Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bigadam94


bigadam94
tag

Itt bizony iszonyat nagy flame lesz, már most látom... Az még hagyján, hogy ezelőtt nem játszottál Battlefield-játékkal, az igazi probléma az, amit szépen kijelentesz az első bekezdésben: "nem játszottam multiban".

A Battlefield 3 egy multiplayer-orientált FPS. Értem én, hogy nem vagy oda a többjátékos harcokért, de akkor miért kellett elvállalni tesztelésre egy ilyen játékot? Az egyjátékos kampány csak a játék töredéke, csak egy kis ízelítő a multihoz képest, így Te is csak a játék felszínét kapargattad.

A teszt ettől függetlenül nem rossz, minden lényeges dologra kitérsz benne, és többé-kevésbé a végleges értékeléssel is egyetértek. :R

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#2) wednesday


wednesday
őstag

A valósághű dolgokhoz pont nem tartozik hozzá, hogy a kocsikat fel lehet robbantani, mert nem robbannak fel a valóságban. :N

De ez legyen a legnagyobb baj. Egy ilyen akció elem hozzátartozik a játékokhoz, úgy mint a minden sarkon benzines hordók ahol az enemy kempel (na azt nem tom BF3-ba van -e ilyen). :)

(#3) szcsaba1994


szcsaba1994
tag

Grafika 8 pont?
Szerintem a generációban nincs ennél jobb grafika, főleg konzolon. Ez már a next-gen szint.

(#4) sittes79


sittes79
addikt

Jesszum pepi ki ez a csóka? miért? hogy? minek? hol a főnök?

Flame off

[ Szerkesztve ]

(#5) burgatshow válasza wednesday (#2) üzenetére


burgatshow
veterán

Persze, hogy voltak. :) Csak jól szét kell nézni! :)

#3: Szerintem eléggé nézőpont kérdése, a Rage konzolon szerintem sokkal szebb de kár is összehasonlítani mert egyszerűen totál más stílus. És igen, a recés éleknek simán betudtam -1 pontot.

#1: Természetesen igazad adok neked, de ettől függetlenül lehetnek olyanok is mint én, akiknek nem feltétlen ez az elsődleges. Most említsem meg édesapámat? :F A multiról egyébként se hiszem hogy sokat lehetne írni. Mármint újat és természetesen a vérhű BF-es játékosoknak.

[ Szerkesztve ]

(#6) bigadam94 válasza burgatshow (#5) üzenetére


bigadam94
tag

Nyugi, megértelek, nálam is a multiplayer az utolsó a legutolsó szempont, sokkal jobban elvagyok az egy játékosra tervezett alkotásokkal (mint például a Batman: AC). ;)

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#7) Napfénysüti

Ahogy eddig olvasgattam a teszteket nagyon jóra sikerült a multi része. :R

Més que un club!

(#8) Taposo


Taposo
aktív tag

Remélem aszt a a 8 pontot az xbox verzióra érted, de amúgy is, van szebb FPS box-ra ?

[ Szerkesztve ]

(#9) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

Én végigtoltam, nem volt rossz de annyira nem is volt jó.

Viszont a multi az mindent überel úgy ahogy van, ezt úgy mondom hogy nincs meg a játék mert gyenge lenne hozzá a gépem már picit :D

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#10) Xaels


Xaels
félisten

X360-as példány OK, hogy nem százas a grafika ezt a fejlesztők is megmondták, hogy ennyit tudtak kihozni belőle.

A Single részt még fel is értékelted szerintem. Nagyon látványos momentumok vannak benne, de a külső szerintem önmagában kevés, hogy bármilyen játékhoz hosszú távon odaszegezze az embert. Mondom ezt úgy, hogy PC-n szerintem benne van a Top3-ban látványilag. A történet dög unalmas lerágott csont, persze ebben a műfajban nehéz elvonatkoztatni dolgoktól. Az átvezetések, meg az egész annyira CTRL+C/CTRL+V érzetet keltett bennem. Spoiler A kivégzés, igaz nem torokvágás hanem Desert Eagle-el fejbelövés volt már, a romba dőlt városban való kúszás is deja vu volt, ugye az egyik régebbi konkurenciánál atomrobbanás után volt egy hasonló rész csak az nem folytatódott harcokkal. És a kötelező repülős meg tankos küldetések is... Spoiler vége. A Cutscene/nyomd meg ezt részeket meg minden játékban utálom. Látványos, de tök unalmas.

