Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Jól sikerültek a pályák, bár már túlzottan sok a fedezék és az annak használható házak száma 64 főhöz, szerintem.

(#2) KAMELOT válasza Recon666 (#1) üzenetére


KAMELOT
titán

Nagyon jók lettek a pályák!!! Szépen ki van dolgozva minden. És nagyon is jó ,hogy sok a fedezék így nem olyan könnyű kilőni az ellenséget. :) :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#3) Recon666 válasza KAMELOT (#2) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Az biztos, de elférne simán 96 ember is a Karkand pályán, fölég, ahány respawn pont van, de így sincs ok panaszra. :K

[ Szerkesztve ]

(#4) Bcy+


Bcy+
tag

MIkor jön a Back to El Alamein ? :DDD

||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||

(#5) Sontir Fel válasza Bcy+ (#4) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Na az lenne am a tuti, egy bf42 remake. Nekem uj palyak se kellenek, csak a regi jatek kapjon frossbite 2t es battlelogot :DD

Amugy nagyon jok a palyak, tetszik hogy rengeteg eouletbe be lehet menni, es jo a rombolhatosag.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#6) Dumbass


Dumbass
csendes tag

Pofás lett a remake ,nem is akárhogy. :R

"Home Is Now Behind You, The World Is Ahead"-Gandalf the Grey

(#7) desk


desk
csendes tag

Hi! Már lehet kapni a Back to Karkand kieget???Hol?

(#8) iBlast


iBlast
aktív tag

nagyon komoly lett :)) alig várom már, hogy meg legyen az új vasam és tolhassam

(#9) Gude


Gude
senior tag

Nem okoztak csalódást ! :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#10) pmheros


pmheros
senior tag

Karkand -ból nekem hiányzik a homokvihar

nem vagyok tökéletes

(#11) superTibcsi válasza pmheros (#10) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

Megelőztél, én is pont ezt akartam írni. :DDD

Under construction!!!

(#13) sittes79


sittes79
addikt

+1 zsírosak lettek a mapok..igaz, hogy konzolon néha úgy ézem magam, mint egy szellem városban :) PC-én 64 fej azért sokkal jobb...

[ Szerkesztve ]

(#14) szebev


szebev
senior tag

Sziasztok!

Segitseg kellene! Letoltottem a B2K dlc-t xboxra, de csak ugy tudok jatszani ha baratra rajoinolok,siman belepni nem tudok. Ezert le szeretnem torolni es ujra le akarom tolteni,de nem tom hogy honnan kell letorolni! Elore is koszi !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#15) sittes79 válasza szebev (#14) üzenetére


sittes79
addikt

Nyomjad a server browserben és ne a quick meccset!!!

Újra letölteni a store-ból tudod a játékon belül.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#16) #41133696 válasza Recon666 (#1) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azt leszámítva, hogy karkandra nem igen lehet ráismerni. Ettől függetlenül tényleg jó lett. Ami a fegyvereket illeti, az 5 sqdm, egy oltári nagy szívás, így akarják erőltetni az agyament , és a tömegek által nélkülözött és egyébként minden értelem nélküli játék módjukat. BC2-ben sem nagyon játszottak vele, bf 3 -ba bele sem kellett volna tenni.

(#17) Xaels válasza #41133696 (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Én bár nem játszottam sokat BF2-vel azért ráismertem Karkand-ra helyenként. Bár lehet csak azért mert nekem nem égett bele a tudatomba az eredeti változat :DDD

SQDM nem rossz játékmód, de kifejezetten olyan aminek jobb nem nekikezdeni ha nincs ki a Squad. Meg ugye a pályák nagy részéből semmit nem kapsz alatta.

