Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sittes79


sittes79
addikt

Az összes "haragos játékos" lemakkolhat tövig...ezmiez? írjanak játékot azt azzal azt csinálnak amit akarnak...én meg a ferrárit bojkottálom, mert a kárpit nem limuzin sz.marha bőrből készült. ennyi faszt... :W

[ Szerkesztve ]

(#2) ProEvoFan válasza sittes79 (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

elő kell rendelni, és kész ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) adamssss


adamssss
veterán

Miért nem rendelik elő, ha ez nekik annyira fontos...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4) LackoMester válasza sittes79 (#1) üzenetére


LackoMester
addikt

Nagyon értelmes írás, büszke lehetsz magadra. :U

más
Egy részt igazat adok a nemtetszésüket kifejező játékosoknak, másrészt nem. Szóval vannak akik nem engedhetik meg maguknak, h. előrendelésben vegyenek játékot, úgy, h. ki sem próbálják, + egy limitált kiadás általában drágább mint az alap. Azért műmájerság is jelentkezik pár haragos emberkénél. :DDD
A kiadót is megértem, csak eladni akar, egy ilyan kapitalista világban élünk. No limit . ;)

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#5) Neoteric válasza sittes79 (#1) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát szerintem részben van benne igazság.
Szerintem az lenne a megoldás, hogy a sima Limited Edition csak a Back to Karkand-ot tartalmazza, ez a warfare pack meg adjon még fegyvereket is a mapok mellé, de ne olyat amit később pénzért lehet megvenni, hanem amiket néhány óra játékkal bárki megkaphatna, ahogy volt tavaly a BC2-nél is.
Ez a pénzért fegyverek dolog meg remélem csak vicc, mert ha teljesítmény is más lesz a külsőn kívül az egyes fegyvereknél, akkor nagyon megfogja mérgezni a multi játékot.

PSN: ne0teric_sAN

(#6) nofi


nofi
őstag

Teljesen jogos a felháborodás, mert pl. a hazai előrendelői akcióknál ezt a verziót nem is láttam... 576-nál póló meg COD-os kupon, haggyá' má! :C

Xbox GT: nozsolt

(#7) deter


deter
aktív tag

Nem értem mi ezzel a probléma? Nagyon helyes ez az új tendencia, hogy előrendelők kapnak extra dolgokat. Steamen is kezd szokássá válni. Ugyanis aki előrendel, megelőlegezi a bizalmat a játék felé. A kiadó pedig így honorálja. Másfelől, az előrendelők premier áron veszik a játékot.

kabalthenbk:

Megfogod kapni itthon is az extrákat. Majd lesz plusz matrica a számlán.

[ Szerkesztve ]

(#8) sittes79 válasza LackoMester (#4) üzenetére


sittes79
addikt

köszi a dícséretet büszke is vagyok...puszi

jaj most látom mw baráti kör...így mindent értek..Nagymagyar ill. megyer barátom..

[ Szerkesztve ]

(#9) LackoMester válasza sittes79 (#8) üzenetére


LackoMester
addikt

no comment :W

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#10) sittes79 válasza LackoMester (#9) üzenetére


sittes79
addikt

still loving you...

(#11) fahrii


fahrii
őstag

Én bizony annyira előrendelem amennyire csak elő lehet valamit, a BC2vel is így tettem, már alig várom *.*

(#12) netjox13 válasza Neoteric (#5) üzenetére


netjox13
csendes tag

Egyetértek :K

(#13) Gyula84


Gyula84
veterán

Jogos a felháborodás, miért nem mindjárt tactical nuket adnak pluszba :D jóbb fegyver nagyobb előny, mert csak több a pénzed :U meg nem veszel látatlanba :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#14) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

muszáj valamin mindíg háborogni...

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#15) nofi válasza deter (#7) üzenetére


nofi
őstag

Ilyennel még nem találkoztam és fura is lenne, mert itthon nem "Physical Warfare Pack"-ot rendelhetsz elő, más is a doboz, stb. :F
Én biztos ami biztos game-ről rendelem...

Xbox GT: nozsolt

(#16) Frostee


Frostee
csendes tag

Itt a válasz a legtöbb "bajra":
http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/06/13/physical-warfare-pack-and-back-to-karkand-questions-answered.aspx

(Személy szerint tök mind1 h kapok-e + 3 fegyvert (akár ingyen, akár nem), mert ha hozzászoksz a pl.: kedvencedhez (M4A1 :) ) akkor azzal is tudod irtani a népet...)