A Multiért meg kár, hogy nem nézted meg tartósabban. Igaz X360-as verziónál nincs rá nagy szükség, de egy teljesen szűz véleményre kíváncsi lettem volna a BattleLog-ról.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Shing válasza burgatshow (#5) üzenetére


Shing
őstag

Rage? Egy szem bump mapping nincs benne, nagyon alacsony felbontású textúrák, statikus tárgyak.... nem tudom mi tetszett benne. :DDD
Egyébként jó teszt lett, tényleg elmondtál mindent. De, zene párszor volt benne, pl. repülős résznél. Lehet h le volt neked nyomva a music volume... ha van olyan. :DDD

(#12) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a másfél gigás HD textúra pakkot fel lehet-e telepíteni az X360 Slim 4 gigás belső flash memóriájára vagy esetleg egy X360-nak megformázott pendrive-ra?

Előre is thx:R

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#13) Pollux66


Pollux66
tag

Wow-ból nem akar a szerkesztő "Úr" single player tesztet készíteni pl? :W

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

(#14) burgatshow válasza Pollux66 (#13) üzenetére


burgatshow
veterán

A: A WoW nem jó példa, ott nincs single player. Itt van.

B: Vagy ne legyen benne single player és akkor nem arról írok, B legyen benne a single, de akkor fogadd el a véleményem. :)

(#15) Radványi válasza burgatshow (#5) üzenetére


Radványi
aktív tag

Hat azzal nem tudok egyet erteni, hogy a multirol nem lehet sokat irni es pontosan ez a problema az irassal hogy egy multi kozpontu jateknal gondolod ezt.
egeszs egyszeruen masok a szempontok nem az a lenyeg hogy a programozott AI milyen szituacioban mit csinal hanem hogy a jetekban levo dolgok hogy mukodnek a jatekosok keze alatt mennyire segiti oket azok a bonuszok amiket egymasnak adnak stb. itt meg egy egesz oldalon sorolhatnam azokat a dolgokat amik benne vannak a multiban es rajtuk keresztul ertekelni lehet a jatekelmenyt.

Mellesleg egy elsosorban PC re fejlesztett jatek grafikajarol alltalanosagban ugy velemenyt mondani, hogy az konzol van csak kiprobalva szerintem nem igazsagos.

Mellesleg megha nem is szebb mint a Crysis 2 (Szerintem szebb) ennyire jol optimalizalt jatekkal mar regen talakoztam betaban meg nem futott olyan jol es ezert medium beallitasokon inditottam el amikor megjelent majd 2 nap mulva rajottem hogy Full HD minden beallitas a maximumon kiveve elsimitas az csak 4x Hibatlanul mukodok.

AMD FX-8150
4GB RAM
HD 6950 2GB

Ez nem egy egetrengeto config semmi csili-vili Core i7 vagy GTX 580 SLI

37 ora jatek utan egyetlen bug al sem talakoztam leszamitva, hogy a battlelog neha nem mukodik jol de az sem egetrengeto ahoz kepest, hogy szerintem egy rakas szemet, bar ma jott valami frissites hozza remelem jobb lesz.

(#16) pws


pws
aktív tag

Köszi a tesztet :R

(#17) genix


genix
csendes tag

Én 4és fél óra alatt letudtam a játékot normál szinten, és egyáltalán nem volt nehéz.A cal of dutyk nehezebbek és szerintem jobbak is.Ful HD-n játszottam max mindenből 16×élsimítással hibátlanul ment.

[ Szerkesztve ]

(#18) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Jó teszt ez. Nem mindenki szeretheti a multit. Főleg ha tele van csalóval meg buggal...

