Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Fiatalkorom egyik legmeghatározóbb játéka volt a második rész. Remélem méltó felújítást kap és nem nyúlnak bele nagyon, csak ahol szükséges :)

(#2) Hokunda


Hokunda
aktív tag

A Warcraft 3 Reforged után tűkön ülve várom, hogy mit művelnek.

(#3) Mustaros


Mustaros
aktív tag

A videó szép és jó, de remélem nem cseszik el.. Szegény Reforged magára lett hagyva teljes mértékben.. remélem ez a játék nem jut erre a sorsra, ha esetleg nem úgy sikerül, mint ahogy kéne.

(#4) #72042496


#72042496
törölt tag

Konzolon milyen a Diablo? Lehet, hogy érdemes lenne hagynom békében nyugodni, mégis a hír után tökre csapatnék majd vele a tévén. Csak számomra ez echte PC-s címnek tűnik, billentyűzettel és egérrel.

[ Szerkesztve ]

(#5) scott_free


scott_free
senior tag

Azt lehet tudni, hogy vajon crossplay is lesz? (mint pl. a Fortnite)

(#6) Phoen|x válasza Hokunda (#2) üzenetére


Phoen|x
őstag

Hátha tanultak a hibákból... :U

Go Gunners!

(#7) tiborv


tiborv
aktív tag

Amikor az ember álmodozik valamiről sok évig aztán mikor beteljesül rájön hogy inkább nem kéne erőltetni..

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8) oriic válasza scott_free (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jelenleg egyelőre nem szólnak hírek a crossplay-ről. (Később talán bejelenthetik, de nem tartom valószínűnek)

Live-Die-Respawn

(#9) #86564352


#86564352
törölt tag

Nosztalgiának jók ezek a felújítások, és az új játékos mai gyerekeknek. :) Nekünk öregeknek akik már százszor lecsapták Durielt, csinálhatnának új küldetéseket is.

(#10) Deck válasza #72042496 (#4) üzenetére


Deck
titán

A 3 pl jobb mint PC-n.

PS5

(#11) ooooobi válasza #72042496 (#4) üzenetére


ooooobi
senior tag

Ha ugyan olyan jól megcsinálják az irányitást mint a D3ban akkor nem kell félni töle. Játszottam konzolos és pc-s verzióval, 5 perc után meg lehet szokni, egyáltalán nem hiányzik az egerészés közben.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#12) Gr3GoRi


Gr3GoRi
tag

Minőségibb munkának tűnik mint a Warcraft 3 Reforged :U

Gameplay!

Gigabyte B550 Aorus ​Pro v2 // R7 5800X // Patriot Viper Steel 4400 CL19

(#13) #72042496 válasza ooooobi (#11) üzenetére


#72042496
törölt tag

+ #10 Deck
Köszi a választ! Ez meglepett, de örülök neki, hát úgy legyen! :)

[ Szerkesztve ]

(#14) shotika válasza Deck (#10) üzenetére


shotika
őstag

Nem.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#15) Sirandrish válasza Deck (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ezt így ebben a formában azért nem jelenteném ki.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) Renok válasza Deck (#10) üzenetére


Renok
senior tag

Mitől lenne jobb?

(#17) Daelion válasza Renok (#16) üzenetére


Daelion
őstag

Erre én is kíváncsi lennék, mint aki első nap óta játszik PC-n a játékkal viszont konzolom nincs is.
Nekem valahogy idegennek tűnik egy ilyen játék konzolon de lehet csak megszokásból mondom. :D

Nem mellesleg konzolon lehet piszkálni a cuccokat, amennyire néztem ott még szerkesztett itemek is léteznek irreális statokkal.

[ Szerkesztve ]

(#18) Sirandrish válasza Daelion (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én próbáltam konzolon is, de véleményem szerint a PC-s sokkal jobb. Ez pont az a játék aminek kell az egér...szerintem!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) #72042496 válasza Daelion (#17) üzenetére


#72042496
törölt tag

Utánanézve sokan dicsérik a konzolos irányítást, ráadásul XBOX Store-ban most jelentősen akciózzák a harmadik részt. A végén meg is veszem, aztán hát meglátjuk. :)

Gyakran szempont még a multi is, de engem csak a single mód érdekel.

(#20) Deck válasza #72042496 (#19) üzenetére


Deck
titán

Sokkal jobb az irányítás. Én nem szerettem a PC-s irányítását de konzolon igen. :R

PS5

(#21) ProEvoFan válasza #72042496 (#4) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PCn pár ezer órát játszottam a Diablo 3al.
Pár évre rá ps4en platináztam a játékot.Tehát van egy kis rálátásom. :) Nos, kontrollerrel jobb az irányítása, mint bill+egérrel. :K

(#22) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nem hozott lázba.Föleg hogy elvileg 40 dollár/euró lesz.20ért talán behúzom majd.Az idő megszépíti az emlékeket, szerintem a harmadik rész az etalon
Inkább a negyedik résszel foglalkoznának többet és a nextgen konzolokra optimalizált módon adják ki...

