Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán

elvileg szabad hozzáférni, gyakorlatilag lehet, hogy praktikus lenne megvárni, míg végigolvasom és kivesézem az egészet.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) Alg


Alg
veterán

amikor biztosítóknak tettünk ajánlatokat és azt a méltóságos nagyérdemű rablóbanda kegyeskedett elfogadni.

Eddig olvastam... :(((

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3) bambano válasza Alg (#2) üzenetére


bambano
titán

mert? érintett vagy?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) Alg válasza bambano (#3) üzenetére


Alg
veterán

Mondjuk.
Kicsit kezd már idegesítő lenni ez a "biztosító tolvaj rablóbanda" népszokás, mikor gyakran nem hogy az ügyfél, de még az üzletkötő sincs tisztában egy ilyen cég működésével... (lehet megérne egy "Tévhitek és városi legendák a biztosításban" cikket...)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5) bambano válasza Alg (#4) üzenetére


bambano
titán

teljesen mindegy, hogy ki mivel van/nincs tisztában, az, hogy én gürizzek a biztosító kegyeiért, irritáló. Súlyos, mély lenézés árad ebből a szokásból (hogy én teszek biztosítási ajánlatot a biztosítónak, nem ő nekem).

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) Alg válasza bambano (#5) üzenetére


Alg
veterán

Ez egyszerűen így van lekezelve, de semmiben nem különbözik más szolgáltatótól, kár rugózni a szóhasználaton. Ugyanúgy bemész-kiválasztod-kifizeted mint bárhol máshol. (Nem kell "gürizned" érte)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7) bambano válasza Alg (#6) üzenetére


bambano
titán

bocs, de a továbbiakban nem akarok vitatkozni arról, hogy általában nem érted a problémát vagy csak az érintettséged folytán kaptál szelektív vakságot és funkcionális analfabétizmust. ebben a témakörben ne válaszolj többet.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ühüm ühüm, valahogy egyetértek. Miért nem lehet amúgy egyszerűen írni az egészet, majdhogynem konyhanyelven, aki nap mint nap használja ezeket a k1b4sz0ttul formális szövegeket azoknak nem gond, de aki nem(és nem feltétlen buta vagy hülye), annak is sokszor előferdülhet, hogy 2-3x neki kell indulni a mondatnak mire megériti, hogy mi a fenét akarnak.

(#9) bambano


bambano
titán

mostanra rágtam át rajta magam.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.