(#19) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Ha neked egy tank irányítása már bonyolult feladat, valóban nem sok sikerélményed lehet a mulitban! ;]
Ez a mondatot akár a Google translate is dobhatta volna: felfedés nélkül vagyunk képesek az utunkba kerülő ellenséget eltenni lábalól

(#20) Jeanne d'Arc

Grafika a legnagyobb újítás. 10 pont.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#21) burgatshow válasza PhilBrick (#19) üzenetére


burgatshow
veterán

Nem a logikával volt gond, hanem a gombok kiosztásával és az ujjak számával. :P

(#22) olbaidhun válasza szcsaba1994 (#3) üzenetére


olbaidhun
őstag

Egy kilencest szerintem is megér. Igaz, pc-n nyomom, viszonylag erős beállításokkal.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#23) AxBattler


AxBattler
félisten

Botok ellen lehet nyomni a multit?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#24) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Diablo 3-nál is ilyen vita lessz hsz-nél? valakinek nem teccik ne olvassa, nekem annyi lejött amennyinek le kell jönnie, de engem nem érdekel a game.És örüljünk h jött egy ilyen cikk :U

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#25) pumesz83


pumesz83
csendes tag

tök jó, tök szép, és quuuuu rövid (BC2 az jó sok volt)... 1 kocsimosós délután elég volt,hogy véginyomjam
remélem a MW3 hosszabb lesz ennél.
grafika 10
játékmenet 10
hangok 10
irányítás 9

1280-ban alapból mindent fullra adott, és ment is szépen 5770 1GB, x3-as cpu, 4GB Ram

[ Szerkesztve ]

"minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat!" a Witcher kupon már elment.... sorry!

(#26) Arena87


Arena87
aktív tag

Nekem így is tettszett a teszt. Majd VistaBoy vagy valaki más ír egy tesztet multiplayer-ről, hogy az milyen, legalább singleplayer-ről már nem kell írni (talán egy kisebb kiegészítést ír hozzá). :P :R

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#27) adamssss


adamssss
veterán

Nem tudok rá rosszat mondani... 8 pont. Az azért korrekt. Kíváncsi lennék hányat adtál volna, ha tudnál rosszat mondani...
Grafika 8 pont... Neked mi a 10? egy fullhd film?
Szerintem az is egy vicc, hogy egy olyan ember tesztel egy játékot akinek halvány fogalma sincs róla, hogy azt eszik e vagy isszák. Ez kb olyan mint hogyha a nagyinak odaadnám az iPhone-om, hogy tesztelje le holott még az életben mobil se volt a kezében...

Sorry a kiborulásért, de nagyon vártam a tesztet, erre meg jön ez.

Majd elolvasom a gamestar cikkét...

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#28) aram01


aram01
nagyúr

kell boxon is :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#29) .:T.H:.


.:T.H:.
aktív tag

Jogos az előző hozzászólás.. Én nem vagyok játéktesztelő, de 98 óta fps-t játszok javarészt. De a pontozást én sem tartom eltaláltnak:

Játékmenet 8 pont(elfelejtetted hogy miért lett kivéve két pont a tízből, ha leírod mi a probléma a játékmenettel akkor még el is hiszem hogy miért csak 8)

Grafika 8 pont (hát fps-eket elnézve s hogy miket mozgat meg a motor, milyen szinten látványos a játék, nem adnék8 pontot(ami 80%nak felel meg) recés élek miatt.. sőt a pc-s verzióról ne is beszéljünk mert a kettő között vannak általában különbségek)

a hangokhoz nem tudok én sem rosszat mondani, vájtfülűnek számítok és elég jó hangkar+füles kombinációval rendelkezek, ezzel egyet is tudnék érteni..

DE! Az hogy összességében 8pont(ami még mindig 80%) jön le egy ilyen kaliberű játékra, ami összességében többet is érne.. Ehhez nem tudok mit szólni..

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#30) Xaels válasza .:T.H:. (#29) üzenetére


Xaels
félisten

A Gamers.hu tesztjét akkor meg se nézd. Ott 7/10-et kapott :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31) .:T.H:. válasza Xaels (#30) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Jujjj... Csak a fejemet fogom.. Azért ilyen kevés a pont mert nincs benne újdonság.. Nem tudom milyen újdonságot lehet bevinni egy ilyen modern háborús játékba?? Mit kell még tudjon a játék?? Lövöldöznek benne szép grafikával lehet mindenféle fegyverrel aprítani, taktikázni kell, lehet vezetni járműveket, lehet repülőben ülni és még sorolhatnám hogy egy katona életébe mi férhet bele.. :F Milyen újítást kéne tudjon a katonai élet?

