Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus


Victoryus
addikt

Nagyon jó! De így abbahagyni, hát... :D

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#2) Barthezz2 válasza Victoryus (#1) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Köszi :R

Eddig mindig ilyen véget hagytam. Itt viszont ha tovább megyek, akkor 2x ennyi lett volna, annyit meg már egyben nem akartam. Lesz még csavar a történetben :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#3) e-newsee válasza Barthezz2 (#2) üzenetére


e-newsee
addikt

Kíváncsi leszek, mi lesz, ha átlépi a laszti a Line of scrimmage-et. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#4) Barthezz2 válasza e-newsee (#3) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Következő részben kiderül :)

Everybody lies.

(#5) m0h0senator válasza Barthezz2 (#4) üzenetére


m0h0senator
őstag

Egy baj volt vele, hogy kevés. ;]
Így tovább. A fogalmazás külön tetszik nagyon átjön a leíró részeknek hála. :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#6) Barthezz2 válasza m0h0senator (#5) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Köszi, igyekszem :R

Sajnos nincs mindig időm írni, így ha hosszabbakra darabolnám, még többet kellene várni.

Everybody lies.

(#7) IO.sys


IO.sys
őstag

Csak én várom így a folytatást? :))

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#8) Barthezz2 válasza IO.sys (#7) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Örülök, ha valaki várja :))
Még egyelőre várni kell, de lassan készül azért :)

Everybody lies.

(#9) e-newsee


e-newsee
addikt

Sosem ér ide az a rögbi labda.:)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#10) Barthezz2 válasza e-newsee (#9) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Előbb utóbb idefog :K

Everybody lies.

(#11) IO.sys válasza Barthezz2 (#10) üzenetére


IO.sys
őstag

Ssssssssuuhhhh...

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#12) Barthezz2 válasza IO.sys (#11) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

:DDD :DDD

Everybody lies.

(#13) Victoryus


Victoryus
addikt

Én is várom a folytatást! FElküldünk nekik egy jó kis dos vírust, mint a Függetlenség napjában :DD

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#14) Barthezz2 válasza Victoryus (#13) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem is rossz ötlet :DDD

De nem, még csak hasonló sem :N

Everybody lies.

(#15) Victoryus


Victoryus
addikt

Kíváncsi leszek, a kommunikációt hogy találtad ki, már ha egyáltalán akarnak kommunikálni. :U

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#16) Barthezz2 válasza Victoryus (#15) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Lesznek még meglepik :)

Everybody lies.

(#17) Barthezz2 válasza Barthezz2 (#16) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

5 oldal A4 eddig a következő rész nyers változata :D
Eredetileg tovább terveztem, de lehet itt megállok. Aztán hamar jön majd mégegy következő is. A héten talán többet sikerül dolgoznom vele.

Everybody lies.

(#18) IO.sys válasza Barthezz2 (#17) üzenetére


IO.sys
őstag

Ahogy a csövön kifér, aztán heti egy 5 oldalassal is beérjük. :)

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#19) Victoryus válasza Barthezz2 (#17) üzenetére


Victoryus
addikt

Király :) Várom. Ja mondjuk én is ígértem még egy folytatást.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#20) e-newsee válasza Victoryus (#19) üzenetére


e-newsee
addikt

Még egy folytatást, vagy az előző írásodnak a folytatását?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#21) Victoryus válasza e-newsee (#20) üzenetére


Victoryus
addikt

Az előzőt kéne folytatni még egy kicsit...

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#22) Barthezz2 válasza Victoryus (#21) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hajrá :K

Everybody lies.

(#23) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Chapter 4 :)

Everybody lies.

(#24) Victoryus válasza Barthezz2 (#23) üzenetére


Victoryus
addikt

Nagyon jó! Egy picit azért kötekszem, túl hamar legyártották a hajtóművet.Bár...mondjuk 3d nyomtatással ez sem kizárt, nem derült ki mennyire bonyolult. Majd visszaolvasok.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#25) Barthezz2 válasza Victoryus (#24) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Köszi :R

Valóban, az lehet kicsit gyors volt, de fogadjuk el írói szabadságnak :DDD
2040 körül lehet már menni fog az ilyen :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#26) IO.sys válasza Barthezz2 (#25) üzenetére


IO.sys
őstag

OFF!
"2040 körül lehet már menni fog az ilyen :D"

Tudom, hogy legalább félig vicc, de emellett nem tudok elmenni. Érdeklődésem és munkám miatt közel vagyok a technikához és a szociális világhoz is. Elértem abba a korba is, hogy képes vagyok érteni a régi korok embereinek felfogását, 50 éves léptékekben. Ebbe bele lehet kötni, de nem ez a lényeg. Amikor azt hallom, hogy "2019-ben miért nem megy ez automatikusan", meg "hogy nem tudja ezt valaki", "miért nem világít, miért nem jelez", mindig megpróbálom elmagyarázni, hogy elektromosság nélkül az emberiség még mindig valahol a barokk kultúra szintjén élne, globális lekapcsolás esetén rövid időn belül újra ott is találnánk magunkat. Az emberiség, ami fejlődést kitermelt tevékeny története alatt, egy végtelenül lusta és ellenálló szellemi környezetben tette. Az én szemszögemből az egész világ olyan, mintha keményen be lenne állva, csak várják a sült galambot és mindent az évszámra fognak, hogy az aktuális proletár csúcstechnika szerint ennek meg annak már automatikusnak kéne lennie, közben épphogy nem esik ki az eke vagy a pattintott kőszerszám a kezéből, a csavarhúzóról nem tudja, hogy melyik a szára és melyik a nyele, stb. Szóval ha ilyet hallok in real life, hogy "2030-ra majd biztos", eszembe jut a technikai fejlődés történelme és mindig mondom, hogy 2150-re talán.