Az Assignments rendszer amúgy nekem sem jön be. Vannak olyan feltételek amik nekem biztos kimaradnak, de a tapasztalatom az, hogy azok a fegyverek sem jobbak mint az alapok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) zz top


zz top
tag

Hát nem tudom. Nincs meg a játék, és nem is lesz szerintem, kinőttem már ebből. Viszont a régivel sokat játszottam. (BF2)
Nekem a videók alapján nem tűnnek szebbnek a pályák, max másnak. Sőt, néha inkább azt érzem hogy ez is ilyen csilli villi crysis szerű valami lett, úgy néz ki mintha valami paradicsomban háborúznál, minden túl színes, túl szép, nekem egyátalán nem tűnik életszerűnek. Pl. ott van a Karkand-os pálya, hová tűnt a sivatagot, vagy sivatagi vihart idéző sárgás égbolt? Itt minden csillog-villog, makulátlan kék ég, túlzóan kék víz, stb., stb.
Olyan lett mint a BC2, legalább is így hirtelen ez az első benyomásom.

Ja, látom közben a kommentekben hogy már mások is hiányolták a sivatagi vihart.
Na, mindegy is, egyébként biztos jó, bár én valószínűleg nem fogom az időmet pazarolni rá, főleg nem multiplayerben, éjjel-nappal ezzel játszó tizenévesekkel kergetőzve.

[ Szerkesztve ]

(#19) iBlast válasza KAMELOT (#2) üzenetére


iBlast
aktív tag

muhahaha ;]

(#20) #41133696 válasza Xaels (#17) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ami érdekes még - és ezt nem láttam a videkben - hogy BF2-ben fellehetett robbantani a hidakat C4 -el, wake -en próbáltam, nem sikerült, így szerintem nem lehet. Karkandon meg nem próbáltam :)

Amúgy Wake BF2 -ben a kedvencem volt, itt elsőnek nem tetszett, de most már egyre jobban megszeretem :)

(#21) Xaels válasza #41133696 (#20) üzenetére


Xaels
félisten

Passzolom. Valószínűleg nem lehet. Seine-n is milyen csúnya dolog lenne ha a hidakat le lehetne rombolni :DDD

Amúgy nekem valahogy nem jönnek át a Karkand-os pályák. Megkaptam ma Karkand-on amikor szóvá mertem tenni egy INF. Only szerveren, hogy mindenki kempel erre elküldtek, hogy menjek COD-ni... :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) theniel


theniel
aktív tag

Sziasztok!
megvettem a kiegészítést, de nem tudok játszani.

Aktiváltam a termékkódot ami a cd dobozban volt.
Kiírta, hogy felhasználtam, aztán beléptem a játékba, ha rámegyek a karkandos map-okra akkor kiírja, hogy vegyem meg a játékot.
Dehát már megvettem és aktiváltam.
MI a titka, hogy menjen?

Köszi a segítséget!

(#23) Xaels válasza theniel (#22) üzenetére


Xaels
félisten

Egyeseknek segít ha újraindítja az Origin-t és a BattleLog-ba is újra belép(kijelentkezés majd újra bejelentkezés)

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) #41133696 válasza Xaels (#21) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja engem meg kirúgtak M320-ért, mert az admin szerint noobtoob...

Kinem állhatom az M320-at mert ugye akkor nincs medikit... nade a DICE észlényei a csodálatos Assignments rendszerükben kötelezővé tették egyes unlockokhoz.

Ami engem illet ezzel az Assigments rendszerrel totálisan kivagyok... elmennek ezek a fenébe... még így is tisztára felidegesít, hogy nekem Limited Edition-öm van, nem külön vettem meg a DLC-t mint sokan, de így is megfogadtam, hogy a következő DLC-éjüket maximum csak azután veszem meg, ha meggyőzödtem róla, hogy ilyen stat rontó kényszer követelmények nincsenek benne. Ne okoskodjanak már nekem... Az alapjájékban nem volt ilyen rendszer, minek akarnak újítani, ráadásul ilyen baromságokkal. Személy szerint nem csak az SQDM-et utálom, hanem valamennyi RUSH módjukat is. BC2 -ben sem RUSH-oltam, itt is kemény 3 MCOM-nál tartok. Majd lehet haveromra bízom, hogy csinálja meg. Úgy igazából nekem csak CQ aztán kész.