Ez olyan hogy hozz újdonságot egy kártyajátékba(mondjuk black jack alias 21): ne kártyákkal játszunk hanem pl patiszonnal??
Nem értem én ezeket a mai dolgokat.. :(

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#32) adamssss válasza Xaels (#30) üzenetére


adamssss
veterán

Kritizálni azt tudunk, alkotni azt már kevésbé...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#33) Xaels válasza adamssss (#32) üzenetére


Xaels
félisten

A Single-t én sem tartom sokra, de a multi minden apró kis hibájával együtt annyira jó, hogy el is felejtettem már a Single-t XD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34) maszi99 válasza .:T.H:. (#31) üzenetére


maszi99
őstag

NEM MULTIZOK ÉN SE. :U (de nem azt jelenti, hogy soha sem)
Csak kizárólag offline nyomatom a játékokat, és az agyatlan lövöldözős játékoktól meg egyenesen kiborulok :(((
Természetesen ezt nagy általánosságban mondom, mert azért akadnak kivételek, sőt olyan is amit szinte 1 szuszra végigtoltam.
1xüen ott felejtettem magam a gép előtt, ilyen is van :U
Nincs ezzel a beszámolóval semmi probléma uraim, felesleges hőbölögni mert ez kifejezetten szóló játékosok számára készült, mint pl: én :R
Én kifejezetten örülnék hasonló beszámolóknak más játékoknál is, mert azért ne számítsunk mindenkit vérprofinak :N
Ilyen szempontok alapján teljesen helytálló a teszt :)) ;)
Fogalmam sincs milyen lett a 3. rész, de a fiam megkapja ajándékba (ő él hal ezekért), én meg majd megkuksizom, és ha tetszik lehet ki is próbálom :U
Nekem nincs annyi időm, hogy online toljam, és ha lenne is akkor sajnálnám rá az időt.
Gratulálok a teszt bátor megírásáért, és nagyon köszönöm :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#35) bigadam94 válasza Xaels (#30) üzenetére


bigadam94
tag

"7 – Figyelemreméltó – többszörös végigjátszási rátával rendelkező, kiemelkedően FIGYELEMREMÉLTÓ mű, valamiért kategóriáján belül egyedi tartalmat kínál és a nagy átlag számára örömteljesen ünnepelt már a megjelenés előtt is. Jóval többet kínál, mint egy átlagos játék, és akár többször is előveszi az ember miután végigjátszotta, mert élvezet vele játszani, magas fokú szórakozást biztosít a sztori és a játékmenet miatt egyaránt."

Ha elolvasod a gamers.hu pontozási rendszerét, a 7 pont tökéletesen ráillik a játékra. A Battlefield 3 egy jó játék, de koránt sem hibátlan.

[ Szerkesztve ]

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#36) adamssss válasza bigadam94 (#35) üzenetére


adamssss
veterán

De amiket ott felhoztak hibákat azokat patch-ekkel nagyrészt lehet javítani...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#37) wednesday válasza .:T.H:. (#29) üzenetére


wednesday
őstag

Ezt most úgy írod, mintha a 8 pont 4 lenne.
8 pontot az átlagból kiemelkedő remek játékot jelent (kéne jelentenie). A 7 pont is jobb mint a nagy tömeg a 6 az átlag és még az sem játszhatatlan csak semmi extra, legalábbis így kéne pontozni egy 10-es skálán.

Igen elvagyunk kényeztetve a, hype-ot, fizetett eredményekkel, ami mindig azt sugallja, hogy ami nem 9 pont az márt már kerülni kell.

(#36) adamssss : Tehát azért nem lehet negatív dologként leírni, mert patchben lehet, majd javítják.

[ Szerkesztve ]

(#38) Xaels válasza bigadam94 (#35) üzenetére


Xaels
félisten

Olvastam a pontozási rendszert. De ha valami kiemelkedően Figyelemre méltó és még sem kap maximális pontszámot akkor afelett mi van?

Nincs hibátlan ember által alkotott mű. Ez igaz megfogható és megfoghatatlan dolgokra is. Ugyanígy a játékszoftverekre is. Nincs hibátlan. A Single-re szerintem egyáltalán nem igaz a többszöri végigjátszási lehetőség. A multi viszont brilliáns a hibáival együtt. Én több helyen is felvetettem, hogy mivel mindenkinek mások az igényei, értem ez alatt, hogy van aki Multi miatt vesz ilyen játékot és van aki az egyjátékos rész miatt teszi ugyanezt, hogy ahol van lehetőség ott pontozzuk már külön a kettőt. Mert szerintem a Single itt egy 6,5-7es, de a Multiplayer 9,5-10.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#39) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

köszönöm a tesztet/írást/szösszenetet....:R

a vadászrepülős küldinél berosáltam, mikor "felkaptam" a vadászpilótasisakot, és lazán kopogott az eső, és torzult a hang. ahogy az a valóságban is lenni szokott.
beülltem a repcsibe, és az üvegen kopogott az eső.. hattalmas :C

jah, PC-n tolom/tam....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40) BF_ÚrIsten válasza szcsaba1994 (#3) üzenetére


BF_ÚrIsten
csendes tag

:DDD Az igen..

