Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juuzer


juuzer
addikt

Ne már :(

Vamos a la playa.

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hát ez így nagyon ocsmány, hogy a notch mellett ott van egy óriási alsó káva is.

***

(#3) juuzer válasza ollie (#2) üzenetére


juuzer
addikt

Notchak notchak :D (Nem, még mindig nem untam meg, sry ne haragudjatok :DDD)

Vamos a la playa.

(#4) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Ez a notch őrület elhozta a "egy telefon" korszakot :D
A samsungot fikáztuk anno hogy ugyanúgy néz ki minden telefonja. Most minden telefon ugyanúgy néz ki...

[ Szerkesztve ]

(#5) Jhonny06 válasza DiamondBack (#4) üzenetére


Jhonny06
veterán

Most őszintén, még hányféleképpen nézhet ki egy telefon? Nem is értem azokat, akik minden évben valami teljesen új design-t várnak, különben "minden telefon ugyanúgy néz ki, semmi innováció" blabla.. :F

(#6) Victoryus94 válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


Victoryus94
őstag

Ha csak ez a kérdés, elég sokféleképp :D
Az más kérdés, hogy melyik mennyire praktikus... (persze akkor meg az lenne a baj, hogy miért térnek ela jól megszokott formától, amikor az sokkal kényelmesebb volt)



[ Szerkesztve ]

(#7) t72killer válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nézz körül mondjuk a 2006-2008 táján kidobott telók között. HTC HD/Kaiser, Blackberry, Iphone - és mindegyiket vették.

Leginkább az lehet a baj, hogy ellaposodott a fejlesztés és nem mernek minimális kockázatot se vállalni a gyártók, inkább erősítik a csordaszellemet.

#6: a legalsó 6-szögből lehetne valami jót kihozni:R.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8) DiamondBack válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


DiamondBack
senior tag

"Most őszintén, még hányféleképpen nézhet ki egy telefon?"

Így ahogy a fenti ábrán látszik ;]

(#9) Griff55 válasza DiamondBack (#4) üzenetére


Griff55
senior tag

Én már eljutottam arra a szintre, hogy megbarátkoztam a notch gondolatával. Lassan már nem lesz alternatíva arra, hogy noccstalan telefonunk legyen... Következő készülékem "noccsos" lesz. Samsung nálam szóba se jöhet, a többi gyártó meg ezeket tolja 1000-el... Ezt is meg lehet szokni

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#10) Griff55 válasza DiamondBack (#8) üzenetére


Griff55
senior tag

Majd amikor jönnek az alsó noccsos telefonok is... :DD

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#11) Griff55 válasza ollie (#2) üzenetére


Griff55
senior tag

Akarod mondani: (n)otchmány :D

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#12) Palos


Palos
tag

Ez jó ronda lett, ennél még a redmi 5 is sokkal jobban néz ki.

(#13) #81733120


#81733120
törölt tag

No offense, de szerintem elég ocsmány. :(

[ Szerkesztve ]

(#14) Griff55


Griff55
senior tag

Egyébként ez valami apple által levédett licensz, hogy alul is keret nélküli?, vagy a többi gyártó miért hagy alsó kávát??
(Régen emlékeim szerint volt valami hiszti az alsó és felső kávák arányáról a samsung és az apple között, de lehet rosszul tudom, csak most ez jutott eszembe)

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#15) totgab02


totgab02
junior tag

Ha be akar vagodni akkor az a notch vagodjon onnak ki

Elviselem, nem ez alapjan valasztok telot van nocsi vagy nincs nocsi de ilyen vastag felso oldalso kavakkal nagyon ronda

(#16) totgab02 válasza Griff55 (#14) üzenetére


totgab02
junior tag

Mert ahhoz oled kell, plusz egy extra vaz meg az kepernyo megvilágítást is mehez megoldani szoval a lenyeg hogy nem olyan egyszeru alul is elhagyni mint latszik azoknak a kavaknak komoly funkciója van a telefon strapabirosagaban meg a kijelzo mukodteteseben. Ha megfigyeled az xnek se kavamentes csak egyforman vastagabb de annyora hogy ne legyen feltuno

(#17) miqlas


miqlas
őstag

Szerencsére a Xiaomi ontja magából az új készülékeket, így nem csak notch-os sz@rok érkeznek; pl. a MI A2 :D

42

(#18) Victoryus94 válasza totgab02 (#16) üzenetére


Victoryus94
őstag

Pontosan. Minél kisebb a káva, annál körülményesebb/drágább megoldani. :)

(#19) Oneplus


Oneplus
csendes újonc

Sziasztok,

Ha gearbest oldalon azt írják a szállításra, hogy "to Hungary Via Priority Line" akkor az azt jeleni, hogy nem vámolják a csomagot? Előre is köszi.