(#25) theniel válasza Xaels (#23) üzenetére


theniel
aktív tag

Köszi a tippet!
Működik!

Nagyon játék!!!! :D

(#26) sittes79 válasza zz top (#18) üzenetére


sittes79
addikt

Köszönjük Emese! ;]

(#27) Xaels válasza #41133696 (#24) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen a NoobTube(M320) :DDD -as Assignment nekem sem lesz meg, mert nem szeretem használni. A hajam szoktam tépni amikor fel veszem valakinek a kitjét, hogy gyógyítsak azt előkerül az a sz@r...

Rush-ot néha szoktam játszani, de 10MCOM élesítés nem könnyű. Pláne ha egyedül játszik az ember. Bár én is inkább CQ-ban érzem jól magam és ha nincs kivel játszani akkor egy Inf Only vagy City Maps szervert szemelek ki. Egyik kedvenc pályám Seine Crossing ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Nagyon jól sikerültek a pályák..le a kalappal + 64 fővel állati izgalmas és itt ott még reális is...ugye érdekes rátával lehet túlélni (közelít néha a 0 felé :) ) egy aknavető+géppuska tűzet még úgy is ,hogy házak között rohan az ember....

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#29) theniel


theniel
aktív tag

Márcsak egy normális vga-t kéne piacra dobni ami olyan sebességgel vinné, hogy még élvezni is lehetne ezt a játékot, mert gtx 580-assal egy tragédia.

(#30) Xaels válasza theniel (#29) üzenetére


Xaels
félisten

Mi az élvezhető sebesség? 125-250fps? ;] Nem azért de megmondták a kiadás előtt, hogy ULTRA beállítások mellett GTX580SLI kell a stabil 60 képkocka/másodperchez FullHD(1920x1080)-as felbontásban. Amúgy meg ha egy kicsit lejjebb ad az ember. Nem küld rá mindent feleslegesen akkor simán elérhető az élvezhető sebesség és csak minimálisan(talán észre sem lehet venni) lesz "csúnyább"...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31) theniel válasza Xaels (#30) üzenetére


theniel
aktív tag

Szerintem nem szabad 90 fps alá esnie, és akkor már lehet multiplayerben játszani. Persze ultra beállítások mellett. Ha nem rakom rá a képjavítókat tönkremegy a szemem.
Nekem az 580-al leesik 45 re is néha , átlag 60. Szóval játszhatatlan.
Ezek szerint szekrénybe vele és majd egy év múlva talán jönnek az új gyorsabb karik :D

Ami még érdekes:

590: [link]
580: [link]

Tehát nvidia szerint az 590 es kártya 1 fps-el lassabb az 580 asnál 1920*1080 felbontáson ultrában.
Ez elvette a kedvem attól, hogy 590-re váltsak.

temető
A játék tényleg nagyon jó, csak még várni kell a hardverekre sajnos.
(Mondjuk , ha field of view -t 90-re rakom akkor egész játszató lesz, csak akkor meg annyira torzul a kép, hogy belefájdul a szemem.)

[ Szerkesztve ]

(#32) Xaels válasza theniel (#31) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor még várhatsz szerintem majd 2 évet is ;] , ha nem akarsz 2GPU-s megoldást. Amúgy megsúgom neked, hogy ez a játék már bőven játszható min40fps-el is(avg60 max80-90).

[link] itt van az én eredményem eddig és én 6970-el játszom elég sok minden ULTRA-n van, kivéve az élsimítást, a BLUR meg a HBAO agyrémeket.

