Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) tomazin válasza barnade95 (#31) üzenetére


tomazin
veterán

Na ez pont az a kategória ami a tesco faszsága.
És azt is hozzátenném, hogy amit fent leírtál az is a tesco faszsága jó pár dolog, konkrétan:
20k-s: rettenetes bonyulult lenne megoldani, hogy ne csak 1irányú legyen a posta és tudj váltani
A sárga: nyakon lenne baszva 2x aki csinálja és tadááám. Érdekes módon Camponában ritkán volt ilyen gond.
A szemét bolt mindig átver: Értem én, hogy 0,6% (ami mellesleg reteksok szerintem), de ha a Te pénztárcádra van a tévedés akkor lehet éppenséggel Te sem leszel boldog.
Az ötezrenkéntálljunkmeg: Marketingeseket nyugodtan lehet szidni.
A 499: Ez is csak elhatározás kérdése. pl. nem egyszer van olyan,h kártyával fizetek és 458 a végösszeg (amit frankón le lehet vonni kártyáról) érdekes módon mégis 460lesz levonva. úgyhogy csak elhatározás kérdése, hogy mikor kerekítsen.

És amit részedről tartok ésszerűtlennek:

A lehetmégidejönni: én is meg szoktam kérdezni amikor gyanúsan üresen áll egy kassza, hogy már 10embert el kellett hajtania, hogy nepakojjámerzárok, úgyhogy gondolom kedves leszek. Az ég/nem ég a lámpa dolog meg: állandóan láb alatt van a sok szerelő mindenkinek, mert azt 3percenként cserélik.

Btw szerintem nagyon gyorsan keress más melót mert ha az ilyesmin felhúzod magad (meg egyáltalán foglalkozol vele), akkor nagyon gyorsan idegroncs leszel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.