Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) apatyas


apatyas
Korrektor

16 nm FFC: Apa kezdőőődik :) csak a szokásos.
a rendszerchipeket gyártó cége t k tartanak igényt

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#2) Moonline.


Moonline.
aktív tag

Mennyire tudnak még lemenni? Sosincs vége, mindig gyorsabb lesz és kevesebbet fogyaszt?

(#3) #45185024 válasza Moonline. (#2) üzenetére


#45185024
törölt tag

1 Nanóig biztos de még messze az atomi szint :)
Utána szerintem meg kezdődik a szintes eljárások mint a HBM-nél
Már előre látom: Neked csak 16 réteges az új Iphonéd ja de egy cikííí :))))

(#4) DithenS válasza Moonline. (#2) üzenetére


DithenS
senior tag

Mondjuk bírom tényleg ezeket a százalékokat.Minden évben az összes csúcstelefonnál eljátszák ezt,minden évben 30 százalékkal kevesebbet fogyaszt mint az előző szériánál megtalálható proci.Tehát a végén úgy kellene kijönnie a számításnak hogy nem fogyaszt,hanem inkább áramot termel.

(#5) Lacccca87 válasza DithenS (#4) üzenetére


Lacccca87
őstag

Vedd magad elé a 10-es számot, kezd el osztogatni 2-vel és szólj majd ha 0 vagy negatív tartományba jön ki az eredmény. És akkor rá is jössz miért nem okés amit írtál. No offenze.

[ Szerkesztve ]

(#6) Lacok válasza Lacccca87 (#5) üzenetére


Lacok
őstag

Szerintem csak ironizált.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#7) smkb válasza Lacccca87 (#5) üzenetére


smkb
őstag

Juj, ezért a hozzászólásért tényleg kár volt.

(#8) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Nekem ebből a cikkből az jött le, hogy akik 16nm-en rendeltek, azoknak elbagatelizálják a késést, és terelnek. "Lehet, hogy késik a 16, de a 10, na még a 7, majd meglátjátok! Olyan pontosan jön, mint a csuda! " Szerintem a 16 megrendelőit ez kevésbé vigasztalja.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#9) Manbal


Manbal
senior tag

és ezt valaki elhiszi nekik? eleve ott sántít a dolog hogy így elvileg jobban állnak mint az Intel... ami már önmagában egy röhej! az Intel nem csak ígérget, hanem már következő hónapban szállítják a 14nm feljavított változatával készült 7xxx-es szériát...

(#10) Sipike19 válasza Manbal (#9) üzenetére


Sipike19
tag

Minden alra utal, hogy az Intel késik, sőt a napokban valahol olvastam, hogy ők is elismerték, hogy 2017-ben még nem fogunk látni 10nm-re épült lapkát.

Sipi

(#11) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ez csak a szokásos ügymenet. Folyamatosan csúsznak. Csúszni fog a 7 és 10 nm is. Persze nem rovom fel nekik. Kész lesz, amikor kész lesz.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.