[ Szerkesztve ]

(#23) shotika válasza ProEvoFan (#21) üzenetére


shotika
őstag

A probléma ezzel is az, hogy az hogy jobb, az nem érv :N

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#24) ProEvoFan válasza shotika (#23) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sokkal kényelmesebb az irányítása. Nincs túlbomyolitva, minden gomb logikusan a helyén van.A loot pakolása átnézése stb...kézre áll. A játékmenet is kényelmesebb kontrollerrel, mint bill+egérrel.
Nyilván egyén függő minden.Ja, és szerintem...de ezt ne kelljen már minden hozzászólás végére leírni.

(#25) Thodeus válasza ProEvoFan (#22) üzenetére


Thodeus
aktív tag

A 2 szerintem még mindig köröket ver hangulatban a 3-ra. A 3 fun to play, meg folyamatos, de végig olyan kalandfilm hangulatom volt. A 2-ben (pláne az 1-ben) viszont az a sötét atmoszféra ami belepte az egészet, na azt szeretném érezni a 4-nél is és nem azt, hogy egy istennel körbe verjük a kontinenst meg, hogy tőlünk félnek a démonok.

[ Szerkesztve ]

(#26) Phoen|x válasza Thodeus (#25) üzenetére


Phoen|x
őstag

Mondasz valamit. Nekem tetszett a 3. is, de a 2. hangulata viszi a prímet.

Go Gunners!

(#27) hunluki válasza Deck (#10) üzenetére


hunluki
senior tag

+1, nekem is jobban fekszik konzolon mint PC-n. Sőt, ha sikerül jó áron kifogni használtan akkor lehet hogy switchre is beszerzem majd.

(#28) catalano


catalano
tag

Nagyon várós... Anno nagyon szerettem! :R

Értem én a viccet, csak nem szeretem...

(#29) DaveHutt válasza shotika (#14) üzenetére


DaveHutt
őstag

Sajnos ez az igazság. Stabil 4k60, és könnyen irányítható OneX/PS4Pro és felfele.

Más: felültem a hypevonatra!

[ Szerkesztve ]

(#30) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Én ezt hell fokozaton sosem tudtam végigvinni és igazán frankó tárgyakat/rúnákat sem dobott soha, pedig számolatlan órát beletoltam annak idején. Azon pár darab PC-s játékom egyike, ami dobozos formában van meg.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#31) catalano válasza Dr.F.E.R.I. (#30) üzenetére


catalano
tag

Pedig hell-en volt minden, ott lehetett összeszedni mindent!

Értem én a viccet, csak nem szeretem...

(#32) Dr.F.E.R.I. válasza catalano (#31) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Papíron igen tudom. De olyan cuccokat/rúnákat, amikről csak neten olvasgattam, sosem találtam a játékban. Ha nem olvastam volna róluk, azt sem tudnám, hogy elvileg vannak a D2-ben ilyenek (elhiszem, hogy vannak). Ezen az egy dolgon mondjuk reszelhetnének a felújításban.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#33) catalano válasza Dr.F.E.R.I. (#32) üzenetére


catalano
tag

De ha egy hét alatt összeszedsz minden, akkor hamar megunod, meg mindenkinek olyan lesz...

Jó volt az úgy! Kockulni kellett rendesen!

Értem én a viccet, csak nem szeretem...

(#34) Dr.F.E.R.I. válasza catalano (#33) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Hát az akkori huszonéves kockaságomon nem múlott :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#35) catalano


catalano
tag

:R

Na majd ha kijön és kell egy pár tipp, akkor szólj!

Értem én a viccet, csak nem szeretem...

(#36) Blizz válasza catalano (#33) üzenetére


Blizz
őstag

Egy hét alatt nem tudsz összeszedni mindent ;)
Néha 1 év alatt sem

No mistakes, just happy little accidents

(#37) DaveHutt válasza Dr.F.E.R.I. (#32) üzenetére


DaveHutt
őstag

Amit nem árul el a játék, hogy csak bizonyos területeken és bossoktól eshet minden tárgy (treasure chest level szintek vannak), ezeket érdemes egy optimalizàlt karakterrel runolni.

(#38) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

A Witcher 3 óta nem vártam így játékokat, mint ezt és a IV-et :C

(#39) Andor22


Andor22
aktív tag

Végre valami jó hír
Kiváncsi leszek , hogy karácsonykor jelenik e meg ;]

(#40) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Úramatyám!
Rég nem örültem meg ennyire egy játéknak. :Y :DD
A mai napig tolom, igaz mostmár csak single playerben PlugY moddal.
A látottak alapján tényleg odarakják magukat a fejlesztők, s nem egy csak felpolírozott tuning lesz, mint pl a Commandos 2 esetében volt. Ha esetleg egy-két feature-t implementálnának a PlugY-ból, mint példul az osztott stash avagy a megnövelt tárhely a cuccaidnak, az már főnyeremény lenne. Esetleg ladder only dolgok elérhetővé tétele single playerben.
Minden más remélem marad úgy, ahogy az az eredeti játékban is volt.
Battle.neten meg remélem tesznek valamit a botozók ellen, nem úgy, mint a Diablo 2-nél, ahol manapság egy ladder reset után 24 órával már mennek az Enigmás, Infinity-s botok farmolni...

