Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) IQfályter


IQfályter
tag

Ez egy remek kis gép. Az ára japánban
99 800 ¥ :)

(#2) Találtgyerek válasza IQfályter (#1) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Külcsínre sem rossz.
Ha nem ver át a google, akkor ez kb. 270 000 Ft. Azért az nem kevés érte.

06-3o/9759I39

(#3) Picco


Picco
addikt

erdkesnek talalom hogy ezzel kijott az acer.
mar nagyon regota kaphatoak a vallalati szegmenst celzo(es nagyon nepszeru) dell/lenovo/hp verziok, meglep hogy az acer is probalkozik.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4) Czeky


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Ezt én egy beltéri egységnek néztem először, mondjuk szerintem multimédia pc-nek egy picit túl erős, legalább lehet a nappaliban is gamelni (vagy ha ahhoz gyenge, akkor még mindig ott van a cloud gaming). :DDD

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban. /// RIP QLR PC bontó.

(#5) DithenS válasza Czeky (#4) üzenetére


DithenS
senior tag

Nem erős. Lehet szervernek is használni egy ilyent, vagy torrenthez is jó, ha erős egy gép. De egy 4k-s monitort is meghajt ami nem rossz. Nagyon sok irodában már ilyen gépek vannak, mert 15 - 25 watt közt van a fogyasztása, ami roppant energia hatékony eszközzé teszi. Au Asus PN 50-es minipc amúgy olcsóbb, igaz ott egy ryzen 5 4700U van benne, de 120 ezerért elvihető, igaz nincs hozzá SSD ami + 10 ezer meg a ram. Meg windows se. De legalább úgy modulálod ahogy neked jó.

(#6) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Az a jó, hogy a gyártó nem írja, hogy milyen HDMI és Display port van rajta. A CPU/IGP elméletileg ezt tudja: 7680x4320@60Hz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) Czeky válasza DithenS (#5) üzenetére


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Az se lehet rossz, de ja, én media centernek használnám.

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban. /// RIP QLR PC bontó.

(#8) hallador válasza Picco (#3) üzenetére


hallador
addikt

És az Acer is elég régen gyárt ilyeneket. Na ez pont ugyanolyan termék, mint az Acer valamikori TravelMate 6000-es sorozatat, majd TravelMate 600-as sorozata, ma mát TM 6, ami már 2006-ben is simán tudta amit a T osztály, vagy az akkori HP 8000, vagy a Dell Latitude D sorozat, csak Magyarországon senki nem ismerte. Pedig simán adott esetben el is vert egy kettő Enterprise Business notebookot, csak hát annyira nem volt jelen a piacon, mert eladhatatlan lett volna nagy mennyiségben Magyarországon.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#9) Peak válasza Picco (#3) üzenetére


Peak
addikt

Eleve már ez a formfaktoros gép 2009 óta van jelen a piacon, nem most próbálkoznak vele. :) https://en.wikipedia.org/wiki/Acer_AspireRevo

Azt kell megérteni az Acer branddel kapcsolatban, hogy alapvetően a távolkeleti piacokon erősek rettentően, az ottani kormányzati és oktatási beszerzésekben borzasztóan erősek. Nyilván europában a régi márkák az erősebbek, úgy mint HP (exCompaq), Lenovo (exIBM), Dell... ezeknek vannak kiépítve már az erős kapcsolatihálójuk, hogy a közbeszerzéseket elhozzák.

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#10) Loresz


Loresz
tag

Remélhetőleg nem whitelist-es a biosa! Már küldenék is rá egy big sur-t vagy montereyt!

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#11) sokomst


sokomst
tag

Én pont tegnap csomagoltam ki és üzemeltem be céges környezetbe egy Dell optiplex 3080 micro-t ami hasonlóan ez a vékony kliens kategória. Az csak i3, de egy Win update mellett jobban zúgott mint egy általános laptop manapság..

(#12) Graphics válasza Picco (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az Acernek is vannak ilyen típusú gépei pedig :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Picco válasza Peak (#9) üzenetére


Picco
addikt

ez uj info volt szamomra, igy mar kicsit erthetobb, EU/US piacon meg egyel sem talalkoztam eddig :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#14) Robitrix


Robitrix
senior tag

Ilyen műszaki paraméterekkel rendelkező notebookok(ugyan ez a CPU, GPU, RAM, 512 Gb SSD stb.) nagyjából a 260-300 ezer körüli árkategóriában vannak. (FHD vagy QHD felbontású kijelzővel)
Viszont abban van egér, bill, monitor és hordozható és van benne multimedia(hang és videókamera)
Ehhez képest kell nézni majd ezen gépek ár érték arányát. Ha drágább vagy hasonló árban van ehhez képest, akkor nem éri meg egy sokkal komplexebb notebookhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#15) rozsomak123


rozsomak123
csendes tag

Egy ilyen géppel az otthon bármely tv/monitor-t all-in-one PC-re alakítható. Kár, hogy drága.

(#16) Multibit


Multibit
veterán

Ennek a gépnek egy testvére lenne az, aminek örülnék: gyengébb CPU is megfelelne, kisebb SSD, no HDMI, no DisplayPort, oprendszer sem kellene. Viszont! Legyen rajta két - legalább - 2.5 Gbps LAN port és egy konzol port (soros, vagy RJ45, az már mindegy). Kiváló router lehetne belőle ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.