláger volt itthon.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.