Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) bambano válasza dabadab (#22) üzenetére


bambano
titán

"Az érdekelne, hogy ha fizikailag nem lehet megoldani, akkor hogyan oldotta meg mondjuk a UPC?": sehogy.

két dolog:
- teljesen véletlenül, egyéb okból szóba került a téma egy haveromnál, és megmértem az upc hálózatát. nem volt meg a szerződés szerinti sávszélesség.
- ugye te most arról az upc-ről beszélsz, amelyiknél még mindig 300 gigás kvóta van?

"Egyre inkább erősödik bennem az az érzés, hogy ahhoz képest, hogy mennyit hisztizel a netsemlegesség miatt": bocsánat, én nem hisztizek, hanem vitatkozom. a hisztit te szoktad kiverni ilyen leostobázással és hasonlókkal.

"ha 60 mbit-es vonaladon A előfizető 30, B 40, C meg 20 mbit-et akar használni, akkor hogyan akadályoz meg a netsemlegesség abban, hogy mindegyiknek adjál mondjuk 20 mbitet?": mert itt nem ilyen arányokról van szó.

itt olyan arányokról van szó, hogy az a bérelt vonali szolgáltatás, amit itt sokan beleképzelnek a 4000 forintért vásárolt digis gigabitbe, nekem pontosan KÉTSZÁZSZOR annyiba kerül. és még az sem garantált, csak már elég jó.

"Ahogy azt se tudnád elmagyarázni": a tapasztalat azt mutatja, hogy neked semmit nem tudok elmagyarázni, és ez egy következtetés felé viszi a témát.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.