(#17) whatever


whatever
aktív tag

már megint ezek a bojkottáló barmok.. a left 4 dead 2-nél a valve meghívta a bojkott vezetőit egy fizetett utazásra a stúdióba, hogy meggyőzzék őket hogy mégis jó a játék, azóta ilyen túrákra áhítoznak egyesek és kezdik ezeket a lejárató kampányokat..
bár itt azon se csodálkoznék ha egy activision közeli emberke lenne a szószólójuk, egy battlefield játékban shotgun ammon így kiakadni, hát fáj a seggem az ilyenektől.

(#18) Kashim válasza LackoMester (#4) üzenetére


Kashim
őstag

Semmivel nem drágább az előrendelt limited edition példány, mint a sima. Ugyanúgy ahogy a BC2-nél sem volt az. Főleg, hogy megjelenésig más változatot nem is tudsz előrendelni. Az a vicc, hogy például a BC2 esetén napokkal a megjelenés előtt is lehetett kapni, addigra pedig már simán lehetett bétázni és bőven látszott milyen lesz a végleges, tehát nem zsákbamacska volt. Ezért is nem értem a felháborodást. Jelen pillanatban ez az egyetlen játék amire azt mondom, hogy nyugodt szívvel befizetnék előre is, (valószínű az is lesz) mert a videók alapján részben a BC2-re épít, de még annál is durvább az egész.
Akinek kellenek a bónusz fegyverek és az ingyen dlc, rendelje elő, tisztelje meg a fejlesztőket a bizalmával. Többiek meg várják ki a megjelenést, aztán győződjenek meg a saját szemükkel, de ne sírjanak meg panaszkodjanak...

gabipaci
Ugyanazt kapod, csak néhol máshogy hívják, mire kijön ugyanaz lesz, ebben biztos vagyok, szóval nyugalom.

[ Szerkesztve ]

(#19) deter


deter
aktív tag

Egyébként jut eszembe, E3-on demózott multiplayerhez FullHD-ban (nyilván magas beállításokon) GTX 580 SLI kellett. Nem tudom, hogy volt e már az előzetes a gamepod hasábjain, de íme [link]

whatever

Azért L4D2-vel kapcsolatos felháborodás teljesen jogos volt. Ugyanis úgy volt meghirdetve az első rész, hogy későbbiekben jelentősen bővül a tartalom. Sőt megkockáztatom, hogy az eredeti koncepció az volt, hogy amit második rész tartalmazott, azt az első rész kapta volna eredetileg DLC formájában.

[ Szerkesztve ]

(#20) LackoMester válasza sittes79 (#8) üzenetére


LackoMester
addikt

Mi a gondod? Ha kötözködni szeretnél, itt nemdivat, szóval pattany le rólam. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21) gabipaci


gabipaci
addikt

Én kb másfél hónapja megvettem, kifizettem eastore-on. 50euro volt, tudtam hogy sokka olcsobb is lesz, de ott akartam lenni az ˝első sorban˝ . Akkor csak a back to karkand volt igérve, tehat ez teljesen más? Jól becumiztam ....

Logitech hardware tester

(#22) gabipaci válasza Kashim (#18) üzenetére


gabipaci
addikt

És itta lényeg: tisztelje meg a fejlesztőket a bizalmával! :R

szerk: na, mindjárt egy activision közeli feljelent hsz gyüjtögetésért....

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#23) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Szép :-/
Én boltban szándékszom megvenni ...és marad a bolti csomagos fegyverkészlet :)

3 év múlva lesz belőle olyan verzió mint a bf2 ből...a 4 lemezes fullpack 1990 hufért :C .... mondjuk addígra elég kevés embert fog érdekelni ...

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#24) nofi válasza Kashim (#18) üzenetére


nofi
őstag

Szerintem nem teljesen érted a hezitálásomat :U Tudom, hogy nem drágább, csak itthon az "előrendelés" úgy működik, hogy megjelenés napján a sima játékverziót kapod, mondjuk egy ezressel olcsóbban, talán hozzá valami hülyeséget (lsd. póló). De ez szerintem rohadtul nem az a verzió, amit mondjuk a Game.co.uk -ről előrendelés miatt kapsz.
Látom megy a szokásos műbalhé a fórumon - hozzáfűzném, nem kötözködésből írom, csak én így tudom, lehet rosszul :B

