Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Mintha csak én írtam volna. Én is éppen mérnökinfós tanulóként töltöm a napjaim (a BME-VIK-en, te is?), és bár még csak az elején vagyok az egésznek, nagyon sok ponton magamra ismertem. Egyedül szinte csak ott nem, hogy nekem semmilyen kapcsolatom nem volt. Én sokkal felénkebb vagyok, így mindössze csak egy próbát tettem, természetesen nemet kaptam. Utána hónapokig rosszul voltam, azt se tudtam, miket csinálok, írtam róla vagy 3 bejegyzést ide, de annyira átgondolatlanul, hogy már egyik sem elérhető.

Ezután jött az, hogy akikkel szembe merek kerülni, szinte azonnal megtetszenek. Ebből született a pulcsis poénom, vagyis hogy láttam egy szép lányt a mekiben, kell a munkás pulcsija. Erről nem töröltem a cikket, mert vicces. Persze azért odamentem dolgozni, biztos ami biztos. Amilyen a szerencsém, mire kezdtem, nem volt ott, és senki nem tudta, ki volt az a lány, aki decemberben még volt, később már nem, hiába mondtam el pontosan, hogy néz ki. Szóval mekizhettem. Szerencsére nagyon jó társaság volt, a munka könnyű, és ebben a városban relatíve nagyon jól kerestem (nálunk a lakosság több, mint fele gyári munkás). Rengeteg jó történetet tudok onnan mesélni. Csak lányosat nem.

Amilyen a formám, megint találtam magamnak kiszolgálólányt. Ezúttal a kolihoz közeli moziban. Októberben bementem unalmamban egy filmre. Na ez az, amit nem kellett volna. Aki adta a popcornt, nagyon kedves, aranyos, mindig mosolygó lány volt, akit a munkatársai és a vendégek többsége imádnak, és az ő napjuk is jobb, ha látják. Szó mi szó, fél év alatt sikerült egy kisebb vagyont elvernem mozira. Novemberben változás történt, a fekete ingje kifehéredett, vagyis innentől nem büfés, átsorolták valami másra. Fogalmam sincs, mit csinál, mert fel-alá járkál, ahogy kedve tartja. Néha vár pár percet a kávézóban, elmegy jegyet szedni, aztán a büfébe, de oda szigorúan csak nézni. Ha megszólítom, már jön is oda a büfés, hogy "szia, nálam lehet rendelni". Most mondjam azt, hogy "jó, de én nem akarok nálad rendelni"? Viszont a fehér ingesek teremfelelősök is lehetnek. Most éppen erre várok. Ő egyszer nem volt, mindenki más már igen, de azért várok. Hátha csak nem képezték ki, mert nagy a fehér inges feladatkör. Talán stáblista végén lesz tököm leszólítani. A teremfelelősök úgyis addig állnak és néznek, ameddig az utolsó ki nem megy. Szóval tessék, lehet sokkal, sokkal rosszabb.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.