Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hétalvó


hétalvó
addikt

gondolom serial check kell a net-hez is, vegul is ertheto es elfogadhato.
jol nez ki az uj battle.net

kene egy uj kani is akkor talan :D

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#2) Isee válasza hétalvó (#1) üzenetére


Isee
senior tag

nem kell szerintem a játék megjelenése után sokat várni a tört szerverekre világszerte.
feltéve, ha meg tudják majd őket csinálni.
de hát a mai info világban már semmi sem lehetetlen

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#3) -kdM-


-kdM-
senior tag

van egy olyan erzesem, hogy a jatek mar reg kesz van csak ezzel a szar battle-net-tel szenvednek :D

(#4) Isee válasza -kdM- (#3) üzenetére


Isee
senior tag

A Blizzardnál ezt sose lehet tudni :D
Amugy igen, én is úgy tudom, hogy a battle.net 2.0 fejlesztése miatt csúszik jövőre.
De mellette biztos csiszolnak a játékon is.
Nem is baj, addigra olcsóbbak lesznek remélem a dx11-es vga-k :D

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#5) Gondar válasza hétalvó (#1) üzenetére


Gondar
tag

Dotával ??:D

(#6) hétalvó válasza Gondar (#5) üzenetére


hétalvó
addikt

:DD

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#7) blunt


blunt
aktív tag

inkabb mar jonne a diablo 3...
:(((

(#8) tcp válasza -kdM- (#3) üzenetére


tcp
tag

ez azért így önagában nem igaz. Állítólag még mindig rengeteg munka van az egységek/fajok/lehetőségek balance-olásában, ez pedig ritka pepecs munka, még akkor is, ha nem tűnik komolynak az, hogy egy egység most 300 vagy 320 krisztályba kerüljön e, esetleg 5 pixxellel távolabbra lőjjön.

Mellesleg tök mindegy, hogy mivel szenvednek, ha megjelenik a játék, akkor a kiadónak az összes funkció fontos (legalábbis a Blizzardnak), különben rögtön menne a rinya, hogy "én csak a bnet miatt vettem, és ez a sz@r blizzard nem képes ennyi pénzért normál programot írni"

(#9) Vistaboy válasza blunt (#7) üzenetére


Vistaboy
veterán

Egyetértek.

Annyira nem izgat az SC2, mert nem szeretem a stratégiai játékokat, de a Diablo 3 miatt én is létrehoztam egy accountot a battle.net-en. Állítólag ahhoz is fog kelleni.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#10) Viktor77 válasza Vistaboy (#9) üzenetére


Viktor77
titán

Nem csak állítólag. Biztos. A közeljövőben a WoW játékosokat is átterelik.

"J. Allen Brack: Sure. Battle.net is going to be the way that all players log into Blizzard games in the future. We have optional Battle.net conversion right now, but that will be mandatory at some point in the not-too-distant future. Once we have that integration, we’ll layer the Battle.net features on top of World of Warcraft. We’re not talking about changing the way that Guilds or Friend Lists work for Battle.net; it’s more of just adding a layer of Battle.net features and community features on top of the existing game.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) Vistaboy válasza Viktor77 (#10) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akkor jól tudtam. Mindenesetre ha csak ennyi kell hozzá - ingyenes a regisztráció -, akkor ezen nem akadok fel. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.