(#20) szaszyka


szaszyka
senior tag

Sokan mit tudnak remegni azon a rohadt notch-on, mintha azon múlna a Világ jövője! Nem tök mindegy, hogy ottvan-e, vagy sem? Semmi mást nem lehet már olvasni telefonos oldalakon, csak a notch-ot!!! Hihetetlen!

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#21) Draken válasza szaszyka (#20) üzenetére


Draken
őstag

stop notchos?

[ Szerkesztve ]

(#22) szaszyka válasza Draken (#21) üzenetére


szaszyka
senior tag

:)) :DD :C

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#23) Darklysm válasza Griff55 (#10) üzenetére


Darklysm
újonc

Úgy imádom hogy még mindig vannak ilyen Samsung haterek akiknek annó 2010 körül volt egy samuja ami mindig befagyott és azóta azthiszi minden Samu szar :N

(#24) judas13


judas13
addikt

A vastag Káva X Notch kombóhoz - ahogy a szerző is írta - már csak a sarokba préselt icopy függőleges dupla kamera szenzor hiányzott volna.
De mivel itt minden pipa, így tovább is lehet haladni szépen!

Tim Cook köszönjük, remélem még jól alszol!! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#25) Victoryus94 válasza Darklysm (#23) üzenetére


Victoryus94
őstag

Én se szeretem a Samsungot. Tele van pakolva egy rakat szar appal, nem szeretem a felületét sem, és túlárazottnak is tartom.

Persze utóbbit leszámítva mind szoftveres dolog, de már nincs sok türelmem a ROM-oláshoz. Egy megbízható stabil teló kell, ami szépen frissülget magától.

Ettől függetlenül bármelyik gyártó termékeiben lehet hibákat találni.
Pl. Xioami: Max 1 év garancia, nincs vízálló mobilja, a legtöbb készülékben maximum átlagos a kamera. MIUI felületet "nyugaton" kevesen szeretik, nem túl egyedi design... stb

Én pl azt nem értem, miért nincs olyan gyártó, aki 4.5-5 colos (vékony kávás) telót dob piacra 2-3GB RAM-mal, közepes CPU-val, kamerával, tűrhető akksival, 70k alatt.
A másik ami nagyon hiányzik a piacról egy MATT kijelzős mobil Fogalmam nincs miért, de ilyet még életemeb nem láttam sem LCD-ben, sem AMOLED-del.

[ Szerkesztve ]

(#26) Totheground válasza Griff55 (#14) üzenetére


Totheground
addikt

Mert az Apple hajlitott kijelzot hasznal (alul vissza van hajlitva), igy a vezerloelektronika mashogy van elhelyezve. Viszont mivel ez a megoldas se nem egyszeru, se nem olcso, ezt nem annyira masoljak.

@ szaszyka
Mert a cikkirok is adjak alajuk a lovat. Ha megnezed, minden ilyen telefonos hirnel direkt ugy van kiemelve a notch, hogy triggerelje az embereket, akiknek ez a legfontosabb az eleteben.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#27) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kár a notch-ért, biztos lesz piaca.

Érdekességképp kipróbálnám, de hosszútávon a fene se tudja. Habár ha a 4000-es aksi benne lesz, akkor ok, de akkor lehetett volna picivel erősebb vas.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) ollie válasza Oneplus (#19) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, fogják. Csak akkor nem vámolnak, ha EU-s raktárból küldik.

***

(#29) Victoryus94 válasza Oneplus (#19) üzenetére


Victoryus94
őstag

(#30) NorbixD


NorbixD
tag

Mit lehet tudni az USB-ről? Lesz Type-C?

(#31) totgab02 válasza Totheground (#26) üzenetére


totgab02
junior tag

Mert a cikkirok is latjak hogy ez bizony ronda akarmerrol nézed. Es hiaba van hogy meg lehet szokni meg kar rajta pattogni, nem szeretjuk a ronda telefonokat. Tovabba 2 ember létezik a foldon akit utalja a noccsot meg akit NEM ZAVAR , de aki direkt noccsos telefont keres olyat meg nem lattam de lehet van

[ Szerkesztve ]

(#32) KillBorn


KillBorn
senior tag

Itt vannak élő képek is! Szerintem nem olyan vészes élőben, mondhatni érdekes ;] . MicroUSB lesz.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#33) Totheground válasza KillBorn (#32) üzenetére


Totheground
addikt

"MicroUSB lesz."

Kuka.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#34) Graphics válasza Totheground (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olyan sokat masolgatsz? Vagy miert kell annyira?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) judas13 válasza KillBorn (#32) üzenetére


judas13
addikt

Micros lesz?
Ha tudom még a cikk címét sem olvastam volna el..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#36) eclipse19


eclipse19
senior tag

:Y :Y :Y
:W :W :W

Ha valaki végre meg tudná mondani, hogy mi értelme van ennek a ..... notchnak?