Az 590 meg egy elb@szott kártya lett, az nem mérvadó. Inkább egy 580SLI ha már sok pénze van az embernek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33) theniel válasza Xaels (#32) üzenetére


theniel
aktív tag

Nem tudom, most már low-ban játszok, de még mindig akadozik.
Belefájdul a fejem olyan rossz a kép.
A battlefield 2 nél annó vettem egy 30 ezer ft-os 6600 gt-t és vitte mint a szél.
Most meg vettem egy 160 000.- ft-os kártyát és akad és belefájdul a fejem, annyira darabos az egész.
Az fps feljebb ment , ahogy leraktam low-ra, de még mindig akadozós és nem folyamatos és normális sebességű a játék, mint pl a battlefield2.
Szóval azzal sem nyerek sokat, ha lerakom low-ra mert akkor is akadozósnak tűnik késése van és nem reális és nem közvetlen. Egyszóval zavaró.
Lehet , hogy nem szereti az 1680*1050 felbontást?
Vagy a 60Hz-es monitort?
Eddigi játékok elvoltak vele.

(#34) #41133696 válasza theniel (#33) üzenetére


#41133696
törölt tag

1680 x 1050 -en játszok, 6580-el és gyönyörűen fut, High-on. Jobban fut mint a Red Orchestra 2 , ami azért lol :D

(#35) theniel válasza #41133696 (#34) üzenetére


theniel
aktív tag

jó neked

Úgy érted 6850-el?

na, holnap veszek egy olyat és megnézem milyen.
Ha jobban viszi mint a GTX 580 as akkor miért ne?

[ Szerkesztve ]

(#36) Xaels válasza theniel (#33) üzenetére


Xaels
félisten

Hát ha annyira akad akkor ott vagy "User Error" van vagy valami nem tiszta. Drivert frissítettél? Rendszer naprakész?

Elcserélem én veled az 580-at 6970-re :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37) #41133696 válasza theniel (#35) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen. Ja , és 50 alatt megvan a kártya :)

(#38) theniel válasza Xaels (#36) üzenetére


theniel
aktív tag

Valószínű újra rakom a windowst, meg a bf3-at.
Áttesztelem a procit , ramot, videókártyát.
Aztán, ha azután sem stabil a játékélmény (amit biztosra veszek) akkor nincs mit tenni.

Ahogy rakosgattam vissza mediumra és low-ra az fps-ek mentek feljebb, de ugyanolyan zavaró volt a szememnek a játék, mint ultrában sőt még jobban.
Lehet, hogy nem a kártyával van a baj, hanem a játék van úgy megírva hogy nem valós időben fut. Kicsit csaltak a háttérben zajló mozgások sebességével és az összkép nem reális hatást kelt és szemnek és az agynak nagyon fárasztó mert korrigálnia kell a különbséget, hogy hasonlítson az élethűhöz. Talán a konzolra így tudták lebutítani nem tudom.
De ahogy utánanézek nincs megoldás:

[link]
vagy
[link]

ezek GTX 580 SLI konfigok bf3-al és 60 fps en viszi meg alatta viszi, (nekem ennél több az 1 db 3GB-os 580-al az fps és a játékélmény is jobb, igaz 1680*1050 en játszok)

Szóval nekem van a saját tapasztalatom, hogy nálam nem kielégítő.
Mások által készített videókon látom , hogy sli-ben még rosszabb.
Az nvidia honlapon leírjak, hogy sli-vel adott esetben lassabb.

Az 1.2-es opel corsa-val 230-al mentem című bekiabálások sajnos nem oldják meg a helyzetet.

(#39) Xaels válasza theniel (#38) üzenetére


Xaels
félisten

Nem igazán értem mi a problémád. A játékkal nincs semmi gond 1-2 bugot meg a sok egysíkúan gondolkodó játékost leszámítva. A FOV-ot állítsd vissza 75-re, HBAO-t meg BLUR-t kapcsold ki. Esetleg nézd meg nehogy a monitorod véletlen 60Hz alatt menjen.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40) theniel válasza Xaels (#39) üzenetére


theniel
aktív tag

Én nem fogok semmit visszavenni ,azért vettem ilyen krvadrága kártyát, hogy fullon játszhassak.

