Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Lesz abból még év végi megjelenés is.

(#2) zdanee


zdanee
őstag

Végre lehet játszani a városban is. Viszont a sztori szerint megint csak bűnözők lesznek az utcákon. Pedig annyira jó lenne egy olyan hangulatú Batman játék, mint a régi '90-es évekbeli rajzfilm, árnyékban bújócskázással, nyomozással, civilekkel, élő, működő Gothammal. Ez megint az a játék lesz, ahol minden ellenség, ami mozog. Batmannek szerintem pont nem a hentelésről kéne szólnia, arra ott a Doom-széria...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#3) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Játékmechanikában semmit sem változott. Remélem elég újítást pakolnak bele az autózáson kívül.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Az pont kapóra jön, hogy eltolták, a grafika még mindig eszméletlen, a harcrendszer apró finomításon esett át a videó alapján (bár ez olyan szintű, hogy a Sleeping Dogs átvette a free-flow rendszert a korábbi Batman játékokból, most az Arkham Knight átveszi az eszközhasználatot a Square játékából). A jármű irányítása viszont videó alapján minimum érdekes, remélem normális fizikát kap.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) #85552128


#85552128
törölt tag

Úgy látszik manapság divat elcsúsztatni legalább 2-3x a játékokat biztos ami biztos.
Csak nehogy tényleg ősz legyen belőle...

[ Szerkesztve ]

(#6) Rage47


Rage47
veterán

Ez a legjobb gameplay eddig, brutáljó lesz.

(#7) HussarF

Ebben is lesz hardware-es PhysX?

(#8) Kanczy


Kanczy
veterán

Ahogy eltörte a gyerek kezét. GET REKT NERD :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#9) oriic válasza #85552128 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha lehet ne csináljanak rendszert belőle. :D

Live-Die-Respawn

(#10) Raysen623


Raysen623
addikt

Engem ez a videó annyira meggyőzött, hogy most rakom vissza a gépemre a második részt :DDD Váróssss... :C

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) Gebriel válasza #85552128 (#5) üzenetére


Gebriel
veterán

Elcsúsztatják, de azért két remastereden már dolgoznak. Szánalmas. :(

(#12) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Fasza játék lesz, már alig várom. :)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#13) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nem tűnik rossznak 😊

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) Scholes9 válasza Scholes9 (#13) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kedvet is kaptam Batmanhez, lehúzom Steamen az Arkham City Gotyt meg az Asylum Gotyt 😄
kovy29: 😁

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15) Bjørgersson válasza Gebriel (#11) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt a mindensegit, eltoltak harom hettel a megjelenst, kozben meg dolgoznak az elozo ket resz uj generacios kiadasan. Nem tudom hogy fogok este aludni. :( :O

</sarcam> :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16) Kanczy válasza Scholes9 (#14) üzenetére


Kanczy
veterán

Én ezt két hete csináltam meg, és rájöttem, hogy mindkét játék elég rövid (harmadjára). Hat-hat óra alatt végigtoltam őket, bár az igaz, hogy elég jól ismertem már a sztorit. Még két-két óra challenge map-ezés, és túl is voltam a dolgon, míg anno szerintem NGplus-szal együtt lehetett 18 óra darabja :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#17) .LnB válasza #85552128 (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha nincsenek kész akkor csúsztatni kell, így van rendjén. Nem értem, ha valami félkészen jön ki akkor azért sírunk. Ha valamit csúsztatnak, hogy készen legyen és ne ismétlődjön meg az "ubisoft szindróma" akkor meg azért. A csúsztatás nem rossz éértem!? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) Bjørgersson válasza Kanczy (#16) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fu, akkor te nagyon siethettel, februar vegen jatszottam megint vegig az Arkham Cityt, most olyan 25 ora alatt sikerult, new game plus es challenge-ek nelkul. Igaz en sosem sietek, meg minden ki szart megnezek, osszeszedek. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19) oriic válasza .LnB (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Es mi van ha csuszik valami tobbszor, de megis felkeszen jon ki. :)

Live-Die-Respawn

(#20) .LnB válasza oriic (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor b*sszák meg! Az baj természetesen. Nagyon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) Bad Pritt válasza Kanczy (#16) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De az csak a fősztori, nem? Asylum olyan 11-12 óra mindent unlockolva a térképen, City meg Origins verdesi a 30 órát. És akkor emellett a challenge map küldik plusz a második-harmadik részhez a dlc-k.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#22) Plazmacucci válasza Gebriel (#11) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lófasz nem lesz ott remasterelve. Átültetik az új konzolra és nem butítják le a grafikát. Ennyi fog történni. Szebb nem lesz mint a PC változat.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23) #08052480 válasza Plazmacucci (#3) üzenetére


#08052480
törölt tag

Játékmechanikában semmit sem változott.

Ezen nincs semmi meglepo, egy ekkora cimnel ongol lenne gamechanger ujitasokat bevezetni es nem azt adni a vasarloknak amit varnak. Hal' istennek (allitolag) ez az utolso Batman jatekuk, barmennyire is vagany, mostanra mar eleg volt; kovetkezore jojjon valami uj.

(#24) Plazmacucci válasza #08052480 (#23) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De még az animációk és mozdulatok is ugyan azok, csak a skin és modell más. legalábbis amiket láttam a videóból.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#25) Kanczy válasza Bjørgersson (#18) üzenetére


Kanczy
veterán

Nem kifejezetten siettem, de nem álltam meg mindenért, mondjuk így :P

HáGé: Asylum-ban fősztori és a trófeák nagy része, City-ben fősztori, minden side mission, trófeák, challenge mapok.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#26) .LnB válasza Kanczy (#25) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

az a 6-6 óra elég hardcore :R

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) Bad Pritt válasza Kanczy (#25) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja hát ha nem álltál meg mindenért, akkor érthető. :D Bár a 6 óra még így is mainstream.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#28) .LnB válasza Bad Pritt (#27) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

mainstream?! :F Ez így elég fura.. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29) Bad Pritt válasza .LnB (#28) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Bocsi, hardcore akart lenni, csak beszélgettem közben mással engrish nyelven és oda ment a hardcore, ide jött a mainstream. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30) Kanczy


Kanczy
veterán

Hát... vizsgaidőszakban UV-héten ennyi fért bele ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.