Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

Tudom hogy sehol sem szokás, de komolyan vehetőbb lenne egy ilyen ajánlás ha konkrét beállítások esetleg felbontás/Hz is oda lenne írva..

(#2) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

Tudom hogy sehol sem szokás, de komolyan vehetőbb lenne egy ilyen ajánlás ha konkrét beállítások esetleg felbontás/Hz is oda lenne írva..

(#3) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

Tudom hogy sehol sem szokás, de komolyan vehetőbb lenne egy ilyen ajánlás ha konkrét beállítások esetleg felbontás/Hz is oda lenne írva..

(#4) akoska07


akoska07
nagyúr

Az a 6600K mintha kicsit erős lenne minimumnak.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5) Televan74 válasza akoska07 (#4) üzenetére


Televan74
nagyúr

Főleg a FX-6350 mellett tűnik kicsit neccesnek. Bár lehet hogy most jön ki az FX -ek ereje. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Simán menni fog ez is. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk külön nincs jelezve, de a helyigény miatt nagyon úgy tűnik, hogy ez már a teljes változat gépigénye is egyben.

Live-Die-Respawn

(#8) Raysen623


Raysen623
addikt

Nicsak mik vannak: megadták a konfigomat ajánlottnak :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10) Segal


Segal
veterán

Miert nem a 2080Ti az ajanlott?;]:P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11) Ragnar_ válasza BemAnyó (#3) üzenetére


Ragnar_
addikt

Habár nem szokás, de szerinted nem komolyabban vehető lenne egy ilyen ajánlás ha konkrét beállítások esetleg felbontás/Hz is oda lenne írva ? ;]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#12) Fred23 válasza BemAnyó (#3) üzenetére


Fred23
nagyúr

Általában minimumhoz a 720p@30-at társítják a legalacsonyabb beállítások mellett, az ajánlotthoz meg az 1080p@30-at minimum közepes, de inkább high beállításokkal. Persze tényleg jó, ha ki is van mondva!

[ Szerkesztve ]

(#13) Cathulhu válasza akoska07 (#4) üzenetére


Cathulhu
addikt

Lehet kell neki a sok szal, es 4 eros mag a minimum.
@Televan: Azert egy 6 magos FX-et allitottak szembe egy 4 magos intellel, szoval ha tenyleg jol skalazodik a BF (marpedig reszek ota jol csinalja), foleg ha mar DX12 meg a Vulkan is ezert van, akkor realis az IPC kulonbseget ket extra maggal kompenzalni.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#14) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nem vészes. De van már fent egy rakás videó mindenféle konfiggal, abból össze lehet rakni, hogy nagyjából hogy fog futni. Mondjuk ezek között van olyan alfás videó is, amelyen 60 fps alá esik a framerate 1440p-ben egy 1080 Ti-n, szóval reméljük hogy azért kalapáltak rajta azóta is.

(#15) BemAnyó válasza Fred23 (#12) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Köszi az infot, és sorry a triplázásért, telefonról írtam nem tudom miért lett belőle 3 :F :DDD

(#16) Mamuska


Mamuska
őstag

Nincs elszállva a gépigény szerencsére. :)

(#17) ribizly válasza oriic (#7) üzenetére


ribizly
veterán

Amiben soha nincsenek benne a DLC-k, pedig az még kér majd egy kis helyet. :U
Vagy itt már (végre) nem lesz map DLC?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) Fitzgerald válasza ribizly (#17) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Valszeg azért, mert nem tudják előre hogy mennyi helyet fognak foglalni. Lesznek map déelcék is, ingyenes lesz minden tartalom. Kapar az EA, hogy helyreállítsák valamelyest a renomét, amit kétévente mindig elszarnak valami gyökér húzással (mostanában leginkább a Battlefront-al).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.