Végül az igaz, hogy ahhoz képest, hogy milyen új játék egész hibamentes.
Bajom nincs vele, csak annyi a tapasztalatom, hogy kevés hozzá az 580 GTX.
Nem kell már sokat várni, jön a 7970-es már jövő héten, és akkor elválik, hogy javul-e a játékélmény egy erősebb kártyával vagy sem. Ahogy elnézem sokkal erősebb lesz az 580-asnál szóval ott már látni kell a javulást. Ha az sem javít akkor viszont a játék működik így és nincs mit tenni.

[ Szerkesztve ]

(#41) Xaels válasza theniel (#40) üzenetére


Xaels
félisten

De mondom, ezt meg mondták a megjelenés előtt, hogy ahhoz, hogy mindent csutkára fullra kapcsoljon az ember ahhoz 580SLI kell, illetve ott volt az Open BETA ahol ki lehetett próbálni, nem értem miért vagy meglepődve.

Amúgy meg a HBAO meg a BLUR csak zavaró tényezők multiban és semmit nem veszít a játék látványban ha ezeket kikapcsolod csak nem fogja elmosni a perifériában levő dolgokat és kevésbé fogják kisütni a szemed a fények. ULtra és High beállítások között meg szinte semmi különbséget nem lehet látni csak ha nagyítóval keresed. Persze ha csökött módon ragaszkodsz hozzájuk akkor még várnod kell vagy még mélyebben be kell nyúlnod a zsebedbe.

Én is emiatt a játék miatt spóroltam ki a 6970-esre a pénzt és még ezt sem boltban vettem, de eleve úgy álltam hozzá, hogy tudtam nem fog minden ULTRAN menni.

Ha mikrolaggod van azt okozhatja driver gond is és egyes játékok erre kifejezetten érzékenyek. BF3 is elég rosszul indult ilyen tekintetben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42) theniel válasza Xaels (#41) üzenetére


theniel
aktív tag

Igen mondják az sli-t , de nem hiszek benne.
youtube videók alapján nem látok semmi gyorsulást, sőt még lassabb is , mint nálam.
MOndjuk én 1680*1050-ben játszok és nekem 3Gb-os a karim.

Amúgy kitöröltem pár megmarad ati driver foszlányt a gépből és jobb lett a játék.

Még mindig vannak helyek, ahol kicsit belassul, de most már játszható. Átlag 60 fps ultrában, az élsimítást 2x-esre visszavettem 4x-esről. A legrosszabb a 45 fps, de az ritkán.
v-sync-et meg rányomtam és így szép folyamatos a kép is.

Akárhogy is, nagyon jó lett a BF3. Idővel meg majd jönnek még erősebb kártyák és aki igényli és van zsetonja az még fokozhatja a játékélményt.

(#43) deicide válasza theniel (#38) üzenetére


deicide
veterán

SLI-vel biztosan nem lassabb, mint 1db 580-al, visszaraktam a játékot próbaképpen, 2560x1440-ben is tud 45-70 fps-t helyszíntől függően. Lehet, hogy amikor nVidiánál mértek, még nem volt működő SLI profil.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#44) theniel válasza deicide (#43) üzenetére


theniel
aktív tag

1680*1050-ben 8 fps-el ír többet az nvidia honlap az 590 -es javára
1920*1080-nál már 1 fps-el kevesebbet ír az 590-nek
2560*1600-nál pedig visszaelőz az 590-es és 4fps-el gyorsabb

Nem tudom, hogy azóta mit javítottak a drivereken, én 1680*1050-en játszok tehát ez alapján nyerhetnék 8 fps-t az 590-el.
De ahogy nézegettem a videókat ugyanazokon a helyeken vannak a belassulások és arányosan ugyanakkorák sli-nél és sima kártyánál is.
Én a játék 80% ában elégedett vagyok a sebességgel 60-70 között, csak az a nagy bezuhanás ne lenne amikor távolira vált és erdők meg mezők jönnek és akkor lemegy 45-re.