Xbox GT: nozsolt

(#25) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Sok gyökszi:O
Ezek hülyék elő kell rendelni és kész, ez egy olyan játék:D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#26) anulu válasza deter (#19) üzenetére


anulu
félisten

ezt a graf kártya igényt szomorúan olvasom, mert 22-es monitor mellé jelenleg a költségvetésembe nem fér bele egy új VGA. remélem, azért 8800GTX-el se 800x600 lesz a max, amit ki tudok csiholni belőle :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#27) sittes79 válasza LackoMester (#20) üzenetére


sittes79
addikt

Nekem van gondom? a hírt kell kommentelni és nem a másik kommentjét drága barátom...én így reagáltam...ha nem tetszik írj privit és megdumáljuk...de így ne is haragudj...részemről lezárva.(és pattanj a helyes szó) ;]

On: könyörgöm nem atombombát adnak plusz fegyverként..és igen aki bizalmat szavaz a játéknak...szinte látatlanul és előrendeli az kapjon már valamit, ami persze nem mw3 kupon kéne legyen.

(#28) D1Rect válasza sittes79 (#27) üzenetére


D1Rect
félisten

(#29) sittes79 válasza D1Rect (#28) üzenetére


sittes79
addikt

De ráértek munka helyett ezzel foglalkozni... :R :R

Nem haragszol ugye? gondolom igen, ha még mindig emlékszel erre...én el is felejtettem... :)

[ Szerkesztve ]

(#30) nemethati


nemethati
senior tag

Tipikus: ha valami alapból fizetős az pfúj és csíter aki leöl, aki előrendel/fizet az extrákért az meg pénzes geci rohadjon meg és felborítja az amúgy tökéletesen kiegyensúlyozott játékot :))

[ Szerkesztve ]

(#31) Kashim válasza nofi (#24) üzenetére


Kashim
őstag

Szerintem ugyanazt kapod, egy változat lesz megjelenéskor, nem fognak a magyar piac miatt különcködni, de nyugodtan előrendelheted Angliából, ha nem vagy benne biztos, még olcsóbban is megúszod. Plusz úgy emlékszem például CDGalaxison hetekkel később is lehetett Limited Edition-t kapni a BC2-ből, mert maradt annyi raktáron.
Én az esetek 90%-ban digitálisan szoktam venni a játékokat szóval nem érint milyen csomagolásban jön. Csak letöltöm és játszok. Eleve hozzánk mindent délelőtt hoznak szállítással, és meló miatt nem vagyok otthon, így megspórolok egy görcsölést azon hogy ki veszi át. Mondjuk most, hogy eladtam a gépet és ikszbox lett belőle, lehet marad a görcsölés...

(#32) Neoteric válasza nofi (#24) üzenetére


Neoteric
addikt

Itthon is lehet kapni Limited Edtion-t, egyedül a Physical Warfare-t nem, mert azt csak az Egyesült királyságban van. Ha előrendeled ott, te is megkapod postával együtt 10 rongyért.

gabipaci: Nem cumiztál be semmit, mert ezeket az extrákat csak a dobozos verzióval lehet megkapni, amit te nem preferálsz.. így ha most vennéd meg EA Storeból, akkor is csak a Back to Karkand-ot kapnád, ugyanúgy 50 júróért.

PSN: ne0teric_sAN

(#33) LackoMester válasza sittes79 (#27) üzenetére


LackoMester
addikt

ment.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#34) nofi válasza Neoteric (#32) üzenetére


nofi
őstag

Akkor mi a különbség a kettő között? Tudtommal: "Battlefield 3 Limited Edition: Physical Warfare Pack" a neve. A Physical Warfare-hez kapsz DLC-t, fegyvereket. Idehaza senkinél nem láttam, hogy ezt hirdetnék :U

Xbox GT: nozsolt

(#35) Blase19


Blase19
tag

És honnan tudják, hogy bármiféle előnyt jelenthetnek az új fegyverek. A pályát még valahol megértem, de nem hiszem hogy emiatt ekkora balhét kéne csapni. Ha ennyire fáj nekik rendeljék ők is elő.

(#36) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Igen pont ez a lenyeg, es a baj ezzel, hogy ezt a Physical packot csak az UK-ba lehet kapni 2 bolthalozat tagjainal. nagyon gaz lesz ha oda jutunk a jatekokkal, hogy boltonkent eltero exkluziv content lesz, remelem lehet majd mashol is kapni ezt a csomagot. :W

(#37) Gude


Gude
senior tag

Előrendeltem szóval nincs gond ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#38) Neoteric válasza nofi (#34) üzenetére


Neoteric
addikt

Kétféle Limited Edition van perpill, egyik a sima, ami csak a Back to Karkand-ot tartalmazza és ezt megkapod szinte bármelyik nagyobb külföldi vagy hazai boltban, illetve digitálisan is.
A másik meg ez a Physical Warfare cucc, ami tartalmaz pár extra fegyvert és kiegészítőt a Back to Karkandon kívül és csak dobozos verzióban érhető el néhány brit áruházban.

