Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolt501


zsolt501
nagyúr

420W-os terhelésnél mennyire lett hangos a táp?
Illetve jó lett volna még azt is tudni hogy itt a 420W-os terhelésnél milyen hőfokú levegő távozott belőle, tudom ezt sok minden befolyásolja, pl a ház kialakítása és a szoba hőmérséklete, de irányadó adatnak jó lehet.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2) DonaldJames


DonaldJames
tag

Nem rossz,köszi a leírást. :R

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#3) forgonati


forgonati
őstag

Még most sem értem miért jó a fő kábelköteget modulárissá tenni. Minél több csatlakozó annál több hibalahatőség. A többi kábel oké, a fő köteget miért?

Keelah Se'lai!

(#4) Wombath válasza forgonati (#3) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Szerelni/cserélni is könnyebb a tápot kicsit, és a kábelt is cserélheted dizájnosra, vagy akkor, ha elégett valamelyik ér, de maga a tápegység amúgy rendben van (utóbbi saját tapasztalat).

(#5) #00137984 válasza zsolt501 (#1) üzenetére


#00137984
törölt tag

Azért jó tudni, hogy rajtam kivül mások is szokták "manuálisan" érzésre megnézegetni a hőfokot. Tápegység, videókártya és a házból kifújt meleg levegőt szoktam igy megvizsgálni. A procihűtést és a tápegység tetejét kézzel is megérintem. Jó ez nem sűrűn fordult elő nálam, de volt már rá példa. :) A hőmérő szenzorokat az Aida64 visszajelzi, de ki tudja azok mennyire pontosak. Egy ilyen optikai hőmérő jó lenne itthon, mert az a videókártya több pontján mérve több és pontosabb információt nyújtana.

(#6) syberia válasza zsolt501 (#1) üzenetére


syberia
veterán

45 watt hőmennyiséget süvítés nélkül tud kezelni egy viszonylag kis tápegység, a minőségi ventilátor kétlem hogy nagyon zajos lenne, feles terhelésig-a gyártót ismerve-elég halknak gondolom.

(#3) forgonati: Sokáig én is így gondoltam, de a lecsatlakoztatható kábelek sokkal egyszerűbbé teszik a szerelést, tisztítást, na meg menőbb a tápegység kinézete! :D

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#8) Jim Tonic válasza forgonati (#3) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Mert minden háznak más a mérete, így van esélyed annak megfelelőt választani. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#9) tailor74


tailor74
őstag

Jónak tűnő megoldás, és az árát sem nevezném tragikusnak ebben a termék kategóriában.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#10) fanti


fanti
addikt

Túl drága.
És miben jobb számottevően pl. ettől?

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#11) tailor74 válasza fanti (#10) üzenetére


tailor74
őstag

Hát alma a körtével az összehasonlítasod... sfx méret, 80 plus gold, stb... Ezeknek elkerik az árát, ami persze nem jelenti azt, hogy a cm táp nem jó, csak mas...

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#12) fanti válasza tailor74 (#11) üzenetére


fanti
addikt

Bocs, igen ez sfx.

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#13) Lacok


Lacok
őstag

Az a 3 év garancia elég sovány, a Corsai az SF600-ra 7 évet ad.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#14) kormoskandur


kormoskandur
tag

36k huf OMG

(#15) hemaka


hemaka
nagyúr

Teljesen rendben van, az ara meg annyi mint a tobbi, ez van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.