Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Na, majd olvasgatom a P20 topicot. Viszont én maradok Android 8/EMUI 8.1 alapon.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Én már megtanultam a saját káromon hogy soha nem szabad engedni telefont frissíteni. Utána csak gyorsabban merül lassabb lesz. Nem hiányzik ez nekem. Bár ettől függetlenül kíváncsi leszek rá hogy P10 re is megjelenik-e?

[ Szerkesztve ]

(#3) Zé.


Zé.
tag

Egy normális design futna be hozzájuk, ne ez a PÚP! elől pedig a notch...

Ez jellemző egyébként általánosan is, tisztelet a kivételnek...
Számomra ez egy olyan izlésficam, hogy még ránézni is... :( :F
Anno a szifon kitalálta, és mindenki másolja, mint a suliba a rossz matekházit..
Sőt, a legújabban már a hátlapi tokból annyira kiállnak, mintha kocsányon lógnának...
És még nem is a legújabb, gimbalos OIS kamera - fejlesztésről beszélek!...

A ,,nagyobb" lencse és szenzor hosszabb optikai fókuszt kíván, ezt én is jól tudom.
De ezt a bütyköt ha --- a példánál maradva Jobs meglátta volna, nagyívbe a kukába dobta
volna"!!! Design egyes, vegye aki akarja, gyermekbetegség, nincs sajnos egy karakteres Jobs.

Kinek lenne hátrány, ha besimulna a hátlapba, egyáltalán nem állna ki, nem lenne sérülékeny,
és sokkal designosabb lenne?

Probléma lenne valakinek, ha ék alakú forma lenne, lefelé vékonyodva?...
Nem én találom fel a Spanyol viaszt, a régi-régi zsebszámológépek nagy része bizony
ilyen volt.

(#4) Juhaszatti válasza dredjudge84 (#2) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Szerencsére nekem ezzel jó tapasztalataim vannak. Általában változatlan üzemidő mellett gyorsult a rendszer, és olyan apróságok is javultak mint pl az ujjlenyomatolvasó megbízhatósága. Egy darabig factory reseteltem utána, de legutóbb már azt sem, és így is ugyanez a tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#5) Zé. válasza dredjudge84 (#2) üzenetére


Zé.
tag

Ez a tervezett elavulás... Dobja, vegyen újat!.. :Y

(#6) dredjudge84 válasza Zé. (#3) üzenetére


dredjudge84
őstag

Ez hogy vág a témába?

(#7) andor80 válasza Zé. (#5) üzenetére


andor80
senior tag

2hszedből kettő totál off és nem is iagz grat :D

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#8) #06658560 válasza Zé. (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Milyen púpot talált ki az Apple?

(#9) Quqesz


Quqesz
nagyúr

+hír, hogy P30 szériára elindult az emui 10.1 frissítés! :C

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#10) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A biztonsági frissítések legyenek rendben, a főverzió kb tökmind1... Persze, dícséretes, hogy ilyen sokáig foglalkoznak egy telefonnal, csak ne az legyen, hogy nesztek, itt egy egyész főverzió, aztán egy negyedév biztonsági folt után kampec.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#11) Micsurin válasza t72killer (#10) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Úgyis az lesz, akkor meg legalább legyen friss a verzió.

XDA-n olvasottak alapján elvileg kimondottan jól sikerült az EMUI10. Mind akku mind teljesítmény terén.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#12) Essentials


Essentials
aktív tag

A P20 széria és a "régi" jelző említés egy szövegkörnyezetben elég dermesztően hangzik. Mintha legitimálni akarná a gyártók ( tiszt. Kiv. ) botrányos szoftveres gondozási időszakait. :DDD Come on, 2 éves csúcsmobilokról beszélünk. A Mate 10 2,5 éves...Természetszerű kellene hogy legyen h megkapják az idei androidot is.

[ Szerkesztve ]

(#13) Micsurin válasza Essentials (#12) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Te meg miről beszélsz? Olyan ütemű évek óta a fejlődés(nem), hogy ezek 1-2 év alatt teljesen elavulnak/tak(nem). A HW meg alapvetően frissíti a termékeit(nem). :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#14) GuineaPigMan válasza Micsurin (#11) üzenetére


GuineaPigMan
tag

Nagyon remélem, hogy javul az akkumulátor teljesítmény, mert az Android 9 után látványosan jobban merül a telefon. Mert már most küzdeni kell a 4 órás kijelző időért :D

Reménykedem a legjobbakban :R

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#15) Micsurin válasza GuineaPigMan (#14) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezt még mindig nem tudom, hogy de mindegy. :DDD Legfrissebb 9.1 és szerintem mindig a heavy userek sorát erősítettem eddig.

alt="" title="" alt="" title=""
alt="" title="" alt="" title="" alt="" title=""

Háttérben fut a Messenger, Discord, az Instagramot azt Greenifyvel tiltatom ne zabáljon ha épp nem tekerem. GPS BT NFC ki ha nem kellenek és WiFi-n csüng, térerő nagyon stabil automatikus fényerő.

Jah igen mivel nekem mániám, hogy Quick,Dash,Super meg anyjakínyja charge tagadó vagyok mert szerintem gyilkolja az akkut (Honor 8 2db akku csere...) ezért egy mezei 5V 2A-es fejjel töltőm és egy évesen bőven túl a 400 cikluson még mindig tudja az 5 órát nem kevés játékkal is.

Ezért félek csak az SE-től, hogy ki fog e szolgálni. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16) Ceree válasza dredjudge84 (#2) üzenetére


Ceree
senior tag

Dehogy jelenik, reg lejart a P10 frissitesi ciklusa, jo ideje mar biztonsagi frissites se jon ra. Utolso 2019.07.

