Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Kértél volna pityókát!

Rip and tear

(#2) kemotox


kemotox
addikt

Hölgyeim és Uraim, íme az egyik ok, hogy miért csodálatos a magyar nyelv: minden szóra van még 500 másik szinonima:P

(#3) banhammer válasza Zolaash (#1) üzenetére


banhammer
veterán

A pityoka tul kozismert.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) Vakegérke válasza banhammer (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor gruját. Az nem közismert. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Ez olyan, mint a kenyér sarka, avagy csücske, ami gyürke és sercli néven is ismert! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) banhammer válasza Geri Bátyó (#5) üzenetére


banhammer
veterán

Serclitnem kapsz a piacon.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) szben05


szben05
tag

Nálunk a kolompér az kolompír. :))

(#8) Penty válasza kemotox (#2) üzenetére


Penty
tag

Igen, ez így van. Kár, hogy a mai fiatalok egy jó része ezt kezdi elfelejteni, nem értékelni. Megerőszakolják a szép anyanyelvünket a sok idióta lájkkal, meg a többi hasonló förmedvénnyel. Tisztelet a kivételnek! :(((

[ Szerkesztve ]

(#9) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

rendőr erősen vakarja a fejét az országúti ellenőrzés keretében megállított kamion előtt:
- azt mondja a sofőr, hogy dzsemet visz, a fuvarlevélen jam van, a platón meg lekvár...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) Zolaash válasza Penty (#8) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Ezt ismered?

Rip and tear

(#11) Penty válasza Zolaash (#10) üzenetére


Penty
tag

Igen, ismerem. Ékes példája a magyar nyelv szépségének, sokoldalúságának.

(#12) djdaniel


djdaniel
senior tag

én soha nem szoktam nézni hogy milyen burgonyát/krumplit veszek, felveszem a spar budgetest és kész.

(#13) Ndruu válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Azt tényleg elég kevesen ismerik, bár én mindig azt hittem, hogy ly-vel írják.

Valószínűleg olyan bambán nézne a piacos, mint rám, amikor egy csomag makut (makukát) kértem a kisboltban.

Harrrr!!!!

(#14) bambano válasza Ndruu (#13) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

legközelebb kérj naprát.

én akkor néztem bambán, mikor tésztával kínáltak. errefelé ez a sütemény neve. meg a gyerekre mondják, hogy család. két családos apuka és nem elvált.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#15) Geri Bátyó válasza banhammer (#6) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Akkor mondok mást.

Egy jó piacon vehetsz teszegét a krumpli mellé, hogy legyen miben megsütni. Az ugyanis a serpenyő. Azt otthon berakhatod a kászliba (konyhaszekrény/tálalószekrény). A piacon vehetnél még a hűvös időre való tekintettel szvettert, ami a pulóver/kardigán. :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#16) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Annó engem is zavarba hoztak a boltban mikor kértem egy kiló kenyeret aztán ilyen vekni meg cipó dolgokkal variáltak, harmadjára felfogták, hogy én kenyeret :D kérek.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#17) Geri Bátyó válasza kraftxld (#16) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Pedig a vekni (hosszúkás) és a cipó (kerek) az tényleg más, de csak formájában. Ugyan olyan kenyér mindkettő.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#18) kraftxld válasza Geri Bátyó (#17) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Tudom, de lehettem vagy 8 éves amikor ez történt, akkor meg tudta a fene, hogy ennyit variálnak a kenyérrel :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#19) Geri Bátyó válasza kraftxld (#18) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez majdnem olyan, mint amikor az óvodában mondják a gyereknek, hogy kössön egy bogot a pertlijére! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#20) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aztán ha görcs lett a bogból, akkor volt ám ejnye-bejnye. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#20) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

:DDD Vagy göb!

Már iskolás voltam, mikor izgatottan vártam, hogy mi lehet a menzán kiírt császármorzsa, amit ebédre adnak és meglepődtem, mikor smarnit találtam a tányéromon! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#22) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én meg be voltam sózva, mert nagyanyám grenadírmarsot ígért ebédre. Csalódtam, csak krumplis tészta volt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#22) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tatabányán a koleszban gránátos kockának hívták! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#24) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az angyalbögyörő is kívánatos lehet, pedig krumplinudliról van szó. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) szben05 válasza Geri Bátyó (#23) üzenetére


szben05
tag

Bátyám egyik ismerőse egyszer azt kérte étteremben desszertnek, mert azt hitte, hogy valami sütemény. :D

(#26) varga.tamas


varga.tamas
tag

Remélem garabolyban vitted haza és megálltál palincsozni egyet :D

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#27) Vakegérke válasza varga.tamas (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

És persze kaszrojban főzte meg. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) varga.tamas válasza Vakegérke (#27) üzenetére


varga.tamas
tag

Amit a kredencből vett elő.

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#29) bambano válasza Vakegérke (#20) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

csombók...

(#22) Vakegérke: a slambucnál meg vakartad volna a fejed, hogy mi az :)
mondjuk én is furán néztem, mikor anyám először joghurtot vett... anno az átkosban mi csak aludttejet ettünk.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#30) Vakegérke válasza bambano (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem elfeledni, hogy gyerek koromban vándorcirkusszal jártam az országot, így (lehet, hogy) tudtam, mi az a slambuc. Egyébként szoktam főzni, csak nem szalonnával, hanem kolbásszal.

Az igazi átverés az, amikor látod az udvaron a tehenet, mégis letagadják.
- Hát akkor az meg mi?
- Hát az kecske.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.