(#41) ittakary


ittakary
nagyúr

HD-s TV-m. Sírok. Nem inkább HDTV professzor úr?

(#42) adamssss válasza wednesday (#37) üzenetére


adamssss
veterán

És melyik játékban nem voltak kezdeti bug-ok? Anno a cod is hemzsegett velük aztán jöttek a patchek, de akkor senki sem szólt értük.. Most miért?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#43) Xaels


Xaels
félisten

PS3-on még jobban lehúzták a Single-t xD [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44) Tüzi

"A legtöbb kérdésben megtaláljuk az összeesküvés, rajtaütés, terrorizmus, nukleáris és Irán szavaka"

Na már kezdődik megint a brainwash... Előbb Irakkal volt, az előtt meg Afganisztánnal... ejj ejj...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#45) wednesday válasza adamssss (#42) üzenetére


wednesday
őstag

Ott is le kéne pontozni.
De előre megadni egy olyan eseményért a több pontot, ami nem is biztos, hogy megtörténik felesleges. Sok játéknál volt ilyen, pl Cysis2-nél, de az 1-nél is talán. Nincs több patch és ezzel csáó.
Olyanra kell pontozni egy játékot, amit a jelenlegi állapotában ér, esetleg lehet reménykedni javulásban.

(#46) bunfi válasza Pollux66 (#13) üzenetére


bunfi
őstag

+1.

Ha valamiről tesztet írsz, azt általában illik LEGALÁBB egyszer végigjátszani. De inkább kétszer. Másrészt ha ez a játék agyonismételt, akkor a Call of Duty sorozat részeiről vagy a MoH-ról mit lehet írni? Kliségyűjtemény? Harmadrészt, aki ezt a játékot az egyjátékos kampány miatt veszi meg - elnézést a kifejezésért - az nem normális.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#47) po1son válasza bunfi (#46) üzenetére


po1son
addikt

aki ezt a játékot az egyjátékos kampány miatt veszi meg - elnézést a kifejezésért - az nem normális.

Ebben teljesen egyetértek.
Én a sp részét a játéknak fél óra alatt meguntam, de a multit egy darabig még nem fogom megunni ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#48) kovsol válasza burgatshow (#14) üzenetére


kovsol
titán

a single teljesen középszerű (de plusz pont neki mert a cod4 és 6 single részét nem bírtam ki a végéig !), egyszer kitoltam easy fokozaton és soha többet nem is veszem elő, már el is raktam a másik tokba a single lemezét a polcra, a másik tokban meg a multi-co-op elölmaradt (még jó hogy van egy fém és egy sima tokom is)

amúgy multiba már most beletoltam 4x annyit mint amennyi ideig kitartott a single!! és ez a 3x szerintem fel fog kúszni akár 100x re is

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#49) Vistaboy válasza Arena87 (#26) üzenetére


Vistaboy
veterán

Eredetileg én akartam róla írni, de mivel csak XBOX360 verziót kaptunk tesztelésre, így máshoz került. Viszont a multi részéhez én sem konyítok sokat, de az biztos, hogy legalább tettem volna vele egy kísérletet. Hátha lelőnek egy fél perc alatt vagy ötször, de legalább kipróbáltam volna.

Viszont én egyelőre nem adok ennyi pénzt ezért a játékért. Így külön nem veszem meg azért, hogy tesztelhessem. :N

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#50) burgatshow válasza Vistaboy (#49) üzenetére


burgatshow
veterán

Ennek tükrében gondoltam najó, mivel még nálam a játék belenézek a multiba, de aztán gyorsan kedvem is szegte.

Mi a pöcsömnek kell regisztrálni ahhoz, hogy multizzak? Oldják meg. Nem, nem fogom felhasználni a kapott kódot a játék dobozából mert tesztjáték.

Úgyhogy köszönöm ennyi volt, eskü megpróbáltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.