Megnézem, hogy visszaveszem a motion blurt meg HBAO-T és akkor mennyire zuhan be.

Szóval azért mégiscsak a játék van úgy megírva, hogy ekkora fps ingadozások előfordulhatnak.

[ Szerkesztve ]

(#45) #41133696 válasza theniel (#44) üzenetére


#41133696
törölt tag

A Motion Blur-t én például kipróbáltam multiban, és jobban zavart mint amennyire tetszett - mondjuk úgy hogy kicsit szokatlannak találtam multiban - így lényegében nekem az elejétől kezdve ki van kapcsolva.
A HBAO-t viszont csak most kapcsoltam ki két napja, azt hiszem ebben a topicban volt róla szó :DDD

(#46) theniel válasza #41133696 (#45) üzenetére


theniel
aktív tag

Én kizárólag multiban játszok.
Kikapcsoltam, játszottam vele, de sokkal jobb bekapcsolva. Fények is jobbak és engem pont, hogy nem vakítanak annyira, ha bekapcsolok mindent.
Persze, hogy zavar bekapcsolva,ha gyenge a videókártya, hiszen megfogja és lassabb meg játszatatlanabb lesz tőle. Sokkal szebb és jobb, ha be van kapcsolva, csak sajnos a kell hozzá erős videókártya.
Nekem ha minden be van kapcsolva és ultra, akkor is megfelelő a sebesség. Ahol nekem gáz van az a távoli látvány és az erdők mezők.

(#47) sittes79 válasza theniel (#33) üzenetére


sittes79
addikt

6870--full hd 35k a kártya és high-on, kis ultrával 45-55 fps

(#48) JSaN


JSaN
addikt

Nem rossz jol lemasoltak, talan az elso videonal a bf2 annyiban jobb hogy ott jobban erezni hogy a sivatagban vagy. Legalabbis nekem a sargas homokos szinvilag jobban atjon.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#49) theniel válasza sittes79 (#47) üzenetére


theniel
aktív tag

Mondjuk én előtte egy Asus ENGTX560 TI DCII/2DI/1GD5-al próbáltam.
Hát azzal aztán teljes tragédia volt. Úgy elment a kedvem a játéktól, hogy még a gépet is el akartam adni és laptopra váltani.
Aztán az 580 assal már lehet tudni, hogy lehetne jó is ez a játék egy még erősebb kártyával.
Szóval az arra jó, hogy meghozza a kedvet. Talán majd az új generációs kártyákkal gtx 790-es vagy ati 7990 -es.
Hiába tényleg nagyon hiper szuper játék.
GTX 580 3GB-al atomstabil, csak lehetne valamivel gyorsabb néhol.

[ Szerkesztve ]

(#50) Prison85 válasza zz top (#18) üzenetére


Prison85
senior tag

"Na, mindegy is, egyébként biztos jó, bár én valószínűleg nem fogom az időmet pazarolni rá, főleg nem multiplayerben, éjjel-nappal ezzel játszó tizenévesekkel kergetőzve." Nálunk pl 30 környékén van az átlagéletkor és, akkor játszunk, amikor a munka, a család és az egyéb elfoglaltságok engedik. Jobb kikapcsolódás, mint a különböző valóságsókat, latin szappanoperákat nézni főműsoridőben vagy a tóparton ülve várni a kapást süvítő szélben, -3 fokban :U

A pályák nekem tetszenek és a házakban kempelő játékosokat is ki lehet kergetni egy tankkal ;] Ami viszont nagyon nem tetszik, az az F-35-ös irányíthatósága. Eleinte még be lehetett etetni néhány SU pilótáját azzal, hogy állóra fékezted a gépet és máris üldözőből üldözött lett, de már a legtöbben ismerik az F-35 "képességeit".

Remélem kiadják a 2143-as DLC-t és Karkand után visszatér Cerbere Landing vagy Camp Gibraltar is

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.