[ Szerkesztve ]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#41) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Mindenkepp beszerzem majd, de egy akciot kivarok.

En attol feltem, hogy felujitott grafikaval vesziteni fog a hangulatabol a jatek, de igy videok alapjan hibatlanul sikerult a regi feelinget hozni felujitva, ami szamomra meglepo.
Vicarious Vision nagyon kompetens csapatnak tunik.

Mar csak azt remelem, hogy aramvonalasitjak a jatek azon reszeit, amik a mai korban mar nem allnak meg a helyuket. Pl. lehessen utolag ujra elosztani a skillpoint-okat meg ilyenek.

(#42) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amúgy pontosan mit tud a Prime Evil Collection?
Én úgy értelmeztem hogy ha csak alap D3am lenne, akkor ahhoz hozzáadja a ROS-t, és azt már egyből játszhatnám is.
Haver azt vette, és azt mondja jár valami plusz, de én nem látok semmiféle pluszt a leírásba..

Szerk: Hja de..."the Mephisto pet and Hatred’s Grasp wings for Diablo® III."
Megvan :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43) scott_free


scott_free
senior tag

Azért az jó, hogy közös láda lesz a kariknak.
Emlékszem, milyen para volt mindig cuccot átadni a karik között: map megnyit, cucc ledob a földre, kijelentkezés, másik karival visszalépés, cucc felszed, ha még megvolt... (azt hiszem, 5 percig volt nyitva a map, mindez a betárcsázós net korszakában, szóval nem volt egy életbiztosítás :N )

(#44) wjbhbdux válasza Sirandrish (#42) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A collection-ben van D3+RoS+Necro DLC

Felesbandi, nem lesz semmi ilyesmi. Ez a D2, csak jobb grafikát kap amit egy gombnyomással lehet váltogatni a régivel, tehát a játékmenet ugyanaz lesz. Persze nem zárja ki hogy az újdonsült konzolos Diablo gémerek majd kisírnak egy fizetős respec potiont a megjelenés után ;]

[ Szerkesztve ]

/s

(#45) Sirandrish válasza wjbhbdux (#44) üzenetére


Sirandrish
legenda

De van a sima upgrade..
Az mit tud? Mert nekem az alap D3 + a Ros megvan...a Necro kieg viszon még hiányzik :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46) Phoen|x válasza Sirandrish (#45) üzenetére


Phoen|x
őstag

Necro-t még én se vettem meg pedig szokott 50%-os akcióban lenni. Igaz most nincs is feltelepítve. :DDD

Go Gunners!

(#47) Daelion válasza Felesbandi (#41) üzenetére


Daelion
őstag

Skilleket/statokat a mostani D2-ben is lehet. :)

Évek óta nem játszottam vele de már akkoriban is volt fokozatonként 1x Akaránál illetve a token of absolution-al akárhányszor csak ki kellett farmolni az alapanyagot bossokból.

Engem inkább az érdekelt volna ha kicsit modernizálják a droprateket is mert valahogy nekem már nincs kedvem az x 1000-ik 'Andy/Mefi/Pit/Tunnel/Baal,CS.stb' farm runra hátha esik valami ami kell.
High runát 'Jah/Ber/Ohm + a többi' meg ne is akarjon ember magától találni end game/fullos rúnaszavakhoz.

Sulis koromban még volt türelmem hozzá illetve állandóan bizniszelni másokkal de már nem nagyon van és inkább csak egyedül játszom.
Szerencsére elvileg az offline modolás marad, úgy meg már jobban érdekel a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#48) Sirandrish válasza Phoen|x (#46) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én még csak 33%ot láttam rajta. Bár küldő oldalakon már beszerezhető 8 euro körül, viszont ha a ROS-omat az 53euros verzió uppolná Necrosra, akkor lehet befozetnék rá :K
Ha minden igaz, nemsoká úgy is indul az új szezon..Necroznék egyet :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49) wjbhbdux válasza Sirandrish (#45) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ugyanaz van bennne, azért upgrade mert azt csak akkor veheted meg ha már van d3 az accon, így kicsit olcsóbb.

/s

(#50) Sirandrish válasza wjbhbdux (#49) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor az alap D3at uppolja Eternal COllectionre (ami tartalmazza a rost, meg a Necrot). AKkor jól értelmeztem..
Lehet arra beruházok :K
Mondjuk ROS is van, de a Necro úgy is kéne :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.