Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Még pont annyi idő van hátra megjelenésig, mint amennyi idő eltelt a béta vége óta. Gyorsan el fog ez menni.
Én még mindig tökre várom, és bízok benne, hogy végre tanul valamit az EA a community visszajelzéseiből.

(#2) Micsurin válasza Fitzgerald (#1) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Én még mindig tökre várom, és bízok benne, hogy végre tanul valamit az EA a community visszajelzéseiből.

Én meg még mindig tökre várom, és bízok benne, hogy végre nézhetek magyar csapatott a foci VB döntőjében. Ja várj. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3) laceszgamer válasza Fitzgerald (#1) üzenetére


laceszgamer
addikt

Egy jó kis single kampány igazán jöhet, a multit meg úgy is tudjuk mit kapunk :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#4) Fitzgerald válasza laceszgamer (#3) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Engem pont a single nem érdekel, BF3 óta egyik BF kampányt sem játszottam végig. A kb. 700 órányi BF1-ből nem egészen 1 órát töltöttem el a war stories-al.

(#5) laceszgamer válasza Fitzgerald (#4) üzenetére


laceszgamer
addikt

Pedig nem volt rossz szerintem, változatos és szép is mellé, ha másért nem már a grafikáért megéri a dolog, emrt tényleg látványos :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) Fitzgerald válasza laceszgamer (#5) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A látvány sajnos önmagában kevés ahhoz, hogy lekössön. Single playerben ma már csak a klasszikus "megyek-lövök" játékmeneten túlmutató fps-ek kötnek le (karakterfejlődés, npc-k, stb.).
Ez alól kivétel az ARMA, de az nem is illeszkedik igazából a klasszik fps skatulyába.

(#7) lofagi válasza Fitzgerald (#4) üzenetére


lofagi
addikt

Bf1-es single rész nagyon jó lett, főleg ismerve az előző részek single tartalmát. Szerintem most is odateszik majd magukat.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Remelem a trailer vegen 2019 felirat lesz, mert kulonben attol tartok hogy a Medal of Honor sorsara jut a BF is es ez lesz az utolso probalkozasuk.

[ Szerkesztve ]

/s

(#10) b. válasza NewHope88 (#9) üzenetére


b.
félisten

Mert jó lett,azért...Gondolom sok órát toltál bele hogy felteszed ezt a kérdést.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) Dilikutya válasza Fitzgerald (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig egy háborús FPS-ben nem sok tér jár egy NPC-nek azon kívül, hogy lelövöd. :) Karakterfejlődéssel lehetne mondjuk játszadozni, hogy pl. megtörsz, és a túlélésre játszol, vagy bekattansz és a megölt ellenség fülét hordod a nyakadba fűzve. :)
A Battlefield 1 sajnos single-ben arra volt jó, hogy 5€-ért megvettem, meg másik 5-ért végignyomtam Access-ben. Igazából így már majdnem sok is, de végülis ott a Hardline-t is letoltam félig. Szép, látványos, egyes részeknek hangulata is van, de igazából az I. világháborúhoz nem sok köze van, más skinekkel akármi lehetne. De pont a 10 órás trialban lévő részek jók beetetésnek, talán a legjobb küldetései a játéknak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) Dilikutya válasza NewHope88 (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

El nem tudok képzelni Battle Royale-t a II. világháborúban. A csak multis COD BO4-be bármi belefér, annak már mindegy.
Még mindig várok egy kellően tartalmas, jó világháborús FPS-t, sajnos a World at War óta nem vagyunk elkényeztetve. A WWII jó lehetett volna, de az már nem volt az igazi szintén. De legalább a gépigénye rendben volt.

Lenne szerintem single igénye a népnek, csak ha nem érdekel a multi, 60€-ért az az 5-6 órás sztori nagyon gyér, hiába pörgős, izgalmas. És a kiadónak a 60€-s eladások kellenek, nem azok, akik a single miatt majd 5-10€-ért behúzzák pár év múlva. Ezzel nem akarok vitatkozni, én is pénzért dolgozok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14) b. válasza NewHope88 (#13) üzenetére


b.
félisten

nem tudom miről beszélsz, nekem nem sugall semmi ilyesmit 3 nap játék után, + nem hinném, hogy erre gondoltála megjegyzéseddel. Az egyik legsimább start volt eddig az összes COD közül.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#15) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megérkezett a trailer

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.