Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) badGoblin


badGoblin
újonc

ati02: nálam is egyenlő mindenki addig, amíg vagy nem lopja be magát a szívembe, vagy olyat nem tesz/mond, ami rám nézve úgymond sértő lehet.
igen, a cigány is ember. minden etnikai és stílusi 'körben' vannak jók, és vannak rosszak. volt egy osztálytársam, aki etnikailag cigány, de egyébként marha jó fej egy srác, és nagyon jóban voltam vele. ezzel szemben viszont sok a cigány bűnözés is, lásd pl: Maria Cosma. de ugyanígy, stílusilag is tudnák példákat felhozni. akár punk, akár rocker, akár emo. ugyanúgy ember.

Thunderzolee: megtaláltál... :) ügyes :P nem hiszem hogy csúnya vagyok, csak tisztában vagyok a külsőmmel. (ami kb úgy fest, hogy 'aranyos' arc, rövid/középhosszú haj, szemüveg, vékony testalkat. ehhez párosul a magam 160 centije.) sokak szerint sovány vagyok, híznom kéne. ez igaz. 160 centi vagyok, és kb. 48 kg. és ez marha kevés a magam 15 évéhez.
nem szoktam agyonsminkelni magam, csak alapozót meg szemceruzát használok. meg néha szájfényt. fő a természetesség. :D
nem is akartam az egész osztállyal jóban lenni. igazából sulin kívül van a legtöbb barátom, meg suliban is viszonylag sok embert ismerek. :)
köszi a tippeket, ezek tényleg jó időtöltések :) hehe. gitár :D én se tudok még annyira, de például letudom játszani Ákos-Ilyenek voltunk és Manson-Sweet Dreams elejét. :D bár kizárólag csak az elejét, de már magamtól is tudok szép hangokat kicsikarni a gitáromból. :)

köszönöm mindkettőtöknek a tartalmas és "vigasztaló" hsz-t. :)

Nem azért jöttem a világra, hogy az elvárásaid szerint éljek, ahogy te sem azért születtél, hogy megfelelj az én elvárásaimnak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.