Érdemes 5mm képernyő hossz növekedésért cserébe az értesítési sávot teljesen tönkre ba**ni? (Már elnézést.)

Eddig is sokszor kevés volt a teljes szélesség, erre most a lekerekített sarkok (-2 ikon hely) mellé még ez is...

:C

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#37) eclipse19


eclipse19
senior tag

Úgy, de úgy kellene ide egy nocccss....

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#38) Victoryus94 válasza NorbixD (#30) üzenetére


Victoryus94
őstag

Biztos. A Mi A1-eb is volt. Pedig az már tavalyi teló.

Ha igazak a képek, mégis micro usb-es. Bocsi

[ Szerkesztve ]

(#39) DamianB


DamianB
őstag

ez az első notch nagyobb márkától ami zavar mik azok a kávák semmi értelme :W

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#40) Victoryus94 válasza DamianB (#39) üzenetére


Victoryus94
őstag

Engem alapból zavar az alsó káva... főleg ha nincs funkciója. Ez pont kicsi ahhoz, hogy a home-trio oda férjen, de nagy ahhoz, hogy szép legyen nélküle. :U

[ Szerkesztve ]

(#41) hegedis válasza Victoryus94 (#40) üzenetére


hegedis
tag

Van értelme az alsó kávának. A kijelzőnek a kábele ott fordul vissza és ezt takarja el. Amint fent is lett egy kép linkelve az Iphone X ről, ők megtudták oldani, hogy a kijelző alját hajlították vissza. Ha értesz angolul, akkor MKBHD -re keres rá youtubeon és a legfrissebb videójában elmagyarázza a dolgot.

Kíváncsi vagyok, hogy milyenre tervezték a szoftveres gesztus vezérlést, ami a gombokat helyettesíti. Ha az jól sikerült, akkor nem hiányolnám a capacitive gombokat. A notchot meg szoftveresen fekete csíkra lehet állítani. Néhány ikon meg ott elfér, szerintem azt is meglehet szokni.

(#42) hegedis válasza eclipse19 (#37) üzenetére


hegedis
tag

Ha az akkumulátor százalékot eltünteted onnan, mondjuk bele a szintet mutató ikonba, akkor pont elfér oda a notch :DDD

(#43) Bass válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


Bass
addikt

Példának okáért ott a G4 ott még vittek egy kis észt a kinézetbe,lehet alkotni egyedit de azt nem biztos hogy el lehet adni. Most mindenki ezekert van oda ,majd lecseng idővel de amíg van bevetel belőle az utolsót is kisajtolják ebből a trendből. Mar csak noccsos okosóra kell meg noccsos tévé :-)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#44) eclipse19 válasza hegedis (#42) üzenetére


eclipse19
senior tag

Hát persze. Bele az ikonba.
Bolhapiszok méretben.
Ez egyrészt általában nem szabadon választható, másrészt annak semmi értelme.

Az állapot sor azért van (kellene, hogy legyen), hogy ezek az infók látható méretben odaférjenek.

És most?

Vegyük le az időt is? Meg a térerőt, meg a wifit is?
Nem is kell állapotsor egyáltalán.
A lényeg, hogy legyen nocccsss.

:C

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#45) NorbixD


NorbixD
tag

A redmi note 3 telefonom addig nem cserélem le amíg nem adnak ki hasonló kategóriájú telefont USB-Cvel.

Nem értem miért erőltetik ez a idejemúlt microUSBt. Be kéne már tiltani :F

(#46) Wesder válasza NorbixD (#45) üzenetére


Wesder
félisten

Mert sokkal olcsóbb mint a C :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47) hegedis válasza eclipse19 (#44) üzenetére


hegedis
tag

"Vegyük le az időt is? Meg a térerőt, meg a wifit is?"
Pont azokat nem venném le, de mondjuk a többi ikon nélkül talán meglehetne lenni. Idő, térerő, wifi mellett még 1-3 fontosabb elférne.

Félre értés ne essék, nem vagyok noccs párti, de ellene sem vagyok.

Mondjuk lehet inkább látnék olyan telefont, ahol nincs also káva és a telefon felsőrészén lenne meghagyva a káva. Nem tudom mennyire lenne igényes kinézetű.

[ Szerkesztve ]

(#48) Graphics válasza hegedis (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

TCL-Alcatel kínál ilyet

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) kchris78 válasza eclipse19 (#44) üzenetére


kchris78
veterán

azért kitenni azt hogy hány kB/s a net átvitele tök jó de gyakorlati haszna nem sok van... (független az egész noccs őrülettől)

(#50) hegedis válasza Graphics (#48) üzenetére


hegedis
tag

Nem egészen ilyenre gondoltam. Ezen az alsó káva akkora, mint a galaxy s9en ránézésre, a felső kava meg hatalmas. Inkább iPhone x also káva + galaxy s9 felső káva párost képzeltem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.