No offense, nem ide tartozik, csak kijött, hátha lát igazságot valaki benne.

[ Szerkesztve ]

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#27) Barthezz2 válasza IO.sys (#26) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Azért nem egészen egyről beszélünk.

Bár nyilván azt kicsit benéztem, hogy mennyi idő alatt készült el, ez tény.

De a jelenlegi technológiát figyelembe véve, az, hogy 20 év múlva, közel kész tervek alapján legyártsanak valamit 2 nap alatt, az szerintem nem lesz lehetetlen. De azt igazából egyikünk sem tudja, mi lesz 20 év múlva, ez egy sci-fi novella akarna lenni, szerintem belefér, hogy megcsinálták. :)

Egyébként értem mit mondasz, én is tapasztalom, de a fenti kijelentésem nem ebbe tartozott, csupán egy kisebb írói tévedésem vicces elkendőzése volt inkább :)

Everybody lies.

(#28) IO.sys válasza Barthezz2 (#27) üzenetére


IO.sys
őstag

Biztos, hogy nem egyről beszélünk, mert még nem olvastam a Chapter 4-et. :D A kendőzést is értem, nem bűn az írói szabadság (semmi közöm hozzá, hogy ki, hogy, miért dönt bárhogy írás közben).
Egyébként nagyon örülök, vártam már a folytatást.
Csak a témán szisszentem fel, mert ezen már régóta gondolkozok. Nem átvitt értelemben kellett érteni, hogy no offense. :)

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#29) m0h0senator válasza Barthezz2 (#23) üzenetére


m0h0senator
őstag

úú meg is van a délutáni programom

An odyssey through the realm of consciousness.

(#30) e-newsee válasza Barthezz2 (#23) üzenetére


e-newsee
addikt

! ! ! Spoiler alert ! ! !

Elolvastam. Továbbra is érdekes, bár ez az epizód nem volt olyan körömrágós, mint az előzőek. :) A vége viszont... az meglepi volt. Jó ötlet. :R Kíváncsi leszek, az hogy jutott ide észrevétlenül, és mi történt a Webb-bel. Eleinte volt egy olyan tippem, hogy a rögbilabda valójában a nagyfaterék automata szondája, amit odaküldtek, majd visszajött az üstökös árnyékában. De akkor az kiderült volna, amikor a terveket megfejtették. Szóval az eddigiek alapján valami meglepőbb csavarra számítok. ;)
A legyártási idő szerintem is picit rövid lett, de végül is, ki tudja, mi lesz 20-30 év múlva. Határeset, akár úgy is lehet. A sietség nagy úr. Tony Stark is összerakta az ARC reaktort egy barlangban, kacatokból. :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#31) Barthezz2 válasza e-newsee (#30) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A következő részt elkezdtem már. 2 oldal meglett, de sztornó is. Nekem sem tetszik. :DDD
Az alap sztori megvan, de kicsit nehezebb már fordulatosra írni, hogy haladjak is, de a kellő izgalom is meglegyen.

Csavar az lesz, több is, csak sikerüljön kellőképp adagolni :)
De ha valaki figyel a részletekre, akár ki is található, de reményeim szerint azért még nincs meg senkinek ;] :P

Everybody lies.

(#32) IO.sys válasza Barthezz2 (#31) üzenetére


IO.sys
őstag

A legjobb sorozatokban is szoktak lenni töltelékrészek, amikor a csavaron gondolkodnak, szerintem nem gáz. Persze ha nem tetszik, az más.
Amúgy a 4. feléig jutottam, naagyon jó. :R

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#33) Barthezz2 válasza IO.sys (#32) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Köszi :R

Pont fordítva vagyok. Csavar megvan, csak körítést kellene megfelelően mellétenni.

Jelenleg még kb 2 rész van a fejemben, ami nagyjából lezárja a sztorit majd végül és talán kellően izgalmas is tud lenni, mint 2 külön rész.
Aztán akkor még legalább egy folytatható szál marad majd, de egyelőre arra még nincs ötletem.

De ami késik, nem múlik. Több minden így is menet közben jutott eszembe :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#34) Victoryus


Victoryus
addikt

Ami eszembe jutott: az idegenek örültek a szondának, cserébe küldtek taxit, amivel el lehet hozzájuk menni.
Küldtek 2 bolygóromboló bombát, amik a 2 sarkkörnél aktiválódnak, addig is nézik a földlakók reakcióját az elsővel...
Ők is szondát küldtek, csak nagyobbakat...
Megérkezett az invázios sereg, és a terraformáló masina, nem 2 jön hanem egy tucat, csak valamelyik sarkon pirosat kaptak, és késnek.
Maga a szonda tért vissza feljavítva, mint anno valamelyik Star Trekben. Bár akkor mi a 2.?
Replikátor hajók, amik már gyártják is a kis robotokat, azért lebegnek, megfelelő mennyiség után szabadon engedik őket.
A 2 rögbilabda valójában értelmes lény, csak ilyen bazinagy.Bolygókkal táplálkoznak, ezek csecsemők még.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#35) Barthezz2 válasza Victoryus (#34) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Két verziód két kis része félig talált :DDD

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.