Szerintem semmi vagy csak nagyon minimális különbség lesz az extra fegyvereknél, mint kb volt BC2-es a Specact kitnél. Akinek meg ennyire kell az a pár fegyver, mert azt hiszi attól lesz majd a pubszerverek császára az rendelje meg itt és megoldódik minden problémája.

PSN: ne0teric_sAN

(#39) HS 2142 válasza Jarlaxle (#36) üzenetére


HS 2142
őstag

Egyelőre csak annyi történt, hogy azok a bolthálózatok az UK-ban, akikkel már letárgyalták attól hamarabb kiszivárogtak az infók, de ez nem jelenti azt, hogy csak tőlük lehet majd megkapni az extra tartalmakat, viszont tőlük már biztosan. [link]

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#40) nofi válasza Neoteric (#38) üzenetére


nofi
őstag

Így már világos, csak szerintem nagyon nem volt egyértelmű a hazai előrendeléseknél. Köszi a felvilágosítást ;)

Xbox GT: nozsolt

(#41) Kaiku válasza Gude (#37) üzenetére


Kaiku
senior tag

szia.

És hol? itthon?

(#42) Xaels


Xaels
félisten

Hogy a ["F" - betűs szó] már a sok kis elkényeztetett rinyagépbe. Manapság nincs olyan játék aminél nem kezd el valamelyik bojkottot hirdetni mert a csúnya fejlesztők/kiadók nem azt csinálják amit ő akar... Hát banyek, ha ennyire zavarja őket rendeljék elő, lesz még open beta is megjelenés előtt nem muszáj zsákbamacskát venni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#43) #41133696 válasza gabipaci (#21) üzenetére


#41133696
törölt tag

Én is megveszem, de megérte 13200 Ft nyi pénzmagot kiadni amikor Cdgalaxisban 8900 Ft ? :F

(#44) #41133696 válasza Neoteric (#32) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ehh , akkor mégiscsak hiszen nem jár hozzá a plusz tartalom.

[ Szerkesztve ]

(#45) djculture


djculture
félisten

"Pénzt tehát egyelőre még NE küldjön, hiszen a megjelenés dátuma illetve a várható ár is változhat még."
Thehát a cdgalxis ár se biztos meg még semmi se,elvileg egy fém diszdoboz jár a gyüjtőihez ott.Előrendelni meg még nem lehet csak értesitést kérni ha már lehet.Én is kértem értesítést ez a játék kell mindenképp.

[ Szerkesztve ]

(#46) #41133696 válasza djculture (#45) üzenetére


#41133696
törölt tag

POntosan, de az előrendelési sorrend számíthat. Nekem meg kell a fém díszdoboz :K

(#47) djculture válasza #41133696 (#46) üzenetére


djculture
félisten

Esetleges szűkös darabszám érkezése esetén a játék gyűjtői kiadását csak előjegyzőink között fogjuk kiszolgálni, a tényleges, konkrét megrendelések leadásának sorrendjében (tehát ekkor nem az előjegyzések sorrendje számít.)

(#48) Prison85


Prison85
senior tag

Én támogatom az ötletet! Akik előrendelnek kapjanak előnyt azokkal szemben, akik 1,5 évvel később megveszik 2.500Ft-ért. BF2142-nél is volt ilyen: extra csomagban extra pályák és egy extra fegyver. Az 1.51-es patchnél (megjelenés után 5évvel (!))a pályákat elérhetővé tették mindenkinek, de az extra Scar nagyon ritka cucc! Jól sebez, pontos és feláll az ember szőre a hátán, amikor meghallja a hangját. BC2-nél hiába vettem meg a Limited-et... Annyi előnyöm volt, hogy néhány szarságért nem kellett 2-3 órát játszanom, de idővel bárki unlocokhatta. BF3-nál igenis legyenek ismét kiváltságok a LimitedEdition vásárlóinak!

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#49) D1Rect válasza #41133696 (#43) üzenetére


D1Rect
félisten

Neki a CD Galaxis messze van. ;)

(#50) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Battlefield 3 'Physical Warfare Pack' nem csak digitális változatban érhető el?

Amúgy meg nincs nem kell meglepődni , minden játéknál adnak extrákat az előrendelőknek.
Nálunk a sima meg a limited egy árban van szóval nincs miről beszélni.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.