Másolat_eredetije

(#17) janeszgol válasza Ceree (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

Ígérték márciusra, csak el lett tolva.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) t72killer válasza Ceree (#16) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Huawei Mate 9, 9 Pro and Huawei P10 gets March EMUI security update

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#19) Cecevok válasza Ceree (#16) üzenetére


Cecevok
tag

Nekem is 2019 júliusi az utolsó update a P10-emen.

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#20) juuzer válasza Micsurin (#15) üzenetére


juuzer
addikt

Fortnájt. :DDD

Vamos a la playa.

(#21) Micsurin válasza juuzer (#20) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Gépen nem toltam, most jött velem először szembe Playen eddig vagy nem volt kompatibilis vagy eddig volt külön launcheres franc tudja.. :D

Törölöm is lassan a CoD BR-je sokkal jobb. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22) GuineaPigMan válasza Micsurin (#15) üzenetére


GuineaPigMan
tag

Meglehetősen más a felhasználási módunk. Nálam BT, NFC folyamatosan be van kapcsolva, előbbi az okosóra miatt, utóbbi pedig, hogy szinte mindig mobilérintéssel fizetek, és meguntam a folyamatos be/ki kapcsolását. Továbbá folyamatosan 4G hálózaton van, mivel megbízhatóbb, mint az otthon WIFI és korlátlan.

Gyári SuperChargerrel töltöttem megjelenés óta (pár hete lett két éves a telefon), viszont sokan írták és én is észrevettem, hogy leginkább az Android 9 után esett be látványosan számomra is az üzemidő.

Ahogy lentebb a képen is látni, még van benne 28%, és még csak 3 óránál vagyok, és mind tudjuk, hogy a vége felé azért gyorsabban esnek azok a százalékok. :D A felhasználás változó, van amikor az Instagram és a Messenger van a top 3-ban, vagy esetleg egy játék is becsúszik, de átlagosan olyan 3,5-4 óra szokott lenni a képernyőidő.

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#23) Micsurin válasza GuineaPigMan (#22) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kimondtad a lényeget. 4G. A 9 óta ha folyamatosan mobilhálózaton lóg nekem is lecincálja valami az akkut pedig nem látok semmilyen kóros fogyasztót. Volt is téma pár hete a topikjában, hogy ez mi lehet.

Leszoktam itthon a 4G-ről, inkább átcsatlakozgatok a routerek közt és megszűnt a hirtelen merülés.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24) GuineaPigMan válasza Micsurin (#23) üzenetére


GuineaPigMan
tag

Akkor az lesz az, lehet akkor én is áttérek néha WIFI-re, és az NFC-t is kinyomom (végül is ebben a vírusos időszakban, úgysem szoktam sokat boltokba járkálni :N ), kíváncsi leszek majd így mennyit fog bírni. Köszi az infót!

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#25) Micsurin válasza GuineaPigMan (#24) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Próbáld ki és nézd vissza a topikban a hsz-eim én sem értettem pontosan miért vett zuhanórepülést a töltöttségem. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26) Ceree válasza janeszgol (#17) üzenetére


Ceree
senior tag

Igen, errol volt szo a topicban is, de van vele furcsasag: euban joval magasabb a build szamnal jarunk (252), mint amit erre a kinai updatere irtak(219). Ettol meg nem kizart, hogy beesik meg hozzank is, de ezt en mar nem neveznem 'hagyomanyos' tamogatasi idoszaknak, az akkor volt, amig havonta jottek a patchek.

Másolat_eredetije

(#27) Cecevok válasza t72killer (#18) üzenetére


Cecevok
tag

Ja, Kínában 😅

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#28) t72killer válasza Cecevok (#27) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:B , jogos.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#29) dredjudge84


dredjudge84
őstag

én mondtam hogy a frissítés megöli az akku időt. nem a kilences Androiddal van itt a baj. Én azzal vettem most egy Honor 20 Pro készüléket, Elképesztő sokat bír az aksija az előző telefonjaimhoz képest. Üzem időben mindig akkor a legjobb a telefon amikor még az az Android főverzió van rajta amivel kiadták.

(#30) Segal válasza dredjudge84 (#29) üzenetére


Segal
veterán

Régi telefonjaimnál én is elkövettem azt a hibát hogy mindig telepítettem az újabbnál újabb romokat és ugyan egyre többet tudott (root után főzött romok) de az akksi idő is egyre rosszabb lett. Most Samsung S8+ telefonnál egy elég régi főzött romot használok (még a kezdeti android verziós) és a mai napig álom az akksiidőm :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#31) rgbpixel


rgbpixel
újonc

Sziasztok! Huawei P20 Pro, 2 hete feltolt Android 10. Hibajelenség: ha a hívott számon további gombnyomásokkal lehet tovább menni, mert pl ügyfeles Automata Mancika azt mondja, számlareklamációhoz nyomd meg a 3-as gombot, nem történik semmi. Egyik számnál sem. 0-nál sem. Nem találtam másnál/máshol ilyen problémát, szakszervíznek lövése sincs... Valakinek van 5lete hogyan gyógyítható? Köszi!

(#32) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Ez egy korábii screen már:

(#33) donjohnson válasza rgbpixel (#31) üzenetére


donjohnson
addikt

nekem a whirlpool szerviz callcenter-es menüje nem működött egy samsung galaxy a40-en meg egy nokia 105-ön. szerintem ez nem feltétlenül a telefonok hibája. lehet, hogy valami a szolgáltatóval nem oké. nem továbbítja rendesen a megnyomott gombot vagy nem tudom.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.